Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai TIK su nuotraukomis

negalima į šitą temą alkanai eiti...
sekmadienio pietums dariau kugelį čenakinėse - gavosi skaniai.
Bulvės – 8 vnt.
Šoninė – 100 g
Kiaušinis – 1 vnt.
Vegeta Natur universalūs prieskoniai – pagal skonį
Svogūnas – 1 vnt.
Sviestas – 2 šaukštai

Bulves sutarkuojame (ne bulvine ir ne burokine tarka, tokia per vidurį). Smulkiai pjaustytą svogūną ir šoninę šiek tiek pakepiname, supilame į sutarkuotas bulves. Įmušame kiaušinį, beriame Vegeta Natur universalius prieskonius. Į čenakines dedame gabaliuką sviesto, pašildome orkaitėje kol ištirps. Sudedame tešlą - iki viršaus nekrauti, nes pakils. Kepame vidutinio karštumo orkaitėje iki valandos - kepimo laikas priklauso nuo čenakinių dydžio. Iškepus valdome su grietine ar kitu mėgstamu padažu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 20 vasario 2012 - 22:19
Lazanija su varške

user posted image

Aš sunaudojau:
9 lazanijos lakštus

Įdarui:
500 g varškės
100 ml grietinėlėw
100 g cukraus
100 g sviesto
2 kiaušinių trynių

Vaniliniam kremui:
1 kiaušinio trynio
200 ml pieno
200 ml grietinėlės
1 nubraukto v.š. krakmolo
1 v.š. cukraus
1 v.š. vanilinio cukraus
žiupsnelio druskos

Gaminimas:
Makaronus dedame į verdantį pasūdytą vandenį 3 minutėms. Perliejame šaltu vandeniu ir atskiriame, kad nesuliptų.
Varškę išmaišome su cukrumi, vaniliniu cukrumi ir kiaušinių tryniais. Supilame grietinėlę ir išlydytą sviestą.
Kremui: puode sumaišome pieną, grietinėlę, cukrų. krakmolą, druską ir kiaušinio trynį. Visą laiką intensyviai maišant, kaitinam iki užvirimo ant mažos ugnies kol sutirštės. Kai jau sutirštėja, keliam nuo ugnies ir plakdami šiek tiek atvėsinam.
Kepimo indą ištepame plonu sviesto sluoksniu. Sudedame makaronų lakštus (man tilpo 3). Ant jų dedame pusė varškės masės ir užpilame/užtepame 1/3 vanilinio kremo. Ant viršaus vėl makaronų lakštai, likusi varškė, kremas. Viršutinis sluoksnis- makaronų lakštai ir likęs vanilinis kremas.
Šauname į 190 C įkaitintą orkaitę ir kepame kol gražiai apkeps.
Valgome su grietine karštą arba pravėsusį su kava.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Tortilijos su faršu
...


ar nebandete su nekepintu o zaliu farsu gaminti? kazi ar iskeptu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 20 vasario 2012 - 22:20
Onute, nebandžiau...visada į tortilijas dedu apkepinta...
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2012 02 20, 17:05)
Onute, nebandžiau...visada į tortilijas dedu apkepinta...

nu man toks birus gaunasi visada blush2.gif kaip jums neisbyra lauk?
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2012 02 20, 17:26)
nu man toks birus gaunasi visada blush2.gif  kaip jums neisbyra lauk?



Tai va dėl čia sūrio čia nemažai...jis sulaiko faršą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2012 02 20, 14:46)
[color=darkviolet]Tortilijos su faršu

vakar dariau, tik dar dėjau agurkų ir pomidorų ant faršo. Labai skanu tik sausoka, tai kitą kart majonezo dar į vidų dėsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2012 02 20, 18:26)
nu man toks birus gaunasi visada blush2.gif  kaip jums neisbyra lauk?

Vakar gaminau, labai labai skanu, super patiko, dabar gaminsiu daznai wub.gif Ir man farsas visai nebyrejo 4u.gif
Atsakyti
Vištienos kotletukai
user posted image

Tai beveik tas pats kas Kijevo kotletas, tiek, kad naudojama mažoji vištienos filė ir kotletukai kepami keptuvėje, o ne verdami aliejuje.

Reikės

vištienos mažosios filė
sviesto
druskos
petražolių, smulkintų česnakų
džiuvesėlių
miltų
kiaušinio

Paimti vištienos mažąją file ir per maistinę plėvelę plonai išmušti. Pabarstyti mėgstamų prieskonių. Pasiruošti sviestą. Sviestas turi būti kambario temperatūros, dėti į jį druskos, smulkintų petražolių, kapotų česnakų, išmaišyti, kad visi prieskoniai pasiskirstytų tolygiai. Į šaldytuvą nebūtina dėti.
Eiga paprasta, paimti viena išmuštą filiukę, į jos vidurį dėti gabaliuką pasiruošto sviesto. Ant viršaus dėti kitą plonai išmuštą filiukę. Kraštelius paspausti, kadangi filė gerai išmušta, ji puikiai sukimba. Pasiruošti į atskiras lėkštes miltus, džiuvesėlius ir išplaktus kiaušinius. Pirmiausia apvolioti miltuose ir suformuoti dailų kotletuką, šiek tiek paspausti, kad būtų plokščias. Tuomet į kiaušinio plakinį ir į džiuvesėlius. Taip paruoštus kotletukus dėti į šaldytuvą bent pusvalandžiui. Kepti ant vidutinė ugnies, iš visų pusių, kol gražiai apskrus.
Nuo Kijevo kotleto, savo skoniu beveik niekuom nesiskiria, tik patys kotletukai sultingesni, ne tokie sausi, o ir iš vieno pakelio (kur parduotuvėse supakuoti) man išėjo dešimt kotletukų, vadinasi ir pigiau smile.gif.
Skanaus !!!

user posted image
Atsakyti
Blynai

user posted image


O šiems skanučiams sunaudojau :

3 kiaušiniai
0.5 grietinėlės10%
šaukštelis gesintos sodos
100 ml. cukraus
apie 500 ml. miltų

Baltymus su cukrumi išplakti iki standžių putų, sumažinti plakimo greitį ir lėtai maišant supilti trynius, grietinėlės pusę, tuomet miltus išmaišyti ir supilti likusią grietinėlę. Sudėti gesintą sodą, permaišyti. Įkaitinti keptuvę, konditeriniu šepetėliu ištepti aliejumi ir dėti po šaukštą tešlos, primažinti ugnį ir kaip kraščiukai pradės ruduoti atsargiai apversti.

Skanaus !!

user posted image
Atsakyti
[quote=Ulė,2012 02 21, 12:42]
Blynai


Grožis wub.gif
Atsakyti
Pas mus šiandien blynai su įkeptais kukurūzais
1 puodelis kvietinių miltų (mano puodelis - 200 ml)
1/2 a.š. kepimo miltelių
druskos ir pipirų (pastarųjų nedėjau)
2 kiaušiniai
150 ml pieno
1 skardinė konservuotų saldžiųjų kukurūzų (skardinė - 340 g)
aliejaus kepimui

Miltus sumaišyti su kepimo milteliais ir persijoti į dubenį. Įberti žiupsnelį druskos ir pipirų. Atskirame dubenėlyje lengvai šakute suplakti kiaušinius ir supilti į miltus. taip pat įpilti pieną ir šluotele ar šaukštu viską gerai išmaišyti iki vienalytės tešlos (gaunasi geros grietinės tirštumo). Suberti nuvarvintus kukurūzus ir vėl viską išmaišyti. Aliejumi patepti įkaitintą keptuvę ir kepti norimo dydžio blynus. Skanaus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniote: 21 vasario 2012 - 16:55