Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai TIK su nuotraukomis

QUOTE(Aleja.lt @ 2012 03 05, 20:12)
Ka tik grizau is Maximos, specialiai paziurejau ar yra ispjova, bet, deja ne.
Ir niekada as jos parduotuveje nesu maciusi.. Man tetis atveze.

o cia tai man naujiena biggrin.gif niekada, kiek ruosiausi pirkt, nebuvo taip, kad maximoj nebutu smile.gif net musu mazoj iki parduotuvej visada yra smile.gif
o maximose jos daznai buna nugrustos i pati kamputi, net nesimato, nes nedaug vietos uzima.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2012 03 05, 09:46)
Paprastas patiekalas, ypač tinkantis savaitgalio vakarais.


gal ir kvailas klausimas, bet ar sviezios mieles tiktu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2012 03 05, 18:02)
Jei norit - nudėkit, bet niekaip nesugalvoju: išpjova tai čia sprandinė ar nugarinė?  ax.gif  biggrin.gif

ispjova smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jokūba @ 2012 03 05, 21:52)
gal ir kvailas klausimas, bet ar sviezios mieles tiktu? smile.gif

tiktu mirksiukas.gif tik reikia tada santyki ziureti, 25 gr sausu mieliu atitinka 100 gr svieziu.
Atsakyti
Ačiū mergaitės labai, kad apšvietėt. 4u.gif Alėja.lt, puiki mintis ir dėl vištienos, dėkoju, už receptą, jei neraisu išpjovos, bandysiu gaminti su krūtinėle 4u.gif
P.s. jaučiu žiaumos visi taip, kaip mano avataras biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Kasos ir is sprandines irgi skanios
Atsakyti
Virtų bulvių blynai su špinatais

Produktai: 6 vidutinio dydžio bulvių,šviežių špinatų gera sauja,sviesto kepimui,druska,pipirai,1 kiaušinis,2 su kaupu šaukštai miltų,aliejus kepimui.

Bulvės išverdame su lupenomis.
Špinatus susmulkiname ir apkepiname ant sviesto,paskaniname su druska,pipirais.

Bulves nulupame, sumalame, įmušame kiaušinį, dedame druskos, miltus,špinatus ir išmaišome.
Rankas sutepame su aliejumi ir formuojame blynus.
Įkaitiname keptuvę su aliejumi ir pakepiname blynus iš abiejų pusių
Pateikiame su grietine.


user posted image
user posted image

Atsakyti
[quote=Aleja.lt,2012 03 05, 20:12]
Ka tik grizau is Maximos, specialiai paziurejau ar yra ispjova, bet, deja ne.
Ir niekada as jos parduotuveje nesu maciusi.. Man tetis atveze.

Yra tikrai tos išpjovos didžiuose prekybos centruose ( čia turiu omeny Vilniuje) ir IKI ir RIMI ir Maximos bazėje, BIG-e.
Labai dažnai ją perku, netgi ir kaina galiu pasakyti - 19,90 kg
Atsakyti
QUOTE(mam @ 2012 03 06, 15:37)


Yra tikrai tos išpjovos didžiuose prekybos centruose ( čia turiu omeny Vilniuje) ir IKI ir RIMI ir Maximos bazėje, BIG-e.
Labai dažnai ją perku, netgi ir kaina galiu pasakyti - 19,90 kg


ir aš norėjau rašyti, kad bige yra, ir ūkininkai turgeliuose turi, pirkau ir šiandien, 1kg 19lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2012 03 06, 16:04)
ir aš norėjau rašyti, kad bige yra, ir ūkininkai turgeliuose turi, pirkau ir šiandien, 1kg 19lt  4u.gif


Cestoj buna po 16,90, Seskines turgely irgi po tiek perku.
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2012 03 06, 10:51)
[color=darkviolet]Virtų bulvių blynai su špinatais

Jergau, kaip skaniai atrodo! Jei tik jegos leis ryt bandysiu gaminti. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Bulvių ir maltos mėsos apkepas

user posted image

Reikės

400 gr maltos mėsos
600 gr bulvių
2 dideli svogūnai
4 skiltelės česnako
4 dideli pomidorai
200 gr liesos grietinės ( labai tinka jogurtinė grietinė)
200 ml vandens
džiovintos žolelės ( naudojau mairūną, čiobrelį ir petražolę)
druskos, pipirų
1 v.š. su kaupu pomidorų pastos
1 kiaušinis
50 gr sūrio

Pirmiausia pasiruošti maltą mėsą. Svogūnus supjaustyti mažais kubeliais ir pakepinti keptuvėje, ten pat sudėti smulkintą česnaką. Prieskoninėms daržovėms apkepus, sudėti maltą mėsą, pakepinti. Pomidorus nulupti, supjaustyti mažais kubeliais ir sudėti ant maltos mėsos. Sumaišyti ir užpilti pusę stiklinės vandens. Kai vanduo baigs nugaruoti, berti prieskonius, t.y. druską ir pipirus. Viską gerai išmaišyti ir pasiruoštą maltą mėsą atidėti.
Bulves nuskusti, supjaustyti plonomis riekelėmis, aš sutarkavau per tarką.
Paimti karščiui atsparų indą. Pirmas sluoksnis yra bulvių.
Ant bulvių sluoksnio paskleisti pusę pasiruošto maltos mėsos troškinuko.
Tuomet vėl bulvių sluoksnis, ant jų likusio maltos mėsos troškinuko ir ant viršaus sudėti likusias bulves.
Grietinę sumaišyti su vandeniu, pomidorų pasta, džiovintomis žolelėmis, druska, pipirais. Į visą šią masę įdėti paplaktą kiaušinį. Viską gerai išmaišyti ir užpilti ant bulvių/mėsos apkepo.

Įkaitinti orkaitę iki 180 temp ir kepti +- 1 val laiko, kai bulvės pakankamai suminkštės, ant viršaus užberti tarkuoto sūrio ir pašauti atgal į orkaitę, kol gražiai apskrus. Kai apkepas iškepa, geriausia jį dar palikti apie 10-15 min išjungtoje orkaitėje, kad viskas susistovėtų ir būtų lengviau pjaustyti.
Skanaus !!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 09 kovo 2012 - 07:05