Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai TIK su nuotraukomis

QUOTE(liutuks @ 2012 03 30, 12:38)
KUGELIS INDELIUOSE ax.gif
norejau paklausti,ar reikia kuom nors patepti indeliu krastus,ar nera paskui sunku isimti kugeli is ju?


Ne man klausimas, bet atsakysiu: Jei į plokštainio masę dedate riebalų (grietinės, lašinukų, mėsytės), tada aš kraštų niekuo netepu. O dėl antro Jūsų klausimo tai ir man kilo klausimas: O kaip ir kam Jūs tą kugelį norite imti iš to indelio? Juk čia nepyragas ax.gif O jei nedideli indeliai galite tiesiai ir iš jo valgyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ELlJA: 30 kovo 2012 - 12:53
QUOTE(liutuks @ 2012 03 30, 13:38)
KUGELIS INDELIUOSE ax.gif
norejau paklausti,ar reikia kuom nors patepti indeliu krastus,ar nera paskui sunku isimti kugeli is ju?

ne , tikrai nereikia, puikiai krasteliai 'atsiklijavo' , va jie ir skaniausi man biggrin.gif
Atsakyti
Kliaulienos nugarinė aluje.

Reikės:

1 kg kiaulienos nugarinės
2 š. garstyčių
1 š. džiovintų čiobrelių
1 š. penkių pipirų mišinio
1 š. juodųjų pipirų
Druskos.
4-5 š. alyvuogių aliejaus
apie 0.3 l alaus

Nugarinę nuplauti, supjaustyti į maždaug 1.5 cm storio gabalėlius (nenuploninkite !!!). Į atskirą indą sumaišyti garstyčias, aliejų ir visus prieskonius. Šiuo mišiniu įtrinti nugarinės gabalėlius, bei pamarinuoti (marinavau apie pusdienį).
Labai gerai įkaitinti keptuvę (aliejaus nepilti, nes aliejų pylėme į marinatą), ant didelės ugnies apkepti nugarinę iš abiejų pusių kol apskrus (vidurys turi likti žalias), sudėti apkepintus kepsnius į karščiui atsparų indą, užpilti alumi, kad viską apsemtų ir kepti orkaitėje apie 50 min. Mes valgėme su šv. salotom ir bulvių-morkų koše. Skanaus !!!
user posted image
user posted image
Atsakyti

Kliaulienos nugarinė aluje.


Gal galite plačiau pakomentuoti, koks skonis, ar ištroškinus jaučiamas alus ar jo kvapas ax.gif , ir kokį alų reikėtų naudoti? Na nuotraukoje tai labai skaniai atrodo bigsmile.gif , plius dar kaip tik ir nugarinės turiu, tai jau žinau kas bus vakarienei biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(eriksa @ 2012 03 31, 16:07)
Kliaulienos nugarinė aluje.
Gal galite plačiau pakomentuoti, koks skonis, ar ištroškinus jaučiamas alus ar jo kvapas ax.gif , ir kokį alų reikėtų naudoti? Na nuotraukoje tai labai skaniai atrodo bigsmile.gif , plius dar kaip tik ir nugarinės turiu, tai jau žinau kas bus vakarienei biggrin.gif .


Alus tiesiog padaro mėsytę minkštą ir sultingą, nes kaip žinoma, burbuliukai minkština mėsą, todėl būna receptų kur mėsai marinuoti naudojamas mineralinis arba alus, nors šiuo atveju mėsa aluje tik troškinasi, bet būtent jis išlaiko mėsą sultingą. Kvapo ir skonio nesijaučia, nors skonis gaunasi toks truputį pikantiškas. 4u.gif Bent jau man smile.gif Alų naudojau paprastą, šviesų, lietuvišką. Tiktų utenos, švyturio, ragučio. Jei mėgstate tamsų alų, taip pat galite naudoti, tik gal tamsus kiek kartesnis. rolleyes.gif
Atsakyti

Bus išmėginta, dėkoju už atsakymą 4u.gif .
Atsakyti
Pamacius kugelio nuotrauka uzsimaniau nerealiai doh.gif Teks ryt kept...
Klausykit,kiek laiko reikia virt kiaules liezuvi? g.gif
Atsakyti
Aš kepu kugelį čenakų indeliuose, tik ant viršaus prismaigstau dar lauro lapų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2012 03 25, 16:44)

KUGELIS INDELIUOSE ax.gif





kaip tik kepa orkaiteje 4u.gif 4u.gif kvapai nuostabus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Panos gal žinot ir galit įmest kokią nuotrauką recepto marinuotų burokėlių? Bet ne žiemai, o kaip garnyro. Nu niekur nerandu doh.gif Man rodos kažkas buvo įmetęs tarybinių kotletų receptą ir prie jų uvo marinuoti burokėliai. Nebesusirandu biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas galit permest čia ar į AŽ, kažkada buvau radusi su foto receptą kur skardoje suberiami ryžiai ir sudėjus vištienos gabaliukus kepama orkaitėje, ale kai prireikė neberandu verysad.gif , gal kas padės mirksiukas.gif , nes artėja proga ir noriu išbandyti tą receptuką
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2012 03 28, 16:57)
Makaronai su jūros gėrybėmis



Jeigu gėrybės nešaldytos, tada būtų gerokai skaniau rolleyes.gif
Papildyta:

Žuvies troškinys Viduržemio jūros regiono stiliumi

[attachmentid=220829]

Viduržemio jūros žuvies troškinys
Reikės:
600 g baltos žuvies file
1-2 svogūnų
4 skiltelių česnako
2 pomidorų
Skardinės konservuotų pomidorų
2 čili pipirų
100 g juodųjų alyvuogių
1 citrinos
2 v. š. alyvuogių aliejaus
2 a.š. prancūziškų žolelių mišinio
Saujos šviežio baziliko
Druskos
Maltų juodųjų pipirų

Žuvį nusausinti, supjaustyti gabalėliais, pabarstyti druska, šviežiai maltais pipirais, prancūziškų žolelių mišiniu bei citrinos sultimis, išspaustomis iš vienos citrinos. Nulupti pomidorus.
Keptuvėje įkaitinti alyvuogių aliejų, pakepinti nedideliais kubeliais susmulkintus svogūnais. Kai svogūnai suminkštės, sudėti susmulkintus konservuotus ir šviežius pomidorus, pagardinti druska, pipirais ir 5 min. patroškinti. Ant pomidorų sudėti žuvį, uždengti dangčiu, sumažinti ugnį ir dar 10 min pakaitinti, kol žuvis bus kone iškepusi. Likus 5 min iki pabaigos, išspausti česnaką, suberti susmulkintus čili pipirus, perpus perpjautas alyvuoges ir susmulkintus šviežio baziliko lapelius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migliux: 01 balandžio 2012 - 14:33