Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai TIK su nuotraukomis

Kokiu puikiu receptu cia yra... bigsmile.gif essen.gif
Dedu savo siandienos vakariene - toks savaip pritaikytas Anglijoje megstamo "Chilli con carne" varijantas.
Is esmes - astrus maltos mesos, pupeliu ir papriku, svogunu troskinys. Kaskart gaunasi vis kitaip - galima labai varijuoti renkantis ingridientus. irnesakyk.gif Siandien turejau:
1. Kiaulienos+jautienos farso (galima naudoti betkoki!)
2. Trys nedideles paprikos (anksciau dedavau viena didele - dabar gudrauju pries vyra ir darau su didesne dalimi darzoviu nei mesos - na, siek tiek sveikesnis varijantas... lotuliukas.gif )
3. Svogunai, cesnakai. (Turejau melynaji, be abejo labai tinka baltas.)
4. Idealu jei turite pomidoru pastos - as siandien neturiu, tai dedu saldytuve rasta astru salsos padaza, pom.padaza, taip pat labai megiamus jelapeno pipiriukus. thumbup.gif
5. Apsizioplinau ir spintelei jau neberadau konservuotu pomidoru - ju skardine cia paprastai tinka idealiai. Kartais ipjaustau tiesiog svieziu pora pomidoru.
6. Konservuotu pupeliu skardine.
6. Be abejo - druska, pipirai. Tarkuoto surio pagardinimui... ax.gif irnesakyk.gif
user posted image

victory.gif

Is pradziu apkepame farsa, tada sumetu svogunus, paprikas, druska, pipirai, veliau dedu pom.pastos (ar padazo), astrumos (jelapenas), uzdarau dangciu ir sumazinus ugni troskinu kokias 10-15 minuciu kol paprika suminkstes). Veliausiai - pupeles. Dar pamakaluoju, patroskinu, ragauju. essen.gif
Na ir kai viskas daugmaz susitroskina, paprika suminksteja - dedu i lekste, barstau surio. Mano vyras valgo su balta duona, as be nieko. tongue.gif

user posted image

Skanaus!
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzi_šoka: 24 balandžio 2012 - 20:55
QUOTE(brashke77 @ 2012 04 24, 18:35)
"KAVARMA"- BULGARIŠKAS TROŠKINYS



Kristina, ragavau Bulgarijoje šio patiekalo thumbup.gif Labai gražios nuotraukos...saulėtos tokios kaip ir Bulgarija biggrin.gif

Pas mane irgi patiekalas iš paprikos...

Paprika įdaryta sūriu


Paprika 2 vnt.
Kiaušinis 1 vnt.
Sūrio maždaug 400 gr.
Druska,pipirai pagal skonį
2 valg. šaukštas smulkintų petražolių
2 valg. šaukštas miltų
Maltų džiūvėsių
3 skilt.česnako
Aliejus kepimui

Nupjauti paprikos viršūnę ir išvalyti vidų.
Sutepti ją aliejumi ir užkepti orkaitėje, temp 200 C, laikas maždaug 15-20 min.
Iškeptą papriką įdėti į celofaninį maišelį, užrišti ir palikti 10 min.
Tada ištraukti ir gražiai nulupti.Viduje apibarstyti su druska ir pipirais.
Įdarui sūrį sutarkuoti, sumaišyti su česnakais ir petražolėmis.
Į paprikas dedame įdaro.
Kiaušinį išplakame.
Imame papriką, apvoliojame miltuose, dedame į kiaušinio plakinį o po to dar apvoliojame džiūvėsiuose.
Keptuvėje įkaitiname aliejų ir apkepame papriką iš abiejų pusių.

Gaminau šį patiekalą antrą kartą.Pirmą kartą įdarui naudojau fetos sūrį.Man buvo daug skaniau su feta!Tada tik druskos visai nereikia.


user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2012 04 25, 10:49)
[color=darkviolet]

Kristina, ragavau Bulgarijoje šio patiekalo  thumbup.gif Labai gražios nuotraukos...saulėtos tokios kaip ir Bulgarija  biggrin.gif

Pas mane irgi patiekalas iš paprikos...


na va kaip šaunu thumbup.gif Užmiršau nurodyti šaltinį- iš forumo Say7 receptukas 4u.gif
Ilgai nagrinėjau ieškojau panašumų ir skirtumų nuo guliašo, aišku, yra niuansų nemažai, bet rezultate anaiptol neprimena guliašo. Vynas padarė stebuklą ir ilgas lėtas troškinimas. Mums labai patiko 4u.gif
O tavo patiekalas tiesiog nuostabus, na, ir išradinga gi Tu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
ziu apturejom vistieno savaite biggrin.gif thumbup.gif
braske puiku wub.gif
Irene, bandysiu bigsmile.gif
Elena kaip visad clap_1.gif
zuzi soka wub.gif

Vištiena su džiovintom slyvom ir abrikosais

user posted image

1.2 kg. viščiukas
sauja dž. slyvų
sauja dž. abrikosų
šaukštelis grūdėtų garstyčių
galvutė česnako
alyvuogių aliejaus
druskos,pipirų
mėgiamų prieskonių
čiobrelio

Viščiuką sukarpyti nedideliais gabalėliais, pagardinti prieskoniais, ir garstyčiomis, leisti pastovėti keletą valandų. Apkepti keptuvėje iki 10 min. ,kol gražiai apskrus. Į gilų indą išteptą aliejumi sluoksniuoti dž. vaisius, vištieną, vėl vaisius, vėl vištieną ir viršuje vaisiai. Suberti neluptas česnako skilteles. Trečią dalį indo užpilti vandeniu. Pagardinti prieskoniais ir uždengus dangčiu kepti orkaitėje 180 C. 50 min.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 25 balandžio 2012 - 09:12
Ule, šakės , kaip skaniai atrodo thumbup.gif O ką prie tokios vištytės , kokį garnyrą- ryžius gal rekomenduotum? Ar taip ir valgėte tik su vaisiais?
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2012 04 25, 09:49)

<...>
Paprika įdaryta sūriu
.....

<....>


o negaila del dvieju papriku orkaite 20 min kaitinti? g.gif

Ar cia kartu su kokiais kitais patiekalais derini???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 25 balandžio 2012 - 19:42
QUOTE(karra @ 2012 04 25, 11:39)
o negaila del dvieju papriku orkaite 20 min kaitinti?  g.gif

Ar cia kartu su kokiais kitais patiekalais derini???




Nelabai supratau klausimo...ko man gailėti...paprikų ar orkaitės biggrin.gif
Su nieko nederinau....
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2012 04 25, 13:16)

Nelabai supratau klausimo...ko man gailėti...paprikų ar orkaitės   biggrin.gif
Su nieko nederinau....



Aš kaip supratau, mergina klausia, ar negaila dėl dviejų paprikų "kurti" įjungti orkaitę, na dėl elektros/dujų išeigos ? mirksiukas.gif
Bet aš manau, rimtesniam valgytojų skaičiui reikės ne dviejų, o daugiau paprikų, tai čia kaip ir gaminamas normalus patiekalas.
Bet kokius atveju, Elena, įspudingai atrodo - nematyta, negirdėta ir turbūt laaabai gardu ax.gif
P.s. ką duoda paprikos įdėjimas į maišelį? Dėl lengvesnio nulupimo? Ar kaip? ax.gif
Ule, fantastiškai atrodo Jūsų patiekalas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ELlJA: 25 balandžio 2012 - 12:26
QUOTE(ELlJA @ 2012 04 25, 13:24)
Aš kaip supratau, mergina klausia, ar negaila dėl dviejų paprikų "kurti" įjungti orkaitę, na dėl elektros/dujų išeigos ?  mirksiukas.gif

Bet kokius atveju, Elena, įspudingai atrodo - nematyta, negirdėta ir turbūt laaabai gardu  ax.gif
P.s. ką duoda paprikos įdėjimas į maišelį? Dėl lengvesnio nulupimo? Ar kaip?  ax.gif




Kažkaip negalvoju kiek tų dujų man išeis ...

taip, dėl lengvesnio nulupimo...na ira dar gal biški daigiau sumikštėja pati paprika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2012 04 25, 10:17)
Ule, šakės , kaip skaniai atrodo  thumbup.gif  O ką prie tokios vištytės , kokį garnyrą- ryžius gal rekomenduotum? Ar taip ir valgėte tik su vaisiais?

valgem su ryziais drinks_cheers.gif
Atsakyti
patiekalai visi nuostabus bigsmile.gif seiles bega net wub.gif
Ulė
noriu paklausti o vaisius mirket, ar tik nuplovet ir beret iskart?
Atsakyti
QUOTE(*tigriukas* @ 2012 04 25, 15:38)
patiekalai visi nuostabus  bigsmile.gif seiles bega net  wub.gif
Ulė
noriu paklausti o vaisius mirket, ar tik nuplovet ir beret iskart?

tik nuploviau, isbrinko besitroskinant 4u.gif
Atsakyti