Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Reikalingas teisinis patarimas
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Realesne
QUOTE(porfyra @ 2012 08 31, 08:23)
Laba 4u.gif

Ar pareigunei mamai, kuri buvo 2012-10-04d. parasius prasyma iseiti vaiko auginimo atostogu 2 metams ir sugrizus po metu i darba, priklauso ir 40% pasalpos prie atlyginimo? "Civilems" mamytems pagal galiojancius lietuvoje istatymus-priklauso 4u.gif

Jei nepriklauso, tai kuom vadovaujantis? Ir kada "tas" buvo priimta? blink.gif

Labai buciau dekinga jei kasnors atsakytu i mano klausima?
*

teiraukites www.pareigunai.lt
lapatruske
sveiki, noreciau paklaust del paskolos negrazinimo? su vyru issiskyrem, santuokoje buvom paeme busto paskola, name negyvenam, vyras moka man alimentus ir bankui skola uz abu, ar gali is manes pareikalauti grazinti puse paskolos?
Realesne
QUOTE(lapatruske @ 2012 09 02, 18:43)
sveiki, noreciau paklaust del  paskolos negrazinimo? su vyru issiskyrem, santuokoje buvom paeme busto paskola, name negyvenam, vyras moka man alimentus ir bankui skola uz abu, ar gali is manes pareikalauti grazinti puse paskolos?
*

reikia ziureti kas parasyta santuokos pasekmiu nutraukimo sutartyje
saulyytia
Sveiki, mirus tevams, liko turto, buvo 2 sunus, vienas tvarkesi dokumentus , kitas ne.
Po kiek laiko mire ir tas sunus kuris nesitvarke dokumentus. O tas kitas susitvarke ir dbr viska turi. Ar ymanoma kad to sunaus kuris nieko nesitvarke ir kuriam nieko neatiteko vaikai pretenduodu i seneliu turta, kuris siuo metu yra tik to vieno "protingesnio" kuris iskart pradejo tvarkytis..
Realesne
QUOTE(saulyytia @ 2012 09 14, 16:36)
Sveiki, mirus tevams, liko turto, buvo 2 sunus, vienas tvarkesi dokumentus , kitas ne.
Po kiek laiko mire ir tas sunus kuris nesitvarke dokumentus. O tas kitas susitvarke ir dbr viska turi. Ar ymanoma kad to sunaus  kuris nieko nesitvarke ir kuriam nieko neatiteko vaikai pretenduodu i seneliu turta, kuris siuo metu yra tik to vieno "protingesnio" kuris iskart pradejo tvarkytis..
*

Tas sunus, kuris nesitvarke dokumentu, kaip suprantu neprieme palikimo, ir terminas jau buvo praejes palikimui priimti. Jei jis nesikreipe del palikimo priemimo budamas gyvas, t.y. atsisake palikimo, vaikaičiai negali pretenduoti i palikimą, kurio ju tevas neprieme.
Sabbatini
Labas, auginsiu vaika iki jam sukaks 3 metai . ar grizus i darba turi teise darbdavys perkelti mane i zemesnes pareigas su mazesniu atlyginimu? kokias turiu teises su mazameciu vaiku ,ar man atsisakius dirbti zemesnese pareigose gali atleisti is darbo? turiu 15 m.staza imoneje kurioje dirbau ..aciu
*macchiato*
Nuo 2011 rugsėjo 1d. iki 2012 rugpjūčio 31d. dirbau pagal terminuotą darbo sutartį. Likau dirbti toje pačioje darbovietėje, tos pačios pareigos, darbo sutartis man pratęsta, bet vėl terminuota, dabar nuo 2012 rugsėjo 3d. iki 2013 rugpjūčio 31d.
Kyla klausimas, o tai rugsėjo 1 ir 2 dienomis buvau bedarbė g.gif jei pratęsė sutartį, kodėl ne nuo 2012 rugsėjo 1d., o nuo 3d.?
Ačiū už atsakymą 4u.gif
Wiqtea
QUOTE(*caffe macchiato* @ 2012 09 21, 17:11)
Nuo 2011 rugsėjo 1d. iki 2012 rugpjūčio 31d. dirbau pagal terminuotą darbo sutartį. Likau dirbti toje pačioje darbovietėje, tos pačios pareigos, darbo sutartis man pratęsta, bet vėl terminuota, dabar nuo 2012 rugsėjo 3d. iki 2013 rugpjūčio 31d.
Kyla klausimas, o tai rugsėjo 1 ir 2 dienomis buvau bedarbė g.gif  jei pratęsė sutartį, kodėl ne nuo 2012 rugsėjo 1d., o nuo 3d.?
Ačiū už atsakymą 4u.gif
*

Spėju todėl, kad rugsėjo 1 ir 2 buvo savaitgalis, o pratėsė nuo pirmos mėnesio darbo dienos. Gal teisiškai taip reikia g.gif
trimama
Sveiki norėčiau konsultacijos skiriamės su vyru,jis man palieka butą nemažą apie 100 kv.m. turim tris vaikus,duos kažkokį išlaikymą pati dirbsiu,bet pajamos neišneš ( nors tiksliai net nežinau kiek vienam asmeniui pagal įstatymą skaičiuojama šiai dienai ) dar vyras padės į banką tam tikrą sumą pinigų mano vardu "juodai dienai" sodybą užrašys vaikų vardu. sakykit ar tokiu atveju aš galiu tikėtis kažkokios kompensacijos už buto šildymą,ar vaikams nemokamų pietų mokykloje,nes visa tai išlaikyti teks man,o išsiparduoti nesinori.
gazele18
QUOTE(saulyytia @ 2012 09 14, 18:36)
Po kiek laiko mire ir tas sunus kuris nesitvarke dokumentus. O tas kitas susitvarke ir dbr viska turi. Ar ymanoma kad to sunaus  kuris nieko nesitvarke ir kuriam nieko neatiteko vaikai pretenduodu i seneliu turta, kuris siuo metu yra tik to vieno "protingesnio" kuris iskart pradejo tvarkytis..
*

Manyciau, kad to kuris nesitvarke vaikai gali pretenduoti, taciau reikes kreiptis i teisma.
Realesne
QUOTE(gazele18 @ 2012 10 01, 11:10)
Manyciau, kad to kuris nesitvarke vaikai gali pretenduoti, taciau reikes kreiptis i teisma.
*

pagriskit
lietuslietuvoj
kas naujo Siauliu apylinkes teisme? is pradziu reikia kreiptis reikia pas advokata. tas kuris moka, tas ir dievas (apie skyrybas pvz. bendru sutarimu). prisiteisia viska, jei greicia nubega susimoket, nes prirasineja advokate visokiu bebebe. teismui labai patinka, nes jau zino kuris spejo susimoket. ir prarandi taip visa turta, pinigus ir alimentus.
renax
QUOTE(trimama @ 2012 09 28, 19:57)
Sveiki norėčiau konsultacijos skiriamės su vyru,jis man palieka butą nemažą apie 100 kv.m. turim tris vaikus,duos kažkokį išlaikymą pati dirbsiu,bet pajamos neišneš ( nors tiksliai net nežinau kiek vienam asmeniui pagal įstatymą skaičiuojama šiai dienai ) dar vyras padės į banką tam tikrą sumą pinigų mano vardu "juodai dienai" sodybą užrašys vaikų vardu. sakykit ar tokiu atveju aš galiu tikėtis kažkokios kompensacijos už buto šildymą,ar vaikams nemokamų pietų mokykloje,nes visa tai išlaikyti teks man,o išsiparduoti nesinori.
*

Dėja ne , nes Jūsų turtas viršys normatyvus. Pagalvokit gi logiškai , jei bus butas , sodyba ir piniginės lėšos banke , o Jūs prašysit paramos ? blink.gif
gazele18
QUOTE(Realesne @ 2012 10 01, 17:25)
pagriskit
*

jis neiformino savo teisiu, o kadangi neiformines savo teisiu i jam priklsuancia dali turto jis jau numire, tai jo ipediniai turi teisia kreiptis i teisma, kad attatytu termina palikimo priemimui, siuo atveju ipediniams pereis tevo dalis, kuri priklause. Taciau butina kreiptis i teisma. Nesvarbu, kad vienas ipedinis spejo kreiptis pas notara del savo dalies palikimo, o kitas praleido termina, tai nera pagrindo, kad kitas ipedinis praranda teisi i tevams priklausanti turta. Jei kitas ipedinis atsisakytu priimti palikima, t.y. pas notara parasytu pareiskima, tuomet jam jau nepriklausytu. Bet siuo tveju, supratau, jog atsisakymo nebuvo. Tai turetu ir pats notaras isaiskinti.
Realesne
QUOTE(gazele18 @ 2012 10 03, 18:00)
jis neiformino savo teisiu, o kadangi neiformines savo teisiu i jam priklsuancia dali turto jis jau numire, tai jo ipediniai turi teisia kreiptis i teisma, kad attatytu termina palikimo priemimui, siuo atveju ipediniams pereis tevo dalis, kuri priklause. Taciau butina kreiptis i teisma. Nesvarbu, kad vienas ipedinis spejo kreiptis pas notara del savo dalies palikimo, o kitas praleido termina, tai nera pagrindo, kad kitas ipedinis praranda teisi i tevams priklausanti turta. Jei kitas ipedinis atsisakytu priimti palikima, t.y. pas notara parasytu pareiskima, tuomet jam jau nepriklausytu. Bet siuo tveju, supratau, jog atsisakymo nebuvo. Tai turetu ir pats notaras isaiskinti.
*

termino praledimo atstatymui reikalingi svarus argumentai. Paveldetojas (tevas) kaio suprantu mire ne per ta termina, kolk galejo pretenduot i palikima, o gerokai veliau. Palikimo nepriemimo pasekme.
gazele18
QUOTE(Realesne @ 2012 10 03, 20:45)
termino praledimo atstatymui reikalingi svarus argumentai. Paveldetojas (tevas) kaio suprantu mire ne per ta termina, kolk galejo pretenduot i palikima, o gerokai veliau. Palikimo nepriemimo pasekme.
*

Tai vaikaiciai teisme tegu gincija tevo nepriemimo pasekmes. Kas ir butu jei praleidus termins jsu nebegaletai paveldeti. Nepriemimo faktas ( jei jis neiformintas) nera palikimo nepriemimo pasekme. Tai manyciau kreipiantis i advokata butu imanoa vikaiciams pretenduoti i dali turto. Zi
Realesne
QUOTE(gazele18 @ 2012 10 03, 19:08)
Tai vaikaiciai teisme tegu gincija tevo nepriemimo pasekmes. Kas ir butu jei praleidus termins jsu nebegaletai paveldeti. Nepriemimo faktas ( jei jis neiformintas) nera palikimo nepriemimo pasekme. Tai manyciau kreipiantis i advokata butu imanoa vikaiciams pretenduoti i dali turto. Zi
*

5.60 straipsnis. Palikimo atsisakymas

1. Įpėdinis pagal įstatymą ar įpėdinis pagal testamentą turi teisę per tris mėnesius nuo palikimo atsiradimo dienos atsisakyti palikimo. Neleidžiama atsisakyti su sąlygomis ir išlygomis arba dalies palikimo.

2. Palikimo atsisakymas turi tas pačias pasekmes kaip ir palikimo nepriėmimas.

3. Įpėdinis atsisako palikimo, paduodamas pareiškimą palikimo atsiradimo vietos notarui.

4. Neleidžiama atsisakyti palikimo, jeigu įpėdinis padavė palikimo atsiradimo vietos notarui pareiškimą, kad jis priima palikimą arba prašo išduoti jam paveldėjimo teisės liudijimą.

Kodencija
Laba diena. žinau, kad visiskai ne i temą ( visos temos ieskodama info tikrai neturiu kada skaityti), bet labai reika patarimo, kur Kaune galima gauti nemokamas arba bent jau minimaliai mokamas teisines konsultacijas? dekoju is anksto
gazele18
QUOTE(Kodencija @ 2012 10 04, 09:16)
Laba diena. žinau, kad visiskai ne i temą ( visos temos ieskodama info tikrai neturiu kada skaityti), bet labai reika patarimo, kur Kaune galima gauti nemokamas arba bent jau minimaliai mokamas teisines konsultacijas? dekoju is anksto
*

Del nemokamu konsultaciju, pateikus atitinkamas pazymas, jog mazas pajamas gaunate turite kreiptis pas Kauno garantuojamos teisines pagalbos tarnybos advokatus.
Papildyta:
QUOTE(Realesne @ 2012 10 03, 21:15)
5.60 straipsnis. Palikimo atsisakymas

1. Įpėdinis pagal įstatymą ar įpėdinis pagal testamentą turi teisę per tris mėnesius nuo palikimo atsiradimo dienos atsisakyti palikimo. Neleidžiama atsisakyti su sąlygomis ir išlygomis arba dalies palikimo.

2. Palikimo atsisakymas turi tas pačias pasekmes kaip ir palikimo nepriėmimas.

3. Įpėdinis atsisako palikimo, paduodamas pareiškimą palikimo atsiradimo vietos notarui.

4. Neleidžiama atsisakyti palikimo, jeigu įpėdinis padavė palikimo atsiradimo vietos notarui pareiškimą, kad jis priima palikimą arba prašo išduoti jam paveldėjimo teisės liudijimą.
*

Na tai taip, Jus visiskai teisi! Jei atsisako palikimo. Neaisku kokios priezastys buvo nepriemimo ir manau, ne mums cia diskutuoti, nezinant realios tiesios. Tik noriu pabrezti, jei neprieme palikimo, t.y. neparase pareiskimo per nustatyta termina, jog priima ar nepriima, tai tikrai nera tas faktas jog vaikaiciai nepaveldes. Zinama sunkiau irodineti je vienas sunus susitvarke pilnai palikima, t.y. visa turta, taciau jei viena dalis yra sutvarkyta, o kita nesutvarkyta t.y. kabo dalis turto mirusiojo vardu, tuomet tiktai kreiptis i teisma del termino atstatymo, jog ipedinis faktiskai valde palikima (turi irodyti), taciau neiformino savo teisiu i palikimo dali. Daugiau i sia diskusija nesiveliu thumbup.gif ir manau protingiausia kreiptis i advokata.
ause makaliause
Noriu paklausti, man šiemet mama padovanojo notariškai nekilnojamo turto, ar aš galiu jį užrašyti savo vyrui?
melynas dangus
QUOTE(Kodencija @ 2012 10 04, 09:16)
*

pirmines konsultacijos yra teikiamos be jokiu pazymu. Nebent del gyvenamosios vietos, bet ir tai nereikalaujama paprastai. I savivaldybe kreipkites, nes paprastai savivaldybese teisininkai teikia konsultacijas, kaip tiksliai Kaune nzn (skambinkit i savivaldybes info)
Papildyta:
QUOTE(Realesne @ 2012 10 03, 20:45)
*

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(ause makaliause @ 2012 10 04, 14:32)
Noriu paklausti, man šiemet mama padovanojo notariškai nekilnojamo turto, ar aš galiu jį užrašyti savo vyrui?
*

apie koki "uzrasyma" kalbat? Yra konkrecios sutartys, kuriu pasekoje turtas pereina kito asmens nuosavyben. Paprasciausia butu dovanoti. Be notariniu sutarciu neperasysit.
Realesne
QUOTE(gazele18 @ 2012 10 04, 07:46)
Del nemokamu konsultaciju, pateikus atitinkamas pazymas, jog mazas pajamas gaunate turite kreiptis pas Kauno garantuojamos teisines pagalbos tarnybos advokatus.
Papildyta:

Na tai taip, Jus visiskai teisi! Daugiau i sia diskusija nesiveliu  thumbup.gif ir manau protingiausia kreiptis i advokata.
*

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif jei neprieme per nustatyta laika, tai niekas niekur "nebekabo" smile.gif
Papildyta:
gazele18
QUOTE(Realesne @ 2012 10 04, 18:54)
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif jei neprieme per nustatyta laika, tai niekas niekur "nebekabo" smile.gif
Papildyta:
*

sakiau nebeatrasinesiu, bet nesusilaikiau, siaip kabo dalis mirusiojo vardu (jeigu ka), jei tik vienas savo dali susitvarko, o kitas nieko... esu dirbusi tiek su registravimu tiek su notarine praktika susidurusi (ir nemazai), todel kaip matau, labai Jus pykstate, kad Jums kazkas priestarauja, todel sekmes konsultuojant bigsmile.gif . Beje dar priklauso (jeigu ka) ir nuo notaro, jei pasako notaraui, kad nera ipediniu kita, tai ir "nebekabo" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .
melynas dangus
QUOTE(saulyytia @ 2012 09 14, 18:36)
*

na, man is tokio situacijos aprasymo kazkaip atrodo, kad tas, kuris tvarkesi, susitvarke viska (kaip ir turetu buti pagal CK), ir jokia dalis mirusiojo vardu "nekabo". Zinau apie ta jusu minima notaru praktika,( kurios netoleruoju) bet manau, kad si palikima tvarkes notaras vadovavosi CK.
Realesne
QUOTE(melynas dangus @ 2012 10 05, 06:45)
na, man is tokio situacijos aprasymo kazkaip atrodo, kad tas, kuris tvarkesi, susitvarke viska (kaip ir turetu buti pagal CK), ir jokia dalis mirusiojo vardu "nekabo". Zinau apie ta jusu minima notaru praktika,( kurios netoleruoju) bet manau, kad si palikima tvarkes notaras vadovavosi CK.
*

100 proc pritariu smile.gif beje, notaras yra atsakingas uz teisetuma sandorio, todel patvirtinus neteisetai jam gresia atsakomybe smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gazele18 @ 2012 10 04, 19:35)
sakiau nebeatrasinesiu, bet nesusilaikiau, siaip kabo dalis mirusiojo vardu (jeigu ka), jei tik vienas savo dali susitvarko, o kitas nieko... esu dirbusi tiek su registravimu tiek su notarine praktika susidurusi (ir nemazai), todel kaip matau, labai Jus pykstate, kad Jums kazkas priestarauja, todel sekmes konsultuojant  bigsmile.gif . Beje dar priklauso (jeigu ka) ir nuo notaro, jei pasako notaraui, kad nera ipediniu kita, tai ir "nebekabo"  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif .
*

bigsmile.gif kdl Jus prasyma pagristi nuomone teises aktais ar teismu praktika vadinate pykciu smile.gif?

diskusijose gimsta tiesa 4u.gif o ypac, pagridziant juos teismu praktika smile.gif ar istatymu.
cukrainine
QUOTE(vilma @ 2011 09 16, 13:44)
kazkaip keista g.gif ,nesumoki uz elektra kokius 3-4 men.Ateina ,nuraso skaitliuko duomenys ir gauni ispejima apsimoket iki nurodytos datos.Jei ne,atjungimas,skolos isieskojimas ir t.t
O cia nuo 2007 metu??? doh.gif Kazkas cia ne taip g.gif
*

jei skaitliukas yra savininko nuosavybeje, Lesto negali jo patikrinti.
jei klientas moka Lesto tiesiogiai, turi matytis po patikrinimo koks trukumas neapmoketos elektros, jei moka per sodininku bendrijas, seniunijas ir pan., gali buti kad jie paskaiciavo vidurki.
Rapola
situacija tokia ,
turiu būtą savo vardu , užstatėm bankui pasistatėm namą su MB , kelsimės gyventi nors namas dar nepriduotas, ar galime mes ten prisiregistruoti?

dukra su sunum lieka gyventi bute , kol jis parsiduos, jos pajamos bus mažos ar gaus ji kompensacijas už šildymą? ar butas skaitysis vistiek mano ir turėsiu už šildymą susimokėti pati ? nesinorėtu blush2.gif
kokiu atveju gautumėme kompensacija?
būsiu dėkinga už atsakymą , pinigėlių kaip ir nėra , o du bustus apšildyti brangu ax.gif
svoba
Laba diena,
Turiu toki klausima, i kuri net nezinau kur kreiptis patarimo, nes situacija gana savotiska.
Dirbam bankrutuojancioje imoneje, esame keli zmones teismo sprendimu palikti dirbti. Siuo metu musu oficialus darbdavys skaitosi Bankroto administratorius. Teismas jau vasaros pradzioje yra nusprendes, del lesu saugumo, pinigus leisti tik turto apsaugai. O mes, pagal sutarti dirbam iki kreditoriu susirinkimo. Taigi iseina, kad jau 4 menesiai mes negaunam jokiu atlyginimu.
Klausimas toks, ka mes dabar galim padaryti. Nes kiek zinau, kazka galim isreikalauti, tik iseinant is darbo. O jeigu mes saziningai dirbam visa ta laika, tai mums ta atlyginima tures kazkada ismoket. Bet kas turi nusprest? Vel teismas, kuris nusprene palikt darbuotojus, nes ju reikia, bet atlyginimu moket nereikia?
Vat toks kalamburas, ir sedim laukiam.
Gal kas gali patart? Bent jau kur kreiptis pasidomet?
Realesne
QUOTE(svoba @ 2012 10 11, 16:33)
Laba diena,
Turiu toki klausima, i kuri net nezinau kur kreiptis patarimo, nes situacija gana savotiska.
Dirbam bankrutuojancioje imoneje, esame keli zmones teismo sprendimu palikti dirbti. Siuo metu musu oficialus darbdavys skaitosi Bankroto administratorius. Teismas jau vasaros pradzioje yra nusprendes, del lesu saugumo, pinigus leisti tik turto apsaugai. O mes, pagal sutarti dirbam iki kreditoriu susirinkimo. Taigi iseina, kad jau 4 menesiai mes negaunam jokiu atlyginimu.
Klausimas toks, ka mes dabar galim padaryti. Nes kiek zinau, kazka galim isreikalauti, tik iseinant is darbo. O jeigu mes saziningai dirbam visa ta laika, tai mums ta atlyginima tures kazkada ismoket. Bet kas turi nusprest? Vel teismas, kuris nusprene palikt darbuotojus, nes ju reikia, bet atlyginimu moket nereikia?
Vat toks kalamburas, ir sedim laukiam.
Gal kas gali patart? Bent jau kur kreiptis pasidomet?
*

www.vdi.lt
tetavioleta
Laba,
gal kas ismanote darbo teise... Neisdirbus darbovieteje 6 menesiu, darbdavys suteikia 2 dienas apmokamu atostogu, bet zutbut reikia dar 1 dienos.
Ar galima pasiimti dar 1 diena is eiles neapmokamu atostogu (jos pagal DK priklausytu - nezinau tik, ar tikrai jos priklauso neisdirbus pilnu 6 menesiu).

Gal kas zinosite...
eibarte
Sveiki,
Gal kas galite pasakyti, kokia tvarka vyksta Administracinio Teises Pazeidimo Kodekso protokolo surasymas. Kvietimas buvo iteiktas kaip pažeidejui (del ko nepaaiskino, kadangi iteiktas ne tam asmeniui, kuris kvieciamas o jo sutuoktiniui). Del ko kviecia, nezinom, nujauciam, kad del paleistu vistu kakuciu. Ar galima nuvaziavus i policija su tuo protokolu nesustikti? Ir kas bus jei nesutiks tas asmuo?
Realesne
QUOTE(eibarte @ 2012 10 15, 18:43)
Sveiki,
Gal kas galite pasakyti, kokia tvarka vyksta Administracinio Teises Pazeidimo Kodekso  protokolo surasymas. Kvietimas buvo iteiktas kaip pažeidejui (del ko nepaaiskino, kadangi iteiktas ne tam asmeniui, kuris kvieciamas o jo sutuoktiniui). Del ko kviecia, nezinom, nujauciam, kad del paleistu vistu kakuciu. Ar galima nuvaziavus i policija su tuo protokolu nesustikti? Ir kas bus jei nesutiks tas asmuo?
*

lotuliukas.gif parasykit aiskiau kaip viskas vyko....
Papildyta:
QUOTE(tetavioleta @ 2012 10 14, 12:19)
Laba,
gal kas ismanote darbo teise... Neisdirbus darbovieteje 6 menesiu, darbdavys suteikia 2 dienas apmokamu atostogu, bet zutbut reikia dar 1 dienos.
Ar galima pasiimti dar 1 diena is eiles neapmokamu atostogu (jos pagal DK priklausytu - nezinau tik, ar tikrai jos priklauso neisdirbus pilnu 6 menesiu).

Gal kas zinosite...
*

DK po 6 men ivadina tik apmokamas jei gerai pamenu. Del neapmokamu reikia tartis su darbdaviu. Yra buve, kad darbdavys dyoda avansu ir daugiau apmokamu, neisdirbus men, aisku, gaves garantijas, kad dar dirbsi.
eibarte
QUOTE(Realesne @ 2012 10 16, 05:54)
lotuliukas.gif parasykit aiskiau kaip viskas vyko....
*

Žodžiu įvyko konfliktas tarp dviejų asmenų vyro ir moters, ūkinių pastatų komplekse smile.gif (tokie kolektyviniai tvartai). Moteris pasileido vištas, kuriuos vaikščiojo po bendrą teritoriją, atvažiavęs kaimynas pradėjo rėkti ant tos moters kad tas vištas pasileido - koliojo, keikė, grasino kad visus išnuodys. Po keletų dienų, tas vyras, kuris rėkė pradėjo po ta bendrą teritoriją barstyti nuodus. Pasidarė nebejuokinga ir nutarėm kreiptis į policiją. Tad moteris, kuri buvo iškoliota nuėjo ir apylinkės įgaliotiniui parašė pareiškimą, dėl nuodų, grasinimų ir visą kitą. Ir štai po kiek laiko prie tų pačių tvartų atvažiuoja policija ir įteikia tą lapelį tai moteriai, kaip pažeidėjai, bet lapeli priima ne ji, o jos sutuoktinis, kuris net nepaklausia, kodėl ji pažeidėja. Tai dabar nežinom ko laukti, ar jau džiovintis sucharikus ir ruoštis į kalėjimą biggrin.gif , ar eiti advokato ieškoti? Ir ar taip gali policijos atstovas įteikti tą lapelį sutuoktiniui o ne tam asmeniui, kuriam jis skirtas?
Wiqtea
QUOTE(eibarte @ 2012 10 16, 09:53)
Žodžiu įvyko konfliktas tarp dviejų asmenų vyro ir moters, ūkinių pastatų komplekse smile.gif (tokie kolektyviniai tvartai). Moteris pasileido vištas, kuriuos vaikščiojo po bendrą teritoriją, atvažiavęs kaimynas pradėjo rėkti ant tos moters kad tas vištas pasileido - koliojo, keikė, grasino kad visus išnuodys. Po keletų dienų, tas vyras, kuris rėkė pradėjo po ta bendrą teritoriją barstyti nuodus. Pasidarė nebejuokinga ir nutarėm kreiptis į policiją. Tad moteris, kuri buvo iškoliota nuėjo ir apylinkės įgaliotiniui parašė pareiškimą, dėl nuodų, grasinimų ir visą kitą. Ir štai po kiek laiko prie tų pačių tvartų atvažiuoja policija ir įteikia tą lapelį tai moteriai, kaip pažeidėjai, bet lapeli priima ne ji, o jos sutuoktinis, kuris net nepaklausia, kodėl ji pažeidėja. Tai dabar nežinom ko laukti, ar jau džiovintis sucharikus ir ruoštis į kalėjimą  biggrin.gif , ar eiti advokato ieškoti? Ir ar taip gali policijos atstovas įteikti tą lapelį sutuoktiniui o ne tam asmeniui, kuriam jis skirtas?
*

Kiek žinau gali, man atvokatas sakė kad gali, mamai, tėvui, vyrui g.gif
Ronny
QUOTE(eibarte @ 2012 10 16, 09:53)
Ir ar taip gali policijos atstovas įteikti tą lapelį sutuoktiniui o ne tam asmeniui, kuriam jis skirtas?
*

gali.

o nuvykę rašysite pasiaikšinimą. su pažeidimo faktu galite ir nesutikti.
eibarte
QUOTE(Ronny @ 2012 10 16, 09:30)
gali.

o nuvykę rašysite pasiaikšinimą. su pažeidimo faktu galite ir nesutikti.
*

Tai tik nuvykus sužinosi už ką? Ir kas tokiu atveju, jei nesutinki?
Romiukai
QUOTE(eibarte @ 2012 10 16, 11:34)
Tai tik nuvykus sužinosi už ką? Ir kas tokiu atveju, jei nesutinki?
*

Prisipažinimas įvykdžius pažeidimą (ar nusikaltimą) - lengvinanti aplinkybė. Neprisipažinus nebelieka galimybės dėl lengvinančios aplinkybės gauti mažesnę baudą (bausmę). Pavyzdžiui, jei asmuo padaro pažeidimą, numatytą administracinių teisės pažeidimų kodekse (o šitame vištų detektyve kaip tik tas ir turėtų būti taikoma), ir jei bauda už tą pažeidimą numatyta nuo 100 iki 300 litų, tai prisipažinusiam ir besigailinčiam dėl savo elgesio žmogui bus skirta bauda nuo 100 iki 150, o neprisipažinusiam žmogui, kurio kaltę pareigūnas įrodys kitokais būdais, bus skirta bauda nuo 150 iki 300 litų. Vat ir visa sutikimo - nesutikimo su pažeidimais ar nusikaltimais esmė. Nors yra dar daug ir šalutinių dalykų, bet čia taikoma kiekvienam konkrečiam atvejui atskirai.
Realesne
QUOTE(Romiukai @ 2012 10 24, 17:05)
Prisipažinimas įvykdžius pažeidimą (ar nusikaltimą) - lengvinanti aplinkybė. Neprisipažinus nebelieka galimybės dėl lengvinančios aplinkybės gauti mažesnę baudą (bausmę). Pavyzdžiui, jei asmuo padaro pažeidimą, numatytą administracinių teisės pažeidimų kodekse (o šitame vištų detektyve kaip tik tas ir turėtų būti taikoma), ir jei bauda už tą pažeidimą numatyta nuo 100 iki 300 litų, tai prisipažinusiam ir besigailinčiam dėl savo elgesio žmogui bus skirta bauda nuo 100 iki 150, o neprisipažinusiam žmogui, kurio kaltę pareigūnas įrodys kitokais būdais, bus skirta bauda nuo 150 iki 300 litų. Vat ir visa sutikimo - nesutikimo su pažeidimais ar nusikaltimais esmė. Nors yra dar daug ir šalutinių dalykų, bet čia taikoma kiekvienam konkrečiam atvejui atskirai.
*

lotuliukas.gif чистосердечное признание прямои путь к тюремному заключению.................. smile.gif
Romiukai
QUOTE(Realesne @ 2012 10 24, 21:47)
lotuliukas.gif чистосердечное признание прямои путь к тюремному заключению.................. smile.gif
*

Irgi teisingai thumbup.gif Bet tik iš dalies. Tik kvailys visada neigs, arba visada prisipažins biggrin.gif Visada reikia vertinti, kurį variantą pasirinkti geriau. Užtenka žinių ir smegenų - nuspręsti gali pats, neužtenka - tam ir yra advokatai gathering.gif
Jovitele78
Sveikutes, kaip ymanoma butu gauti busto paskola,dirbant ant puse etato 400lt/men ant popieriaus,o i rankas gaunamas atlyginimas iki 3000l/ment g.gif Gal kuri su tuo susidurete? smile.gif Beje mums 34-37metai.
Wiqtea
QUOTE(Jovitele78 @ 2012 10 30, 15:49)
Sveikutes, kaip  ymanoma butu gauti busto paskola,dirbant ant puse etato 400lt/men ant popieriaus,o i rankas gaunamas atlyginimas iki 3000l/ment g.gif  Gal kuri su tuo susidurete? smile.gif  Beje mums 34-37metai.
*

Jei ant popieriaus tik 400 tikrai negausit, kiek žinau turi minimumas po paskolos nuskaitymo likti pragyvenimui. Ir čia afišuojasi tik oficialus atlyginimas ant popieriaus, o ne į rankas gaunami pinigai.
dzeine01
ar gali atleisti is darbo jeigu esu tik vaduojanti dekreta,turiu 2 nedidelius vaikus[4 ir 6 metu,vienas su lengva negalia] ir dirbu tik 4 menesius ?
JOLANCIUK
QUOTE(dzeine01 @ 2012 10 31, 20:17)
ar gali atleisti is darbo jeigu esu tik vaduojanti dekreta,turiu 2 nedidelius vaikus[4 ir 6 metu,vienas su lengva negalia] ir dirbu tik 4 menesius ?
*

Tai pas jus terminuota sutartis?
dzeine01
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 10 31, 20:20)
Tai pas jus terminuota sutartis?
*

turbut,kol moteris gris is vaiko auginimo atostogu.ten ruosia reorganizacija,etatu mazinimas,skyriu sujungimas.
ovimama
Turiu beda,kuri jau dabar pradejo rimtai kenkti mudvieju su suneliu gyvenimui.Ta beda -kaimynai. doh.gif Prasidejo viskas vos man atejus pasiziureti kur ketinuos nuomuotis buta..to buto nuomininkai buvo baisiai apsileide jau be elektros ir vandens gyvenantys alkoholikai,tad buto savininkai nusprende pernuomuoti buta man.Kad buve vykdave lebavimai kaimynam(likusiem 5 butam)kliude,negirdejau,tik suzinojau kad prie tu lebavimu prisidedave ir kaimynai.Mudu su suneliu gyvename vieni du tad jau tai uzkliuvo kaimynams,susiremontavome buta,bet istisus 2metus butent triju butu kaimynam vis "uzkliudavau"-tai mat darzo nenusiraviu-jiems greit apzelia,tai mano vaikas per garsiai kambaryje zaidzia,tai kieme begioja kokio mat velnio(name pensininkai vien,vaiku nera),tai ko as cia nakti vaziuoju ir parvaziuoju(vaika i greitaja veziau),kol siandien man jie susitare iskviete policija... doh.gif Kas labai daznai pasitaiko,kaimybe pusgirte beldzias i duris dienos 1 val,sako man miegoti neleidziat,iki 11 val triuksmaujat,na sakau negali buti,mudu 9 val miegoti( man darbas,vaikui darzelis),ir kagi..matau i kiema policija,aisku niekas neuzejo is ju ir isvaziavo pasikalbeje su tais kaimynais,bet jie neliko skolingi,man isejus parsinesti malku uzkirto kelia senasis kaimynas(del jo amziaus pagerbiau ir isklausiau ka sako)kad tu girdi ziurek ateis du vyrai bus tau,pamatysi ir t.t su grasinimais man ir vaikui..Visko nesurasysiu,bet taip ne karta jau yra buve.
Klausimas man toks,ar galiu kazkaip "pazaboti"situos kaimynus,kad galeciau ramiai padoriai gyventi,tuo labiau kad mano vaikas nebenori vienas eiti i lauka,bijo kaimynu,policijos,nes nuolat ja gazdinama,bijo namuos buti vakarais.
JOLANCIUK
QUOTE(ovimama @ 2012 11 01, 16:59)
Turiu beda,kuri jau dabar pradejo rimtai kenkti mudvieju su suneliu gyvenimui.Ta beda -kaimynai. doh.gif Prasidejo viskas vos man atejus pasiziureti kur ketinuos nuomuotis buta..to buto nuomininkai buvo baisiai apsileide jau be elektros ir vandens gyvenantys alkoholikai,tad buto savininkai nusprende pernuomuoti buta man.Kad buve vykdave lebavimai kaimynam(likusiem 5 butam)kliude,negirdejau,tik suzinojau kad prie tu lebavimu prisidedave ir kaimynai.Mudu su suneliu gyvename vieni du tad jau tai uzkliuvo kaimynams,susiremontavome buta,bet istisus 2metus butent triju butu kaimynam vis "uzkliudavau"-tai mat darzo nenusiraviu-jiems greit apzelia,tai mano vaikas per garsiai kambaryje zaidzia,tai kieme begioja kokio mat velnio(name pensininkai vien,vaiku nera),tai ko as cia nakti vaziuoju ir parvaziuoju(vaika i greitaja veziau),kol siandien man jie susitare iskviete policija... doh.gif Kas labai daznai pasitaiko,kaimybe pusgirte beldzias i duris dienos 1 val,sako man miegoti neleidziat,iki 11 val triuksmaujat,na sakau negali buti,mudu 9 val miegoti( man darbas,vaikui darzelis),ir kagi..matau i kiema policija,aisku niekas neuzejo is ju ir isvaziavo pasikalbeje su tais kaimynais,bet jie neliko skolingi,man isejus parsinesti malku uzkirto kelia senasis kaimynas(del jo amziaus pagerbiau ir isklausiau ka sako)kad tu girdi ziurek ateis du vyrai bus tau,pamatysi ir t.t su grasinimais man ir vaikui..Visko nesurasysiu,bet taip ne karta jau yra buve.
Klausimas man toks,ar galiu kazkaip "pazaboti"situos kaimynus,kad galeciau ramiai padoriai gyventi,tuo labiau kad mano vaikas nebenori vienas eiti i lauka,bijo kaimynu,policijos,nes nuolat ja gazdinama,bijo namuos buti vakarais.
*

Tai gal parasykit pareiskima,del kaiminu persekiojimu.
ovimama
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 11 01, 17:13)
Tai gal parasykit pareiskima,del kaiminu persekiojimu.
*

Na as masciau apie tai,bet ar ka reikstu mano vienos zodis pries tuos triju butu kaimynus??Drauge sako irasinek.. smile.gif Bet kada,zmogau,zinoti,kada jiems vel ant"fazes'uzeis?? biggrin.gif
JOLANCIUK
QUOTE(ovimama @ 2012 11 01, 17:31)
Na as masciau apie tai,bet ar ka reikstu mano vienos zodis pries tuos triju butu kaimynus??Drauge sako irasinek.. smile.gif Bet kada,zmogau,zinoti,kada jiems vel ant"fazes'uzeis?? biggrin.gif
*

Kai tik pradeda pulti,istraukit mobilu ir prie ju spauskit,kad irasinetu,gal prades bijoti ir atstos.
arijandas
sveiki ,as noreciau pasiteirauti teisinio klausimo mano drauges vyra pagavo taip svelniai tariant su kontrabanda, dabar klausimas toks jis stovi db ji ir neseniai ystojo ,bet esme tame ar kaip bus priimtas teismo sprendimas jie bus isbraukti is dabo birzos abu ar jiems bus nubraukta ir soc.pasalpa,tiesa yra dukryte 3 metuku,ar tai kazkaip nuo baudos dydzio priklausys.?
Leticija
QUOTE(dzeine01 @ 2012 10 31, 19:46)
turbut,kol moteris gris is vaiko auginimo atostogu.ten ruosia reorganizacija,etatu mazinimas,skyriu sujungimas.
*

tada gali, nes is dekreto gryzusios negali nepriimti
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.