Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

QUOTE(Realesne @ 2012 10 24, 21:47)
lotuliukas.gif чистосердечное признание прямои путь к тюремному заключению.................. smile.gif


Irgi teisingai thumbup.gif Bet tik iš dalies. Tik kvailys visada neigs, arba visada prisipažins biggrin.gif Visada reikia vertinti, kurį variantą pasirinkti geriau. Užtenka žinių ir smegenų - nuspręsti gali pats, neužtenka - tam ir yra advokatai gathering.gif
Atsakyti
Sveikutes, kaip ymanoma butu gauti busto paskola,dirbant ant puse etato 400lt/men ant popieriaus,o i rankas gaunamas atlyginimas iki 3000l/ment g.gif Gal kuri su tuo susidurete? smile.gif Beje mums 34-37metai.
Atsakyti
QUOTE(Jovitele78 @ 2012 10 30, 15:49)
Sveikutes, kaip  ymanoma butu gauti busto paskola,dirbant ant puse etato 400lt/men ant popieriaus,o i rankas gaunamas atlyginimas iki 3000l/ment g.gif  Gal kuri su tuo susidurete? smile.gif  Beje mums 34-37metai.

Jei ant popieriaus tik 400 tikrai negausit, kiek žinau turi minimumas po paskolos nuskaitymo likti pragyvenimui. Ir čia afišuojasi tik oficialus atlyginimas ant popieriaus, o ne į rankas gaunami pinigai.
Atsakyti
ar gali atleisti is darbo jeigu esu tik vaduojanti dekreta,turiu 2 nedidelius vaikus[4 ir 6 metu,vienas su lengva negalia] ir dirbu tik 4 menesius ?
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2012 10 31, 20:17)
ar gali atleisti is darbo jeigu esu tik vaduojanti dekreta,turiu 2 nedidelius vaikus[4 ir 6 metu,vienas su lengva negalia] ir dirbu tik 4 menesius ?

Tai pas jus terminuota sutartis?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 10 31, 20:20)
Tai pas jus terminuota sutartis?

turbut,kol moteris gris is vaiko auginimo atostogu.ten ruosia reorganizacija,etatu mazinimas,skyriu sujungimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzeine01: 31 spalio 2012 - 19:50
Turiu beda,kuri jau dabar pradejo rimtai kenkti mudvieju su suneliu gyvenimui.Ta beda -kaimynai. doh.gif Prasidejo viskas vos man atejus pasiziureti kur ketinuos nuomuotis buta..to buto nuomininkai buvo baisiai apsileide jau be elektros ir vandens gyvenantys alkoholikai,tad buto savininkai nusprende pernuomuoti buta man.Kad buve vykdave lebavimai kaimynam(likusiem 5 butam)kliude,negirdejau,tik suzinojau kad prie tu lebavimu prisidedave ir kaimynai.Mudu su suneliu gyvename vieni du tad jau tai uzkliuvo kaimynams,susiremontavome buta,bet istisus 2metus butent triju butu kaimynam vis "uzkliudavau"-tai mat darzo nenusiraviu-jiems greit apzelia,tai mano vaikas per garsiai kambaryje zaidzia,tai kieme begioja kokio mat velnio(name pensininkai vien,vaiku nera),tai ko as cia nakti vaziuoju ir parvaziuoju(vaika i greitaja veziau),kol siandien man jie susitare iskviete policija... doh.gif Kas labai daznai pasitaiko,kaimybe pusgirte beldzias i duris dienos 1 val,sako man miegoti neleidziat,iki 11 val triuksmaujat,na sakau negali buti,mudu 9 val miegoti( man darbas,vaikui darzelis),ir kagi..matau i kiema policija,aisku niekas neuzejo is ju ir isvaziavo pasikalbeje su tais kaimynais,bet jie neliko skolingi,man isejus parsinesti malku uzkirto kelia senasis kaimynas(del jo amziaus pagerbiau ir isklausiau ka sako)kad tu girdi ziurek ateis du vyrai bus tau,pamatysi ir t.t su grasinimais man ir vaikui..Visko nesurasysiu,bet taip ne karta jau yra buve.
Klausimas man toks,ar galiu kazkaip "pazaboti"situos kaimynus,kad galeciau ramiai padoriai gyventi,tuo labiau kad mano vaikas nebenori vienas eiti i lauka,bijo kaimynu,policijos,nes nuolat ja gazdinama,bijo namuos buti vakarais.
Atsakyti
QUOTE(ovimama @ 2012 11 01, 16:59)
Turiu beda,kuri jau dabar pradejo rimtai kenkti mudvieju su suneliu gyvenimui.Ta beda -kaimynai. doh.gif Prasidejo viskas vos man atejus pasiziureti kur ketinuos nuomuotis buta..to buto nuomininkai buvo baisiai apsileide jau be elektros ir vandens gyvenantys alkoholikai,tad buto savininkai nusprende pernuomuoti buta man.Kad buve vykdave lebavimai kaimynam(likusiem 5 butam)kliude,negirdejau,tik suzinojau kad prie tu lebavimu prisidedave ir kaimynai.Mudu su suneliu gyvename vieni du tad jau tai uzkliuvo kaimynams,susiremontavome buta,bet istisus 2metus butent triju butu kaimynam vis "uzkliudavau"-tai mat darzo nenusiraviu-jiems greit apzelia,tai mano vaikas per garsiai kambaryje zaidzia,tai kieme begioja kokio mat velnio(name pensininkai vien,vaiku nera),tai ko as cia nakti vaziuoju ir parvaziuoju(vaika i greitaja veziau),kol siandien man jie susitare iskviete policija... doh.gif Kas labai daznai pasitaiko,kaimybe pusgirte beldzias i duris dienos 1 val,sako man miegoti neleidziat,iki 11 val triuksmaujat,na sakau negali buti,mudu 9 val miegoti( man darbas,vaikui darzelis),ir kagi..matau i kiema policija,aisku niekas neuzejo is ju ir isvaziavo pasikalbeje su tais kaimynais,bet jie neliko skolingi,man isejus parsinesti malku uzkirto kelia senasis kaimynas(del jo amziaus pagerbiau ir isklausiau ka sako)kad tu girdi ziurek ateis du vyrai bus tau,pamatysi ir t.t su grasinimais man ir vaikui..Visko nesurasysiu,bet taip ne karta jau yra buve.
Klausimas man toks,ar galiu kazkaip "pazaboti"situos kaimynus,kad galeciau ramiai padoriai gyventi,tuo labiau kad mano vaikas nebenori vienas eiti i lauka,bijo kaimynu,policijos,nes nuolat ja gazdinama,bijo namuos buti vakarais.

Tai gal parasykit pareiskima,del kaiminu persekiojimu.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 11 01, 17:13)
Tai gal parasykit pareiskima,del kaiminu persekiojimu.

Na as masciau apie tai,bet ar ka reikstu mano vienos zodis pries tuos triju butu kaimynus??Drauge sako irasinek.. smile.gif Bet kada,zmogau,zinoti,kada jiems vel ant"fazes'uzeis?? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ovimama @ 2012 11 01, 17:31)
Na as masciau apie tai,bet ar ka reikstu mano vienos zodis pries tuos triju butu kaimynus??Drauge sako irasinek.. smile.gif Bet kada,zmogau,zinoti,kada jiems vel ant"fazes'uzeis?? biggrin.gif

Kai tik pradeda pulti,istraukit mobilu ir prie ju spauskit,kad irasinetu,gal prades bijoti ir atstos.
Atsakyti
sveiki ,as noreciau pasiteirauti teisinio klausimo mano drauges vyra pagavo taip svelniai tariant su kontrabanda, dabar klausimas toks jis stovi db ji ir neseniai ystojo ,bet esme tame ar kaip bus priimtas teismo sprendimas jie bus isbraukti is dabo birzos abu ar jiems bus nubraukta ir soc.pasalpa,tiesa yra dukryte 3 metuku,ar tai kazkaip nuo baudos dydzio priklausys.?
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2012 10 31, 19:46)
turbut,kol moteris gris is vaiko auginimo atostogu.ten ruosia reorganizacija,etatu mazinimas,skyriu sujungimas.


tada gali, nes is dekreto gryzusios negali nepriimti
Atsakyti