Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

Merginos, gal žinote tiksliai, pagal ką nustato teismas, kokiu adresu siųsti šaukimą-ar pagal deklaruotą, ar pagal gyvenamąją?
Kaimynė perdavė, kad paštininkė laksto su teismo popieriais, bet tuo senu adresu tik buvo nuomojamas būstas (labai trumpai), o gyvenama pagal deklaruotą vietą (kitas miestas netgi) g.gif
Su paštu neįmanoma susisiekti, tai labai neramu, kas čia dar per teismo reikalai unsure.gif Jokių įsiskolinimų ir pan. nėra buvę...
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2013 03 05, 17:50)
Merginos, gal žinote tiksliai, pagal ką nustato teismas, kokiu adresu siųsti šaukimą-ar pagal deklaruotą, ar pagal gyvenamąją?
Kaimynė perdavė, kad paštininkė laksto su teismo popieriais, bet tuo senu adresu tik buvo nuomojamas būstas (labai trumpai), o gyvenama pagal deklaruotą vietą (kitas miestas netgi) g.gif
Su paštu neįmanoma susisiekti, tai labai neramu, kas čia dar per teismo reikalai unsure.gif Jokių įsiskolinimų ir pan. nėra buvę...


Pagal gyvenama- paskutini adresa, kuri turi.
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2013 03 05, 17:57)
Pagal gyvenama- paskutini adresa, kuri turi.

Tai nejau neturi galimybės pasitikslinti duomenų bazėje, pagal deklaruotą gyv.vietą gyvenu jau daugiau kaip pusę metų. Ką tokiu atveju reiktų daryt?
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2013 03 05, 18:05)
Tai nejau neturi galimybės pasitikslinti duomenų bazėje, pagal deklaruotą gyv.vietą gyvenu jau daugiau kaip pusę metų. Ką tokiu atveju reiktų daryt?


Nu netikrina, kur nurodot ten ir siuncia. Susisiekit su pastu.
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2013 03 05, 18:09)
Nu netikrina, kur nurodot ten ir siuncia. Susisiekit su pastu.

Neįmanoma, skambinu jau pusę dienos tiek tuo bendruoju telefonu, tiek tiesiogiai doh.gif Niekas nenori bendraut schmoll.gif
Ačiū 4u.gif Rytoj gal pavyks
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2013 03 05, 18:05)
Tai nejau neturi galimybės pasitikslinti duomenų bazėje, pagal deklaruotą gyv.vietą gyvenu jau daugiau kaip pusę metų. Ką tokiu atveju reiktų daryt?

O kaip jie jums patikrins ar jus ten gyvenat,kur esat registruota,siuncia tuo adresu kurio nurodyta,kad gyvenot.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 03 05, 19:06)
O kaip jie jums patikrins ar jus ten gyvenat,kur esat registruota,siuncia tuo adresu kurio nurodyta,kad gyvenot.

Man didžiausias klausimas, kas jį tokį nurodė, kai nei registruota ten nebuvau, nei mano pavardė kada figūravo. Iš kur paėmė tą adresą. Mano supratimu, turėtų siųsti pagal deklaruotą gyv. vietą.
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2013 03 05, 19:08)
Man didžiausias klausimas, kas jį tokį nurodė, kai nei registruota ten nebuvau, nei mano pavardė kada figūravo. Iš kur paėmė tą adresą. Mano supratimu, turėtų siųsti pagal deklaruotą gyv. vietą.


Man teisme pasake: kur miegat tuo adresu ir gausit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2013 03 05, 19:10)
Man teisme pasake: kur miegat tuo adresu ir gausit  biggrin.gif

Bet miegu tai deklaruotoj vietoj biggrin.gif mistika kažkokia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2013 03 05, 19:08)
Man didžiausias klausimas, kas jį tokį nurodė, kai nei registruota ten nebuvau, nei mano pavardė kada figūravo. Iš kur paėmė tą adresą. Mano supratimu, turėtų siųsti pagal deklaruotą gyv. vietą.

Tai gal kur buvot papuolusi arba kokia drauge,vietoj savo duomenu dave jusu duomenys.
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2013 03 05, 19:14)
Bet miegu tai deklaruotoj vietoj biggrin.gif mistika kažkokia ax.gif


Saket nuomavotes, tai kazkur nurodet si adresa ir todel siuncia. Juk neseka zmoniu smile.gif
Atsakyti
laba mamytes, nezinau ar tiesa, bet girdejau (ir is SODROS) darbuotojos, kad kazkiek ten mamu laimejo teisma pries tai, kad 2010 m. buvo sumazinta vaiko prieziuros pasalpa. jiems dabar grazins (kompensuos) tai ka sumazino...bet niekur nerandu informacijos sad.gif gal kas kur mate?
Atsakyti