Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

QUOTE(žebenkštytė @ 2013 03 19, 16:35)
reikalingas teisininko požiūris - esam šeima su dviem mažamečiais, atskrausčiusi gyventi į sodus, kur jau gyveno piktas senas kaimynas pensininkas. tuoj pat po atsikraustymo mus apvogė, tuomet įsigijome šunį , mano minimas kaimynas ėmė pykti, kad įsigijom šunį, vieną dieną su laužtuvu puolė ardyti tvoros tinklą, iškviečiau policiją, nes labai rėkė ir plūdosi grasino nušaut šunį, parašiau pareiškimą, o kaimynas paaiškino, kad ardė tvorą, nes norėjo ją nudažyti, byla baigta. tuomet pradėjo maitinti mūsų šunį, prieina prie tvoros ir duoda kažko iš skardinėlės, paprašiau to nebedaryti. liovėsi, bet ant bendros tvoros užkabino didžiulį kiaulienos kumpį ir pareiškė, kad čia zylutėms(šuo žinoma irgi to kumpio norėjo), tuo pačiu ėmė naktinis erzinti šunį, skleisdamas visokius garsus ir garsiukus, šuo reaguodamas loja, kaimynas už lojimą kviečia policiją. Vieną kartą susimokėjom baudą. Patraukėm būdą į kitą vietą, įsigijom elektrinį antkaklį, kad nebelotų šuo, galiausiai ėmėme laikyti šunį namuose, ir tik retkarčiais išleidžiame į kiemą dieną, ir niekada naktį, nes kaimynas įsigudrino mėtyti mums į sklypą užnuodytus blynelius (viduryje mėlyni grūdeliai, turim juos dar vis išsaugoję), taip pat esam radę savo sklype šuns išmatų su stiklais. Po to, kai ėmėm laikyti šunį namie, kaimynas vis tiek nesiliauja rašinėti policijai skundus, kad mūsų šuo loja naktimis. Paskutinį kartą prie skundo dėl šuns lojimo prirašė dar ir vaikų nepriežiūrą ir dar kažką. Pareigūnai lankosi pastoviai maždaug kas mėnesį, aš jaučiu nuolatinę įtampą, ar tai nėra psichologinis terorizavimas?(visa tai trunka jau 5 metai) nebežinom kaip apsiginti, policija situacją supranta gerai, užjaučia mus, bet į viską žiūri formaliai, jeigu šuo loja naktį, vadinasi mes kalti, ir baudžia mus, nesvarbu, kad lojimo priežastis yra tas pats asmuo, kuris ir erzina šunį ir skundus rašo.

patikslinti norėčiau - šiuo metu savivaldybės pareigūnai išrašė man baudą pagal ATPK 42'4straipsnio 3 dalį (triukšmas viešojoje vietoje) už tai, kad šuo loja, tiesiog privažiavo prie namo (aptverta, užrakinta privati teritorija) apie 16 val dienos ir pamatę šunį, bei išgirdę jo lojimą (kuris buvo vienkartinis, truko iki 1 min, reakcija į svetimus žmones, paskui šuo kaip niekur nieko ramiai gulėjo) be jokių pasiaškinimų surašė protokolą įrašydami šito straipsnio pažeidimą. užprotestavau baudą .. gal gali kas nors pakomentuoti situaciją?
Atsakyti
QUOTE(žebenkštytė @ 2013 04 11, 13:29)
patikslinti norėčiau - šiuo metu savivaldybės pareigūnai išrašė man baudą pagal ATPK 42'4straipsnio 3 dalį (triukšmas viešojoje vietoje) už tai, kad šuo loja, tiesiog privažiavo prie namo (aptverta, užrakinta privati teritorija) apie 16 val dienos ir pamatę šunį, bei išgirdę jo lojimą (kuris buvo vienkartinis, truko iki 1 min, reakcija į svetimus žmones, paskui šuo kaip niekur nieko ramiai gulėjo) be jokių pasiaškinimų surašė protokolą įrašydami šito straipsnio pažeidimą. užprotestavau baudą .. gal gali kas nors pakomentuoti situaciją?

Jei buvo kaimyno raštiškas skundas policijai, policininkai deda iškarto baudą. Nes aš teiravausi kai kaimynai naktim muzikas leidžia. Sakė reikia rašyti ir tada jie iškarto baudžia.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2013 04 11, 13:45)
Jei buvo kaimyno raštiškas skundas policijai, policininkai deda iškarto baudą. Nes aš teiravausi kai kaimynai naktim muzikas leidžia. Sakė reikia rašyti ir tada jie iškarto baudžia.


čia dienos metu, o apie kaimyno skundą buvo tik užsiminta, man jo neparodė, be to čia ne policija, o viešoji tvarka
Atsakyti
QUOTE(žebenkštytė @ 2013 04 11, 10:58)
čia dienos metu, o apie kaimyno skundą buvo tik užsiminta, man jo neparodė, be to čia ne policija, o viešoji tvarka



gali protokola surasytu ir kitos tarnybos, policija tik viena is tokiu institruciju.
apskundet? ir ka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 11 balandžio 2013 - 13:08
QUOTE(Realesne @ 2013 04 11, 14:03)
gali protokola surasytu ir kitos tarnybos, policija tik viena is tokiu institruciju.
apskundet? ir ka?


neapskundžiau dar nieko, tik nesutikau su bauda, nes nesiriša ATPK 42'4str 3 dalis su privačiom teritorijom, todėl ir noriu teisininko komentaro.. svarstymas dar laukia.
Atsakyti
Turiu klausimą. Exas nori, kad atsiųsčiau paštu vaikų gimimo liudijimo kopijas... Ar privalau juos jam siųsti ( šiaip juos reik nuskenuoti, aš šiuo metu biuleteny, tad kaip ir neturėčiau lakstyt kur nereik)...? Juk gali ir pats jei labai panorės kopijas susirasti.
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2013 04 11, 11:42)
Turiu klausimą. Exas nori, kad atsiųsčiau paštu vaikų gimimo liudijimo kopijas... Ar privalau juos jam siųsti ( šiaip juos reik nuskenuoti, aš šiuo metu biuleteny, tad kaip ir neturėčiau lakstyt kur nereik)...? Juk gali ir pats jei labai panorės kopijas susirasti.



teisiskai neprivalai. o kam jam ju reik? kad gautu didesni PNPD?
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2013 04 11, 13:54)
teisiskai neprivalai. o kam jam ju reik? kad gautu didesni PNPD?

nea. vaikai taigi su manim gyvena. jis prie ko. man atrodo, kad paduot į teismą dėl alimentų mažinimo. ax.gif o gal ką kitą sumastęs... dėl to ir norėjau pasiklausti, kad paskui kokių bėdų neturėčiau dėl to jog nedaviau..
Atsakyti
QUOTE(žebenkštytė @ 2013 04 11, 13:58)
čia dienos metu, o apie kaimyno skundą buvo tik užsiminta, man jo neparodė, be to čia ne policija, o viešoji tvarka

Pas jus gal ir viešoji tvarka, o pas mus tai atlieka policija.
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2013 04 11, 12:34)
nea. vaikai taigi su manim gyvena. jis prie ko. man atrodo, kad paduot į teismą dėl alimentų mažinimo. ax.gif o gal ką kitą sumastęs...  dėl to ir norėjau pasiklausti, kad paskui kokių bėdų neturėčiau dėl to jog nedaviau..



Nesvarbu, kad vaikai su pacia gyvena, jis alimentus moka, gali irgi naudotis sia lengvata. Jei del islaikymo dydzio mazinimo, tai teismas pareiklaus ir pateiksi.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2013 04 11, 16:25)
Nesvarbu, kad vaikai su pacia gyvena, jis alimentus moka, gali irgi naudotis sia lengvata. Jei del islaikymo dydzio mazinimo, tai teismas pareiklaus ir pateiksi.

Tai kai teismas pareikalaus, tada aišku, kad pateiksiu, o dabar net nesako, kodėl jam reikia... Jei gerai sutartume, tai nebūtų bėdos, o dabar neaišku ką sumąstęs.... Aš tik apsidraust noriu nuo jo nesamonių.... ax.gif O šiaip tai kopijas ir pats susirast gali, tik tingi pasijudinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 11 balandžio 2013 - 16:32
QUOTE(Gabrieliaus mama @ 2013 04 08, 11:30)
o reorganizacijos metu tai galioja? kol kas nieko nesiulo, noriu tiksliai zinoti savo teises, kad sulaukus pasiulymo (nes yra zinoma, kad taip bus) galeciau atitinkamai kalbetis


Taip. Įmonė nelikviduojama, o reorganizuojama.
Atsakyti