Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

QUOTE(a.m.a.n.d.a @ 2013 05 07, 19:35)
Pirkimo - pardavimo sutartyje parasyta, kad ,visas skolas esancias iki buto pardavimo isipareigoja susimoket savininkas g.gif Bet  namo igaliotasis asmuo pats per 2 metus nesugebejo is buvusiu savininku issireikalaut skolos dabar iesko kaltu kur ju nera doh.gif


TAi tada tik registruotu laišku užklausiate ir laukiate atsakymo. Manau jie nereikalaus iš jūsų buvusių savininkų skolas gražinti. Tik manau kad jie pasiliks teisę nesirašyti jums dėl sienos griovimo. O taip pat kaip ir sakėte, nuteiks kaimynus prieš jus.
QUOTE(Realesne @ 2013 05 07, 20:18)

tvirtina kuo puikiausiai  biggrin.gif

Na tada reikia būti atsargiam g.gif . O nuo kada tvirtina. Nes vienu momentu tikrai netvirtino pardavimo sandorių be pažymų iš paslaugų tiekėjų.
Atsakyti
Jie nori,kad as kazkokiu man nezinomu budu priversciau buvusi savininka susimoketi,uz tai mane ir santazuoja doh.gif O as nusipirkus buta negaliu susiremontuoti ir pasigyventi verysad.gif "TIKRAS SVAJONIU BUSTAS" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2013 05 07, 17:47)
1.Tik manau kad jie pasiliks teisę nesirašyti jums dėl sienos griovimo.
2.O taip pat kaip ir sakėte, nuteiks kaimynus prieš jus.
3. O nuo kada tvirtina.




1. jie bet kokiu gali nepasirasyti. Netgi ir sumokejus senojo savininko ar ir kitu savininku skolas
biggrin.gif
2. Jei kaimynai neprotingi, tai ner ka daug nuteikinet mirksiukas.gif

3. Pernai vasara tvirtinant paprase tik namo bendrijos pazymos, apie visas skolas pirkimo sutarty buvo parasyta, kad uz skolas atsako senasis savininkas.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2013 05 07, 21:08)
1. jie bet kokiu gali nepasirasyti. Netgi ir sumokejus senojo savininko ar ir kitu savininku skolas
biggrin.gif
2. Jei kaimynai neprotingi, tai ner ka daug nuteikinet   mirksiukas.gif

3. Pernai vasara tvirtinant paprase tik namo bendrijos pazymos, apie visas skolas pirkimo sutarty buvo parasyta, kad uz skolas atsako senasis savininkas.

1. Tai aš taip ir rašiau kad bet kokiu atveju jie gali napasirašyti.
2. Gal ne tai kad neprotingi, bet daugelis klausys įgaliotinių. Kadangi gyventojai patys išsirinko, tai manau kad kažkokį autoritetą įgaliotiniai turi.
3. Tai ten ta pažyma jus tikriausiai ir informavo apie skolas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minutėlė: 07 gegužės 2013 - 20:29
QUOTE(Minutėlė @ 2013 05 07, 18:26)
1. Tai aš taip ir rašiau kad bet kokiu atveju jie gali napasirašyti.
2. Gal ne tai kad neprotingi, bet daugelis klausys įgaliotinių. Kadangi gyventojai patys išsirinko, tai manau kad kažkokį autoritetą įgaliotiniai turi.
3. Tai ten ta pažyma jus tikriausiai ir informavo apie skolas?


1. nesusireiksminkit, as savo nuomone isdesciau, o ne jusu interpretavau.
2. mano nuomone, neprotingi. Nes protingi sprendzia savo galva, pasirasyti ar ne, o ne pagal nuteikinejima.
3. ne, neinformavo. Ten buvo tik 1/5 informacijos apie atsiskaitymus, o paslaugu tiekieju buvo gal dar 5eri.

Po pirkimo pardavimo sutarties pasirasymo, pagal sutarties salygas pateikiau buvusiam savininkui iki pardavimo datos susidariusias sumas apmokejimui. Iki tol, kol nepateikiau nuosavybes dokumentu kitiems paslaugu tiekiejams, je man informacijos neteike (ir teisingai elgesi, pagal asmens duomenu apsaugos istatyma). Po pirkimo pardavimo sutarties pasirasymo gavau ir informacija apie isiskolinimus/ar ju nebuvima. Teoriskai skola galejo buti ir 15 tukstasnciu, pvz, uz koki sildyma.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2013 05 07, 21:57)
1. nesusireiksminkit, as savo nuomone isdesciau, o ne jusu interpretavau.
2. mano nuomone, neprotingi. Nes protingi sprendzia savo galva, pasirasyti ar ne, o ne pagal nuteikinejima. 
3. ne,  neinformavo. Ten buvo tik 1/5 informacijos apie atsiskaitymus, o paslaugu tiekieju buvo gal  dar 5eri.

Po pirkimo pardavimo sutarties pasirasymo, pagal sutarties salygas pateikiau buvusiam savininkui iki pardavimo datos susidariusias sumas apmokejimui. Iki tol, kol nepateikiau nuosavybes  dokumentu kitiems paslaugu tiekiejams, je man informacijos neteike (ir teisingai elgesi, pagal asmens duomenu apsaugos istatyma). Po pirkimo pardavimo sutarties pasirasymo gavau ir informacija apie isiskolinimus/ar ju nebuvima.  Teoriskai skola galejo buti ir 15 tukstasnciu, pvz, uz koki sildyma.

1. Kažkaip truputį nesupratau. Ir ne apie mane čia klausimas buvo.
2. Tikrai čia tik jūsų nuomonė. Nes paklausinėjus gyventojus, jie tikrai palaikys senai gyvenančius tame name ir išriktus įgaliotiniais. Nes paprastai gyventojai renka bent kažkiek išmanančius ir galinčius pastovėti už tuos gyventojus.
3. Kai pirkome būstą, notarui pardavėjas privalėjo pateikti paskutinias gautas saskaitas iš PT kad matytusi skola. Kitaip notaras netvirtindavo pardavimo sandorio. O jau kai būsimas pirkėjas žinojo skolas, tada galėjo spresti pirkėjas ir pardavėjas kas apmokės skolas.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2013 05 07, 19:27)
1. Kažkaip truputį nesupratau. Ir ne apie mane čia klausimas buvo.
2. Tikrai čia tik jūsų nuomonė. Nes paklausinėjus gyventojus, jie tikrai palaikys senai gyvenančius tame name ir išriktus įgaliotiniais. Nes paprastai gyventojai renka bent kažkiek išmanančius ir galinčius pastovėti už tuos gyventojus.
3. Kai pirkome būstą, notarui pardavėjas privalėjo pateikti paskutinias gautas saskaitas iš PT kad matytusi skola. Kitaip notaras netvirtindavo pardavimo sandorio. O jau kai būsimas pirkėjas žinojo skolas, tada galėjo spresti pirkėjas ir pardavėjas  kas apmokės skolas.


1. tai jau jusu problema biggrin.gif
2. Nesigilinkit biggrin.gif Bent jau mano laiptinej tuos igaliotiniu palaiko gal trys pencininkai.
3. Matyt, senai pirkot. Kalbu ne apie jusu ir savo atveji, o apie tai, kaip YRA dabar. Beje, jusu ziniai saskaitos ateina uz praeita menesi. Ir jei pardavejas bus nesaziningas, skolos, pvz sildymo sezonu gali buti ir 1000 lt, po to, kai pardavimo sandoriui pateiks saskaitas apie tai skolu nera. Taigi, patvirtinam sandori sausio 28d., o saskaitas uz sausio menesi gauname vasario 20d. notaras mate pazymas, kad neskoloj. Klausimas - kas apmokes saskaitas uz sausio menesi? biggrin.gif


klausimo autoriui manau atsakyta i tema, palikit ramybej ta mano nuomone. Klaine diskusion 4u.gif
Atsakyti
nesusilaikau neisikisus i Jusu jauku pokalbi biggrin.gif
pardaveme viena buta viename mieste ir pirkome kita buta kitame pries pusmeti, notarai tikrai netikrina saskaitu, nereikia nieko pristatyti. Taciau i sutarti itraukia punkta, kad uz skolas moka buves savininkas. Tad skolos lieka senajam savininkui ir jis turi susimoketi.
Atsakyti
Sveiki,

Įvyko skyrybos, ir teismo nutartyje nurodytas vaiko lankymo grafikas, gyvenant Lietuvoje, ir jeigu išvyktume su vaiku gyventi į užsienį. Ar išvykstant gyventi į užsienį, man dar reikalingas koks tėvo sutikimas, išsivežti vaiką, ar užtenka vadovautis teismo nutartimi.?
Atsakyti
QUOTE(Evey @ 2013 05 08, 11:20)
Sveiki,

Įvyko skyrybos, ir teismo nutartyje nurodytas vaiko lankymo grafikas, gyvenant Lietuvoje, ir jeigu išvyktume su vaiku gyventi į užsienį. Ar išvykstant gyventi į užsienį, man dar reikalingas koks tėvo sutikimas, išsivežti vaiką, ar užtenka vadovautis teismo nutartimi.?

Nereikalingas
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2013 05 08, 07:28)
1. tai jau jusu problema biggrin.gif


Taip, nesupratau kodėl jūs mane įžeidinėjate.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2013 05 08, 12:15)
Taip, nesupratau kodėl jūs mane įžeidinėjate.

Nekreipkite demesio, si ponia visus cia izeidineja
Atsakyti