Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

QUOTE(Cobre @ 2012 02 15, 22:54)
Dar Aisprai imetu, gal kils minciu del paderinimo

user posted image



Ačiū 4u.gif Kaip tik pradėjau dėlioti medžius ant kiemo biggrin.gif Bandau įvaldyti kiemo modeliavimo programą, bet sekasi tikrai sunkiai unsure.gif

Jau "užauginau" kaimynų pušis biggrin.gif Ir įsitikinau, kad pušų ir taip baisiai daug, jų tikrai nebesinori kartoti. Ąžuolai, bukai, liepos ir gluosniai mano kiemeliui per dideli. Skroblas ir žagrenis neblogai, alyvos reikėtų ieškoti kaip galima aukštesnės.

Augalų kataloge radau dar neapkalbėtą puošmedį, Man atrodo, kad jis galėtų būti ir tas raudonas daugiakamienis gražuolis Cobres nuorodoj. Kaip šis medis? Gyvai esu mačiusi tik nedidelius g.gif
Atsakyti
As alyvos ieskojau aukstos.
radau amurine.
ir radau uz kapeikas kedainiu medelyne ja.
tik va beda, kai ja reiks sodinti, manes lietuvoje nebus kuriam laikui verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 02 16, 00:40)
Augalų kataloge radau dar neapkalbėtą puošmedį, Man atrodo, kad jis galėtų būti ir tas raudonas daugiakamienis gražuolis Cobres nuorodoj. Kaip šis medis? Gyvai esu mačiusi tik nedidelius g.gif


Todėl, kad per rimtesnes žiemas gali nušalt iki žemės doh.gif pailgės medelyne mačiau gražų, gal dešimties metų senumo, o vieną pavasarį atvažiavus pamačiau nurėžtą iki žemės - pasirodo visiškai nušalė. Tiesa šaknys buvo gyvos, tai atžėlė, bet kelių metų šakų kaip nebūta doh.gif

Aišku veiksmas Vilniuje, bet vis tiek tas krūmas sakyčiau gan užuovėjoj auga, kitų augalų apsupty. Tikrai gražus, bet ne iš tų pačių atspariausių (aš turiu pukenį, tai įdomu kaip ans gyvuos po šios žiemos g.gif )
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 02 16, 00:40)
Ačiū 4u.gif Kaip tik pradėjau dėlioti medžius ant kiemo biggrin.gif  Bandau įvaldyti kiemo modeliavimo programą, bet sekasi tikrai sunkiai unsure.gif

Jau "užauginau" kaimynų pušis biggrin.gif Ir įsitikinau, kad pušų ir taip baisiai daug, jų tikrai nebesinori kartoti. Ąžuolai, bukai, liepos ir gluosniai mano kiemeliui per dideli. Skroblas ir žagrenis neblogai, alyvos reikėtų ieškoti kaip galima aukštesnės.

Augalų kataloge radau dar neapkalbėtą puošmedį, Man atrodo, kad jis galėtų būti ir tas raudonas daugiakamienis gražuolis Cobres nuorodoj. Kaip šis medis? Gyvai esu mačiusi tik nedidelius g.gif


Skroblas jei nekarpomas auga iki 10-20 (25 ) metrų , tai = liepa = ąžuolas.

Man puošmedis idealus augalas japoniškiems sodams. Jis kaip ir japoniškas klevukas sukelia visai kitokį įspūdį nei kokia alyva ar skroblas. Bet čia tik mano nuomonė, taip kaip apie smilgas. hihihi.gif Galit su manim nesutikti. Internete daug kur mačiau puošmedį natūralistiniuose soduose, bet koks paprastesnis augalas toj vietoj man būtų gražiau.

QUOTE(Cobre @ 2012 02 16, 00:45)
As alyvos ieskojau aukstos.
radau amurine.
ir radau uz kapeikas kedainiu medelyne ja.
tik va beda, kai ja reiks sodinti, manes lietuvoje nebus kuriam laikui verysad.gif


Tai paprašyk mamos, kad ją prikastų. Arba tam medelyne susimokėk ir paprašyk, kad prikastų su vazonu, o kai galėsi išsitrauksi ir pasisodinsi. mirksiukas.gif

QUOTE(mumrikas @ 2012 02 16, 01:05)
Todėl, kad per rimtesnes žiemas gali nušalt iki žemės doh.gif  pailgės medelyne mačiau gražų, gal dešimties metų senumo, o vieną pavasarį atvažiavus pamačiau nurėžtą iki žemės  - pasirodo visiškai nušalė. Tiesa šaknys buvo gyvos, tai atžėlė, bet kelių metų šakų kaip nebūta doh.gif

Aišku veiksmas Vilniuje, bet vis tiek tas krūmas sakyčiau gan užuovėjoj auga, kitų augalų apsupty. Tikrai gražus, bet ne iš tų pačių atspariausių (aš turiu pukenį, tai įdomu kaip ans gyvuos po šios žiemos g.gif )

Aš tai niekad nemačiau nušalusio puošmedžio. schmoll.gif Ir šiaip jis 5a zona. Prie Vilniaus galėjo būt, kad sąlygos visiškai netinka ir puošmedis galėjo neatlaikyti net ir paprastos nešaltos žiemos. O jei nušalopernai, tai ir reiškia, kad netiko vieta.

Papildyta:
Su švente lithuania.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 16 vasario 2012 - 08:30
QUOTE(aispra @ 2012 02 15, 23:40)
Jau "užauginau" kaimynų pušis biggrin.gif Ir įsitikinau, kad pušų ir taip baisiai daug, jų tikrai nebesinori kartoti. Ąžuolai, bukai, liepos ir gluosniai mano kiemeliui per dideli. Skroblas ir žagrenis neblogai, alyvos reikėtų ieškoti kaip galima aukštesnės.

o kokios kaimynu pusys, ne Pinus sylvesteris? todel Pinus mugo su pinciruojamomis virsunemis sklypo gale butu tinkamas komponentas jusu bendram kotedzu geštaltui sukurti tongue.gif .
Atsakyti
Ledum, na tu auksas bigsmile.gif 4u.gif Kaip as taip nepagalvojau doh.gif Vis atrodo, kad jei as nepadarysiu, tai niekas kitas irgi nepadarys blush2.gif Tai juk tikrai, mama vyrui pavadovaus ir turesiu as ta avyva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 02 15, 23:45)
As alyvos ieskojau aukstos.
radau amurine.
ir radau uz kapeikas kedainiu medelyne ja.
tik va beda, kai ja reiks sodinti, manes lietuvoje nebus kuriam laikui verysad.gif

ar turi tas kedainiu medelynas asortimenta interenete g.gif ? Kazkaip neradau, bet labai domina.
Papasakok, ar jie ten ka dekoratyvaus turi ir kaip kainos, palyginus su kitais medelynais?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 02 16, 10:48)
o kokios kaimynu pusys, ne Pinus sylvesteris? todel Pinus mugo su pinciruojamomis virsunemis sklypo gale butu tinkamas komponentas jusu bendram kotedzu geštaltui sukurti  tongue.gif  .


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


QUOTE(Cobre @ 2012 02 16, 11:16)
Ledum, na tu auksas  bigsmile.gif  4u.gif  Kaip as taip nepagalvojau  doh.gif  Vis atrodo, kad jei as nepadarysiu, tai niekas kitas irgi nepadarys  blush2.gif  Tai juk tikrai, mama vyrui pavadovaus ir turesiu as ta avyva wub.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 02 16, 10:25)
ar turi tas kedainiu medelynas asortimenta interenete  g.gif ? Kazkaip neradau, bet labai domina.
Papasakok, ar jie ten ka dekoratyvaus turi ir kaip kainos, palyginus su kitais medelynais?

http://www.valstybin...skuuredija.aspx

galiu tik pasakyti, kad kai ieskojau per privacius medelynus tos alyvos, tai jie neturejo, bet sake, kad kainuotu ne maziau 40 lt. Tai net skambinau ir tikslinausi, ar ta nurodyta Kedainiu kaina yra tokia, nes labai jau juokinga, lyginant su kitais. Alyva grunte auga.
O kitas kainas tai pati paziurek.

Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 02 16, 11:25)
ar turi tas kedainiu medelynas asortimenta interenete  g.gif ? Kazkaip neradau, bet labai domina.
Papasakok, ar jie ten ka dekoratyvaus turi ir kaip kainos, palyginus su kitais medelynais?


atsakau, nes pati tuo domėjausi - Kėdainių medelynas
Kainos yra
Atsakyti
o as va su savo sodeliu pazaidziau biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2012 02 16, 12:35)
o as va su savo sodeliu pazaidziau  biggrin.gif
user posted image


Man nieko nerodo, tik sako, kad ipoda laimejau. biggrin.gif
Atsakyti