Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 18 vasario 2012 - 19:37
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2012 02 18, 19:28)
sita bandžius 4u.gif bet ačiū rolleyes.gif
Papildyta:

wub.gif ačiū


O aš pabandžiau tą garden poozlę, man visai patiko. Daugelį augaliukų paėmiau vienus vietoj kitų, bet visumoj labai labai nieko. ax.gif Sudėliojau augaliukus Aispros sodeliui, išsaugojau kažkur, bet neberandu kur. Gal pirkt programą reik, kad paveiksliuką atiduotų. biggrin.gif

Atidavė
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 18 vasario 2012 - 19:44
QUOTE(Ledum @ 2012 02 18, 20:34)
Sudėliojau augaliukus Aispros sodeliui, išsaugojau kažkur, bet neberandu kur. Gal pirkt programą reik, kad paveiksliuką atiduotų.  biggrin.gif

Atidavė
user posted image


wub.gif

Kaip tik bandau įveikti aukščių, spalvų ir žydėjimo laiko pinkles centriniame gėlyne doh.gif
Atsakyti
Surasyk tau patinkancius augalus, tuoj visos sudelios galimus derinukus, beliks issirinkti. mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(aispra @ 2012 02 18, 19:21)
Aš gavau dovanų jo knygą, kuri yra toks savotiškas jo savo sodų kūrimo dienoraštis. Jis ten labai žmogiškai aprašo, kaip jis iki jų brendo, kokia filosofija remiasi, ir kiek laiko užtruko ją atrasti. Kai kurios mintys yra tikrai įdomios. Pavyzdžiui, pagal išsilavinimą Tom Stuart-Smith yra zoologas, todėl vienoj vietoj rašo, kad sodas žmogui turi kelti tokį pat jausmą kaip kad gegutės kiaušinis paukšteliui, kurio lizde jis paliktas. Jis turi stebinti, bet tuo pačiu būti kažkuo labai artimas, kad nesinorėtų jo išmesti. Sodas tarsi kuriamas emocijai. Bet iš kitos pusės, jo rašiniuose labai daug pagarbos tradicijai, gamtai ir tokiam darniam žmogaus ir gamtos ryšiui. Turbūt visa tai sudėjus ir gaunasi tokie sodai wub.gif


Kaip uzsiskiedziau tos knygos. angel_sadangel.gif Dabar nebegaliu pirkt, kursams pinigus isleidau. O kursai ne tam , kad labai reikalingi, o is neturejimo ka veikt. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2012 02 18, 21:21)
Surasyk tau patinkancius augalus, tuoj visos sudelios galimus derinukus, beliks issirinkti.  mirksiukas.gif

Papildyta:
Kaip uzsiskiedziau tos knygos.  angel_sadangel.gif Dabar nebegaliu pirkt, kursams pinigus isleidau. O kursai ne tam , kad labai reikalingi, o is neturejimo ka veikt.  sad.gif


Ta knyga storo sąsavinio storumo su daug paveikslėlių biggrin.gif Profesionalui gali būti per mažai naudos, tik tiek kad matai kūrėjo asmenybę, mąstymą.

O dėl mano augalų tai didžiausia problema, kad aš juos turiu doh.gif Šiandien sėdėjau ir bandžiau susidėlioti į lenteles pagal aukštį, spalvą, žydėjimo laiką ir t.t. Jei nieko labai nejudinčiau, tai viskas kaip ir būtų gerai, bet jei didinu centrinį krūmyną ir naikinu plotelį už supynių, ir dar suvienodinu spalvas prie pat terasos, tada jau gaunasi visiška painiava. Todėl gal aš pirmiausia pabandysiu išsipainioti pati, nes tas augalų sąrašas bus labai ilgas tongue.gif (susiskaičiavau, kad turiu vien 19 veislių vilkdalgius, tikrai nearodė, kad tiek daug doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 02 18, 21:44)
Ta knyga storo sąsavinio storumo su daug paveikslėlių biggrin.gif Profesionalui gali būti per mažai naudos, tik tiek kad matai kūrėjo asmenybę, mąstymą.

O dėl mano augalų tai didžiausia problema, kad aš juos turiu doh.gif  Šiandien sėdėjau ir bandžiau susidėlioti į lenteles pagal aukštį, spalvą, žydėjimo laiką ir t.t. Jei nieko labai nejudinčiau, tai viskas kaip ir būtų gerai,  bet jei didinu centrinį krūmyną ir naikinu plotelį už supynių, ir dar suvienodinu spalvas prie pat terasos, tada jau gaunasi visiška painiava. Todėl gal aš pirmiausia pabandysiu išsipainioti pati, nes tas augalų sąrašas bus labai ilgas tongue.gif (susiskaičiavau, kad turiu vien 19 veislių vilkdalgius, tikrai nearodė, kad tiek daug doh.gif )


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kaip storo sasiuvinio dydzio tai brangi. unsure.gif Bet jau ziauriai uzsiskiedziau. Teks MB parodyt tamsiaja mano asmenybes puse. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 02 18, 18:21)

O as pamasciau, kas man butu mano svajoniu sodas g.gif Su kiausiniu, tai niekaip neasocijuojasi. O va su jaukiu lizdeliu - taip. Nenoriu, kad stebintu, noriu kad mane gaubtu, suteiktu saugumo ir jaukumo jausma wub.gif Bent jau kai deliojuosi viska ant popieriuko ir mintyse, tai tais jausmais ir vadovaujuosi: gaubiu save sedincia terasoje ir ziurincia per langa svetaineje, gaubiu... Taip tikiuosi, kad kada nors ir as dziaugsiuosi rezultatu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 02 18, 23:37)
O as pamasciau, kas man butu mano svajoniu sodas  g.gif Su kiausiniu, tai niekaip neasocijuojasi. O va su jaukiu lizdeliu - taip. Nenoriu, kad stebintu, noriu kad mane gaubtu, suteiktu saugumo ir jaukumo jausma  wub.gif  Bent jau kai deliojuosi viska ant popieriuko ir mintyse, tai tais jausmais ir vadovaujuosi: gaubiu save sedincia terasoje ir ziurincia per langa svetaineje, gaubiu... Taip tikiuosi, kad kada nors ir as dziaugsiuosi rezultatu  wub.gif


Taip ir bus, Cobre 4u.gif Kažkam vėjai smilgose, kažkam baltų rožių ratai.

Pabandžiau sudėlioti krūmus. Programoje, kurią turiu, nėra nemažos dalies augalų ir šiaip juos dėlioti tikra kankynė, todėl rodau labiau idėją, nei išbaigtą vaizdą.

user posted image
Kairėj pusėj eglūnas (jei augs, jei neaugs, gal dėti pinus mugo pakartojimui g.gif ), pūslenis, pilkoji lanksva, aukštas erškėčių krūmas (180cm., rausvas)) ir dvi senovinės rožės (130, 100, rausva ir balta). Dešinėj pusės baltas erškėtis (150 cm) ir Meyrio alyva. Žemos žolės viksvos, aukštos - lendrūnai. Grupėmis susodinti sibiriniai vilkdalgiai, spalvos nuo rausvų iki tamsiai violetinių. Tarpuose galėtų būti krūminių astrų rudeniui, kažko vertikalaus (šalavijų, veronikų), tarpus galima užpildyti ir pievas primenančiomis vienmetėmis, pakraščiu snapučių ir kitokios smulkmės.
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 02 19, 00:58)
Taip ir bus, Cobre 4u.gif Kažkam vėjai smilgose, kažkam baltų rožių ratai.

Pabandžiau sudėlioti krūmus. Programoje, kurią turiu, nėra nemažos dalies augalų ir šiaip juos dėlioti tikra kankynė, todėl rodau labiau idėją, nei išbaigtą vaizdą.

user posted image
Kairėj pusėj eglūnas (jei augs, jei neaugs, gal dėti pinus mugo pakartojimui g.gif ), pūslenis, pilkoji lanksva, aukštas erškėčių krūmas (180cm., rausvas)) ir dvi senovinės rožės (130, 100, rausva ir balta). Dešinėj pusės baltas erškėtis (150 cm) ir Meyrio alyva. Žemos žolės viksvos, aukštos - lendrūnai. Grupėmis susodinti sibiriniai vilkdalgiai, spalvos nuo rausvų iki tamsiai violetinių. Tarpuose galėtų būti krūminių astrų rudeniui, kažko vertikalaus (šalavijų, veronikų), tarpus galima užpildyti ir pievas primenančiomis vienmetėmis, pakraščiu snapučių ir kitokios smulkmės.


thumbup.gif

Aispra, o tu su kokia programa darai eskiziukus?
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2012 02 19, 08:43)
thumbup.gif

Aispra, o tu su kokia programa darai eskiziukus?


Home Designer Landscape and Deck. Gal ten viskas su ja gerai, tiesiog visiems dalykams reikia įgūdžių.
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 02 19, 10:18)
Home Designer Landscape and Deck. Gal ten viskas su ja gerai, tiesiog visiems dalykams reikia įgūdžių.


Ar tu dizainerė? mastau.gif

Atsakyti
Esu etatine gyreja, tai aispra, vel tave pagirsiu.smile.gif Tavo progresas yra stulbinantis. Tik kaireje gelyno puseje neprisodinciau tiek krumu- apsiribociau tik rozemis, erskeciu ir arba palikciau lanksva arba kartociau alyva.
Atsakyti