Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

QUOTE(Ledum @ 2012 02 20, 12:56)
Stebiuosi todėl, kad man pas abu grynas modernas.  tongue.gif Kaip tais metais darytas sodas, tai net per daug modernus.  Nebent augalai išnyko ir buvo pakeisti kitais arba dar gali būti, kad fotografuota vėlai rudenį ir todėl taip atrodo. Peržiūrėjau googlės rastus kitus jos sodus, tai nieko panašaus-normalūs cottage . tongue.gif

pamačius tas foto man pirma mintis buvo: GJ pralenkė laiką. Bet paskui pažiūrėjau, kad augalų realiai nesimato, tad sunku pasakyt, kiek tas laikas pralenktas ir kiek to moderno "kvapo" įnešta atnaujinant sodą jau šiais laikais drinks_cheers.gif
QUOTE(aispra @ 2012 02 21, 00:40)
dar lieka ten buvusi smulki šluotelinė hortenzija, kuri man prie smilgų gal ir nelabai

varpiniai augalai + šviesioji hortenzija:
foto 1
foto 2
foto 3
varpiniai augalai + šluotelinė hortenzija:
foto 4
foto 5
varpiniai + ąžuolialapė hortenzija:
foto 6
Su hortenzijų ir varpinių deriniu galima išgauti labai skirtingus vaizdus, pvz. foto 1 man artimiausias klasikai/romantiškam sodui variantas. Žiūrint kokiame kontekste šis derinys "patupdytas".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliumai: 21 vasario 2012 - 05:08
QUOTE(Ledum @ 2012 02 21, 03:47)
Man ir nepatinka tie pavieniai blynai/ kiaušiniai.  schmoll.gif  Pritariu Cobrei, ir man gražiau upė vingiuojanti link ežero. Tik aš laikausi savo nuomonės, kad daryčiau ją būtent iš salelių/ liežuvių, tada jei kaimynams irgi užsireikės apželdinimo galima labai lengvai pritaikyti, kad geras vaizdas būtų ir pas juos.



Šį kartą ir aš nieko nebesuprantu unsure.gif Šiuo metu centras supašytas taip:
user posted image

Gėlynų formos nėra labai gražios, nes programa leidžia įkėlinėti tik standartines gėlynų formas: apskritimą, stačiakampį arba pupą ir paskui jie labai nepatogiai tamposi. Kažkaip galima įvesti vingių spindulius, bet dar nesuprantu, kaip ten ką tiksliai reikia daryti biggrin.gif Realybėje kiaušinių daryti neplanavau lotuliukas.gif Šiuo metu yra abu gėlynai prie terasos ir kairysis vingis centre, jie daugmaž atkartoja vienas kito formas.

Jei sodinčiau medžius po tris metrus nuo kaimynų ribos, tai susisodinčiau juos lygiai per savo kiemo vidurį, nes kiemas 7 metrai tongue.gif

O už augaliukų sudėliojimą - 4u.gif Gelsva rožytė man labai patinka, primena Aisha, kuri man labai labai, tik kad tikra milžinė. Ir labai noriu jazminą prie terasos išsaugoti. Bet abejoju ar prie terasos reikia kartoti tą pievos įvaizdį, ar geriau daryti tiesiog žalią vienos rūšies krūmelių burbulyną.
Atsakyti
Va, kaip netiketa smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 02 21, 08:58)
Šį kartą ir aš nieko nebesuprantu unsure.gif  Šiuo metu centras supašytas taip:
user posted image

Gėlynų formos nėra labai gražios, nes programa leidžia įkėlinėti tik standartines gėlynų formas: apskritimą, stačiakampį arba pupą ir paskui jie labai nepatogiai tamposi. Kažkaip galima įvesti vingių spindulius, bet dar nesuprantu, kaip ten ką tiksliai reikia daryti biggrin.gif Realybėje kiaušinių daryti neplanavau lotuliukas.gif Šiuo metu yra abu gėlynai prie terasos ir kairysis vingis centre, jie daugmaž atkartoja vienas kito formas.

*Jei sodinčiau medžius po tris metrus nuo kaimynų ribos, tai susisodinčiau juos lygiai per savo kiemo vidurį, nes kiemas 7 metrai tongue.gif

**O už augaliukų sudėliojimą -  4u.gif Gelsva rožytė man labai patinka, primena Aisha, kuri man labai labai, tik kad tikra milžinė. Ir labai noriu jazminą prie terasos išsaugoti. Bet abejoju ar prie terasos reikia kartoti tą pievos įvaizdį, ar geriau daryti tiesiog žalią vienos rūšies krūmelių burbulyną.


* biggrin.gif Bet gal4tum ir labai didel5 pasodinti. tongue.gif

**Pgrindą gali dėliot ir vientisų burbuliukų, bet tarp jų vistiek turėtų būt ir kitokių augalų kurie atsikartos kitose salelėse.
Bet jei norėtum daryt kaip, atrodo MamaGabi buvo įdėjus pirmoj temoj tokias ramias nuotraukytes, tai tavo atveju jau būtų per daug ramu ir nuobodu. Čia jeigu darant saleles.
Kitas variantas jei daryt panašiai kaip Vida ir AD siūlė, su karpytom gyvatvorėm. Bet tada vis tiek reiktų pradėt nuo to, kad pradžioj susigalvoti sklypo planą kur bus gėlynai.

Atsakyti
Siek tiek vaizdu nuo nebylios skaitytojos biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
su uzgavenem smile.gif jau tris kartus blynus valgiau, reikia dar 9 kartus smile.gif iki vakaro nebespesiu smile.gif smile.gif
[attachmentid=219920]
kazkodel pamacius sita vaizdeli prisiminiau kazkurios merginos nora tamsiame siaurame plyselyje tarp namo ir slaito pasidaryti terasele kavutes pagerimui.
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2012 02 21, 16:47)
su uzgavenem smile.gif jau tris kartus blynus valgiau, reikia dar 9 kartus smile.gif iki vakaro nebespesiu smile.gif smile.gif
[attachmentid=219920]
kazkodel pamacius sita vaizdeli prisiminiau kazkurios merginos nora tamsiame siaurame plyselyje tarp namo ir slaito pasidaryti terasele kavutes pagerimui.


Ad, tu po mazuti blyniuka. mirksiukas.gif

O man nerodo paveiksliuko. smile.gif

Aispra, labai labai aciu aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 21 vasario 2012 - 17:35
QUOTE(Ledum @ 2012 02 21, 18:33)
O man nerodo paveiksliuko.  smile.gif


ir vel nerodo biggrin.gif man tai rodo...
Atsakyti
Šį kartą abu kompai nerodo. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2012 02 21, 18:28)
Šį kartą abu kompai nerodo.  cool.gif

Nuskriaustoji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 02 21, 19:29)
Nuskriaustoji  biggrin.gif


Ale, kad žinotum kaip smalsu. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2012 02 21, 18:36)
Ale, kad žinotum kaip smalsu.  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Papildyta:
Uztat man arviles imestos zemuoges patiko smile.gif
Atsakyti