Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

QUOTE(Cobre @ 2012 07 08, 17:08)
o kaip issprendei sonus prie terasos?


Cobre, Ledum, ačiū už gražius žodžius 4u.gif

Šonų klausimo neišsprendžiau. Kaimynas iš dešinės puskiparisius pakeitė cūgomis, taigi bus vientisa aukšta siena. O iš kairės lieka atvira erdvė. Bet dabar man kažkaip taip ir gerai smile.gif Pasodinau ten porą lendrūnų, kurie sutankėję sudarys šiokią tokią širmą.
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2012 07 08, 16:30)
Man tamsus sodas gerai žiūrisi labai saulėtoj vietoj, pas Cobre geriau tiktų šviesūs augalai.  mirksiukas.gif

Cobre, gal jau Lietuvoj?

Palei pietine siena vistik reiks kazka sodinti, bet siena tamsi, tai bet kokiu atveju ko gero bus kazkas sviesaus.

dar ne doh.gif grisiu, tai pasuksiu, nes turiu klausimu blush2.gif
Atsakyti
Aispra, tiesiog be žodžių wub.gif wub.gif wub.gif
Nepaprasta...
Atsakyti
Aispra, tiesiog puiku ! Ideta labai daug darbo, daug augaleliu, isivaizduoju, kiek reikia laiko prieziurai, bet rezultatas - stulbinantis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,kokius jus cia grozius kuriat wub.gif
O man galvos skausmas ,kaip susitvarkyti aplinka,kad butu jauku ir malonu doh.gif .Nusipirkom nama pernai,viena maza dalele susitvarkem,bet dar laukia didziulis plotas,kurio niekaip negaliu iveikti.Beda ta,kad apart mylimu gelynu kuriu noriu nemazai,i visa sia teritorija turetu tilpti nedidelis darzas ax.gif ,na noriu nors kelias ekologiskas darzoves tureti vaikams ax.gif .Tai va,darza turiu,o va kaip ji paslepti niekaip nesumastau g.gif
ax.gif ,gal galeciau tiketis jusu patarimu,ikelciau kelias foto blush2.gif
Atsakyti
Bitule, kice, ačiū 4u.gif Smagu, kad jums patinka. Bitule, tavo padrąsinimas daryti didelius gėlynus man tikrai buvo labai svarbus 4u.gif Tik rezultatą aš vertinu truputį kukliau blush2.gif Didžioji dalis yra pirmametis gėlynas, gana tankiai užsėtas rugiagėlėmis ir tiek tongue.gif Labiausiai džiaugiuosi tuo, kad po truputį matosi tūris ir slepiasi žemės ploteliai. O visa kita - procesas, kuris man ir yra pats smagiausias biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aispra: 08 liepos 2012 - 21:31
Tokie plotai nemenkas iššūkis, didžiausia pagarba už drąsą 4u.gif
Na, bet rezultatas to vertas mirksiukas.gif puikiai pavyko suvaldyti erdvę, labai patiko tiesiog meistriškai sudėlioti kompozicijos "masės centrai". Vienu žodžiu wub.gif
Mintis su rugiagėlėmis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 07 08, 16:00)
Buvau Cobrei pažadėjusi parodyti savo "pievas". Taigi pasirodau, nors ir akivaizdu, kad su klasika čia sunkiai biggrin.gif

su klasika sunkiai, bet uztat su deriniais - 100 (10x10) balu didis.gif !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nerealus aplinkos kurimo pavyzdys, nerealus rezultatas, kurio galetu pavydeti kiekvienas apzeldintojas. T.y. realu, bet neitiketina per toki trumpa laika. As apakusi blink.gif .

Islaikei savo stiliu, nepaisant musu klasikiniu patarimu tongue.gif , o rezultatas gavosi toks, prie kurio net labai noredamas neprikibsi (siuo metu). Net nenoriu galvoti, kiek prieziuros ir galvosukio reikia tokiam gelynui - is visu pusiu yra matomas, visais metu laikais daugiau maziau turi atrodyti dekoratyviai, laukia nuolatinis augalu pletimosi ribojimas. Gerai, kad plotas nedidelis, o is foto atrodo atvirksciai, nes puikiai "pasisavinta" isorine sklypo erdve wub.gif .
Dziaugiames kartu su tavim ir lauksim rudeniniu vaizdu. Siaip tai rudens nelaukiam, bet jau kai ateis.... tada photo.gif .
Saunuole ir dar karta saunuole!
Cia tas atvejis, kai nesvarbu koks stilius, nesvarbu ar jis "mano" ar "nemano", bet kai rezultatas yra nepriekaistingas, apie stilius niekas nebegalvoja.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 07 09, 08:50)
Islaikei savo stiliu, nepaisant musu klasikiniu patarimu  tongue.gif

Dziaugiames kartu su tavim ir lauksim rudeniniu vaizdu. Siaip tai rudens nelaukiam, bet jau kai ateis.... tada  photo.gif .


Ačiū, Vida aciuks.gif Stilius mano, bet jūsų klasikiniai patarimai man tikrai labai pravertė 4u.gif Tiek tiesiogiai - galutinai apsisprendžiant dėl gėlynų dydžio, formų, augalų, tiek netiesiogiai, nes forumas tikrai gera vieta idėjoms, mokymuisi, o kai kurie žmonės yra puikūs pavyzdžiai biggrin.gif Taigi dar kartelį ačiukas visoms, kurios leido su manimi žiemos vakarus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O rudens ir aš laukiu, nes tikrai tai rudeninis gėlynas. Gal dar ne šiais metais, bet tikiuosi, kad ateityje parodys jis savo veidelį biggrin.gif
Atsakyti
lauksim ne rudens, o rudeninių Aispros gėlynų. džiaugiuosi kartu su visom, rezultatas įkvėpiantis nenuleist rankų ir temptis savo fronte smile.gif
Atsakyti
aispra, priimk pagyrimus ir is manes;) Man siaip labai smagu matyti, kad lipam is kico, miescioniskumo, ir nors neturim tradiciju, tokiais pavyzdziais jau galim lygintis su vokieciais, anglais, etc.
Atsakyti
Aispra, as neseniai i si foruma uzsukai, taigi nezinau, kaip buvo pas Jus anksciau, bet dabar....man akys issprogo, is karto primine angliskus sodus, dideles geles, visos suderintos, harmoningai isdeliotos, man taip baltai pavydu doh.gif Kada mes iki to prieisime, bet tiesa pasakius einame, kuriu dabar (nors augalai mane keikia) geltonai melyna gelyna, kas bus, pamatysiu tik po metu, nes vieni jau nuzydeje, kiti pyksta, kad dabar jus kasu ir leipsta, bet man nera kada laukti....
Ai ir norejau paklausti, kas ten per violetines zvakes trecioje nuotraukoje nuo virsaus, gal raudokles???Kazka panasaus radau patvory, bet nezinau, kas ....... blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Ir dar karta saunuole, saunuole, saunuole. Kai baugsiu savo melynai geltona tvarini, imesiu foto, noresiu, kad ir Jus komentara parasytumete blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti