gal kas esat tatai jau darę - reikėtų kažkaip pavalyti lopšelį; skalbti bijau, kad nesukristų, gal sakau galima išvalyti chemiškai? Tik va tas "chemiškai" kažkaip gasdina.. Ką patartumėt?
Sveikos mamos
gal kas esat tatai jau darę - reikėtų kažkaip pavalyti lopšelį; skalbti bijau, kad nesukristų, gal sakau galima išvalyti chemiškai? Tik va tas "chemiškai" kažkaip gasdina.. Ką patartumėt?
O as tik issiurbdavau ji dazniau - nebuvo reikalo ypatingai valyti, nes vaikas ten tik miegojo
Skalbiau. Nesukrito. Liko kaip naujas.
neiskentusi ir pati iskalbiau, viskas gerai
Gal kuri pasakys ar galima skalbti lopšį skalbimo mašinoj ir kokioj temperatūroj?
Ar skalbiama tik rankom?
Labai gerai išsivalo su VANISH OXI ACTION
ir as skalbiau skalbenkej....niekas nepakito
as esu skalbus ne tik lopseli, bet ir visa vezima
aš irgi visą vežimą išskalbiau nurengus:D .ir nieko-kaip naujas,tik vat ką saulė nublukino tai jau neištaisysi.
Jai dulkiu prikrenta ar truputiniu ,tai issiurbiu su siurbliu
skalbiau skalbimo masinoj. etiketej buvo nurodyta, kad reikia rankiniu budu saltam vandeny. na tai pabandem uzdet rankini, bet gerai neisskalavo. tai savo nuoziura 30C greita skalbima uzdejom su vaikiskai milteliais ir kuo puikiausiai isskalbe.
QUOTE(murmike @ 2006 04 04, 14:29) Sveikos mamos gal kas esat tatai jau darę - reikėtų kažkaip pavalyti lopšelį; skalbti bijau, kad nesukristų, gal sakau galima išvalyti chemiškai? Tik va tas "chemiškai" kažkaip gasdina.. Ką patartumėt? jeigu yra koks kartoninis iklotas tai geriau isimti nes tikrai sukris bet jei nera tokio taiskalbkit siurbkit tik ne CEMISHKAI
Aš irgi dėjau į skalbimo mašiną ant greito skalbimo, 40 laipsnių su vaik. milteliais.
musu karieta tai ''nusirengia'' neturim jokiu problemyciu
ištrauki visas sudedamas dalis, į skalbyklę ir skalbyklė skalbia.
easy
isemiau ta lenta is dugno ir i skalbenke.Liuks.
Dar neteko valyti, bet musiskis plaunamas skalbimo masinoje. Beje su siuo vaiku ir neteks valyti, nes jau sportiniame vazinejame
|