Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dviračiai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Julius3
QUOTE(S@V@N@ @ 2008 06 03, 22:29)
as irgi noriu dviracio. man sake, kad reikia pirkti dvirati su shimano detalemis ir diskiniais stabdziais.... ar tiesa?
*

Labiau stereotipai....
Shimano nebėra kažkoks stebuklas, kaip buvo anksčiau. Pilna Maximinių dviračių su Shimano. Reikia žiūrėt nes Shimano yra visokių klasių, plius pilna ir kitų firmų, kad ir SRAM.
Geri diskiniai stabdžiai brangūs. Pagrindinis jų pliusas prieš V tipo stabdžius, kad nebijo purvo. Jei po purvynus nesimurkdysi, pilnai užtenka paprastų V tipo stabdžių. Siūlau nueit į normalią parduotuvę, ten patars. Plius va čia pasiskaitinėk.
indre*
Dviračius pirkom bazėj, kaina apie 350,
jau 3 vasaros važinėjam ir jokių bėdų. thumbup.gif

Sky_diver
Kai as rinkausi dvirati, man buvo svarbu ratu dydis ir padangu plotis, dviracio remas (kad pagal mano ugi tiktu), amortizatoriai, ir kad dviratis butu su viskuo, t. y. nieko man papildomai pirkti nereiketu.

Taigi issirinkau stai toki
user posted image
Grazinulia
mes pirkom dviracius express hawaii parduotuvej. Dabar buvo kai kuriems 20 proc nuolaida. Turguj nupirkau minkstus platesnius balnelius ir dar amortizatorius galinius. Labai dziaugiames pakolkas pirkiniais. Varinejam kasdien po Vingio parka, varom i Zirmunus, i turgu, po parduotuves, nu liuks. thumbup.gif .Anksciau turejau is senuku pirkta apie 300 mokejom gal pries kokius 5-6 metus. Tada atrode puikus dviratis, bet lyginant su sitais, tai supranti, kad ne koks buvo schmoll.gif.
Bittersweet
siandien nusipirkau panther treasure, retro stiliaus rolleyes.gif man jis dieviskas
user posted image
Erminute
mes su brangiuoju apvaziave keleta parduotuviu dviratukus radome parduotuveje "Dviraciu takas" Zirmunuose, uz tikrai nebloga kaina issirinkome Panther, patiko malonus aptarnavimas bei apmokymai:) kaip sake konsultantai, jie atsirenka kokybiskus dviracius uz prieinama kaina...
Lillly
Labai faini dviratukai. Mes tik ką nusipirkom kaip kalbėjot su Shimano detalėm, su diskiniais stabdžiais. Žodžiu tikrai gerą.
Noriu pasakyt vieną dalyką - nusipirkusios ne tik džiaukitės, bet pasirūpinkit saugumu. Mums pavogė po savaitės džiaugsmo iš balkono cray.gif
Miru
gal žinot kur galėčiau įsigyti retro stiliaus moterišką dviratį už normalią kainą (iki 1000 Lt)?
Arven
Ka pirkti:
scott sportster p4 (apie 1400Lt)
ar
uz ta pacia kaina kalkhoff dviratuka, bet priedu komplektacija siek tiek geresne (deore perjundejai, o aname alivio)?
Simmone
QUOTE(Miru @ 2008 10 05, 16:19)
gal žinot kur galėčiau įsigyti retro stiliaus moterišką dviratį už normalią kainą (iki 1000 Lt)?
*

As maciau laisves pr. prie Ukmerges maximos dviraciu parduotuvej tokius retro dviracius - vyriska ir moteriska, bet i kaina neatkreipiau demesio doh.gif www.topdviratis.lt
Bet siaip visokiu graziu buvo, ir sake garantija teikia 2 m., kai daugumoj kiti 1 m., o jei tokiuose senukuose ar maximoj nusipirktum dvirati, tai arantija baigiasi su lig tuo momentu kai isvaziuoji is parduotuves - niekada prekybcentriuose nesugalvociau pirkt dviracio schmoll.gif
ra2ga
KASDIEN PO VIZITA I www.topdviratis.lt - ACIŪ ohmy.gif)

o kas bus?
ra2ga
http://www.saginda.lt/lt/Dviraciai

O kokius patartumet pirkti is situ?

Ugis apie 180 cm, svoris apie 90 kg (universalus - moteriskas)
Vazineti mieste ir retkarciais misko tekeliu (na labai jau retai) ax.gif
ra2ga
Sveiki.
Taigi pavasaris. bigsmile.gif
Kur jus, dviratininkai 4u.gif
ra2ga
Ar Vokiski dviraciai geri?
Turiu drauge, Vokietijoj gyvena.
Parasiau, kad pasidometu dviraciais.
Gal pavyks padeveta, bet geram stovy nusipirkti... Kaip manot?
Simmone
Kazi, ar ta tavo drauge sugebes ta stovi ivertint g.gif As asmeniskai pirkciau nauja; ir ne kokioj maximoj, o dviraciu parduotuvej - atsisesi, pavaziuosi, isbandysi, o svarbiausia, gausi garantija - maza kas... unsure.gif
As kaip tik irgi planuoju dvirati pirkt, tai man asmeniskai svarbu isvaizda ir kaina, o jau techninius duomenis pagal mano poreiki tikiuosi, kad konsultantai isdestys bigsmile.gif Tiesa, dar garantijos laikas svarbus: dauguma parduotuviu duoda 0,5 - 1,5 m. O Topdviratis - 2 m. thumbup.gif Tai pirmiausiai bandysiu cia, jei nieko neissirinksiu, tada jau kitus ziuresiu mirksiukas.gif
pupik
QUOTE(indre* @ 2008 06 06, 23:37)
Dviračius pirkom bazėj, kaina apie 350,
jau 3 vasaros važinėjam ir jokių bėdų.  thumbup.gif
*

Kokioj bazėj?
ra2ga
Nusipirkau ir as
Va toki
http://www.vasare.lt/catalog-show_item.item_id-673.html
tik spalva kita.
Tikiuosi bus geras?
Simmone
QUOTE(S@V@N@ @ 2009 04 07, 09:16)
Nusipirkau ir as 
Va toki
tik spalva kita.
Tikiuosi bus geras?
*

S@v@n@, grazu dvirati issirinkai, belieka tiketis, kad bus geras mirksiukas.gif
Parodysiu ir as, koki pagaliau isigyjau www.topdviratis.lt VA - moteriska thumbup.gif
Tiesa, dar gavau aksesuaru uz 100 Lt - sitas fantastiskas dalykas, butinai paziurekit thumbup.gif Dar gavau pasiemiau krepsi, jei prireiktu thumbup.gif
Esu laaabai patenkinta isvajotu pirkiniu mirksiukas.gif
StopIt
QUOTE(S@V@N@ @ 2009 03 27, 09:23)
Sveiki.
Taigi pavasaris.  bigsmile.gif
Kur jus, dviratininkai 4u.gif
*

mes jau važinėjom du savaitgalius... turim pirkę ir brangesnių, ir pigesnių, perdaug nesiskundžiam... viskas priklauso, kiek važinėsi...

jei 2 kart. per metus, tai tuos tūkstančius yra kur geriau išleisti...
be*starlet
QUOTE(Bittersweet @ 2008 06 22, 13:30)
siandien nusipirkau panther treasure, retro stiliaus rolleyes.gif man jis dieviskas
user posted image
*

Jetau jetau koks grozis, tik toks didelis atrodo..
O cia LT pirktas? Kokia kaina?
Simmone
QUOTE(be*starlet @ 2009 04 17, 18:09)
Jetau jetau koks grozis, tik toks didelis atrodo..
O cia LT pirktas? Kokia kaina?
*

be*starlet, as irgi toki ziurejau, bet kazkaip susilaikiau blush2.gif Toj parduotuvej, kur savo dvirati pirkau, buvo ir siu retro stiliaus
http://www.topdviratis.lt/panther-tresure/#more-314
artech
Parduodamas, naujas dviuratis AIST,motiriskas. Invormacija i AZ.
angora
Pirkdama dviratį, žiūrėjau ne tik į kainą. Norėjosi įsitekti į 800 litų rėmus. Pasiklausinėjau pardavėjų, kurie iš esamų pardavime dviračių geresni, patikimesni. Pasirodo yra dviračių, kurių rėmui teikiama tik vienerių metų garantija, o ratų kameros sproginėja jau po vieno mėnesio. Taigi teko apkeliauti ne vieną parduotuvę kol išsirinkome. Kadangi vieną dviratį jau turėjome (Minerva už ~500 lt, kuriuo be remonto važinėjamės jau 3 metus), tai žinojome ko maždaug norėtume. O norėjosi šiek tiek lengvesnio (turimas sunkus nešti laiptais, nors ir smagus važiuoti). Radome labai puikų Mongoose Rockadile už 720 lt, kurio rėmo garantija net 10 metų bigsmile.gif Beje nepaminėjau, kad dviratį pirkome rudenį, pasibaigus sezonui, todėl kaina buvo su 300 lt nuolaida blush2.gif Taigi dabar atšilus orams, nebereikia ieškoti, o belieka pasipustyti padangas, pasireguliuoti sėdynės aukštį ir lėkti minant pėdalus su vėjeliu thumbup.gif
F=ma
QUOTE(S@V@N@ @ 2009 04 07, 07:16)
Nusipirkau ir as 
Va toki
tik spalva kita.
Tikiuosi bus geras?
*

Mano kažkoks panašus, pernai irgi "vasarėj" pirkau. Man tai thumbup.gif labai gerai važinėt buvo, reiks jau kada atidarinėt šiųmetinį sezoną 4u.gif

Ieškot dviračio Vokietijoj geras sprendimas, ypač jei ką nors išmanantis žmogus gali padėt. Gi Panevežy į turgų veža vogtus dviračius iš Vokietijos ir kitų Vakarų Europos šalių. Pati nemačiau, bet ir pažįstami sakė, ir dviratininkų forume skaičiau, kad tikrai gerų ir pigių dviračių galima gaut 4u.gif
be*starlet
Idomu, kur dar vogtais prekiauja? Zinau, kad prasidejus dviraciu sezonui, Kauno Aleksoto turguje vogtu padaugeja.
angora
QUOTE(be*starlet @ 2009 04 18, 13:44)
Idomu, kur dar vogtais prekiauja? Zinau, kad prasidejus dviraciu sezonui, Kauno Aleksoto turguje vogtu padaugeja.
*

Yra paklausa, atsiras ir pasiūla. Girdėjau, kad padaugėjo dviračių vagysčių g.gif
Simmone
QUOTE(angora @ 2009 04 18, 13:03)
Beje nepaminėjau, kad dviratį pirkome rudenį, pasibaigus sezonui, todėl kaina buvo su 300 lt nuolaida  blush2.gif Taigi dabar atšilus orams, nebereikia ieškoti, o belieka pasipustyti padangas, pasireguliuoti sėdynės aukštį ir lėkti minant pėdalus su vėjeliu  thumbup.gif
*

Visiskai sutinku, kad geriausiai dvirati pirkti pasibaigus sezonui, nes gali gauti labai gera varianta uz kur kas zemesne kaina, nei dabar bigsmile.gif Praejusi rudeni zvallgiausi, bet pagailejau pinigu uz daikta, kuriuo nesinaudosiu artimiausius puse metu, o dabar taip gailiuosi doh.gif Nu bet ka darysi, gera patirtis, kitakart atsakingiau ziuresiu mirksiukas.gif
Oj, fantastiskas sutverimas tas dviratis thumbup.gif
Papildyta:
be*starlet, tik dabar pastebejau, kad tu is Kauno, o Topdviratis parduotuve yra vilniuje, kur maciau ta retro stiliaus dviratuka. Bet manau, kad ir Kaune yra tokiu dviraciu. Paieskok, kas prekiauja Panther dviraciais, tikrai turetu tureti toki mirksiukas.gif
stella2007
yra nebloga dviraciu parduotuve Laisves prospekte salia Gusto Blynines thumbup.gif
ra2ga
QUOTE(Debesiute @ 2009 04 07, 09:47)
sitas fantastiskas dalykas, butinai paziurekit  thumbup.gif

thumbup.gif va cia tai geras thumbup.gif super bigsmile.gif
Simmone
QUOTE(S@V@N@ @ 2009 04 21, 22:00)
thumbup.gif  va cia tai geras  thumbup.gif  super  bigsmile.gif
*

Ir as taip dziaugiuosi siuo dalykeliu - nekvepuoju s... vazinedama, stilinga skarele pasidarau - super thumbup.gif As net nebuciau supratus, kas cia per dalykas - ziuriu, stovi Topdviratis parduotuvej kazkoks stendas su tais skudurais, o man konsultantai ( tokie laaabai paslaugus vyriokai) pasiule sita buff'a ax.gif Kadangi ten vyksta akcija - perkant dvirati aksesuaru gauni uz 100 lt, tai nieko ir menokejau, ir dar krepsi pasiemiau thumbup.gif Zodziu, nerealiai patenkinta esu.
Ir siaip superinis sutverimas - tas dviratis clap.gif
KaZantipA
Sveiki, o ka galetumem man patarti, mano poreikiai butu tokie : vazineciau pagrinde miske, parke, ne labai greitai, tik vasara ( ta prasme ne sportui man reikia) su suniu, ir noreciau nebrangaus, iki 1500 lt max ax.gif
egle50
QUOTE(Debesiute @ 2009 04 07, 07:47)
]VA[/url][/size][/b] - moteriska  thumbup.gif
Tiesa, dar gavau aksesuaru uz 100 Lt - sitas fantastiskas dalykas, butinai paziurekit  thumbup.gif
*

oi, koks fainas dalykas, o kiek toks atskirai kainuoja, gal pastebejai? laabai uzsimaaniau smile.gif
Sky_diver
QUOTE(KaZantipA @ 2009 04 23, 09:13)
Sveiki, o ka galetumem man patarti, mano poreikiai butu tokie : vazineciau pagrinde miske, parke, ne labai greitai, tik vasara ( ta prasme ne sportui  man reikia) su suniu, ir noreciau nebrangaus, iki 1500 lt max  ax.gif
*

Geriausias patarimas butu nuvaziuoti i kokia nors dviraciu parduotuve ir issakyti visus savo pageidavimus smile.gif Pardavejai tikrai pasiulys jusu poreiki atitinkanti dvirati wink.gif
Sky_diver
QUOTE(egle50 @ 2009 04 23, 11:17)
oi, koks fainas dalykas, o kiek toks atskirai kainuoja, gal pastebejai? laabai uzsimaaniau smile.gif
*

Siandien pirkau toki thumbup.gif paprastas kainuoja 44 Lt, o su atsvaitu 54 Lt. Man labai patiko smile.gif
Mistaken
QUOTE(Sky_diver @ 2009 04 23, 19:01)
Siandien pirkau toki  thumbup.gif  paprastas kainuoja 44 Lt, o su atsvaitu 54 Lt. Man labai patiko  smile.gif
*

neverti jie tokios kainos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(KaZantipA @ 2009 04 23, 08:13)
Sveiki, o ka galetumem man patarti, mano poreikiai butu tokie : vazineciau pagrinde miske, parke, ne labai greitai, tik vasara ( ta prasme ne sportui  man reikia) su suniu, ir noreciau nebrangaus, iki 1500 lt max  ax.gif
*

tai pirmiausia reiktų išsiaiškinti kokio tipo nori smile.gif Gal kalnų? Apie kalnų modelius visai neišmanau už tokią kainą, tai paskaityk čia apie rinkimąsi:
http://www.gerasdviratis.lt/forum/viewtopi...=30&t=11355 smile.gif

ir kuriam nors forume pasiskaityk apie dviračio pasirinkimą:
http://www.gerasdviratis.lt/forum/viewforum.php?f=30
ir čia:
http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic....&start=1500

Velomanų forume eilinį kartą renkama grupė pirkti "Dviratis tau" parduotuvėje su nuolaida smile.gif
nerijay
Organizuojamas masinis apsipirkimas Vilnuje dviraciu parduotuveje "Dviratis Tau"

Jeigu susirinks 10 zmoniu - 20 proc. nuolaida, jei 20 - 25 proc. nuolaida, jei 30 - 30 proc. nuolaida. Paskubekite, jei kas norite isigyti dvirati!

Uzsirasykite cia
http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic....&start=1530

arba tel 860138929

Banginuke28
nuolaida Limpopo dviraciams vilniuje ir klaipedoje :

http://www.nuolaidele.lt/limpopo/nuolaida-dviraciams-zeg

Simmone
QUOTE(nerijay @ 2009 04 29, 11:54)
Organizuojamas masinis apsipirkimas Vilnuje dviraciu parduotuveje "Dviratis Tau"

Jeigu susirinks 10 zmoniu - 20 proc. nuolaida, jei 20 - 25 proc. nuolaida, jei 30 - 30 proc. nuolaida. Paskubekite, jei kas norite isigyti dvirati!

Uzsirasykite cia
http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic....&start=1530

arba tel 860138929
*

O TOPDVIRATIS prie siu nuolaidu siulo po papildomus 5 proc. nuolaida, t.y.
perkant 10 dviraciu - 25 %, perkant 20 dviraciu - 30 %, o jei 30 dviraciu - 35 % thumbup.gif
O siaip siuo metu vyksta akcija - perkant dvirati gauni aksesuaru uz 100 Lt mirksiukas.gif
Simmone
Prasidejo nauja akcija TOPDVIRATIS thumbup.gif
Labai patogu tai, kad pradejo dirbti 7dieniais mirksiukas.gif
StopIt
QUOTE(Banginuke28 @ 2009 04 29, 11:17)
nuolaida Limpopo dviraciams vilniuje ir klaipedoje :

http://www.nuolaidele.lt/limpopo/nuolaida-dviraciams-zeg
*

gėdos turėtų 5 proc. siūlyti...

vien su American express kortele ten 7 ar 10 proc. gauni nuolaidą...
Papildyta:
Kam tinka ir pigūs maximiniai dviračiai, tai šią savaitę 40 proc. nuolaida...

kai buvo akropolio šturmas, tokius visokius išnešė kaip bandeles šviežias, o dabar pilna - niekam nereik smile.gif
Mistaken
kam tie maximos dviraciai smile.gif geriau prisijungti prie velomanu sturmo smile.gif www.velomanai.lt forume ieskokit smile.gif
O, Debesiute, matau reklamuoja vis top dvirati wink.gif
dominique
Va ką tik grįžau iš žygio su savo naujutėliu dviratuku smile.gif Dar negaliu atsidžiaugt,labai patogus,lengvas na tiesiog tobulaaas biggrin.gif Gariūnuos pirkau už750,o nete radau už 900 pardavinėjimą > http://www.vasare.lt/data/images/catalog_p...Da%20(2009).jpg
StopIt
QUOTE(Mistaken @ 2009 05 05, 11:39)
kam tie maximos dviraciai smile.gif geriau prisijungti prie velomanu sturmo smile.gif www.velomanai.lt forume ieskokit smile.gif
O, Debesiute, matau reklamuoja vis top dvirati wink.gif
*

tai kad tie ne kurie velomanai yra totalūs ligoniai... jiems jei dviratis pigesnis nei 2000, tai laužo krūva ir pan.... būtent ta lietuviškų dviračių fanų arogancija ir yra didžiausias peilis dviračių plitimui... nes paskaičius internete, kokie jie genijai, o visi kiti dundukai, praeina bet koks noras nors vieną tokį snobą matyti kilometro lotuliukas.gif atstumu...
Papildyta:
QUOTE(dominique @ 2009 05 20, 14:00)
Va ką tik grįžau iš žygio su savo naujutėliu dviratuku smile.gif  Dar negaliu atsidžiaugt,labai patogus,lengvas na tiesiog tobulaaas  biggrin.gif Gariūnuos pirkau už750,o nete radau už 900 pardavinėjimą > http://www.vasare.lt/data/images/catalog_p...Da%20(2009).jpg
*

skaičiau kažkur intenete, kad Šiaulių pantherus tie pasikėlę velomanai vadina kiniškomis atliekomis blush2.gif
Simmone
Papildyta:
QUOTE(StopIt @ 2009 05 20, 22:33)
tai kad tie ne kurie velomanai yra totalūs ligoniai... jiems jei dviratis pigesnis nei 2000, tai laužo krūva ir pan.... būtent ta lietuviškų dviračių fanų arogancija ir yra didžiausias peilis dviračių plitimui... nes paskaičius internete, kokie jie genijai, o visi kiti dundukai, praeina bet koks noras nors vieną tokį snobą matyti kilometro  lotuliukas.gif atstumu...

va butent del tos priezasties ir reklamuoju TOPDVIRATI, nes noriu prablaskyti siek tiek velomanu arogancija lotuliukas.gif labai gerai cia StopIt aprase situacija thumbup.gif Cia dirba labai malonus vaikinukai, be to, jie siulo gera kokybe uz gera kaina mirksiukas.gif Nes jau mes patyrem tu "afigienu" dviraciu geruma - mano vyras nusipirko viena is zinomu aukstinamu firmu (FOCUS) dvirati ir ka - visiska s....., t.y. remas iskrypes, bet kad ta issiaiskintu, kiek detaliu visokiu pakeite, kol galu gale priejo iki remo schmoll.gif Lietuviu beda yra ta, kad jiems sunku priimti nauja varda, patiketi produkto kokybe. Cia slovakiski dviraciai su labai gerom komplektacijom, o tie zinomi vardai jau gali sau leisti malt s..., nes jau ikale velomanams i galva "pirk mane" bash.gif lotuliukas.gif
Ai, nebenoriu kalbet doh.gif
Taip, nusipirkau dvirati topdviratyje ir esu labai patenkinta viskuo. Ir labai dziaugiuosi, kad vis dazniau prasilenkiu su kitais dviratininkais, vazinejanciais to paties gamintojo kaip ir mano DEMA dviraciais thumbup.gif

Be to, cia ne siaip reklama topdviraciui - tiesiog esu patenkinta kliente (nors labai reikli esu) ir linkiu kitiems tokio pasitenkinimo 4u.gif
sii
sveikos mamos,
nezinau ar galiu cia pas jus kreiptis tokiu reikaliuku. Turiu dvi dviraciu kedutes vaikiskas, labai gero stovio ir nezinau kur jas deti, gal parduoti. gal jus patarsit.
Simmone
QUOTE(sii @ 2009 05 21, 14:17)
sveikos mamos,
nezinau ar galiu cia pas jus kreiptis tokiu reikaliuku. Turiu dvi dviraciu kedutes vaikiskas, labai gero stovio ir nezinau kur jas deti, gal parduoti. gal jus patarsit.
*

Tai dek skelbima ir pardavine, jei tau jos nereikalingos ax.gif Arba dek skelbima ir padovanok ax.gif
Mistaken
kai kurie velomanai pasipūtę. Gal tiksliau kai kurie pardavėjai, bet ne tikrieji velomanai. O dėl dviračio kainos, tai tiesiog tie brangesni dviračiai turi visai kitokia paskirtį, nei važinėti kieme ar į parduotuvę.
Anksčiau turėjau dviratį už 150lt. Važinėjau juo tris metus ir dar važinėčiau. Tik važiuojant tolesniais maršrutais, greičiau pavargstu, plius senukų dviratis neturėjo dydžio - t.y. nebuvo pritaikytas mano ūgiui. Kiek pastebėjau dauguma pigesnių ir yra jaunimui, kurie žemi/maži. Jeigu nori pritaikyto pagal tavo gabaritus, nežinau ar rasit pigų ir tinkamo dydžio. Jei rasite, tai sveikinu. Ir nepeikiu nė vieno pigaus dviračio, bet žinau ne vieną žmogų, kuris pasivažinėjęs su geresniu dviračiu, ant seno nebenori sėsti lotuliukas.gif
O dabar nusipirkau pritakytą savo ūgiui, daug lengvesnį - daug greičiau riedu ir visai nepajaučiu, kad nuvažiavau 15-20 km, o su senuoju po 5-10 km, jau jaučiasi, kad važiavai. žinoma, jei norite sportuoti, o ne mėgautis važinėjimu, galite pirkti kurį norite, tik bent pirkite tinkamo dydžio, o ne tinkamos kainos bigsmile.gif
Taip pat, nieko neturiu prieš focusus, demas ar pantherius ar VIva, o tai, kad niekas nerado kur problema, tai gal nekompetentingi žmonės tikrino?? Visokių prekių būna brokuotų ir brangių ir pigių, nereikia čia aiškinti, kad būtent focusasi šūdas, nes vieno rėmas kažkodėl pasidarė kreivas.
Simmone
QUOTE(Mistaken @ 2009 05 21, 15:44)
kai kurie velomanai pasipūtę. Gal tiksliau kai kurie pardavėjai, bet ne tikrieji velomanai. O dėl dviračio kainos, tai tiesiog tie brangesni dviračiai turi visai kitokia paskirtį, nei važinėti kieme ar į parduotuvę.
Anksčiau turėjau dviratį už 150lt. Važinėjau juo tris metus ir dar važinėčiau. Tik važiuojant tolesniais maršrutais, greičiau pavargstu, plius senukų dviratis neturėjo dydžio - t.y. nebuvo pritaikytas mano ūgiui. Kiek pastebėjau dauguma pigesnių ir yra jaunimui, kurie žemi/maži. Jeigu nori pritaikyto pagal tavo gabaritus, nežinau ar rasit pigų ir tinkamo dydžio. Jei rasite, tai sveikinu. Ir nepeikiu nė vieno pigaus dviračio, bet žinau ne vieną žmogų, kuris pasivažinėjęs su geresniu dviračiu, ant seno nebenori sėsti  lotuliukas.gif
O dabar nusipirkau pritakytą savo ūgiui, daug lengvesnį - daug greičiau riedu  ir visai nepajaučiu, kad nuvažiavau 15-20 km, o su senuoju po 5-10 km, jau jaučiasi, kad važiavai. žinoma, jei norite sportuoti, o ne mėgautis važinėjimu, galite pirkti kurį norite, tik bent pirkite tinkamo dydžio, o ne tinkamos kainos   bigsmile.gif 
Taip pat, nieko neturiu prieš focusus, demas ar pantherius ar VIva, o tai, kad niekas nerado kur problema, tai gal nekompetentingi žmonės tikrino?? Visokių prekių būna brokuotų ir brangių ir pigių, nereikia čia aiškinti, kad būtent focusasi šūdas, nes vieno rėmas kažkodėl pasidarė kreivas.
*

as kalbejau apie konkretu atveji- kad gavom s..... nesakau apie visus. Bet pikta, kad velomanai visa, kas ne Focus, ne Specialized ar Kelly's vadina sudu... nereikia pykti, bet taip yra - paskaitykit ju puslapiuse atidziau - arogancija verziasi per krastus doh.gif as buten turiu omenyf orumuose pasisakancius velomanus - ir isvada pasidariau buten is parasytu zinuciu blink.gif
Claude
Gal teko kur matyti pirkti tokį Panther dviratį?

user posted image

Radau tik vyrišką g.gif
Simmone
QUOTE(Claude @ 2009 05 27, 15:59)
Gal teko kur matyti pirkti tokį Panther dviratį?

user posted image

Radau tik vyrišką g.gif
*

STAI CIA
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.