Įkraunama...
Įkraunama...

Dviračiai

QUOTE(zaika @ 2011 03 18, 14:09)
Kaune Kovo 11-osios g. 20 (atrodo toks adresas) yra dviraciu parduotuve ir taisykla "Du ratai".  4u.gif

Mes irgi galvojam isigyti dviratuka. Taip pat galvojom apie universalu, kad ir as ir vyras galetu vazineti. Bet paskaicius komentarus supratau, kad toki sunku rast? Idomi mintis pirkti is parduotuves, kaip siulo viva_forever, bet velgi, kad ir kokia ta nuolaida butu, suma vistiek gaunasi didele, o mano biudzetas, kaip ir madmoonman, yra laaaaabai ribotas...  verysad.gif Bandysim kazkur ieskoti naudoto, ju irgi neblogu buna, tik sunkiau rast.  g.gif


dekui uz atsakyma, maciau ta parduotuve.
tik siuo atveju as irgi meistru labiau ieskau, nei parduotuves...
Pazystami aleksoto turguje pirko pernai pavasari padevetus dviracius, dar yra garaziukuose ateities plento paciame gale. Laimes reikalas, galima sako ir neblogu rasti.
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2011 03 18, 14:09)
Kaune Kovo 11-osios g. 20 (atrodo toks adresas) yra dviraciu parduotuve ir taisykla "Du ratai".  4u.gif

Mes irgi galvojam isigyti dviratuka. Taip pat galvojom apie universalu, kad ir as ir vyras galetu vazineti. Bet paskaicius komentarus supratau, kad toki sunku rast? Idomi mintis pirkti is parduotuves, kaip siulo viva_forever, bet velgi, kad ir kokia ta nuolaida butu, suma vistiek gaunasi didele, o mano biudzetas, kaip ir madmoonman, yra laaaaabai ribotas...  verysad.gif Bandysim kazkur ieskoti naudoto, ju irgi neblogu buna, tik sunkiau rast.  g.gif


as naudoto niekada nepirkciau schmoll.gif Nebent turi zmogu, kuris galetu tikrai ivertinti realia dviracio bukle. Sutaupai, bet vezi profilaktikai i parduotuve, tada sumoki dar tiek pat uz detaliu keitima... O jei vazinet, kol sulus, tai gali but, kad po keliu pasivazinejimu ir sugrius tas naudotas dviratis. aisku, gali ir pasisekti, bet dviratis - ilgalaikis pirkinys, todel labai atsakingai rinkciausi ji ax.gif
As asmeniskai tik nauja dvirati pirkciau (ir zadu tai padaryti) is specializuotos parduotuves, ypac, kai dabar galima pirkt issimoketinai... gausiu 2 m. garantija, turesiu, kam paplaut smegenis, jei netycia kazkas atsitiktu dviratukui be mano kaltes.
gaila, kad pramiegojau nuolaidas doh.gif Ziema - pats geriausias laikas pirkti dvirati, tada zenklios nuolaidos buna. Gal sia vasara kaip nors isgyvensiu be dviratuko g.gif Tuomet po sezono nusipirkciau su gera nuolaidele blush2.gif

O masinis pirkimas - 60-70 zmoniu, tai man visiska nesamone atrodo. Sunku patiket, kad gali tokio kiekio zmoniu individualius poreikius patenkinti. Juk musu parduotuves parduoda atsiveztus produktus, o ne patys gamina. Pavargciau laukt, kol susirinktu tiek zmoniu, tada kol atvaziuosu uzsakyti dviraciai doh.gif

as dabar i toki seile varvinu:
http://www.topdvirat...a-2/#more-11743 wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simmone: 18 kovo 2011 - 13:49
QUOTE(Simmone @ 2011 03 18, 14:48)
as naudoto niekada nepirkciau schmoll.gif Nebent turi zmogu, kuris galetu tikrai ivertinti realia dviracio bukle. Sutaupai, bet vezi profilaktikai i parduotuve, tada sumoki dar tiek pat uz detaliu keitima... O jei vazinet, kol sulus, tai gali but, kad po keliu pasivazinejimu ir sugrius tas naudotas dviratis. aisku, gali ir pasisekti, bet dviratis - ilgalaikis pirkinys, todel labai atsakingai rinkciausi ji ax.gif
As asmeniskai tik nauja dvirati pirkciau (ir zadu tai padaryti) is specializuotos parduotuves, ypac, kai dabar galima pirkt issimoketinai... gausiu 2 m. garantija, turesiu, kam paplaut smegenis, jei netycia kazkas atsitiktu dviratukui be mano kaltes.
gaila, kad pramiegojau nuolaidas doh.gif Ziema - pats geriausias laikas pirkti dvirati, tada zenklios nuolaidos buna. Gal sia vasara kaip nors isgyvensiu be dviratuko  g.gif Tuomet po sezono nusipirkciau su gera nuolaidele blush2.gif

O masinis pirkimas - 60-70 zmoniu, tai man visiska nesamone atrodo. Sunku patiket, kad gali tokio kiekio zmoniu individualius poreikius patenkinti. Juk musu parduotuves parduoda atsiveztus produktus, o ne patys gamina. Pavargciau laukt, kol susirinktu tiek zmoniu, tada kol atvaziuosu uzsakyti dviraciai  doh.gif

as dabar i toki seile varvinu:
http://www.topdvirat...a-2/#more-11743  wub.gif  wub.gif  wub.gif


nu nenuvertink, taip tu padevetu... Esu pirkes viena pries kokius 4 metus, tai pakrapstant ir tikrai ne taip ir daug investuojant, tikiuosi dar pora metu pasivazineti.
Jei zmogus tik savo atostogoms ar vakare po darbo pasivazineti dviratuko iesko, tai nereikia cia plesytis del to naujo.
Nauja pirkti - gerai, bet jei tikrai zadama daug vaziuoti, i turistiakus trankytis ir t.t. Tada tai tikrai, netaupai ir pasiimi rimta daikta.
Atsakyti
QUOTE(sapniukas @ 2011 03 18, 15:42)
nu nenuvertink, taip tu padevetu... Esu pirkes viena pries kokius 4 metus, tai pakrapstant ir tikrai ne taip ir daug investuojant, tikiuosi dar pora metu pasivazineti.
Jei zmogus tik savo atostogoms ar vakare po darbo pasivazineti dviratuko iesko, tai nereikia cia plesytis del to naujo.
Nauja pirkti  - gerai, bet jei tikrai zadama daug vaziuoti, i turistiakus trankytis ir t.t. Tada tai tikrai, netaupai ir pasiimi rimta daikta.


kaip jau minejau, buna isimciu, kad ir devetas gali buti geras, bet as nerizikuociau. Jei tik atostogoms, tai galima ir issinuomot, o jei jau pirkt daikta, siuo atveju dvirati, tai as asmeniskai tik UZ NAUJA. Gal sia vasara as vazinesiu tik kelis savaitgalius, bet kitamet jau keliausiu ir i zygius, tai ka...ana mest laukan ir pirkt nauja doh.gif
Bet gi cia tik mano nuomone, ir ji nebutinai turi sutapti su kitu forumo dalyviu nuomonemis, ar ne tiesa mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simmone: 18 kovo 2011 - 15:16
QUOTE(Simmone @ 2011 03 18, 16:03)
kaip jau minejau, buna isimciu, kad ir devetas gali buti geras, bet as nerizikuociau. Jei tik atostogoms, tai galima ir issinuomot, o jei jau pirkt daikta, siuo atveju dvirati, tai as asmeniskai tik UZ NAUJA. Gal sia vasara as vazinesiu tik kelis savaitgalius, bet kitamet jau keliausiu ir i zygius, tai ka...ana mest laukan ir pirkt nauja doh.gif
Bet gi cia tik mano nuomone, ir ji nebutinai turi sutapti su kitu forumo dalyviu nuomonemis, ar ne tiesa  mirksiukas.gif


galima sutikti, bet jei kokiam skladuke ar sklepe tenka tam dviratukui ziemoti, kur deja, labai daznos visokios vagystes... tai kazi ar kitais metais su tuo paciu dvirku pavyks isriedeti visiems i tuos turistinius zygius...
Bet nemanykit, kad esu pries naujus, tikrai ne, turiu viena nauja ir dziaugiuosi ir didziuojuosi smile.gif bet visai seimynai negalejom supirkti visu nauju... is karto... tegu jaunimelis kol kas devetus lauzo, o paskui gal ir apie naujus pagalvosim.
Atsakyti
QUOTE(sapniukas @ 2011 03 18, 17:27)
galima sutikti, bet jei kokiam skladuke ar sklepe tenka tam dviratukui ziemoti, kur deja, labai daznos visokios vagystes... tai kazi ar kitais metais su tuo paciu dvirku pavyks isriedeti visiems i tuos turistinius zygius...
Bet nemanykit, kad esu pries naujus, tikrai ne, turiu viena nauja ir dziaugiuosi ir didziuojuosi smile.gif bet visai seimynai negalejom supirkti visu nauju... is karto... tegu jaunimelis kol kas devetus lauzo, o paskui gal ir apie naujus pagalvosim.


Na, mano vyras savo dvirati apsidraude - nepamenu, kiek tiksliai kainavo, bet juokinga kaina. Kitavertus, tas pats TOPDVIRATIS, kur as sau dvirati esu nusiziurejus, siule ziema sandeliavimo paslauga - berods, 1 lt uz para. Su vyru svarstem, ar neatiduot jiems dviratuko ziemot, bet kadangi ssklepe uzteko vietos, tai neistremem lotuliukas.gif
Bet, aisku, jei nera galimybes iskart pirkti visai seimai, laikinai galima ir deveta. Jau geriau deveta, negu is Maximos, nes Maximoj reikia pirkti bandeles, o ne dviracius lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Simmone @ 2011 03 18, 18:18)
Na, mano vyras savo dvirati apsidraude - nepamenu, kiek tiksliai kainavo, bet juokinga kaina. Kitavertus, tas pats TOPDVIRATIS, kur as sau dvirati esu nusiziurejus, siule ziema sandeliavimo paslauga - berods, 1 lt uz para. Su vyru svarstem, ar neatiduot jiems dviratuko ziemot, bet kadangi ssklepe uzteko vietos, tai neistremem lotuliukas.gif
Bet, aisku, jei nera galimybes iskart pirkti visai seimai, laikinai galima ir deveta. Jau geriau deveta, negu is Maximos, nes Maximoj reikia pirkti bandeles, o ne dviracius  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


pritariu, kad geriau devetas normalios firmos, nei is kokios maximos.
Papildyta:
QUOTE(Simmone @ 2011 03 18, 18:18)
Na, mano vyras savo dvirati apsidraude - nepamenu, kiek tiksliai kainavo, bet juokinga kaina. Kitavertus, tas pats TOPDVIRATIS, kur as sau dvirati esu nusiziurejus, siule ziema sandeliavimo paslauga - berods, 1 lt uz para. Su vyru svarstem, ar neatiduot jiems dviratuko ziemot, bet kadangi ssklepe uzteko vietos, tai neistremem lotuliukas.gif
Bet, aisku, jei nera galimybes iskart pirkti visai seimai, laikinai galima ir deveta. Jau geriau deveta, negu is Maximos, nes Maximoj reikia pirkti bandeles, o ne dviracius  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



su tom sandeliavimo paslaugom... nezavi jos manes, nezinia ar tikrai tas dviratukas ten ziemoja, ar yra kur i siltuosius krastus nuveztas ir uzdirbineja tuo metu sandelinikui antra papildoma lituka... plius, mazai kas tokias paslaugas teikia lietuvoj, antra nepatogumas moralinin,kai staiga uzsinori su tuo dviratuku kazkur nulekti, na kad ir siltesne ziema...
Atsakyti
QUOTE(sapniukas @ 2011 03 19, 10:38)
pritariu, kad geriau devetas normalios firmos, nei is kokios maximos.
Papildyta:
su tom sandeliavimo paslaugom... nezavi jos manes, nezinia ar tikrai tas dviratukas ten ziemoja, ar yra kur i siltuosius krastus nuveztas ir uzdirbineja tuo metu sandelinikui antra papildoma lituka... plius, mazai kas tokias paslaugas teikia lietuvoj, antra nepatogumas moralinin,kai staiga uzsinori su tuo dviratuku kazkur nulekti, na kad ir siltesne ziema...


Na, cia kiekvieno asmeninis reikalas - palikti, ar ne, pasitiki, ar ne ax.gif O del papildomo uzdirbinejimo tai abejoju schmoll.gif Dviratis - ne ta preke, kuria vertetu i siltus krastus siusti uzdarbiauti, juk cia ne koks stebuklas - anie krastai irgi dviraciu turi lotuliukas.gif Kitavertus, dviraciu parduotuve kazin, ar rizikuotu susigadinti varda "pjaudama gryba", o tiesiog siulo patoguma klientui ax.gif Mano viena biciule pirko dvirati ziema, kai buvo dideles nuolaidos, tai ir paliko dviratuka Topdviratyje iki pavasario, bet nemokejo sandeliavimo mokescio, nes pirko ji butent ten.
Kur as buvau, kai tos nuolaidos buvo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simmone @ 2011 03 19, 10:55)
Na, cia kiekvieno asmeninis reikalas - palikti, ar ne, pasitiki, ar ne  ax.gif O del papildomo uzdirbinejimo  tai abejoju  schmoll.gif Dviratis - ne ta preke, kuria vertetu i siltus krastus siusti uzdarbiauti, juk cia ne koks stebuklas - anie krastai irgi dviraciu turi  lotuliukas.gif Kitavertus, dviraciu parduotuve kazin, ar rizikuotu susigadinti varda "pjaudama gryba", o tiesiog siulo patoguma klientui ax.gif Mano viena biciule pirko dvirati ziema, kai buvo dideles nuolaidos, tai ir paliko dviratuka Topdviratyje iki pavasario, bet nemokejo sandeliavimo mokescio, nes pirko ji butent ten.
Kur as buvau, kai tos nuolaidos buvo  doh.gif  doh.gif  doh.gif


bus dar tu nuolaidu, tik deja, dviratuku kainos jau kyla girdejau.... kyla.... kyla... ir kils.
Ko sedi, varyk shopintis! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukas @ 2011 03 19, 11:07)
bus dar tu nuolaidu, tik deja, dviratuku kainos jau kyla girdejau.... kyla.... kyla... ir kils.
Ko sedi, varyk shopintis!  lotuliukas.gif


Shopintis - turit galvoje dviratuko?
svarstau, ar pratempciau vasara be savo dviratuko g.gif Gal iki kitu nuolaidu isgyvensiu. Nors jei sakot, kad kyla kainos, tai tas pats gausis turbut: ar pirkti dabar be nuolaidos, ar kai sukils kainos dar labiau, paleis dviratukus su nuolaida g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simmone @ 2011 03 19, 12:29)
Shopintis - turit galvoje dviratuko?
svarstau, ar pratempciau vasara be savo dviratuko g.gif Gal iki kitu nuolaidu isgyvensiu. Nors jei sakot, kad kyla kainos, tai tas pats gausis turbut: ar pirkti dabar be nuolaidos, ar kai sukils kainos dar labiau, paleis dviratukus su nuolaida g.gif


panele, jei issirinksite padoru dviratuka, tai jums ir taip pritaikys ta nuolaida!!!
gal ne 20%, bet 10% tai turetumet islauzti, jei pirksite is praejusiu metu kolekcijos.
Eikit, rinkites ir reikalaukit. Miniaka dar uzsimeskit, kaip vyras rekomenduoju... veikia, deja, mus tokie dalykai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukas @ 2011 03 19, 13:48)
panele, jei issirinksite padoru dviratuka, tai jums ir taip pritaikys ta nuolaida!!!
gal ne 20%, bet 10% tai turetumet islauzti, jei pirksite is praejusiu metu kolekcijos.
Eikit, rinkites ir reikalaukit. Miniaka dar uzsimeskit, kaip vyras rekomenduoju... veikia, deja, mus tokie dalykai  blush2.gif

Kodel "deja" g.gif Vadinasi, sveiki vyrai tongue.gif Vienas dalykas - "ziureti", visai kas kita "veikti" rolleyes.gif Sis tai tikrai "deja" doh.gif
Na, kai atsils, tai tikrai neistversiu, manau, be dviratuko ax.gif Praeitais metais jau nevazinejau, nes nestuke.gif , bet dabar jau noriu labai pamint ax.gif
Atsakyti