Įkraunama...
Įkraunama...

Dviračiai

QUOTE(norma @ 2011 05 31, 13:08)
Toks universalus raso ,,offroud", tai nezinau koks jis cia skaitosi.


lotuliukas.gif kad offroad'as = plentinis, cia jums parduotuveje taip sake lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip tik atvirksciai juk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DAMIANI @ 2011 05 30, 21:01)
Uzduosiu klausima gal kvaila,ar vaziuojant su dviraciu tikrai lieknejama blush2.gif Nes man toks pojutis,kad visas kunas atsipalaidavus,tik ant koju raumenys dydeja unsure.gif
Jei netenkina, kad kūnas atsipalaidavęs, tai įtempkit jį ir nuolat kontroliuokit, kad neatsipalaiduotų! bigsmile.gif
Kojų raumenys didėja, nes aktyviai dirba, todėl kojos galbūt per daug nesuplonės, bet riebalai virs raumenimis, ir jos taps dailesnės!
O bendrai važiuodama dar ir kalorijas deginate, todėl jei išdeginsit daugiau nei suvartojote, tai tuo pačiu ir lieknėsite! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2011 05 31, 20:03)
lotuliukas.gif kad offroad'as = plentinis, cia jums parduotuveje taip sake  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kaip tik atvirksciai juk  lotuliukas.gif


Trekking offroud, taip tiksliai dviracio tipas. Padangos plonytes, ne storos, tada kas cia???
Nu neesme koks tipas .... svarbu, kad plentu jis labai lengvai riedai, man tokio reikejo. O klausimas buvo kitoks, apie remo auksti.
Tai jei taip nusimanot apie dviracius, prasau patarkit.

http://www_ktm-bikes...froad/index.php
Atsakyti
Pastatyk koją KULNU ant pedalo ir nuleisk jį į žemiausią padėtį. Jeigu koja nėra pilnai ištiesta - reikia kilstelti dviračio balnelį.

Dėl raumenų ir lieknėjimo - važiuojant dviračiu dirba praktiškai VISI raumenys, o ne tik kojų. Tačiau žinoma, kojos dirba daugiausiai smile.gif vėliau eina nugara, pilvo presas, rankos. Jeigu norite sulieknėti, pasivažinėkite dviračiu kas dieną nors 1:30-2:00 valandas vidutiniu pulsu (~140) (važiuojant tokiu krūviu, galėsite laisvai kalbėti), šitaip sudeginsite nemažą kiekį riebalų ir angliavandenių. Važiuojant dideliu pulsu (170~, važiuojant kalbėti jau nelabai galėsite, nes stipriai trūks oro), dega nebe riebalai, bet raumenyse esantis gliukogenas ir angliavandeniai. Jeigu išvažiuosite ir padarysite tokią treniruotę nors tris kartus per savaitę, rezultatus pastebėsite greitai.

Beje, šaunu, kad lieknėjimui pasirinkote dviratį, o ne bėgiojimą, kadangi esu nemažai skaitęs, jog važiuojant dviračiu mažiau kenčia sąnariai. Tačiau ir dviratis gali pakenkti, jeigu važinėsite su netinkama ar nesureguliuota technika. Važiuojant stenkitės palaikyti 90-100~ kadensą (pedalų apsisukimų skaičių per minutę). Kitaip tariant, pedalai turi apsisukti daugiau kaip 1.5 karto per sekundę. Nugara tiesi, rankos šiektiek sulenktos per alkūnę (jeigu kalsite į duobę su įtemptomis rankomis, galite susitraumuoti). Taip pat, labai svarbu balnelio aukštis - jis turi būti toks, kad atsisėdus ir koją pastačius kulnu ant pedalo, ji būtų visiškai ištiesta. Jeigu balnelį tenka ištraukti virš minimalios ribos, reiškia, jog rėmas jums per mažas. Ai ir dar - prieš išvažiuojant prisipūskite padangas smile.gif kuo daugiau pripūsite, tuo geriau riedės dviratis, tačiau tuo "kiečiau" važiuosis. Kiek pūsti, parašyta ant padangos šono. Jeigu tai mtb (kalnų) dviratis storomis padangomis, greičiausiai reikės pūsti 2-6 BAR/atmosferas, jeigu miesto plentinis 4-7 BAR/atmosferas, jeigu sportinis plentinis su itin siauromis, maždaug piršto storio padangomis, tuomet 7-14 BAR/atmosferų.

Taipogi - nesitikėkite, jog pirmą sykį išvažiavus bus labai lengva. Greičiausiai pavargsite ir nebegalėsite minti jau po 20-40km, priklausomai nuo jūsų fizinio pasiruošimo. Tačiau jeigu reguliariai treniruositės, bent tris kartus į savaitę, po gerų dviejų ar trijų mėnesių ir 100km atstumai nebeatrodys tokie baisūs. Jeigu tingite minti vieni, apsilankykite forume www.velomanai.lt, jame dažnai organizuojami įvairūs pasivažinėjimai (praktiškai kiekvieną dieną galite prisijungti prie kokio nors organizuojamo žygio).

Jeigu turėsite daugiau klausimų, tai rašykite, padėsiu kuom galėsiu smile.gif
Atsakyti
Pagaliau nusprendžiau, parduodu savo senąjį Giant Boulder ir perku naują. Turiu kelis klausimus, gal kas padės apsipsręsti 4u.gif

-kadangi nenoriu remti vagių, o esu radusi visai neblgoų pasiūlymų skelbimuose - kaip sužinoti, ar dviratis nevogtas? Ar, be dokumentų, yra dar kokių įrodymų?
-neapsisprendžiu, išorinės ar vidinės pavaros? Iki šiol važinėjau su išorinėm, man patiko: labai nedidelės perėjimų pakopos, patiko galimybė važioti kokia nori danga - asfaltu, smėliu, žvyrkeliu ar mišku, visados galima nusistatyti pavarytę pagal poreikį, idealiai atitaikyti. Kiek žinau, su vidinėm tai jau būtų problema. Be to, esu važiavus su vidinėm, tikrai geru dviračiu (kaina apie 4000 lt) - na per mažai man tų pavarų, per sikpna pati aukščiausia, norisi dar, o nėra doh.gif Kita vertus, vidinės praktiškesnės (kol rimtai nesugenda), jas perjunginėti galima stovint... g.gif
- skaičiau, kad moteriškas rėmas (žemas, be to trikampio) yra ne toks patvarus, toks dviratis nelabai tinka turistiniams žygiams. Ar tikrai?
- kokį modelį patartumėt rinktis? Kaina max iki 2000 lt (naujo), moteriškas, pavaros bent 7, planuoju važinėti tiek mieste, tiek žygiuose (ne kalnuose), būtų gerai ne per sunkus, būtina amortizacija, norėčiau, kad pedalai minant atgal nestabdytų (esu prie tokio pripratus), kokybiškas,patikimas? Svarstau apie Panther va tokį:
panther
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 10 liepos 2011 - 14:23
VIenžo, variantai tokie:

1. Panther first:

http://www.konig-bik.../view/453/1/194

2. Kross Trans Alp :

http://www.kross.pl/...-TRANS_ALP.html

3. Author Dinasty:

http://www.author.lt/dynasty.htm

4. Kellys:

http://www.positus.l...1/miesto/avenue

Pirmus du išbandžiau gyvai, kitų dviejų ne. Man labiau prie širdies Kross, tik kad jo grandinė nedengta, trūkumas doh.gif
Dėl pavarų, apsisprendžiau likti su išorinėm, vis tik daugiau privalumų....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 10 liepos 2011 - 18:54
Nusipirkau dviratuką bigsmile.gif Va tokį:

http://www.positus.l...ng/harmony-lady

Man jis - nerealus wub.gif
Atsakyti
Aš labai noėčiau balto dviračio, dekoruoto, kažkas panašaus į šita:
user posted image
tik ratų tie špikiai, ar kaip jie vadinasi blush2.gif , man nelabai. Gal kas galėtumėte patarti kur tokių grožių ieškoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astuliukas: 14 liepos 2011 - 11:54
QUOTE(Astuliukas @ 2011 07 14, 12:54)
Gal kas galėtumėte patarti kur tokių grožių ieškoti?



Aš jau žinau visus VIlniaus "taškus", bet jūs, kaip matau, iš pajūrio, tai mano info nebus naudinga...Bet patarimas paprastas - važiuokit į visas dviračių parduotuves iš eilės ir žiūrėkit. Jei rasite jums patinkantį, bet ne baltą - taigi galima parsisiųsti.
Vilniaus konsultantai mane nuvylė, pvz., parduotuvėje Dviratis tau - išvis tragedija, ko paklausi, to negausi blink.gif , toks vaizdas, kad konsultantas net neskiria miesto dviračio nuo hibrido..Į daugumą parduotuvių jau reikia eiti aiškiai žinant, ko nori - nesitikint, kad patars, paargumentuos ir t.t. Tik dviejose jų radau profesionalią pagalbą, tai - Umarai thumbup.gif , neperša savo nuomonės, bet jei klausi -papasakoja, pagrindžia. (Ten aš išbandžiau krūvą skiritingų dviračių ir taip susigaudžiau, ko maždaug iš tiesų noriu). Ir, antroji pard., kurioje ir pirkau dviratį - Positus, nerealus pardavėjas smile.gif

(Baltas labai nepraktiškas, aš pirkau vietomis baltą, po poros valandų važiavimo per miestą - tos baltos vietos jau dėmėtos, reiks valyt ir valyt...)

Va mano gražuolis gyvai:

user posted image

Beje, parduodu naują ir gerą gelinę sėdynę pigiau, gal kam reik?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 14 liepos 2011 - 12:24
QUOTE(flight @ 2011 07 14, 13:04)
Aš jau žinau visus VIlniaus "taškus", bet jūs, kaip matau, iš pajūrio, tai mano info  nebus naudinga...Bet patarimas paprastas - važiuokit į visas dviračių parduotuves iš eilės  ir žiūrėkit. Jei rasite jums patinkantį, bet ne baltą - taigi galima parsisiųsti.
(Baltas labai nepraktiškas, aš pirkau vietomis baltą, po poros valandų važiavimo per miestą - tos baltos vietos jau dėmėtos, reiks valyt ir valyt...)


Jūsų dviratukas thumbup.gif wub.gif .

Man dėl Vilniaus ne problema, VLN pažįstų geriau nei KLP, nes aš gyvenu tarp VLN ir KLP. Jei žinotumėte kur tokių panašių gali būti parašykit.
O dėl praktiškumo aš žinau, kad renkiesi arba grožį arba praktiką, šiuo atveju aš pasirinkau grožį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2011 07 14, 13:24)
Man dėl Vilniaus ne problema, VLN pažįstų geriau nei KLP, nes aš gyvenu tarp VLN ir KLP. Jei žinotumėte kur tokių panašių gali būti parašykit.



Jūsų paveiksliuke Panther Solitar dviratis iš topdviratis puslapio. Tai ten ir ieškoti gal reiktų?

O va čia radau, žmonės parduoda pigiau:

http://www.skelbiu.l...s-11121216.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 14 liepos 2011 - 12:33
QUOTE(flight @ 2011 07 14, 13:32)
Jūsų paveiksliuke Panther Solitar dviratis iš topdviratis puslapio. Tai ten ir ieškoti gal reiktų?


Aš žinau kokio dviračio foto įkėliau smile.gif Aš ieškau panašaus balto retro (ar kaip pavadinti) dviračio , todėl ir klausiu gal kas žino dviračių gamintojų firmas kurios gamintų tokio stiliaus dviračius, kad galėčiau ten nusipirkti (ar atsisiųsti) mirksiukas.gif
Atsakyti