Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 26, 20:13)
Ta prasme topa skirta geliniam lakui?Ant paprasto lako? Nieko jau nebesuprantu....

na as darau taip:
padarau viska kaip reikia, tada darau daile ir ant to lako dar dedu viena sluoksni topo blush2.gif ir issilaiko kuo puikiausiai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egluciauskas @ 2012 02 26, 20:22)
mane irgi sudomino ir nesupratau. g.gif  akip cia galima paprastu laku lakuoti? ir uzdejus topa laikys kaip ilgalaikis? kokia cia viso to eiga gaunasi?

oj ne ne, netaip supratot doh.gif doh.gif doh.gif

tiesiog daile darau ir uzlakuoju topu:
zodziu, aiskinu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nuriebalinu, dedu baze, palvos 2 arba 3 sluoksniai, topas, tada nuimu lipnuma, tada ant to topo padarau daile kartais akyliniais dazais, kartais paprastu laku ir dar viena sluoksni topo dedu 4u.gif
Atsakyti


tiesiog daile darau ir uzlakuoju topu:
zodziu, aiskinu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nuriebalinu, dedu baze, palvos 2 arba 3 sluoksniai, topas, tada nuimu lipnuma, tada ant to topo padarau daile kartais akyliniais dazais, kartais paprastu laku ir dar viena sluoksni topo dedu 4u.gif
[/quote]
supratau dabar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 26, 20:32)
zodziu, aiskinu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
nuriebalinu, dedu baze, palvos 2 arba 3 sluoksniai, topas, tada nuimu lipnuma, tada ant to topo padarau daile kartais akyliniais dazais, kartais paprastu laku ir dar viena sluoksni topo dedu  4u.gif

Taip ir supratau blush2.gif
Matyt dar tokia skrumni informacija mano galvelej apie visus tuos lakavimus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(millka @ 2012 02 26, 17:16)
Ir as pasirodysiu blush2.gif
Dariau su Sleek White ir Sweet Dream.

[

Super mirksiukas.gif
Atsakyti
kam nepatinka tafeta ir exhale spalvytes- pabandykite pasimaisyti jas- man tai visai gera spalva gavosi- aisku as dar sweet chocolade imaisiau, deja be foto- nespejau foto padaryti- kliente labai skubejo...
Atsakyti
Negaliu apsipręsti - Gelish go girl ir it's a lilly g.gif Kiek "googlinau" - labai panašios spalvos..

Gal kas turi realiai ir galėtų patarti? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 02 26, 22:43)
Negaliu apsipręsti - Gelish go girl ir it's a lilly  g.gif  Kiek "googlinau" - labai panašios spalvos..

Gal kas turi realiai ir galėtų patarti? blush2.gif

imciau it's a lilly 4u.gif bet siaip man tai abi nelabai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 26, 22:14)
imciau it's a lilly 4u.gif bet siaip man tai abi nelabai  blush2.gif

O pas man sita visai neina schmoll.gif Jauciu reiks va kazkuriai is jusu perleist unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 02 26, 21:43)
Negaliu apsipręsti - Gelish go girl ir it's a lilly  g.gif  Kiek "googlinau" - labai panašios spalvos..

Gal kas turi realiai ir galėtų patarti? blush2.gif

Go girl labai keičia spalva. Siaip ji graži, bet va ta jos problema tai erzina. Go girl tokia
Rozine, o its a lily turi tokio alyvinio lyg ir, jau karto šiuos, melyniu jogurto spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 26, 23:14)
imciau it's a lilly  4u.gif bet siaip man tai abi nelabai  blush2.gif



bet ne už kalnų vasara unsure.gif norisi kažko gaivaus ax.gif it's a lilly turiu ir kažkaip susišvietė, kad gal man reikia ir go girl doh.gif

beja, doleris pakritęs, pats laikas pirkti lakus - šiandien kaip tik gelish pirkau už 45 Lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freza80: 26 vasario 2012 - 23:06
QUOTE(freza80 @ 2012 02 27, 00:03)
bet ne už kalnų vasara unsure.gif  norisi kažko gaivaus ax.gif it's a lilly turiu ir kažkaip susišvietė, kad gal man reikia ir go girl  doh.gif

beja, doleris pakritęs, pats laikas pirkti lakus - šiandien kaip tik gelish pirkau už 45 Lt  4u.gif

o iš kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2012 02 27, 00:24)
o iš kur pirkote?



iš ebay.com 4u.gif

konkrečiau: http://myworld.ebay....sid=p4340.l2559
Atsakyti