Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

O mano pastarųjų dienų atradimas - užlakavau ant Black Shadow blizgutį Yzzy Wizzy ir ... pasirodo, kad jis ne tik mėlynai, bet rausvai violetinį spindėjimą turi bigsmile.gif Nes iki šiol, kiek lakavau šią spalvą, tai tik mėlynumas matydavosi ax.gif

nu taip gražu, taip gražu bigsmile.gif

gaila, kad nemoku (ir neturiu laiko gilintis) kaip nuotrauką įkelti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pupita_ @ 2012 02 28, 12:51)
O kaip tau Queen of hearts, ar lengvai dengiasi? Kazkas anksciau minejo kad gan sunkiai su ja...

Sveikos pmerginos. Skaitau visa laikas jus is pasalu blush2.gif Bet va kaip tik esu su ta Queen of hearts nusilakavusi (esu savamoksle i rtik sau lakuojuosi). Tai su ja tikrai bedu apturejau blink.gif kazakaip ji man nedziuvo doh.gif Nzn ar taip turejo buti g.gif Bet galiausiai seip ne taip nusilakavau, laikydama po 6 min berods po UV lempa, veliau po Topo uzdejimo, kazkiek vistiek to lako nusivale sad.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pupita_ @ 2012 02 28, 11:51)
O kaip tau Queen of hearts, ar lengvai dengiasi? Kazkas anksciau minejo kad gan sunkiai su ja...

As uzvakar ja lakavau, tai man ji susibangavo unsure.gif galvojau, kad per storai tepiau, bet jau plonokai stengiaus tepti. Bet turiu dar kai kuriu variantu, del ko galejo man traukti ta spalvyte. Nes merginos naguciai, tokie tramplininiai, tai uzlakuodavau ir kisdavom iskart i lempa, kad uzsifiksuotu bent kiek galiukas, paskui pagalvojau, kad neisbudavo pirmu sluoksniu pilnai dvieju minuciu, o veliau tepiau antra, tai ir patrauke, teko lakuot trecia karta.

Bet spalvyte nereali, labai solidziai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 28, 10:18)
gal parasys TAMOSIUKE kaip ji daro, gal as ka netaip padarau..

Pasiausiu iskilima, tepu klijus, laukiu kol isdziuna, pasiausiu, silkas, klijai, laukiu kol isdziuna, vel lengvai pasiausiu, silkas, klijai, silko dazniausiai dedu 2-3 sluoksnius, kartais daugiau, bet labai retai ir paskui kai viskas isdziuna poliruoju kol nagas atrodo kaip naujas biggrin.gif laiko tikrai gerai tol kol nuauga, tik su geliniu lakavimu kitaip, nes kaip jau sakiau-kai laka nuimineji tas silkas issilydo nuo acetono.

Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2012 02 28, 13:06)
As uzvakar ja lakavau, tai man ji susibangavo  unsure.gif galvojau, kad per storai tepiau, bet jau plonokai stengiaus tepti. Bet turiu dar kai kuriu variantu, del ko galejo man traukti ta spalvyte. Nes merginos naguciai, tokie tramplininiai, tai uzlakuodavau ir kisdavom iskart i lempa, kad uzsifiksuotu bent kiek galiukas, paskui pagalvojau, kad neisbudavo pirmu sluoksniu pilnai dvieju minuciu, o veliau  tepiau antra, tai ir patrauke, teko lakuot trecia karta.

Bet spalvyte nereali, labai solidziai atrodo  wub.gif


oho, pasirodo pirma lakavima aptureau su prenezinga spalva doh.gif gerai,kad tik dabar paskaiciau apie tai, nes buciau nervinusis ar man gausis uzlakuoti graziai lotuliukas.gif

zinokit, man jokiu bedu su ja nebuvo. tepiau 3 sluoksnius, laikiau po 2 min ir nei susibangavo, nei nieko drinks_cheers.gif
o artrodo ji tikrai solidziai, pralenke mano lukscius netgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 28, 14:09)
Pasiausiu iskilima, tepu klijus, laukiu kol isdziuna, pasiausiu, silkas, klijai, laukiu kol isdziuna, vel lengvai pasiausiu, silkas, klijai, silko dazniausiai dedu 2-3 sluoksnius, kartais daugiau, bet labai retai ir paskui kai viskas isdziuna poliruoju kol nagas atrodo kaip naujas biggrin.gif laiko tikrai gerai tol kol nuauga, tik su geliniu lakavimu kitaip, nes kaip jau sakiau-kai laka nuimineji tas silkas issilydo nuo acetono.

aciukas, zinosim kad keliu sluoksniu reikia!
Atsakyti

Sveikos pmerginos.
Va kaip tik Queen of hearts nusilakavau, lakuojuos jau nebe pirma karta ir jokiu problemu. lakuojuosi tik sau. Jei truputi storiau patepi tai pasibanguoja, uztat as tepu plonai ir dengiu 3 sluoksnius.
Superine spalva.
Atsakyti
QUOTE(gugiene @ 2012 02 28, 17:14)
Sveikos pmerginos.
Va kaip tik  Queen of hearts nusilakavau, lakuojuos jau nebe pirma karta ir jokiu problemu. lakuojuosi tik sau.  Jei truputi storiau patepi tai pasibanguoja, uztat as tepu plonai ir dengiu 3 sluoksnius.
Superine spalva.

Oi aciu mergaites, nuraminot smile.gif jau buvau issigandusi, kad nusipirkau nauja grazia spalva, bet nieko su ja man neiseis biggrin.gif po tiek pagyru tai spalvai, jau noriu nusivalyt nagus ir ja lakuotis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pupita_ @ 2012 02 28, 16:02)
Oi aciu mergaites, nuraminot  smile.gif jau buvau issigandusi, kad nusipirkau nauja grazia spalva, bet nieko su ja man neiseis  biggrin.gif po tiek pagyru tai spalvai, jau noriu nusivalyt nagus ir ja lakuotis  thumbup.gif

sekancia spalva, tikrai lakuosiuos sia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(millka @ 2012 02 28, 11:39)
O as tai darau taip:
Pasiausiu iskilimo vieta, tada dedu silka (jei silkas storesnis, dedu 1-2 sluoksnius, jei plonesnis - 3-4 sluoksnius), uzpilu kliju (kliju reikia nepagaileti). Svarbiausia gerai nudziovinti! Ir vel papoliruoju, sulyginu , kad neliktu ribos. Is patirties galiu pasakyti, kad man asmeniskai labiau patinka plonesnis silkas ir daugiau sluoksniu. Klientes sako, kad geriau ir ilgiau laikosi smile.gif

gal galima nuorodele, koki silka naudoji?
Atsakyti
Panelės, ar nebandėt iš čia užsisakinėt lakus http://www.gelish.lt/index.html ? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joanellea @ 2012 02 28, 17:50)
Panelės, ar nebandėt iš čia užsisakinėt lakus http://www.gelish.lt/index.html ? g.gif  4u.gif

Man cia kaina per didele palyginus su ebay.... blush2.gif
Atsakyti