Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 29, 22:38)
N

Jolkuce klausei apie Smoked plum, tai as ja siandien isbandziau ir nusilakavau, kokia spalva!!!!!superine, ryt nufotkinsiu, nes velai parsiradau ner jegu jau...klijentes visos isejo su ja, dabar ziuresim kaip laikys.

bigsmile.gif bigsmile.gif Labai labai lauksiu vaizdu-laikys, kur anas desis biggrin.gif bent jau man su IBD laikymu bedu nebuvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 29, 23:36)
I sveikata  mirksiukas.gif

As katik nusemiau OPI, na kaip 3 sluoksniai-tai manau da puse baikos nusieme:) Viena nageli bandziau su paprastu acetonu, aishku neishkenciau islaikyt, reikejo gi pakrapstyt patirineti ir ka- su skura nuplesiau doh.gif  lotuliukas.gif ,kitus sukau i ORLY remuveri ir kantriai 15,20 min sedejau..tikejaus, kai minimaliai pasiaustas nagas-tai nusims greitai,ogi nefega biggrin.gif reikejo reikejo medinuku pastumdyt lako likuti.Zodziu per ta nekantruma ir 1 nago nuplesima-reziau visus savo nagelius  von, ir ka-likau ant jubiliejaus benage su agryzkom  cray.gif Alia ne ausys- ataugs irnesakyk.gif

kaip noreciau as taip reaguoti i svo nagu nukarpyma... as tai ko nenusikarpiau tai is gailescio nusigrauziu....na tik mintyse... bet siaip labai jautriai i savo plauku ir nagu trumpuma reaguoju
as kai nuimu iskarto nesiausiu- darau manikiura o tada pries lakavima padildau- nusiima kas nereikalinga ir siek tiek pasisiausia- bet siaip stengiuosi kuo maziau siausti- ypac toms, kurios kaip pionieriai kas 2.5 savaites ateina. kurios zinau kad ilgiau neateis tada gal siek tiek daugiau, bet siaip stengiuosi kuo maziau.
beje siandien buvo moteris, ji jau metus darosi be pertrauku ilgalaiki-bent taip sake- na ka as galiu pasakyti- liuks nagai pas ja-bet sake ir pries tai nesiskunde.
ta Orly spalvyte labai grazi! palauksiu atsiliepimu ir jauciu teks man ja griebti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 29, 22:55)
kaip noreciau as taip reaguoti i svo nagu nukarpyma... as tai ko nenusikarpiau tai is gailescio nusigrauziu....na tik mintyse... bet siaip labai jautriai i savo plauku ir nagu trumpuma reaguoju


OI, nepykit, bet syptelejau smile.gif JUk nagai ne ausys- atauga, ir dejuoti del nuluzusio ar nuskilusio neketinu ir niekad to nedarau, ne tai gyvenime svarbiausia. Del tokiu dalyku dejuoti-kvailiausia 4u.gif Na cia tik tarp kitko kaip sakant, neisizeiskit tik 4u.gif
As irgi turiu pavyzdziu kas tikrai ilga laika dziaugias lakavimu be pertrauku thumbup.gif bet tai dazniau turincios stiprius ir sveikus bei kietus nagus moterytes.As va jau puse metu kazkur lakuoju-tai jauciu sioki toki jau silpnuma, na plonesni naguciai.Taip ka dabar savo "abrubkus" maitinsiu nailteku,tegu pasistiprina xebra, pries vasaros sezona lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 29 vasario 2012 - 23:12
jeigu naturalius nagus patepti harmony gelish base ir topu ar paprastas lakas ilgai laikosi?jei taip tai kiek mazdaug? ir ar vietoj hormony cleanser galima naudoti CUTASEPT F?
Atsakyti
Nu bet kaip maloniai Nagavita nustebino šiandien clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 03 01, 16:43)
Nu bet kaip maloniai Nagavita nustebino šiandien  clap_1.gif

Kuom butent?
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 03 01, 17:48)
Kuom butent?



Nuo šiandien Harmony Gelish lakai kainuoja tik 55,00lt. vietoj 70,00lt. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 03 01, 17:01)
Nuo šiandien Harmony Gelish lakai kainuoja tik 55,00lt. vietoj 70,00lt. drinks_cheers.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Aikit piaklan, negaliu patiket blink.gif blink.gif va kodel nete atsirado daug savamoksliu lakuojanciu nagus uz 10-20 lt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 03 01, 18:01)
Nuo šiandien Harmony Gelish lakai kainuoja tik 55,00lt. vietoj 70,00lt. drinks_cheers.gif



būtent drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolkuce @ 2012 03 01, 18:03)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif Aikit piaklan, negaliu patiket blink.gif  blink.gif  va kodel nete atsirado daug savamoksliu lakuojanciu nagus uz 10-20 lt biggrin.gif



ar man pasirodė, ar kaina "iš gatvės" ir "manikiūristei" - ta pati? g.gif T.y. nėra jokios nuolaidos ax.gif

Kiek lieka už paslaugą, jei ji kainuoja 10 Lt ??? doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 03 01, 17:06)
būtent  drinks_cheers.gif
Papildyta:
ar man pasirodė, ar kaina "iš gatvės" ir "manikiūristei" - ta pati? g.gif  T.y. nėra jokios nuolaidos ax.gif

Kiek lieka už paslaugą, jei ji kainuoja 10 Lt ??? doh.gif  doh.gif

na siaip nagavitoj budavo, kad jei profesionalas-tai su nuolaida, jeigu is gatves..tai kaina kitokia..bet gi netikrina niekas diplomu, gali uzeit ir sakyt, kad profesionalas biggrin.gif

biggrin.gif Nezinau kas lieka toms,kas uz tokia suma dirba..nei elektra, nei baze, nei topas,nei ranku darbas, nei vatukai, nei valikliai kazin ar atsiperka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 01 kovo 2012 - 17:12
QUOTE(freza80 @ 2012 03 01, 18:06)
būtent  drinks_cheers.gif
Papildyta:
ar man pasirodė, ar kaina "iš gatvės" ir "manikiūristei" - ta pati? g.gif  T.y. nėra jokios nuolaidos ax.gif

Kiek lieka už paslaugą, jei ji kainuoja 10 Lt ??? doh.gif  doh.gif



Aš tai nežinau unsure.gif , aš kai ten mokiausi, plius baigusi visus įmanomus Nagavitos organizuojamus seminarus ir mane labai gerai pažysta tai ir nekyla klausimų ar aš manikiūristė ar ne blush2.gif lotuliukas.gif , o beto aš dar ir koretlę turiu tai tikrai mato kad manikiūristė thumbup.gif

Na man minėjo kad tik nuo šiandien prasidėjo tokia kaina gelishų

Ir neatsispyriau ax.gif blush2.gif pagundai ir nusipirkau dar vieną spalvą, tarytum man jų trūktų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 01 kovo 2012 - 17:16
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 03 01, 17:15)

Ir neatsispyriau  ax.gif  blush2.gif pagundai ir nusipirkau dar vieną spalvą, tarytum man jų trūktų  doh.gif

bigsmile.gif tai kokia si kart priglaudei ?
Atsakyti