Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologija sode, darže ir gėlyne :)

QUOTE(jolituxxx @ 2012 03 08, 20:14)
O saulės audros neįtakoja augalų?  g.gif  Aš tai pvz jaučiu, jog kažkaip netaip jaučiuosi  doh.gif Tai sakau gal ir augalam nelabai gerai  g.gif

Na apie saulės audrų įtaką augalam nieko nežinau, nesidomėjau, retai būna tokios stiprios tos audros, va pavyzdžiui kaip dabar, buvo tik prieš penkis metus. Gal kas daugiau žino apie galimą įtaką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 03 08, 21:57)
Na apie saulės audrų įtaką augalam nieko nežinau, nesidomėjau, retai būna tokios stiprios tos audros, va pavyzdžiui kaip dabar, buvo tik prieš penkis metus. Gal kas daugiau žino apie galimą įtaką  blush2.gif

Manykim taip: mergelės, t.y. žemės, ženklas lems puikiai išsivysčiusią augalų šaknų sistemą, o saulės audrų poveikis bus toks - augalėliai visu pajėgumu stiebsis saulės link, suformuodami puikią lapiją ir vaisius biggrin.gif
Tokia tad pozityvi mėgėjiška interpretacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ether @ 2012 03 09, 08:48)
Manykim taip: mergelės, t.y. žemės, ženklas lems puikiai išsivysčiusią augalų šaknų sistemą, o saulės audrų poveikis bus toks - augalėliai visu pajėgumu stiebsis saulės link, suformuodami puikią lapiją ir vaisius  biggrin.gif
Tokia tad pozityvi mėgėjiška interpretacija biggrin.gif


Gal taip ir bus lotuliukas.gif Bet aš vistiek dar susilaikau iki rytojaus biggrin.gif nebent šiandien pasimerksiu sėklytes ax.gif
Atsakyti
Stengiuosi nepasiduoti masinei sėjai...gerai kad neturiu sėklų kurias planuoju įsigyti. Man labiau patinka sodo spalvų sėjos kalendorius.
Atsakyti
Sveikos merginos,

noreciau siandien paprikas ispikiuoti.Ka zvaigzdes sako?
Atsakyti
QUOTE(sambuka** @ 2012 03 11, 13:50)
Sveikos merginos,

noreciau siandien paprikas ispikiuoti.Ka zvaigzdes sako?


Mano manymu dar neblogas laikas 4u.gif Mėnulis pilnatis, bet jau dyla. Geriau dabar nei per delčią 4u.gif Mėnulis skorpione ax.gif produktyvus ženklas ax.gif Čia galite susirasti ir paskaitinėti ką konkrečiau apie jį rašo: http://meileserdve.a...ogija_sode.html
Papildyta:
Aš pati eisiu serbentų ir dekoratyvinių gluosnių šakelių dauginimui prisikarpyti, dar pekino kopūstus sėsiuos, manau dar tiks šitas laikas, nes po to ilgai laukti, neišlauksiu tiek schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 11 kovo 2012 - 13:59
Aš kai sėjausi braškes, buvo mėnulis Jaučio ženkle. Apie Jautį yra teigiama, kad "Pasėti augalai ilgai nedygsta, tačiau iš po žemės ūgliukai pasirodo labai draugiškai, nėra nei pirmo, nei paskutinio." Tai man šis dalykas neatitiko: rašo, kad ilgai nedygsta, tai pvz ant pakelio turėjo išdygt po 20 d, o man jau pradėjo dygt po 6 d... Na ir kas dieną po daigelį išlysdavo... Tai vat, man neatitiko šis teiginys g.gif

Įdomu kaip kitoms, sėjusioms Jaučio ženkle dygo sėkliukės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2012 03 11, 17:08)
Aš kai sėjausi braškes, buvo mėnulis Jaučio ženkle.


Su tom braškėm sunkus reikalas, sunku jas normalei susidaigint ir kažin ar koks mėnulis gali padėti doh.gif Joms tikriausiai galioja ,,Noriu dygstu noriu ne". Jei bent kažkas išdygo ir dar greitai tai jau reikia džiaugtis biggrin.gif Šaldėte prieš sėją sėklytes? g.gif
Atsakyti
Aš pasėjau 03.10 pomidorus (mirkiau 2 paras ir grūdinau 14 parų). Žiūrėsiu, kas iš tokio eksperimento gausis g.gif
Atsakyti

QUOTE(jolituxxx @ 2012 03 12, 01:01)
Su tom braškėm sunkus reikalas, sunku jas normalei susidaigint ir kažin ar koks mėnulis gali padėti  doh.gif Joms tikriausiai galioja ,,Noriu dygstu noriu ne". Jei bent kažkas išdygo ir dar greitai tai jau reikia džiaugtis  biggrin.gif  Šaldėte prieš sėją sėklytes?  g.gif

Šaldžiau ir mirkiau trumpai, reik atkreipt dėmesį ar kiti sėjami augalai per Jautį vienodai dygs ar ne, kas pastebėsit, pasidalinkit 4u.gif

saulyte33, svarstyklės yra derlingas geras ženklas, viskas tuėtų būt gerai rolleyes.gif Papasakosit paskiau ar nesirgo, ar derlius tikrai geras buvo, sėkmės augaliukams 4u.gif
Atsakyti
saulyte33, svarstyklės yra derlingas geras ženklas, viskas tuėtų būt gerai rolleyes.gif Papasakosit paskiau ar nesirgo, ar derlius tikrai geras buvo, sėkmės augaliukams 4u.gif
[/quote]
Tikiuosi ir aš to paties, stengsiuosi viską aprašinėt. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte33: 12 kovo 2012 - 10:42
QUOTE(saulyte33 @ 2012 03 12, 09:49)
Aš pasėjau 03.10 pomidorus (mirkiau 2 paras ir grūdinau 14 parų). Žiūrėsiu, kas iš tokio eksperimento gausis g.gif


Aš tai daug ką susėjau 03.10, ne tik pomidorus rolleyes.gif bus matyti kaip seksis auginti biggrin.gif
Atsakyti