Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologija sode, darže ir gėlyne :)



QUOTE(vasarema @ 2013 01 10, 16:54)
drinks_cheers.gif Pomidorai sausio 8 tiesiog patys nukeliavo į vazonėlį blush2.gif Čiliukai, bazilikai ir ankstyvosios paprikos, bent taip rašo (Goldflame, specialiai bėgau į „sodui.t“) laukia, kad kas nors pasufleruos bent kiek tinkamą dieną sėjai doh.gif


QUOTE(irid @ 2013 01 07, 01:38)
19-20 mėnulis jautyje - labai geros dienos sėjai, persodinimui (galite pradėti sėti paprikas ir aštrius pipiriukus);

Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2013 01 10, 18:05)

Kažin ar nesuvargs augalėliai be papildomo apšvietimo sausį pasėti? g.gif Gal čiliams su paprikom palaukti tinkamos dienos vasarį? Juk kai sušyla ir šviesos daugiau, tai dygimas ir taip paspartėja? Čiliai panašiai kaip paprikos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte33: 10 sausio 2013 - 16:56
Ačiū, mergaites, už paprotinimą. Buvau mačiusi tą Irid žinutę, bet kažkodėl kitur ieškojau blush2.gif Aš žinau, kad dar per anksti, bet laaabai norisi. Aš tik po kelias sėklytes. Bazilikai nebrangūs, jei sudygs, kažkokie vistiek užaugs, tiesiai nuo palangės (pietinės) keliaus į lėkštę. Ankstyvieji žemaūgiai pomidorai paprastai nepaveda, o paprikų taip trūksta vasaros pradžioje, gal pavyks... Tik 2 sėklytės...please blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2013 01 10, 16:55)
Kažin ar nesuvargs augalėliai be papildomo apšvietimo sausį pasėti? g.gif  Gal čiliams su paprikom palaukti tinkamos dienos vasarį? Juk kai sušyla ir šviesos daugiau, tai dygimas ir taip paspartėja? Čiliai panašiai kaip paprikos?


Sunku pasakyti, aš tikriausiai naudosiu papildomą g.gif jei labai norisi pasirinkit čilius tokius kur ir kambaryje tinkami, o paprikas žemesnes tai gal labai neištįs g.gif
Aš tai ir sausį ir vasarį sėsiu ax.gif Paprikas pernai vasario pradžioje sėjau tai į šiltnamį sodinau jau užmegztais vaisiai bei žydinčias, anksti pradėjome skinti paprikas ir likau patenkinta smile.gif
Atsakyti
19-20 mėnulis jautyje - labai geros dienos sėjai, persodinimui (galite pradėti sėti paprikas ir aštrius pipiriukus);
Mano kalendoriuje raso kad tai saknu dienos.O paprikoms reikia vaisiu.Ar as neteisi?I ka reikia labiau kreipti demesi?
Atsakyti
Kokios dienos butu palankiausios vasario menesio seti paprikoms ir pomidorams?
Aciu
Atsakyti
Tai sausio 20 ar 21 d. palanki sejimui? Noriu cilius ir paprikas pasiseti smile.gif

Hm... ziuriu vezio zenklas 24-25 d.-tai jomis geriau? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 18 sausio 2013 - 17:23
QUOTE(madmuazele @ 2013 01 18, 17:20)
Tai sausio 20 ar 21 d. palanki sejimui? Noriu cilius ir paprikas pasiseti smile.gif

Hm... ziuriu vezio zenklas 24-25 d.-tai jomis geriau? blush2.gif


Sausio 20 manau palankesnė- visa diena sėjimui, ženklai nesikeičia. O 21d jau nuo 16 val kitas ženklas mirksiukas.gif

Aš asmeniškai sėsiu ir 20 ir 25. 24-25 geras ženklas, visada derlius geras būdavo tik augaliukai kiek trapesni. O 20 dieną mėgisniu pirmą kartą, merginos tai gyrė jaučio ženklą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 18 sausio 2013 - 17:56
Dekui smile.gif Pasisesiu ankstyvus pomidorus-idomumo delei pabandysiu 1 sekla paseti viena diena, o kita-kita diena smile.gif Cilius tuomet 24 d. sesius... Vis veliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 01 18, 18:56)
Aš asmeniškai sėsiu ir 20 ir 25. 24-25 geras ženklas,

25 dieną nieko nesėsiu, kad ir koks geras ženklas būtų.. 25 diena - penktadienis - kirminų diena smile.gif
Atsakyti
Ex, busi kaip maldaknyge ax.gif

Reiskias gerai-24 d. sesiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 18 sausio 2013 - 19:07
QUOTE(Ex @ 2013 01 18, 18:56)
25 dieną nieko nesėsiu, kad ir koks geras ženklas būtų.. 25 diena - penktadienis - kirminų diena smile.gif


Ai aš jau į tas kirminų dienas nebežiūriu irnesakyk.gif
Atsakyti