Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužiai, avalynė ir kt. pigiau, VIII tema

QUOTE(Piranjai @ 2012 02 23, 10:32)
naktinejau po uzsienio forumus, tai wholesaledress niekam neissiuncia prekiu, wholesaleorders tas pats. isprotejo kinieciai


Jei panagrinėjus plačiau gi Kinijoje jau krize kvepia kaip kad buvo prieš keletą metų Europoje. Tad iš ties reikia atsargiau. Ką gali žinot kada kokia parduotuvė bankrutuos.

Bet aš prieš kelias dienas užsakinėjau iš wholesaledress. Neturėjo jie vienos prekės iš mano užsakytų, bet kitas tvarkingai išsiuntė ir pinigus grąžino į balansą.

Beje laredaute.fr nėra prasmės mestis kartu užsakinėt. Pasidalint tuos 6 eurus mažai kas nori. Čia nebent draugės susimeta, nes dalint kelis litus su nepažįstamais, vargt su pinigėlių pervedimais, tai paskaičiavus daugiau ant bankinių operacijų išleidi nei sutaupai. Ir dar kart pasikartosiu jog pigiau ten TIK per išpardavimus. Be galo daug ir plačiai apie šią parduotuvę ir apie daugybę kitų internetinių parduotuvių (kuriose pigiau TIK per išpradavimus) yra internetinių parduotuvių skyrelyje ir bendraminčiuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2012 02 23, 09:47)
Jei panagrinėjus plačiau gi Kinijoje jau krize kvepia kaip kad buvo prieš keletą metų Europoje. Tad iš ties reikia atsargiau. Ką gali žinot kada kokia parduotuvė bankrutuos.

Bet aš prieš kelias dienas užsakinėjau iš wholesaledress. Neturėjo jie vienos prekės iš mano užsakytų, bet kitas tvarkingai išsiuntė ir pinigus grąžino į balansą.

Beje laredaute.fr nėra prasmės mestis kartu užsakinėt. Pasidalint tuos 6 eurus mažai kas nori. Čia nebent draugės susimeta, nes dalint kelis litus su nepažįstamais, vargt su pinigėlių pervedimais, tai paskaičiavus daugiau ant bankinių operacijų išleidi nei sutaupai. Ir dar kart pasikartosiu jog pigiau ten TIK per išpardavimus. Be galo daug ir plačiai apie šią parduotuvę ir apie daugybę kitų internetinių parduotuvių (kuriose pigiau TIK per išpradavimus) yra internetinių parduotuvių skyrelyje ir bendraminčiuose  mirksiukas.gif





sutinku, kad laredoute, per ispardavimus gerai, daba lauksim vasaros didziojo sale thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi iškėliau disputą, nes siutinys užsakytas 01 08 ir išsiųstas sausio 13 ir niekur nėra info apie jį, iš pradžių man meilu atrašinėjo, kad buvo atostgos, po to, kad pašto sistema atnaujinama retai, todėl nematote to siuntinio, po to po disputo iškėlimo, parašė, kad siuntinys New Yourke ir jį atsiųs per DHL, po to vėl rašė, kad teks ilgai laukti ir vis prašo nutraukti disputą. Aš nepasitikiu.... Kitas siuntinukas, kurio užsakymą padariau 01 13 d. (rankinukas) jau seniai pas mane guli, dar kitą užsakiau vasario 13 d. , jau pašte rodo, kad išsiųstas iš Kinijos, todėl tikrai nesuprantu kur tas pradingėlis... Pirkau 4 daiktus, suma virš 62 dol., todėl tikrai nepasiduosiu...
Ar dar kas gavo sausio mėn išsiųstus siuntinukus?
Atsakyti
cia matyt 13d, uzkliuve, nes maniskis ir 13d blush2.gif
Atsakyti
Nu kinieciai siandien mane nustebino geraja prasme smile.gif Praeita savaite iskeliau disputa, tai po to pasake kad issius is NY per DHL ir parasys man numeri (cia pries pora dienu taip rase) ir kagi siandien skambina man nezinomas numeris, pasirodo DHL, nori atvezti man siuntini, tad gavau siandien savo uzsakyta preke smile.gif Nu tikrai nustebino, galvojau ilgai man su jais kovot reikes smile.gif
Atsakyti
o tau koduka pasake, ir kiek mazdaug laiko praejo kaip jie pasake, kad issiunte per dhl, as vis neprarandu vilties
Atsakyti
Jie koduko taip man ir nepasake, pirmadieni jie parase, kad atsius koda, kai tik issius siuntini per DHL, vakar as jiems parasiau, kad negavau to kodo, bet nieko man nebeatrase, o siandien gavau siuntini 4u.gif Bet su tais kinais tai tikrai kantrybes reikia smile.gif Manau ir tu gausi siuntinuka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(blandynka @ 2012 02 23, 12:36)
Nu kinieciai siandien mane nustebino geraja prasme smile.gif Praeita savaite iskeliau disputa, tai po to pasake kad issius is NY per DHL ir parasys man numeri (cia pries pora dienu taip rase) ir kagi siandien skambina man nezinomas numeris, pasirodo DHL, nori atvezti man siuntini, tad gavau siandien savo uzsakyta preke smile.gif Nu tikrai nustebino, galvojau ilgai man su jais kovot reikes smile.gif

o is kokio puslapio uzsakinejote?

http://worldfashionwholesale.com/

cia kinieciai?
Atsakyti
Gerai tau smile.gif. Tau ssiuntinys iš Kinijos ar Amerikos atvyko? Kiek daiktų buvo? Disputo dar nebuvai nutraukusi?

Mano dingusiame siuntinyje buvo 4 prekės, kurių dabar jau nėra prekyboje (out of stock). Todėl bijau, kad jei jie iš naujo paruošia siuntinį, tai mano atveju nėra jau iš ko suruošti, nebent tas "dingęs" atsirastų, jei jis tikrai buvo išsiųstas.

Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2012 02 23, 13:46)
o is kokio puslapio uzsakinejote?

http://worldfashionwholesale.com/

cia kinieciai?

Kinieciai ir labai nerimta parduotuve atrodo, el. adresas baigiasi yahoo.com g.gif
Atsakyti
QUOTE(LigitaŠuk @ 2012 02 23, 13:52)
Gerai tau smile.gif. Tau ssiuntinys iš Kinijos ar Amerikos atvyko? Kiek daiktų  buvo? Disputo dar nebuvai nutraukusi?

Mano dingusiame siuntinyje buvo 4 prekės, kurių dabar jau nėra prekyboje (out of stock). Todėl bijau, kad jei jie iš naujo paruošia siuntinį, tai mano atveju nėra jau iš ko suruošti, nebent tas  "dingęs" atsirastų, jei jis tikrai buvo išsiųstas.


Ant siuntinio raso, kad is Amerikos. Uzsisakius buvau tik viena preke, tai nebutu buves didelis nuostolis man , jeigu buciau negavus smile.gif
Disputo nebuvau nutraukus, nors aisku rase, prase, kad panaikinciau, panaikinau tik dabar smile.gif
Dabar galvoju, gal atsiras dar ir dinges siuntinukas, nors kazin ji ar isvis buvo issiunte g.gif

Atsakyti
Įdomiai jie savo švenčių metu nukreipė siuntinius į Ameriką... Bet man toks jausmas, kad siuntos numerį parašė fiktyvų, kad tipo išsiųsta, o dabar tik pradeda tuos siuntinius ruišti... Nors gal ir klystu... Sunku jais tikėti.

Ar yra kam buvę, kad disputo galiojimo laiku negavote siuntinio. Kaip tada egtis?
Atsakyti