Įkraunama...
Įkraunama...

Nedarbingumo pažymėjimas, ligos pašalpa

o kaip formina, jeigrystu i darba dirbti antrais vaiko gyv metais ir susergu?
ka raso?kad vpa?ar biuleteni pildo?
Atsakyti
Grįžus į darbą, VPA nutraukiamos. Susirgus pildomas nedarbingumo pažymėjimas.
Atsakyti
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2012 08 20, 20:49)
o kaip formina, jeigrystu i darba dirbti antrais vaiko gyv metais ir susergu?
ka raso?kad vpa?ar biuleteni pildo?

Aisku kad biliuteni,nes jus jau nebusit VPA.
Atsakyti
tai as nesuprantu...grysti i darba, nebuni jau vpa...bet sodra vistiek moka tuos 40proc uz vaika?
nes man jauciu kad reikes operacijos kelio, kurio trauma darbe patirta buvo pries pora metu, ir kai jau reikejo operuot suzinojau kad laukiuos..tai ir nusitese..tai ir mastau ka ce padarius
Atsakyti
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2012 08 21, 11:02)
tai as nesuprantu...grysti i darba, nebuni jau vpa...bet sodra vistiek moka tuos 40proc uz vaika?
nes man jauciu kad reikes operacijos kelio, kurio trauma darbe patirta buvo pries pora metu, ir kai jau reikejo operuot suzinojau kad laukiuos..tai ir nusitese..tai ir mastau ka ce padarius

Taip,nes prasyma sodroj pildet,kad 2 metus norit gaudineti pasalpa.
Atsakyti
Sveiki. Labai prasau jusu man padeti. Sodros svetaineje skaiciau, kad uz Už 2 pirmąsias laikinojo nedarbingumo dienas, sutampančias su darbuotojo darbo grafiku, ligos pašalpą moka darbdavys, nuo trečiosios laikinojo nedarbingumo dienos iki septintosios (imtinai) – 40 procentų, nuo aštuntosios laikinojo nedarbingumo dienos – 80 procentų pašalpos gavėjo kompensuojamojo uždarbio dydžio;

klausimas:

Dirbu pamaininiu grafiku po 12 val ( 1- dienine, 1 - naktine ir 2 - laisvos ) , kad gauciau 80% uz bilioteni, turiu buti isbuvusi jame ne maziau kaip 8 dienas, ar savaitgaliai isiskaiciuoja? Biliotenyje esu nuo Rugpjucio 24 dienos - kaip tik dienine turejo ta diena buti), o biliotenis man iki Rugsejo 7d. Dabar nezinau,ar man prasitesti dar savaitei,ar jau rytoj uzsidaryti ji, kad neprarasti pinigu?
Atsakyti
sveikos. as turiu issiemusi sveikatos draudima kol vaikui sueis 8 metai. pati nedirbu. noriu paklausti, ar jei as isvykus, vyras gali pasiimti nedarbingumo pazymejima vaiko slaugymui?
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2012 09 11, 07:19)
sveikos. as turiu issiemusi sveikatos draudima kol vaikui sueis 8 metai. pati nedirbu. noriu paklausti, ar jei as isvykus, vyras gali pasiimti nedarbingumo pazymejima vaiko slaugymui?

Gali,jeigu dirba.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 09 11, 08:09)
Gali,jeigu dirba.

Labai aciu. Galvojau gal yra taip kaip per vaiko prieziuros atostogas, kad tetis negali imti nedarbingumo vaiko slaugymui.
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2012 09 11, 12:48)
Labai aciu. Galvojau gal yra taip kaip per vaiko prieziuros atostogas, kad tetis negali imti nedarbingumo vaiko slaugymui.

Bet jus nesat VPA,todel gali imti.
Atsakyti
o as turiu toki lyg klausimuka...
kaip skaiciuojamas biliutenis?kokiu men pajamos imamos?
domina, kadangi esu VPA..jei grystu i savo darba(sukakus 1m vaikui )...ir po puses men imu biuleteni...kaip man ji skaiciuotu daugmaz..
Atsakyti
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2012 09 15, 22:44)
o as turiu toki lyg klausimuka...
kaip skaiciuojamas biliutenis?kokiu men pajamos imamos?
domina, kadangi esu VPA..jei grystu i savo darba(sukakus 1m vaikui )...ir po puses men imu biuleteni...kaip man ji skaiciuotu daugmaz..



"Kompensuojamasis uždarbis, pagal kurį nustatomas ligos pašalpos dydis, apskaičiuojamas pagal apdraustojo asmens draudžiamąsias pajamas, turėtas per paeiliui einančius 3 kalendorinius mėnesius, buvusius iki praeito kalendorinio mėnesio prieš laikinojo nedarbingumo nustatymo mėnesį."

Pvz. jei biuleteni imate rugsejo men, skaiciuotusi pagal geguzes, birzelio, liepos men turetas draudziamasias pajamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rausvakase: 15 rugsėjo 2012 - 22:53