Įkraunama...
Įkraunama...

Nedarbingumo pažymėjimas, ligos pašalpa

QUOTE(Ausra79 @ 2013 02 08, 19:25)
noreciau paklaust man iki dekreto neiseina  12men stazo ar as galiu neiti y dekreta o imti paprasta biletaini kol sueis 12men stazas ir velau iseiti i vpa.aciu uz atsakyma...


Galima 4u.gif
Atsakyti
sveiki, kur sodros puslapi galima butu paziureti ar biuletenis paskaiciuotas?ar per egas spausti nauja suvestine ir ismokos bei pasalpos?nebeprisimenu anksciau paziuredavau nu dabar nesamones man rodo.
Atsakyti
QUOTE(tieshka @ 2013 02 13, 13:53)
sveiki, kur sodros puslapi galima butu paziureti ar biuletenis paskaiciuotas?ar per egas spausti nauja suvestine ir ismokos bei pasalpos?nebeprisimenu anksciau paziuredavau nu dabar nesamones man rodo.

gyventojai.sodra.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo office: 13 vasario 2013 - 21:55
Padekite! Gal kas zino, jei zmogus padave prasyma iseiti is darbo ir kita diena susirgo ir pasieme biuleteni savaitei, ar tam zmogui reikes atidirbti po biuletenio savaite ilgiau ar tiesiog tie kiek liko po biuletenio ir bus atleistas kaip ir buvo numatyta??
Atsakyti
QUOTE(*Enigma @ 2013 02 17, 23:41)
Padekite! Gal kas zino, jei zmogus padave prasyma iseiti is darbo ir kita diena susirgo ir pasieme biuleteni savaitei, ar tam zmogui reikes atidirbti po biuletenio savaite ilgiau ar tiesiog tie kiek liko po biuletenio ir bus atleistas kaip ir buvo numatyta??


Nereikes atidirbti ilgiau, bus atleistas kaip ir buvo numatyta 4u.gif
Atsakyti
sveikos,noreciau suzinot i koki psl.man reikia eiti ir kaip uzpildyti nedarbingumo pazymejima(elektroniniu budu)nuvaziuot neturiu galimybes,nes sodros ir mano darbo laikai tokie pat..... 4u.gif aciu kuri padesite!!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2013 02 19, 17:58)
sveikos,noreciau suzinot i koki psl.man reikia eiti ir kaip uzpildyti nedarbingumo pazymejima(elektroniniu budu)nuvaziuot neturiu galimybes,nes sodros ir mano darbo laikai tokie pat..... 4u.gif aciu kuri padesite!!!!! 4u.gif



https://gyventojai.s.../pub/Login.jspx
Čia sodra.lt gyventojui prisijungimo puslapis
Atsakyti
sveiki, norejau paklausti ar uz dvi darbo dienas kurias apmoka darbdavys gauni kartu su sodros ismokom, ar darbdavys perveda atskirai?nes sodros puslapi kur paskaiciuota pasalpa matosi tik is sodros, o is darbdavio nera.
Gal suprantamai parasiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tieshka: 19 vasario 2013 - 21:07
QUOTE(tieshka @ 2013 02 19, 22:05)
sveiki, norejau paklausti ar uz dvi darbo dienas kurias apmoka darbdavys gauni kartu su sodros ismokom, ar darbdavys perveda atskirai?nes sodros puslapi kur paskaiciuota pasalpa matosi tik is sodros, o is darbdavio nera.
Gal suprantamai parasiau  smile.gif

Greiciausiai perves kartu su ,,alga,,... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evatali2 @ 2013 02 19, 17:04)
https://gyventojai.s.../pub/Login.jspx
Čia sodra.lt gyventojui prisijungimo puslapis

aciu iejau i ta psl.bet kur eit toliau ka spaust?man reikia"uzsidaryt bilioteni"
Atsakyti
Biuletenį "uždarinėja" gydytojas, o ne ligonis.
Atsakyti
kaip yra su vaiko slaugai ligos pasalpa. raso kad ji gali trukti iki 14 kalendoriniu dienu ir raso kad tokiu dienu ne daugiau kaip 120 per metus.

o kas kiek laiko galima imti po ta 14 d? g.gif
Atsakyti