Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nedarbingumo pažymėjimas, ligos pašalpa
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
linksmutyte
Klausimas - jeigu buvau VPA, ir dabar pradirbus vos savaite po VPA imu biuleteni vaikui slaugyti, kaip skaiciuojama pasalpa? ar is tu paskutiniu menesiu menesiu kur buvau VPA (antrus metus gavau 85 % atlyginimo), ar gali skaiciuoti is tu metu kai dar dirbau (pries 4m, nes pas mane VPA is eiles ejo po du metus vaikam) ? kazkaip man tie terminai ir ju parasymai galva susuko biggrin.gif gal kas tiklsiau susidure ar zino?
Aurio zmona
Sakykit kiek per metus laiko galima tureti bilioteniu? Girdejau kad yra kazkoks istatymas kas yra kazkiek po to jai virsyji ,darbdavys turi teise atleisti....

Tepaluota
Darbuotojams, tapusiems laikinai nedarbingiems ne dėl sužalojimo darbe arba profesinės ligos, darbo vieta ir pareigos paliekamos, jeigu jie dėl laikinojo nedarbingumo neatvyksta į darbą ne daugiau kaip šimtą dvidešimt dienų iš eilės arba ne daugiau kaip šimtą keturiasdešimt dienų per paskutinius dvylika mėnesių, jei įstatymai ir kiti norminiai teisės aktai nenustato, kad tam tikros ligos atveju darbo vieta ir pareigos paliekamos ilgesnį laiką.
lašas jūroj
QUOTE(linksmutyte @ 2013 04 16, 17:38)
Klausimas - jeigu buvau VPA, ir dabar pradirbus vos savaite po VPA imu biuleteni vaikui slaugyti, kaip skaiciuojama pasalpa? ar is tu paskutiniu menesiu menesiu kur buvau VPA (antrus metus gavau 85 % atlyginimo), ar gali skaiciuoti is tu metu kai dar dirbau (pries 4m, nes pas mane VPA is eiles ejo po du metus vaikam) ? kazkaip man tie terminai ir ju parasymai galva susuko biggrin.gif gal kas tiklsiau susidure ar zino?
*

Kompensuojamasis uždarbis, pagal kurį nustatomas ligos pašalpos dydis, apskaičiuojamas pagal apdraustojo asmens draudžiamąsias pajamas, turėtas per paeiliui einančius 3 kalendorinius mėnesius, buvusius iki praeito kalendorinio mėnesio prieš laikinojo nedarbingumo nustatymo mėnesį.
Jei dabar imate biuleteni, pasalpa bus apskaiciuojama is gruodzio, sausio, vasario men. draudziamuju pajamu.
linksmutyte
QUOTE(lašas jūroj @ 2013 04 16, 23:33)
Kompensuojamasis uždarbis, pagal kurį nustatomas ligos pašalpos dydis, apskaičiuojamas pagal apdraustojo asmens draudžiamąsias pajamas, turėtas per paeiliui einančius 3 kalendorinius mėnesius, buvusius iki praeito kalendorinio mėnesio prieš laikinojo nedarbingumo nustatymo mėnesį.
Jei dabar imate biuleteni, pasalpa bus apskaiciuojama is gruodzio, sausio, vasario men. draudziamuju pajamu.
*

Dekui, mazdaug taip ir supratau panagrinejus, bet kai tiek terminu ir painiu isdestymu, galvoju kad nebuciau ko praleidus smile.gif
Anetė
Sveiki,
Man nedarbingumas yra nuo 2013-04-08 iki 04-16 ir pratęstas nuo 04.17 iki 04.26 ar už pirmą laikotarpi jau galiu tvarkytis ar reikia laukti kol baigsis nedarbingumas.
lašas jūroj
QUOTE(Anetė @ 2013 04 21, 10:07)
Sveiki,
Man nedarbingumas yra nuo 2013-04-08 iki 04-16 ir pratęstas nuo 04.17 iki 04.26 ar už pirmą laikotarpi jau galiu tvarkytis ar reikia laukti kol baigsis nedarbingumas.
*

Nereikia laukti kol baigsis nedarbingumas, uz abu laikotarpius galite tvarkytis 4u.gif
pavyks
Sveikos, gal žinote, jei buvau motinystės atostogose iki vaikui sueis 3 metai, grįžusi į darbą, padirbau dvi savaites ir susirgo vaikas, turėjau slaugos biuletenį. Iš kokio laikotarpio man skaičiuos jį? Nes nuo 2 iki 3 metų negavau pajamų g.gif
ačiū už ats 4u.gif
kacumota
Sveikos.Skaitinejau pries kelias dienas ieskodama atsakymo i rupima klausima-jeigu mama dirba,o tetis stovi DB ar gali mama imti nedarbinguma susirgus vaikui-ir lyg ir radau cia parasyta,kad gali.bet aplink visi tvirtina ,kad ne(buhaltere,gydytoja)
Kaip zinot kaip yra is tikruju?Kokiu istatymu galiu remtis,jeigu vistik galima?

Aciu 4u.gif
JOLANCIUK
QUOTE(kacumota @ 2013 04 24, 17:55)
Sveikos.Skaitinejau pries kelias dienas ieskodama atsakymo i rupima klausima-jeigu mama dirba,o tetis stovi DB ar gali mama imti nedarbinguma susirgus vaikui-ir lyg ir radau cia parasyta,kad gali.bet aplink visi tvirtina ,kad ne(buhaltere,gydytoja)
Kaip zinot kaip yra is tikruju?Kokiu istatymu galiu remtis,jeigu vistik galima?

Aciu  4u.gif
*

Nera niekur apibrezta,ka turi daryti kitas is tevu,jeigu vyras butu vaiko to VPA,tada yra parasyta,kad mama galetu imti,tik jeigu vyras guletu lygoninej,bet niekur nera parasyta,kad vyras ar mama turi buti butinai dirbantys,kad kitas is tevu paimtu nedarbinguma
Jus turit stazo,todel galit imti nedarbinguma ir jums mokes.
Patarciau i sodra paskambinti.
Ocean Sun
QUOTE(Gazzele @ 2013 04 14, 19:49)

reikia butinai tyrimus pasidaryti,darbe neisleidzia, belieka tik biuletini imti  doh.gif
*

tas pats ir pas mus ,neišleidžia tyrimams...imk biuletenį,kad ir vienai dienai...tad tikrai duoda,bet mano daktarė tokių darbdavių nesupranta ir sukioja pirštą prie smilkinio biggrin.gif
cvetocik
labas
o kazi ka reiskia jei gavau nedarbinguma del vaiko operacijos 04.18-04.26, bet kur reikia pildyti ir issiusti prasyma tu pazymu nera g.gif (yra pazymos tik suvestinese)

pries tai tai pat del slaugos turejau 04.02-04.17 bet del kitos ligos, uz sita laika jau paskaiciuota
Anetė
O kur galima pasižiūrėti iki kada nedarbingumas .
D*L*K
QUOTE(Anetė @ 2013 04 30, 20:32)
O kur galima pasižiūrėti iki kada nedarbingumas .
*

EGAS sistemoje, Sodros psl, Gyventojo skiltis, prisijungti patogiausia su el.bankininkystes kodais
lašas jūroj
QUOTE(pavyks @ 2013 04 24, 14:37)
Sveikos, gal žinote, jei buvau motinystės atostogose iki vaikui sueis 3 metai, grįžusi į darbą, padirbau dvi savaites ir susirgo vaikas, turėjau slaugos biuletenį. Iš kokio laikotarpio man skaičiuos jį? Nes nuo  2 iki 3 metų negavau pajamų g.gif
ačiū už ats 4u.gif
*

Skaiciuos kaip ir visiems pagal apdraustojo asmens draudžiamąsias pajamas, turėtas per paeiliui einančius 3 kalendorinius mėnesius, buvusius iki praeito kalendorinio mėnesio prieš laikinojo nedarbingumo nustatymo mėnesį.
Jeigu pajamu nebuvo, paskaiciuos minimuma , gausit apie 13 lt uz diena.
irmusiux
Sveiki, Išnaršiau sodros tinklapį, čia temutę perskaičiau, bet man reikiamu atsakymų neradau, todėl bandysiu išdėstyti savo situaciją čia, galbūt su Jūsų pagalba pavyks susigaudyti kas ir kaip.

Kaip suprantu, pagal įstatymą, sergant ta pačia liga esant nepertraukiamam biuleteniui, galima sirgti tik 122 dienas per metus. O jei biuliotenis pertraukiamas - 153 dienas metuose. Mano situacija tokia. Dėl ligos biuliotenį pasiėmiau nuo 2013.02.25 ir iki šiol jis tęsiasi ( jau apie 70 dienų ), deja per tą laiką sveikata negerėja, tik atlikti tyrimai ir gydytojų konsultacijos, ir prieita išvada kad reikalinga bus operacija. Jeigu ir pavyktų išsioperuoti gegužės mėnesį ( mat visur eilės) man reabilitacijai lieka apie 30 dienų, o šito tikrai mažoka po stuburo operacijos.
Klausimas: Jeigu aš nutraukčiau biuletenį penktadienį, o pirmadienį pradėčiau naują ( dėl tos pačios ligos), ar tai būtų laikoma kaip pertrauktas biuliotenis ir man priklausytų daugiau nei 122, tai yra 153 dienos? ar tam kad biuliotenis būtų laikomas pertrauktu reikėtų kurį laiką padirbti?
O jeigu pasibaigus biulioteniui žmogus vistiek dar kuriam laikui nedarbingas, na neužteko tų įstatymo numatytų dienų, kas toliau? savo noru išeit iš darbo ir tvarkytis dokumentus invalidumo pašalpai gauti?
Sodros tinklalapyje skaičiau, kad nedarbingumo pašalpa mokama ne ilgiau kaip 12 mėnesių, bet juk 153 dienos - tik 5 mėnesiai. tad visai nebesuprantu kas ir kiek iš tikrųjų man priklauso.

Iš anksto Dėkoju už atsakymus 4u.gif
D*L*K
QUOTE(irmusiux @ 2013 05 01, 12:22)
Sveiki, Išnaršiau sodros tinklapį, čia temutę perskaičiau, bet man reikiamu atsakymų neradau, todėl bandysiu išdėstyti savo situaciją čia, galbūt su Jūsų pagalba pavyks susigaudyti kas ir kaip.

Kaip suprantu, pagal įstatymą, sergant ta pačia liga esant nepertraukiamam biuleteniui, galima sirgti tik 122 dienas per metus. O jei biuliotenis pertraukiamas - 153 dienas metuose. Mano situacija tokia. Dėl ligos biuliotenį pasiėmiau nuo 2013.02.25 ir iki šiol jis tęsiasi ( jau apie 70 dienų ), deja per tą laiką sveikata negerėja, tik atlikti tyrimai ir gydytojų konsultacijos, ir prieita išvada kad reikalinga bus operacija. Jeigu ir pavyktų išsioperuoti gegužės mėnesį ( mat visur eilės) man reabilitacijai lieka apie 30 dienų, o šito tikrai mažoka po stuburo operacijos.
Klausimas: Jeigu aš nutraukčiau biuletenį penktadienį, o pirmadienį pradėčiau naują ( dėl tos pačios ligos), ar tai būtų laikoma kaip pertrauktas biuliotenis ir man priklausytų daugiau nei 122, tai yra  153 dienos? ar tam kad biuliotenis būtų laikomas pertrauktu reikėtų kurį laiką padirbti?
O jeigu pasibaigus biulioteniui žmogus vistiek dar kuriam laikui nedarbingas, na neužteko tų įstatymo numatytų dienų, kas toliau? savo noru išeit iš darbo ir tvarkytis dokumentus invalidumo pašalpai gauti?
Sodros tinklalapyje skaičiau, kad nedarbingumo pašalpa mokama ne ilgiau kaip 12 mėnesių, bet juk 153 dienos - tik 5 mėnesiai. tad visai nebesuprantu kas ir kiek iš tikrųjų man priklauso.

Iš anksto Dėkoju už atsakymus  4u.gif
*

Visu pirma: per paskutinius metus - nedaugiau 140 dienu, o ne 153, kaip rasote Jus. " Darbuotojams, tapusiems laikinai nedarbingiems ne dėl šio straipsnio 1 dalyje nustatytų priežasčių, darbo vieta ir pareigos paliekamos, jeigu jie dėl laikinojo nedarbingumo neatvyksta į darbą ne daugiau kaip šimtą dvidešimt dienų iš eilės arba ne daugiau kaip šimtą keturiasdešimt dienų per paskutinius dvylika mėnesių, jei įstatymai ir kiti norminiai teisės aktai nenustato, kad tam tikros ligos atveju darbo vieta ir pareigos paliekamos ilgesnį laiką". Nesusimaisykite.
Na o del klausimo bendrai - is esmes viskas cia priklauso nuo darbdavio - po visu terminu pabaigos jis TURI TEISE Jus atleisti, bet nebutinai atleis. Jam tiesiog suteikiama tokia galimybe, bet ne prievole. Tad jei darbdavys supratingas ir jei Jus po savo ligos galesite gryzti eiti tas pacias pareigas (nebus fiziniu keblumu ir pan.), jis gali Jusu laukti, jei nores ir leis aplinkybes. Ir dar - tos 140 d.darbo kodekse yra labiau orientuotos i darbdavi, tai paaiskinimas, kiek darbuotojo jis privalo laukt ir pan. Bet tai nesusije su soc.draudimo istatymu, kuris numato, kiek ilgiausiai Sodra gali moketi ligos pasalpa.
irmusiux
QUOTE(D*L*K @ 2013 05 01, 12:53)
Visu pirma: per paskutinius metus - nedaugiau 140 dienu, o ne 153, kaip rasote Jus. " Darbuotojams, tapusiems laikinai nedarbingiems ne dėl šio straipsnio 1 dalyje nustatytų priežasčių, darbo vieta ir pareigos paliekamos, jeigu jie dėl laikinojo nedarbingumo neatvyksta į darbą ne daugiau kaip šimtą dvidešimt dienų iš eilės arba ne daugiau kaip šimtą keturiasdešimt dienų per paskutinius dvylika mėnesių, jei įstatymai ir kiti norminiai teisės aktai nenustato, kad tam tikros ligos atveju darbo vieta ir pareigos paliekamos ilgesnį laiką". Nesusimaisykite.
Na o del klausimo bendrai - is esmes viskas cia priklauso nuo darbdavio - po visu terminu pabaigos jis TURI TEISE Jus atleisti, bet nebutinai atleis. Jam tiesiog suteikiama tokia galimybe, bet ne prievole. Tad jei darbdavys supratingas ir jei Jus po savo ligos galesite gryzti eiti tas pacias pareigas (nebus fiziniu keblumu ir pan.), jis gali Jusu laukti, jei nores ir leis aplinkybes.  Ir dar - tos 140 d.darbo kodekse yra labiau orientuotos i darbdavi, tai paaiskinimas, kiek darbuotojo jis privalo laukt ir pan. Bet tai nesusije su soc.draudimo istatymu, kuris numato, kiek ilgiausiai Sodra gali moketi ligos pasalpa.
*

Dėkoju už greitą atsakymą. Kaip suprantu galiu gydytis kiek prireiks, ligos pašalpa niekur nedings perkopus tas 140 dienų. Mane Šeimos gydytoja supainiojo, vis gązdina kad tuoj baigsis biuliotenis.
Kantrybės jums atsakinėjant į mamų klausimus 4u.gif
D*L*K
QUOTE(irmusiux @ 2013 05 01, 13:10)
Dėkoju už greitą  atsakymą. Kaip suprantu galiu gydytis kiek prireiks, ligos pašalpa niekur nedings perkopus tas 140 dienų. Mane Šeimos gydytoja supainiojo, vis gązdina kad tuoj baigsis biuliotenis.
Kantrybės jums atsakinėjant į mamų klausimus  4u.gif
*

Ir dar _ naujausi soc,draudimo istatymo pakeitimai sako, kad "Ligos ar traumos atveju ligos pasalpa mokama iki darbingumo atgavimo arba kol bus pripažintas netektas darbingumas". Taigi, ne max 12 menesiu, o teoriskai tol,kol sergate ir turite laikina nedarbinguma. Tas 12 menesiu Jus greiciausiai supainiojo, nes yra isskirta, kad ligos pasalpos galite kreiptis ne is karto, bet po menesio ar dvieju (ne daugiau 6), bet tuomet uz atgalini laikotarpi gausite ne daugiau kaip uz 12 menesiu. t.y. jei sirgote pvz 15 menesiu, baiget sirgt, nukeliavot i sodra pvz po menesio paprasyt priklausiusiu ismoku, atgausite jau ne uz visus prasirgtus 15, o maximum uz 12 menesiu. Tikiuos, aiskiai surasiau smile.gif
Įsimylėjus
Sveikos,

nedarbingumo pažymėjimas uždarytas balandžio 17 d,bet iki šiol sodros puslapyje rodo,kad np-sd nepateikta,negi nuplauks mano pinigėliai,nes buhalterė nesutvarkė dokumentų per tam skirtą laiką? unsure.gif
Ačiū atsakusioms 4u.gif
v.vileva
QUOTE(Įsimylėjus @ 2013 05 03, 21:02)
Sveikos,

nedarbingumo pažymėjimas uždarytas balandžio 17 d,bet iki šiol sodros puslapyje rodo,kad np-sd nepateikta,negi nuplauks mano pinigėliai,nes buhalterė nesutvarkė dokumentų per tam skirtą laiką?  unsure.gif
Ačiū atsakusioms 4u.gif
*

Gal buhalterė dar nepastebėjo Jūsų nedarbingumo pasibaigimo? Priminkit jai apie tai mirksiukas.gif .
Pinigėliai nenuplauks, dar turite laiko smile.gif .
Įsimylėjus
QUOTE(v.vileva @ 2013 05 03, 22:16)
Gal buhalterė dar nepastebėjo Jūsų nedarbingumo pasibaigimo? Priminkit jai apie tai mirksiukas.gif .
Pinigėliai nenuplauks, dar turite laiko  smile.gif .
*

Pirmadienį jai skambinau,tai žadėjo sutvarkyti,bet kaip matau np-sd dar nepateikta...
v.vileva
QUOTE(Įsimylėjus @ 2013 05 04, 09:43)
Pirmadienį jai skambinau,tai žadėjo sutvarkyti,bet kaip matau np-sd dar nepateikta...
*

Nepergyvenkit, tada dar pati Sodros darbuotoja, kuri skaičiuos Jūsų pašalpą, paragins Jūsų buhalterę pateikti NP-SD, pinigėlius tikrai gausite.
ornelija1986
Sveiki,

tik pries pora minuciu cia uzsiregistravau ir kol kas nezinau kaip cia viskas veikia smile.gif mergaites turiu klausima...susirgo mano sunus,esu istekejusi antra karta,o sunus is pirmos santuokos....ar gali mano dabartinis vyras paimti nedarbingumo lapeli vaiko prieziurai nors jis ir nera jo biologinis tetis?
D*L*K
QUOTE(ornelija1986 @ 2013 05 05, 19:36)
Sveiki,

tik pries pora minuciu cia uzsiregistravau ir kol kas nezinau kaip cia viskas veikia smile.gif mergaites turiu klausima...susirgo mano sunus,esu istekejusi antra karta,o sunus is pirmos santuokos....ar gali mano dabartinis vyras paimti nedarbingumo lapeli vaiko prieziurai nors jis ir nera jo biologinis tetis?
*

Gali
tieshka
sveiki,gal zinote kur galima internete paziureti ar esi sociailiai draustas?
JOLANCIUK
QUOTE(tieshka @ 2013 05 07, 17:58)
sveiki,gal zinote kur galima internete paziureti ar esi sociailiai draustas?
*

https://dpsdr.vlk.lt/PublicSearch.aspx
denyxe
Sveikos smile.gif

noriu pasitikslinti.. ar vaziuojant su vaiku i sanatorija suteikiamas nedarbingumas ir mokama pasalpa? smile.gif
JOLANCIUK
QUOTE(denyxe @ 2013 05 08, 15:59)
Sveikos smile.gif

noriu pasitikslinti.. ar vaziuojant su vaiku i sanatorija suteikiamas nedarbingumas ir mokama pasalpa?  smile.gif
*

Kiek zinau darbingumas neisduodamas ir jokia pasalpa nemokama.
Tepaluota
noriu pasitikslinti.. ar vaziuojant su vaiku i sanatorija suteikiamas nedarbingumas ir mokama pasalpa?  smile.gif
*

Taip, nedarbingumas suteikiamas ligonio slaugymui ir pašalpa mokama. Tik darbdavys nemoka už 2 pirmas dienas, nuo pat pirmos dienos moka Sodra.
aurikyte
Gal galite kuri nors parašyti, kiek % sodra apmoka nedarbingumą slaugant vaiką? Susirgo sūnus ir teko pasiimti nedarbingumą. Niekada iki šiol jo buvau neturėjusi....
JOLANCIUK
QUOTE(aurikyte @ 2013 05 13, 12:07)
Gal galite kuri nors parašyti, kiek % sodra apmoka nedarbingumą slaugant vaiką? Susirgo sūnus ir teko pasiimti nedarbingumą. Niekada iki šiol jo buvau neturėjusi....
*

85%
aurikyte
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 05 13, 12:28)
85%
*

Toks procentas nuo pirmos dienos iki pat ligos pabaigos?
denyxe
QUOTE(aurikyte @ 2013 05 13, 12:42)
Toks procentas nuo pirmos dienos iki pat ligos pabaigos?
*

taip..
Varinija
QUOTE(aurikyte @ 2013 05 13, 12:07)
*

85 pro nuo pirmos slaugos dienos,ne daugiau nei uz 14 dienu 4u.gif
Fatina

Pasibaigus nedarbingumui žadu imti atostogas. Ar reikia po nedarbingumo dar išeiti į darbą? O gal galima iškart atostogauti?
Tepaluota
Galite atostogauti.
aurum2010
Sveikos smile.gif

*

Nedarbingumo pazymejimas slauganciam asmeniui, isduodamas, jei slaugo vaika, serganti liga, patenkamcia i sunkiu ligu sarasa, pvz. cerebriniu paralyziumi
aurikyte
Gal Jus man dar galite atsakyti i viena klausima ? smile.gif
Atostoginiai yra skaiciuojami imant 3 paskutiniu men. vidurki. Jeigu is tu 3 men tarkim 2 savaites turejau nedarbinguma, tai skaiciuojant atostoginius bus iskaiciuotos ir is sodros gautos pajamos (uz nedarbinguma) ar ne? Tikiuosi aiskiai suformulavau klausima smile.gif
lašas jūroj
QUOTE(aurikyte @ 2013 05 19, 09:52)
Gal Jus man dar galite atsakyti i viena klausima ? smile.gif
Atostoginiai yra skaiciuojami imant 3 paskutiniu men. vidurki. Jeigu is tu 3 men tarkim 2 savaites turejau nedarbinguma, tai skaiciuojant atostoginius bus iskaiciuotos ir is sodros gautos pajamos  (uz nedarbinguma) ar ne?  Tikiuosi aiskiai suformulavau klausima smile.gif
*

Atostoginius skaiciuoja darboviete tik is darbiniu pajamu. Sumuojamos per tuos paskutinius 3 men dirbtos dienos, uz jas gautos pajamos ir vedamas vidurkis 4u.gif
...Dream...
QUOTE(aurikyte @ 2013 05 19, 11:47)
Taip ir galvojau sad.gif  Aciu labai uz greita atsakyma...
*

Ims tavo 3 men attlyginimo vidurki ir padalins is dirbtu dienu skaiciaus. Tada padaugins is atostogu dienu. Pvz as per 3 menesius buvau dirbus 3 dienas. Tai ir paskaiciavo is tu 3 dienu, gavosi normalus atlyginimas. O tas ligos dienas ismeta skaiciuodami.
KAsiak
Sveiki turiu klausima. As issukau koja, dabar esu gipse, gavau nedarbingumo pazymejima, bet yra nupirkti bilietai uz 2 savaiciu i siltus krastus, ar galiu savo noru uzdaryti nedarbingumo pazymejima ir paimti apmokamas atostogas, kad galeciau keliauti? Ar apie pazymos uzdaryma turi nuspresti daktaras?
_Ipė
QUOTE(KAsiak @ 2013 05 21, 11:16)
Sveiki turiu klausima. As issukau koja, dabar esu gipse, gavau nedarbingumo pazymejima, bet yra nupirkti bilietai uz 2 savaiciu i siltus krastus, ar galiu savo noru uzdaryti nedarbingumo pazymejima ir paimti apmokamas atostogas, kad galeciau keliauti? Ar apie pazymos uzdaryma turi nuspresti daktaras?
*

Taip, galima eiti atostogauti.
Geros keliones mirksiukas.gif
Sanabela
Sveiki,

Turiu klausima doh.gif

QUOTE(Varinija @ 2013 05 13, 17:12)
85 pro nuo pirmos slaugos dienos,ne daugiau nei uz 14 dienu 4u.gif
*

Ar daugiau nei 14d. neduoda gydytoja nedarbingumo pazymejimo? ar tik nuo 15d. jei esi nedarbingume nemoka sodra? Cia vaiko slaugymui.

Serga dukryte, jau antra savaite, o trecia savaite numatyta operacija ir kiek zinau reiks 2 savaiciu jos slaugymui. Ar galiu iseit i darba (po 2sav. nedarbingumo)viena diena ir vel man SODRA mokes?
lašas jūroj
QUOTE(Sanabela @ 2013 05 27, 07:38)
Sveiki,

Turiu klausima doh.gif
Ar daugiau nei 14d. neduoda gydytoja nedarbingumo pazymejimo? ar tik nuo 15d. jei esi nedarbingume nemoka sodra? Cia vaiko slaugymui.

Serga dukryte, jau antra savaite, o trecia savaite numatyta operacija ir kiek zinau reiks 2 savaiciu  jos slaugymui. Ar galiu iseit i darba (po 2sav. nedarbingumo)viena diena ir vel man SODRA mokes?
*

Nuo 15 d. gydimo istaiga isduoda pazyma, kuri tik pateisina nebuvima darbe, bet uz ja SODRA nemoka.

Viena diena padirbus galima imti vel biuleteni tik su kita diagnoze. Su ta pacia diagnoze galima slaugyti tik 14 d per menesi.
dangus giedras
Laba,

ar galima internete pasiziureti info apie savo nedarbingumo pazymejima? Ar gali pats darbuotojas apie save ja rasti?

Jei galima, kur ieskoti? 4u.gif
elifė
QUOTE(dangus giedras @ 2013 06 13, 16:05)
Laba,

ar galima internete pasiziureti info apie savo nedarbingumo pazymejima? Ar gali pats darbuotojas apie save ja rasti?

Jei galima, kur ieskoti?  4u.gif
*

jei neklystu, čia https://gyventojai.sodra.lt/faces/pages/forms/pub/Login.jspx
lašas jūroj
Turiu klausima.
Siandien baigiasi darbo sutartis- darbo sutarties nutraukimas darbuotojo prasymu.
Dvi paskutines darbo dienos -vakar ir siandien sirgtos, nedarbingumo pazymejimas uz dvi dienas. Ar reikia rytoj i darba?
lašas jūroj
QUOTE(lašas jūroj @ 2013 06 19, 13:02)
Turiu klausima.
Siandien baigiasi darbo sutartis- darbo sutarties nutraukimas darbuotojo prasymu.
Dvi paskutines darbo dienos -vakar ir siandien sirgtos, nedarbingumo pazymejimas uz dvi dienas. Ar reikia rytoj i darba?
*

Pati atsakau. I darba nebereikia. Darbdavys privalo vykdyti darbuotojo valia- nutraukti darbo sutarti nuo prasyme nurodytos datos smile.gif
Averita
Kaip skaičiuojamas biuletenis ar nuo kiek "ant popieriaus", ar "kiek į rankas" gauna žmogus g.gif Vyras dvi savaites ligoninėj išbuvo, 21 sanatorijoj, bet tokį "mizerį" gavo už biuletenį verysad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.