Įkraunama...
Įkraunama...

Nedarbingumo pažymėjimas, ligos pašalpa

QUOTE(vovere16 @ 2013 04 10, 10:32)
kada man geriau eiti ant biuletenio ar birzeli ar liepa.

Biuletenis išduodamas tik dirbantiems asmenims.
QUOTE(Vaka @ 2013 04 10, 15:14)
Na cia matyt nuo darbovietes priklauso.

Taip, priklauso nuo darbovietės, mes irgi užpildom darbuotojams vos pasibaigus terminui. Tačiau čia jau žmogiškumo reikalas, darbovietė neprivalo pildyti kaskart, jei nedarbingumas tęsiamas, o turi teisę užpildyti vienąkart per 10 dienų nuo paskutiniojo nedarbingumo laikotarpio pabaigos.
Atsakyti
Sveiki. Norejau pasipasakoti savo abejones ar man sodra gerai ismokejo uz bileteni. Bendradarbe ir as beveik tu paciu metu buvom iseja i bileteni dviem savaitem.As buvau pasiemus slaugyt savo dukryte,nes sirgo ,o ji pati sirgo ir buvo ant joios biletenis.Nors alga musu Skiriasi musu tik plius minus,keli litai,priklauso nuo isdirbtu valandu.Bet abi gavom po 230.
Atsakyti
QUOTE(linejaa2012 @ 2013 04 11, 12:12)
Sveiki. Norejau pasipasakoti savo abejones ar man sodra gerai ismokejo uz bileteni. Bendradarbe ir as beveik tu paciu metu buvom iseja i bileteni dviem savaitem.As buvau pasiemus slaugyt savo dukryte,nes sirgo ,o ji pati sirgo ir buvo ant joios biletenis.Nors alga musu Skiriasi musu tik plius minus,keli litai,priklauso nuo isdirbtu valandu.Bet abi gavom po 230.

Na ir kuri vieta Jums kelia abejoniu, nelabai supratau?
Atsakyti
QUOTE(linejaa2012 @ 2013 04 11, 11:12)
Sveiki. Norejau pasipasakoti savo abejones ar man sodra gerai ismokejo uz bileteni. Bendradarbe ir as beveik tu paciu metu buvom iseja i bileteni dviem savaitem.As buvau pasiemus slaugyt savo dukryte,nes sirgo ,o ji pati sirgo ir buvo ant joios biletenis.Nors alga musu Skiriasi musu tik plius minus,keli litai,priklauso nuo isdirbtu valandu.Bet abi gavom po 230.


jei alga panasi, jus turetumete kiek daugiau gauti uz bendradarbe, nes uz vaika moka 85 % nuo pirmu nedarbingumo dienu, o suaugusiems tik nuo 8 dienos. (80%).. g.gif

placiau:
http://www.sodra.lt/index.php?cid=324
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 11 balandžio 2013 - 12:55
Tai va as ir ta pagalvojau kad daugiau turejau gaut,bet kaip pirma kart ejau ant biletenio,tai norejau tiksliau issiaiskint viska.Tai tada man reik eit i sodra aiskintis,kodel cia taip yra.
Papildyta:
QUOTE(D*L*K @ 2013 04 11, 12:12)
Na ir kuri vieta Jums kelia abejoniu, nelabai supratau?

Uz vaiko slaugyma gi skaiciuojama visai kiti procentai nuo atlyginimo,bet abi gavom lygei tokia pacia suma.
Atsakyti
QUOTE(linejaa2012 @ 2013 04 11, 14:00)
Tai va as ir ta pagalvojau kad daugiau turejau gaut,bet kaip pirma kart ejau ant biletenio,tai norejau tiksliau issiaiskint viska.Tai tada man reik eit i sodra aiskintis,kodel cia taip yra.
Papildyta:

Uz vaiko slaugyma gi skaiciuojama visai kiti procentai nuo atlyginimo,bet abi gavom lygei tokia pacia suma.


Ir mes susidūrėm su ta pačia problema, bei kilo klausimas - čia buhalterė darbe galėjo įvelti kokią nors klaidą, ar reikia kreiptis į sodrą? o gal, kitąmet, deklaruojant pajamas, gražins..?:?
Atsakyti
QUOTE(linejaa2012 @ 2013 04 11, 13:00)
Tai va as ir ta pagalvojau kad daugiau turejau gaut,bet kaip pirma kart ejau ant biletenio,tai norejau tiksliau issiaiskint viska.Tai tada man reik eit i sodra aiskintis,kodel cia taip yra.
Papildyta:

Uz vaiko slaugyma gi skaiciuojama visai kiti procentai nuo atlyginimo,bet abi gavom lygei tokia pacia suma.


Nera cia jokios klaidos, taip gavosi, nes skirtingi Jusu ir Jusu bendradarbes kompensuojami darbo uzmokesciai, gal tuo laikotarpiu, is kurio pajamu apskaiciuojamas kompensuojamas darbo uzmokestis Jus pvz. turejote biuleteni. Gal is skirtingu menesiu Jums ir Jusu kolegei buvo paskaiciuotas kompensuojamas darbo uzmokestis, todel gali skirtis tu menesiu darbo dienu skaicius, o nuo jo labai priklauso vienos dienos kompensuojamojo darbo uzmokescio dydis.
Parasykit tiksliai, kad turejot biuleteni Jus , Jusu kolege, koks darbo uzmokestis, suskaiciuosiu, galima i AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gnute @ 2013 04 11, 15:52)
kilo klausimas - čia buhalterė darbe galėjo įvelti kokią nors klaidą, ar reikia kreiptis į sodrą?

Buhalterė nė prie k, SOdra skaičiuoja. Gal tiesiog išpuolė šventinės dienos ir už pirmas Sodra jums, kaip ir bendradarbei, nemokėjo.
Atsakyti
Labas vakaras,

išliko toks klausimas :
Aš ketverius metus buvau vpa,tuomet keturis mėnesius stovėjau darbo biržoje (buvusiai darbovietei buvo paskelbtas bankrotas) ir tuomet įsidarbinau.Dabar,pradirbus vos mėnesį,guliu su vaikais ligoninėje. Ar man priklausys pašalpa už vaiko slaugymą?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Įsimylėjus: 13 balandžio 2013 - 22:42
QUOTE(Įsimylėjus @ 2013 04 13, 23:37)
Labas vakaras,

išliko toks klausimas :
Aš ketverius metus buvau vpa,tuomet keturis mėnesius stovėjau darbo biržoje (buvusiai darbovietei buvo paskelbtas bankrotas) ir tuomet įsidarbinau.Dabar,pradirbus vos mėnesį,guliu su vaikais ligoninėje. Ar man priklausys pašalpa už vaiko slaugymą?

Ačiū 4u.gif

Nesvarbu, kiek dirbusi esate - metus ar menesi, ligos (ar siuo atveju vaiko slaugos) pasalpa Jums priklausys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D*L*K: 14 balandžio 2013 - 09:47
Sveikos smile.gif

Ar yra nustatyta kiek maziausiai dienu galima imti biuleteni?
Na tarkim ar galiu pasiimti 1-2 dienoms?
Atsakyti
QUOTE(Gazzele @ 2013 04 14, 18:21)
Sveikos  smile.gif

Ar yra nustatyta kiek maziausiai dienu galima imti biuleteni?
Na tarkim ar galiu pasiimti 1-2 dienoms?



2d. - tikrai taip, nes pati ėmiau praeitą mėnesį, manau, kad būtų davę ir 1 d., jei taip būtų reikėję.
Atsakyti