Įkraunama...
Įkraunama...

Nedarbingumo pažymėjimas, ligos pašalpa

Sveiki, ar imanoma matyti,, kad darbdavys jau informavo sodra apie mano nedarbinguma? g.gif
Nes noriu rasyti prasyma del nedarbingumo ismokejimo
Atsakyti
QUOTE(Agnyte_1987 @ 2013 07 25, 13:59)
Sveiki, ar imanoma matyti,, kad darbdavys jau informavo sodra apie mano nedarbinguma?  g.gif
Nes noriu rasyti prasyma del nedarbingumo ismokejimo


Sito nematysit. Prasyma vistiek galima rasyt.
Atsakyti
esant vaiko prieziuros atostogose,mano pacios ligos atveju,ar priklauso ligos pasalpa? 4u.gif
kaip su vaiko slaugos pasalpa esant 3 metuose,jei tarkim serga kitas vaikas ar tas su kuriuo esu?dekoju atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grain @ 2013 07 26, 23:45)
esant vaiko prieziuros atostogose,mano pacios ligos atveju,ar priklauso ligos pasalpa? 4u.gif

Juk nedirbat, neprarandat pajamų. Ligos pašalpa - tai kompensacija, nes dėl ligos (ar ligonio slaugos) nedirbama, negaunamas darbo užmokestis.
Atsakyti
Labuką, norėjau pasitikslinti, gal kas žinot, kaip yra su ligonlapiu, kai važiuoji su vaiku į sanatoriją, su gydytoja šnekėjau sakė neapmoka o vat draugė neseniai sakė, kad lyg kažkas ir pasikeitė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(epati @ 2013 07 30, 19:07)
Labuką, norėjau pasitikslinti, gal kas žinot, kaip yra su ligonlapiu, kai važiuoji su vaiku į sanatoriją, su gydytoja šnekėjau sakė neapmoka o vat draugė neseniai sakė, kad lyg kažkas ir pasikeitė  4u.gif

Apmoka tik tais atvejais, kai vaiko liga, su kuria vaziuojate i sanatorija yra itraukta i sunkiu ligu sarasa
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Vyras prasirgo 2sav, db reikia uzpildyt forma SODRAI tik niekaip nerandam kaip galima internet tai padaryti, vis nereiks is darbo issiprasinet.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikos ar galejo darbdavys nusiust NPD sodrai del biuletenio jei mano biuletenis nuo 24 liepos iki rugpjucio 6,t.y siandien?nes prasiau z dvi sav.o gavau paskaiciuota tik uz sav
Atsakyti
Sveikos,
Kazkur maciau kad galima ismoka del biuletenio internete susitvarkyt, bet va nerandu dabar, gal galite padeti?
Atsakyti
QUOTE(Lauriiana @ 2013 08 08, 11:55)
Sveikos,
Kazkur maciau kad galima ismoka del biuletenio internete susitvarkyt, bet va nerandu dabar, gal galite padeti?

https://gyventojai.s.../pub/Login.jspx
Naujas prašymas
Skirti pašalpą/išmoką
GPS1, Prašymas skirti ligos pašalpą (įskaitant slaugą)
Kurti
Atsakyti
QUOTE(x_karamele_x @ 2013 08 06, 16:48)
sveikos ar galejo darbdavys nusiust NPD sodrai del biuletenio jei mano biuletenis nuo 24 liepos iki rugpjucio 6,t.y siandien?nes prasiau z dvi sav.o gavau paskaiciuota tik uz sav

kai perduos darbdavys duomenis uz kita savaite, Jums uz ja paskaiciuos atskirai.

Galite pasiziureti uz koki laikotarpi darbavys duomenis perdave. Suvestinese susiformuokite.
Atsakyti
QUOTE(Gilele @ 2013 08 08, 13:08)
kai perduos darbdavys duomenis uz kita savaite, Jums uz ja paskaiciuos atskirai.

Galite pasiziureti uz koki laikotarpi darbavys duomenis perdave. Suvestinese susiformuokite.

dekui,o per kiek laiko darbdavys privalo atsiust sodrai duomenis del gimdymo biuletenio,kad gauciau pinigelis ?
Atsakyti