Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams - 2

QUOTE(Tuomce @ 2013 12 21, 20:49)
purkst pradejau tada kai pradejo geltomuot pirmi lapai, nes namuos tikrai silta ir labai sausas oras

esant sausam orui greit pradžiūsta ir žemės paviršius, todėl atrodo , kad jau perdžiūvusi visa žemė, o iš tikrųjų vazono viduje ji būna dar drėgna. Manau, kad šiai gėlei tikrai drėgmės buvo perteklius g.gif
Atsakyti
QUOTE(vera.vera @ 2013 12 21, 22:36)
esant sausam orui greit pradžiūsta ir žemės paviršius, todėl atrodo , kad jau perdžiūvusi visa žemė, o iš tikrųjų vazono viduje ji būna dar drėgna. Manau, kad šiai gėlei tikrai drėgmės buvo perteklius g.gif

Supratau, dekui, prapurensiu kiek galima daugiau, kad greiciau iseitu ta dregme ir laistysiu atsakingai.

Graziu artejanciu svenciu visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 12 21, 21:50)
Supratau, dekui, prapurensiu kiek galima daugiau, kad greiciau iseitu ta dregme ir laistysiu atsakingai.

Graziu artejanciu svenciu visoms  4u.gif

jeigu perlaistyta, prakapsčius giliau žemę, turėtų jaustis drėgmė, jei taip, gali būti prasidėjęs šaknų puvinys, patikrinkite, kad paskui nepražūtų gėlytė
Atsakyti
QUOTE(vera.vera @ 2013 12 21, 23:22)
jeigu perlaistyta, prakapsčius giliau žemę, turėtų jaustis drėgmė, jei taip, gali būti prasidėjęs šaknų puvinys, patikrinkite, kad paskui nepražūtų gėlytė

praknisau kiek galejau, bent jau mano nosiai negero jokio kvapo nebuvo.. vienos tai ne negaliu nieko pakapstyt, nes ja jau reikia persodint i didesni vazona pavasari, vien saknys beveik, vis delto 3,5m aukscio.. o mazesniaja (ta kuri fotografuota) gal del visa ko iskrapstyt lauk is vazono g.gif nes sita tikrai prastesnes bukles, zeme dregna (bet teoriskai kaip ir neturetu but uzsistovejusio daug vandens vazone, nes vazonas su skyle, ant dugno akmenys)
Atsakyti
HELP sad.gif mano ciko lapu spygliukai gelsta.... visi lapai tvirti, grazus, tik keli spygliukai geltoni, sausi...dazniau supurksti? dazniau laistyt? kas jam...?
Atsakyti
QUOTE(amba41 @ 2013 09 17, 12:14)
Aš pavasarį susitvarkiau gerai pradžiovinusi,  paskui palaisčiusi su kalio permanganatu stiproku o paskui vėl kurį laiką nelaisčiusi. Tokia priemonė gerai padeda ir kai kirmėliukai maži balti atsiranda.

Kokiomis dalimis reiktų maišyti tą tirpalą? Litrui vandens šaukštelio permanganto turbūt per daug? g.gif Vieną mano gėlę kaip tik pradėjo pulti maži balti kirmėliukai ir vabaliukai - papurenus žemę jie išlenda į paviršių. Kažin, ar yra dar vilčių išgelbėti, ar jau mesti lauk, kad kitų gėlių neapkrėstų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2014 01 03, 09:57)
Kokiomis dalimis reiktų maišyti tą tirpalą? Litrui vandens šaukštelio permanganto turbūt per daug? g.gif Vieną mano gėlę kaip tik pradėjo pulti maži balti kirmėliukai ir vabaliukai - papurenus žemę jie išlenda į paviršių. Kažin, ar yra dar vilčių išgelbėti, ar jau mesti lauk, kad kitų gėlių neapkrėstų? unsure.gif

Tikrai per daug - neliks ne tik kirmėliukų. Tamsiai violetinis kad būtų, ne rožinis . Iš akies darau.
Atsakyti
sveki, noriu atnaujinti savo dracena, nes ji labai sena ir beveik nebeturi lapeliu... istysusi jokio vaizdo visai. girdejau kad pjauna kota kazkiek ir toj vietos isauga nauji stiebai, o nukirpta dalis istatoma i zeme ir isisaknyja. kiek kirpti? kirpti ar pjauti? skersai ar sonu?
as viena kirpau kazkada tj ji suglebo visiskai.... tusciavidure pasidare visa su visu kotu... o nukirpta dali i vandeni istaciau tai jau po poros savaiciu sunyko visiskai.... mivkstas pagaliukas teliko...gal ka netaip padariau? vaikonas lb pyko, nes cia jo dracena, ji sieke 2m....o teko ismest mano deka sad.gif
Atsakyti
dar turiu stai tokia problemele, fikuso lapas stai taip atrodo... cia liga?
http://public.fotki....219-182447.html
Papildyta:
QUOTE(kris.ta.lik @ 2013 12 28, 16:49)
HELP sad.gif  mano ciko lapu spygliukai gelsta.... visi lapai tvirti, grazus, tik keli spygliukai geltoni, sausi...dazniau supurksti?  dazniau laistyt? kas jam...?

sati kaip atrodo http://public.fotki....229-114323.html
Atsakyti
kris.ta.lik paskaitykit tema apie palmes gal ten rasit atsakymą g.gif

http://www.supermama...?...0024&st=120

nes pastebėjau, kad daugiausiai patarimų galima rasti konkrečiai to augalo temoje mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(amba41 @ 2014 01 03, 10:24)
Tikrai per daug - neliks ne tik kirmėliukų. Tamsiai violetinis kad būtų, ne rožinis . Iš akies darau.

Dėkoju. Palaisčiau, po kelių dienų procedūrą pakartosiu. Ar taip, ar taip, jau nieko nebeprarasiu smile.gif
Atsakyti
http://public.fotki....103-224432.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kris.ta.lik: 05 sausio 2014 - 18:02