Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams - 2

QUOTE(Emila @ 2012 02 28, 00:31)
Pradžiovint žemes. Nelaistyt kurį laiką. Beje, ir pinigų medžiams perdaug drėgmės - nėra gerai. 4u.gif
Šie maži padarai iš esmės  kažko labai blogo nepadaro. Sausesniame substrate jie greitai pranyksta. Bet labai greit ir atsinaujins, jei vėl drėgmės per daug ir per ilgai bus.


nelaistau ir vistiek jos ten vaiksto, labai jau gyvybingos zarazos pasitaike doh.gif teks matyt su jom ir gyvent unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2012 03 06, 12:33)
nelaistau ir vistiek jos ten vaiksto, labai jau gyvybingos zarazos pasitaike  doh.gif  teks matyt su jom ir gyvent  unsure.gif

Jei šnekam apie Kolembolos .tai nelabai rastumem,kas jomis atsikrate schmoll.gif Bet porą augaliukų jau metai esu apipylusi smėliu keliu cm,nes tokį patarimą esu radusi.Esme tame,kad laistyti stengiuos per šaknis,iš lekstutes,tada kenkejai gauna mažai deguonies,nes nelipa į tą sausą ir nederlingą viršutinį sluoksnį ir populiacija mažėja.Faktas,kad gėlytes pagražėjo it lėkštutėse gyviu nematau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 03 06, 15:01)
Jei šnekam apie Kolembolos .tai nelabai rastumem,kas jomis atsikrate schmoll.gif  Bet porą augaliukų jau metai esu apipylusi smėliu keliu cm,nes tokį patarimą esu radusi.Esme tame,kad laistyti stengiuos per šaknis,iš lekstutes,tada kenkejai gauna mažai deguonies,nes nelipa į tą sausą ir nederlingą viršutinį sluoksnį ir populiacija mažėja.Faktas,kad gėlytes pagražėjo it lėkštutėse gyviu nematau thumbup.gif


o kaip pats augaliukas po smeliuku kvepuoja viskas gerai ?
ar paprasta smeli pylete ar yra pirkti koks specialus ? g.gif
manau darysiu ta pati, nu netrukdo man tie gyviai bet malonumo mazai kai matosi doh.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
user posted image
Gal kam taip buvo,kokiom tai demem pinigu medi ismete,bet tokios sviesios demes buvo kai parnese is parduotuves,db tik blogeja ir lapeliai byra,ar tai grybelinis susirgimas ar nusalt galejo kol nese is parduotuves verysad.gif
Atsakyti
parsiveziau is pajurio kopu smelio, uzpyliau siandien, bet ziuriu jie man ant smelio vaiksto doh.gif nu ziuresiu kaip bus toliau ...
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 03 06, 15:01)
Jei šnekam apie Kolembolos .tai nelabai rastumem,kas jomis atsikrate schmoll.gif  Bet porą augaliukų jau metai esu apipylusi smėliu keliu cm,nes tokį patarimą esu radusi.Esme tame,kad laistyti stengiuos per šaknis,iš lekstutes,tada kenkejai gauna mažai deguonies,nes nelipa į tą sausą ir nederlingą viršutinį sluoksnį ir populiacija mažėja.Faktas,kad gėlytes pagražėjo it lėkštutėse gyviu nematau thumbup.gif


Mano dauguma vazonu be skyliu, laistau is virsaus sad.gif kai atsils, bandysiu pirkti vel Actaros ir uzpilinesiu visas geles be isimties, nes jau visose laiksto jie...
O pradziovinimas nepadejo, tik palaistai - vel straksi tos kolembolos vazonuose... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2012 03 19, 21:06)
Mano dauguma vazonu be skyliu, laistau is virsaus sad.gif kai atsils, bandysiu pirkti vel Actaros ir uzpilinesiu visas geles be isimties, nes jau visose laiksto jie...
O pradziovinimas nepadejo, tik palaistai - vel straksi tos kolembolos vazonuose...  verysad.gif

Reikia palaistyti kalio permanganato tirpalu arba jau Actara, nes pas Jus tikrai gėlės per daug laistomos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2012 03 19, 20:06)
Mano dauguma vazonu be skyliu, laistau is virsaus sad.gif kai atsils, bandysiu pirkti vel Actaros ir uzpilinesiu visas geles be isimties, nes jau visose laiksto jie...
O pradziovinimas nepadejo, tik palaistai - vel straksi tos kolembolos vazonuose...  verysad.gif


straksi? maniskes tai vaiksto g.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2012 03 19, 20:16)
Reikia palaistyti kalio permanganato tirpalu arba jau Actara, nes pas Jus tikrai gėlės per daug laistomos rolleyes.gif


as laisciau su permanganatu, nepadejo...
gal su kokiu ukiniu muilu dar reiktu pabandyt, kazin ar galima ir gelei nepakenks?
Atsakyti
QUOTE(Dofkutis @ 2012 03 12, 10:51)
Gal kam taip buvo,kokiom tai demem pinigu medi ismete,bet tokios sviesios demes buvo kai parnese is parduotuves,db tik blogeja ir lapeliai byra,ar tai grybelinis susirgimas  ar nusalt galejo kol nese is parduotuves verysad.gif

Sveiki, labai gaila kad apsirgo, jei dar nevėlu radau kažką panašaus ligos sukelėjas-bakterija-Xanthomonas spp.
http://trecclinic.bl...-caused-by.html
čia ir parodo ir rašo apsaugos būdus., 6-ta nuotrauka jau labai panaši.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 03 19, 20:16)
Reikia palaistyti kalio permanganato tirpalu arba jau Actara, nes pas Jus tikrai gėlės per daug laistomos rolleyes.gif


Pas mane kelios geles, kurios yra "pelkines" ir megsta dregme. Jei tik zeme kiek sausesne - jos vysta. O laistomos, patikekite, ne per daug, nes as pamirstu pastoviai palieti jas blush2.gif Kai lapai nuo fikuso kristi pradeda, tuomet prisimenu, kad palaistyti reikia doh.gif
Tas pelkines tai dazniau palieju, nes lapai linksta, tai labai matosi, kada jau reikia laistyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted: 20 kovo 2012 - 10:48
QUOTE(Frosted @ 2012 03 20, 10:47)
Pas mane kelios geles, kurios yra "pelkines" ir megsta dregme. Jei tik zeme kiek sausesne - jos vysta. O laistomos, patikekite, ne per daug, nes as pamirstu pastoviai palieti jas  blush2.gif Kai lapai nuo fikuso kristi pradeda, tuomet prisimenu, kad palaistyti reikia  doh.gif
Tas pelkines tai dazniau palieju, nes lapai linksta, tai labai matosi, kada jau reikia laistyti biggrin.gif

Fastake esu mirkiusi geles su vazonais.Nepadėo,kiaušineliu lieka,manau.Nusprendžiau vasara išbandyt actara ax.gif .Kai bus galima lauke palaikyti porą dienu,kol išgaruos tručas...
Pas mane ju yra šiltnamio grunte,tai kur papuole jos,tai ir yra metų metais tam vazone doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 20 kovo 2012 - 11:27
Pirmoje nuotraukoje, sakyčiau tikrai per drenna žemė, o ir labai ta rodo. Pamandykite nusipirkti kitą žemių mišinį, o šia gėlę išimkite, ir palaikykite sausai keleta dienų, ir tik paskui sodinkite. Duok dieve kad atsigautų unsure.gif , ir neperlaistykite. Beje , kas per augalas, lapai kaip tulpmedžio, bet tai lauko augalas?
Atsakyti