Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams - 2

QUOTE(Emila @ 2015 02 06, 19:51)
Jei esant nemėgėja laistyt, tai gal perdziovinot, o po to ant apdziuvusiu ir apmirusių šaknų uzpylus vandens, joms belieka tik supūti. Nėra pakankamai sveikų šaknų - nelaiko ir lapai. Jei lapai palinkę, bet pakankamai tvirti - nieko baisaus, jei minkšoki - lieka tik toliau neperlaistyti (nereiškia, kad perdziovinti) ir tikėtis, kad atsigaus. Ir laukti pavasario - šviesos ir šilumos.

cia apie fikusa atsakymas? ar apie mano neziniuke gele?
Atsakyti
QUOTE(kris.ta.lik @ 2015 02 06, 23:30)
cia apie fikusa atsakymas? ar apie mano neziniuke gele?


Apie neziniukę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2015 02 06, 23:20)
Apie neziniukę smile.gif

mh, aciu smile.gif o kad kas zinotu pavadinima...
Atsakyti
Aš jau net nebežinau kokias žemes pirkti... Ko tik nesu radusi... doh.gif
Sliekai, kirminai...
Va dabar paskutiniu metu laistant matau labai mažų baltų kirminukų... Kuo naikinate?
Atsakyti
QUOTE(VakareRyte @ 2015 02 19, 16:40)
Aš jau net nebežinau kokias žemes pirkti... Ko tik nesu radusi...  doh.gif
Sliekai, kirminai...
Va dabar paskutiniu metu laistant matau labai mažų baltų kirminukų... Kuo naikinate?
Mažiau laistyt.Užpilti smelio sluoksnį ant žemes viršaus ir laistyti tik per lekstutę,per apačia
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2015 02 21, 11:32)
Mažiau laistyt.Užpilti smelio sluoksnį ant žemes viršaus ir laistyti tik per lekstutę,per apačia

Siandien palaisčiau gėlytes su Deciu. Gal padės nuo tų kirminų ir gėlytėms nepakenks... g.gif

O tai kokia smėlio paskirtis ant viršaus??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VakareRyte @ 2015 02 21, 15:11)
Siandien palaisčiau gėlytes su Deciu. Gal padės nuo tų kirminų ir gėlytėms nepakenks...  g.gif

O tai kokia smėlio paskirtis ant viršaus??? g.gif

sausas smėlis neleidžia dėtis pelėsiui, veistis muselėms
Atsakyti
QUOTE(VakareRyte @ 2015 02 21, 14:11)
Siandien palaisčiau gėlytes su Deciu. Gal padės nuo tų kirminų ir gėlytėms nepakenks...  g.gif

O tai kokia smėlio paskirtis ant viršaus??? g.gif

Trugdo kirminukams lysti y pavirsiu kvepuoti,ten sausa,jiems nepatinka tokios salygos ir nyksta.Man nepavyko atsikratyt ju jokiais chemikalais ir persodinimais schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 21 vasario 2015 - 15:53
Musyčių nėra, tik kirminukai... Nors gėlės auga ( kol kas ) gražiai... g.gif
Atsakyti
pas mane panasi bjaurastis uzsiveise,musęlikes juodos,kai laksto po vazonus,atrodo,kad pacios durpes,matosi tik ant uzuolaidu ir langu begioja,viena kita skraido.nelaisciau ilgai,perdziovinau,bet nenumiro,siand su ukisku muilu palaosciau ir nupurskiau,jei nepades,tai pirksiu pirskalu nuo musiu ir kitu vabzdziu,turiu likusi is po rudeniniu muselikiu...jos augalui gal ir nekenkia,bet vaizdas slykstus,
Atsakyti
Vasarą buvo musyčių, bet mama atvežė limpančių lapelių... Jos prilipdavo ir nebeliko visai... O va kirminukai dabar kitokie... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VakareRyte: 24 vasario 2015 - 19:10
Lapeliai nepades,nes jos grynai zemese laksto,tik pradejus laistyt ar purkst,tada jos varo is to vazono sad.gif
Atsakyti