Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams - 2

o tai negali buti vermikulitas? arba smulkus drenaziniai akmenukai...?
Atsakyti
QUOTE(kris.ta.lik @ 2015 06 28, 10:21)
o tai negali buti vermikulitas? arba smulkus drenaziniai akmenukai...?

Nea, išsitreškia...
Čia kažką panašaus aprašyto radau, tai spėlioja, kad "slow release fertilizer". Na gal, bet aš visokiais UFO atsikratau. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 28 birželio 2015 - 10:51
QUOTE(hi (: @ 2015 06 27, 19:49)
Norėjau paklausti, gal kas esat susidūrę su kažkokiais kiaušinukais nusipirktų gėlių žemėje? Šiandien persisodinėjau naują gėlę ir antrąkart radau kažkokius geltonus apvalius kiaušinukus. Arba nežinia kokios kilmės rutuliukus. Nemaži tokie, kokie voro kiaušinuko dydžio, bet spalva ne ta ir paviršius kietesnis... Gūglinant nepavyko suprast kas tai, visą žemę su jais išmečiau, bet vis tiek smalsu.

Lėtai tirpstančios trąšos. Į vazonus augintojai deda tokias ilgo veikimo trąšas, panašias į sraigių kiaušinius. Pvz. OsmoCote.
Atsakyti
QUOTE(Daisoja @ 2015 06 28, 10:44)
Lėtai tirpstančios trąšos. Į vazonus augintojai deda tokias ilgo veikimo trąšas, panašias į sraigių kiaušinius. Pvz. OsmoCote.

Aha, šiandien kažką tokio ir radau. Matyt taip ir bus. Bet jau išmesta. cool.gif
Atsakyti
braškės pūna, ką daryt ?
mulčiuotos žole, kol kas ne masiškai, bet vis tiek neramu...
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2015 07 01, 10:31)
braškės pūna, ką daryt ?
mulčiuotos žole, kol kas ne masiškai, bet vis tiek neramu...


Nuimti žolę... braškes geriau šiaudais mulčiuoti, kurie drėgmės nelaiko, nepelija. na, ir skinti papuvusias nuolat
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2015 07 01, 09:40)
Nuimti žolę... braškes geriau šiaudais mulčiuoti, kurie drėgmės nelaiko, nepelija. na, ir skinti papuvusias nuolat

ačiū labai už patarimus, supuvusias uogas kasdien išskinu, jų nėra daug, bet daugėja, todėl neramu sad.gif
šiaudų neturiu ir net neįsivaizduoju kur galima gaut... doh.gif
žole mulčiuota palaipsniui, ji tikrai sausa, bet gal aš persistengiu su laistymu? g.gif , nes laistau kas antra diena
o gali būti, kad kokia nors liga puola ir todėl jos pūna?..
Atsakyti
Laba visoms,
Gal kas gali pasakyti kas nutiko mano magnolijai,lapai kaip miltais apaipilti ir ruduoja ,ir krenta :verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytė @ 2015 07 08, 12:51)
Laba visoms,
Gal kas gali pasakyti kas nutiko mano magnolijai,lapai kaip miltais apaipilti ir ruduoja ,ir krenta :verysad.gif


Tai gal miltligė.
O jei tokių labiau ne kaip miltų, o kaip dulkių atrodo pilni lapai, dazniau iš apatinės pusės ir jie sukasi, pasiziūrėkit, ar nėra voratinklinių erkių.
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2015 07 08, 19:44)
Tai gal miltligė.
O jei tokių labiau ne kaip miltų, o kaip dulkių atrodo pilni lapai, dazniau iš apatinės pusės ir jie sukasi, pasiziūrėkit, ar nėra voratinklinių erkių.


Lyg nesimate erkių jokių,ziuriu naujus lapus isleido ir ant ju jau mtokios demeles kaip pukas ,paskui lapai pagelsta ir krenta ,bandysiu ryt purksti,tikiuosi nereiks atsisveikint su magnolija,labai gaila būtų verysad.gif Nezinau kaip sumazint nuotrauka ikelciau parodyt.
Atsakyti
mano fikusas labai sparciai meta lapus, bet kartu leidzia naujus, ar tai normalu? pirkau pries pora men, persodinau pries men. po persodinimo pradejo leisti naujus bet kritimas nesumazejo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yoyota: 12 liepos 2015 - 10:39
gal žinot kas atsitiko eglutei (baltoji Conica) ir kaip ją gelbėti? Iš pradžių nurudavo mažas lopinėlis, dabar jau jis gerokai padidėjo ir randasi naujų židiniųsad.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti