Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR. 16

smile.gif+2012 03 19, 10:12-->
QUOTE(drauge smile.gif @ 2012 03 19, 10:12)
pagal mane geguze tureciau gauti uz balandy,nes gi pazymas nesiu geguze tai jos ieeis i geguze birzely liepa,o balandy musu pajamos bus apie 850lt trim zmonem.tai kur dingsta balandis?

niekas neįeis į gegužę, birželį, liepą, žiūri ne į ateitį o į praeities mėnesius, t.t. balandį, kovą, vasarį, juos ir skaičiuoja, kad priklausytų, tiems gegužei birželiui liepai.
Atgaliniui mėnesui jei kreipiatės pirmą kartą niekas neskirs jei eisit gegužės mėnesį, norint gauti už balandį reikia balandį ir kreiptis. o, kad už balandį priklausytų, reikia, kad pajamos tris atgalinius mėnesius neviršytų. T.Y kovą vasarį, ir sausį. Čia balandžiui. Yra variantas, kad skiria tam mėnesui iš to mėnesio pajamų, bet vėlgi, jei nori už tą balandį gauti, balandį ir turite kreiptis.

Pasitikslinkit soc skyriuje, nes čia jau truputį painiava, gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2012 03 19, 11:19)
niekas neįeis į gegužę, birželį, liepą, žiūri ne į ateitį o į praeities mėnesius, t.t. balandį, kovą, vasarį, juos ir skaičiuoja, kad priklausytų, tiems gegužei birželiui liepai.
Atgaliniui mėnesui jei kreipiatės pirmą kartą niekas neskirs jei eisit gegužės mėnesį, norint gauti už balandį reikia balandį ir kreiptis. o, kad už balandį priklausytų, reikia, kad pajamos tris atgalinius mėnesius neviršytų. T.Y kovą vasarį, ir sausį. Čia balandžiui. Yra variantas, kad skiria tam mėnesui iš to mėnesio pajamų, bet vėlgi, jei nori už tą balandį gauti, balandį ir turite kreiptis.

Pasitikslinkit soc skyriuje, nes čia jau truputį painiava, gaunasi smile.gif

jau dabar visai nieko nesuprantu.eisiu pati i soc issiaiskinti.
bet jai gerai jus supratau tai geguze kai nesiu pazymas tos pajamos ieis ivasary,kova balandy? g.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 03 19, 10:23-->
QUOTE(drauge smile.gif @ 2012 03 19, 10:23)
jau dabar visai nieko nesuprantu.eisiu pati i soc issiaiskinti.
bet jai gerai jus supratau tai geguze kai nesiu pazymas tos pajamos ieis ivasary,kova balandy? g.gif

neįeis į vasarį kovą balandį o iš šių mėnesių žiūrės ar priklauso. 4u.gif bet dar kartą kartoju, už atgalinį mėnesį pirmą kartą tvarkantis socialinę pašalpą niekas jums neišmokės jie gali jums skirti tik nuo to mėnesio kurį kreipsitės. O jei vėliau kai paskirs pajamos viršys, dar ir gražinti reikės.
Jei jums neviršija ir trūksta būtent balandžiui, kreipkitės balandį, socialinę gauti tik už vieną mėnesį, ir kad iš balandžio pajamų jums skaičiuotų socialinę. Bet tuomet ir gausite tik balandžiui.
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2012 03 19, 11:26)
neįeis į vasarį kovą balandį o iš šių mėnesių žiūrės ar priklauso.  4u.gif

tai dar klausimas i kuriuos menesius ieis vasario,kovo balandzio pajamos
Atsakyti
smile.gif+2012 03 19, 10:27-->
QUOTE(drauge smile.gif @ 2012 03 19, 10:27)
tai dar klausimas i kuriuos menesius ieis vasario,kovo balandzio pajamos

Į nieką neįeis, šių mėnesiu reikia pajamas pristatyti kreipiantis dėl pašalpos gegužės mėnesį, nes tai yra atgaliniai trys mėnesiai. Tuomet tų mėnesių pajamas apskaičiavus skiria socialinę pašalpą gegužei, birželiui ir liepai. arba neskiria, jei tų mėnesių pajamos viršija.
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2012 03 19, 11:33)
Į nieką neįeis, šių mėnesiu reikia pajamas pristatyti kreipiantis dėl pašalpos gegužės mėnesį, nes tai yra atgaliniai trys mėnesiai. Tuomet tų mėnesių pajamas apskaičiavus skiria socialinę pašalpą gegužei, birželiui ir liepai. arba neskiria, jei tų mėnesių pajamos viršija.

as jos niekada nesu dar net gavus cia nesu pazymas del kompensaciju,
Atsakyti
smile.gif+2012 03 18, 21:02-->
QUOTE(drauge smile.gif @ 2012 03 18, 21:02)
TAI IR UZ DEKLARACIJA IEIS I PAJAMAS?KOSMARAS KAZKOKS doh.gif blink.gif

Kodėl košmaras? taigi pajamos, kad ir vienkartinės ir kiek jų bebūtų
Atsakyti
smile.gif+2012 03 19, 10:34-->
QUOTE(drauge smile.gif @ 2012 03 19, 10:34)
as jos niekada nesu dar net gavus cia nesu pazymas del kompensaciju,

supratau, kad nesate gavusi, todėl ir sakau, kad geriausia nueit į socialinį ir susižinoti viską tiksliai iš toje srityje dirbančio žmogaus. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos iskilo klausimas as mokausi profesineje mokykloje dienineme skyriuje vyras stovi DB turim 3 metu vaika
siandien mama nunese mano prasyma soc pasalpai prasitest kadangi pati sergu
tai darbuotojos pareiske kad man reikia stoti i darbo birza nes profesine mokykla kaip mokslo istaiga neatitinka soc pasalpos kriteriju jai butu aukstoji mok tada viskas ok...
kas cia per nesamone gal man kas paaiskins doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2012 03 19, 11:06)
Sveikos iskilo klausimas as mokausi profesineje mokykloje dienineme skyriuje vyras stovi DB turim 3 metu vaika
siandien mama nunese mano prasyma soc pasalpai prasitest kadangi pati sergu
tai darbuotojos pareiske kad man reikia stoti i darbo birza nes profesine mokykla kaip mokslo istaiga neatitinka soc pasalpos kriteriju jai butu aukstoji mok tada viskas ok...
kas cia per nesamone gal man kas paaiskins doh.gif

Kadangi jūsų vaikui jau 3 metai, dėl to ir reikia jau stoti į darbo biržą.
Atsakyti
tai kad vaika iki 3 metu ne as o vyras augina...
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2012 03 19, 11:35)
Kodėl košmaras? taigi pajamos, kad ir vienkartinės ir kiek jų bebūtų

anksciau jos neiejo
Papildyta:
QUOTE(zaleake @ 2012 03 19, 12:06)
Sveikos iskilo klausimas as mokausi profesineje mokykloje dienineme skyriuje vyras stovi DB turim 3 metu vaika
siandien mama nunese mano prasyma soc pasalpai prasitest kadangi pati sergu
tai darbuotojos pareiske kad man reikia stoti i darbo birza nes profesine mokykla kaip mokslo istaiga neatitinka soc pasalpos kriteriju jai butu aukstoji mok tada viskas ok...
kas cia per nesamone gal man kas paaiskins doh.gif

reikia stoti,bet pateiksit birzai dokumentus ir dirbti nesius kol nebaigsit mokslu,man tas pats galioja,bet man reikia darbo tai as prasysiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drauge :): 19 kovo 2012 - 11:29