Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR. 16

smile.gif+2012 03 23, 14:41-->
QUOTE(drauge smile.gif @ 2012 03 23, 14:41)
dabar as mokausi,bet balandzio 5 jau stosiu i birza nes 24metai bus,darzelis uzsidaro liepa.tai as galvoju jai sako vaika isbraukus galima birzoj nestovet tai kazki kaip tada kai darzelis uzsidaro ir mazei atostogos bus g.gif

O kas jums taip sake,kad kai vaikui virs 3 metu,išbraukus iš darželio nereikia stoveti DB? g.gif Nesu to girdejusi... g.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 03 23, 14:41-->
QUOTE(drauge smile.gif @ 2012 03 23, 14:41)
dabar as mokausi,bet balandzio 5 jau stosiu i birza nes 24metai bus,darzelis uzsidaro liepa.tai as galvoju jai sako vaika isbraukus galima birzoj nestovet tai kazki kaip tada kai darzelis uzsidaro ir mazei atostogos bus g.gif

na baikit, išbrauksit po to vietos nebeturėsit... ir negalima nes vaikui jau 4 metai, reikia bet kokiu atveju jums biržoje stovėt norint gaut soc pašalpą. Na ar nenueisit per tas vaiko atostogas jūs į biržą? g.gif aš nueinu, nieko ten tų studentų nesiuntinėja... atėjau atsimenu birželį, kitą kartą liepė ateit rugsėji na vat ir visos vaiko atostogos vasaros laisva buvau.
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2012 03 23, 15:52)
O kas jums taip sake,kad kai vaikui virs 3 metu,išbraukus iš darželio nereikia stoveti DB? g.gif Nesu to girdejusi... g.gif

soc.viena ten pavaduojanti man taip sake arba birzoj stoveti arba vaika isbraukus is darzelio galima nestoveti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Nettle @ 2012 03 23, 15:54)
na baikit, išbrauksit po to vietos nebeturėsit... ir negalima nes vaikui jau 4 metai, reikia bet kokiu atveju jums biržoje stovėt norint gaut soc pašalpą. Na ar nenueisit per tas vaiko atostogas jūs į biržą? g.gif  aš nueinu, nieko ten tų studentų nesiuntinėja... atėjau atsimenu birželį, kitą kartą liepė ateit rugsėji na vat ir visos vaiko atostogos vasaros laisva buvau.

tai as braukti nenoriu ir nebrauksiu schmoll.gif darzelis reikalingas vaikui,tai jums gal atostogos buvo ir nuo rugsejo vel mokslai o man jau birzeli isvis baigiasi mokslai tai man tas negalios,vasara nebus laisva
Papildyta:
tada gal mane suklaidino doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 03 23, 14:58-->
QUOTE(drauge smile.gif @ 2012 03 23, 14:58)
soc.viena ten pavaduojanti man taip sake arba birzoj stoveti arba vaika isbraukus is darzelio galima nestoveti g.gif
Papildyta:

tai as braukti nenoriu ir nebrauksiu schmoll.gif darzelis reikalingas vaikui,tai jums gal atostogos buvo ir nuo rugsejo vel mokslai o man jau birzeli isvis baigiasi mokslai tai man tas negalios,vasara nebus laisva
Papildyta:
tada gal mane suklaidino doh.gif

TAi tas galioja ,kai turite vaika iki 3 metų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2012 03 22, 14:13)
Tai žinoma, jokio skirtumo, jums būtent ir lengviau, kad nėra tėvystė nustatyta, nueis ir pripašins esantis tėvu, kitaip sakant įsivaikins, nes oficialiai taps tėvu jo.

O niekas gi netikrins tikrai ar ne tikrai nes draugiškai abu tai daryti sutinka, vaikas neprieštarauja ir t.t.

labai aciu uz gera patarima,pirmadieni einam pas notara,vaiko sutikimo reikia metrikacijos skyriuj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oleina @ 2012 03 23, 18:06)
labai aciu uz gera patarima,pirmadieni einam pas notara,vaiko sutikimo reikia metrikacijos skyriuj smile.gif

Ne notarui 4u.gif nes notaras nepatvirtins. Bet galiu klyst, kad tokio amžiaus jau reikia, gal nuo vyresnio nepamenu blush2.gif dėl viso pikto visi kartu eikit smile.gif
Atsakyti
ne ne,pas notara tikrai nereikia,jau buvau klausti,reikia tik metrikacijos skyriuj,kai gimimo liudijima keis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oleina @ 2012 03 25, 15:10)
ne ne,pas notara tikrai nereikia,jau buvau klausti,reikia tik metrikacijos skyriuj,kai gimimo liudijima keis smile.gif

Nu čia dabar, pati buvau tokioje pat situacijoje, tai man būtent ir sakė, kad vyresniam vaikui norint pripažinti tėvystę reikia ir jo sutikimo, pačiam notarui, nes kitaip jis netvirtina, jei nesutinka vaikas. O juk į metrikaciją su notaro pažymą einama, kad jau patvirtinta tėvystė, ir tik metriką išsirašyt.
Atsakyti
o sakykit, kaip skaiciuoja pajamas, jei 3 men gauni socialine, norint testis kokias pajamas skaiciuoja, ar itraukia pries tai ismoketa pasalpa? vaiko pinigus tai pliusuoja.
Atsakyti
QUOTE(auksine` @ 2012 03 26, 00:25)
o sakykit, kaip skaiciuoja pajamas, jei 3 men gauni socialine, norint testis kokias pajamas skaiciuoja, ar itraukia pries tai ismoketa pasalpa? vaiko pinigus tai pliusuoja.

Skaiciuoja realias pajamas,soc.pasalpa yra priedas prie jusu pajamu,jeigu jie 0,tai ir kai eisit prasitest,jeigu nieko nepasikeite ir bus 0.
Atsakyti
QUOTE(auksine` @ 2012 03 26, 00:25)
o sakykit, kaip skaiciuoja pajamas, jei 3 men gauni socialine, norint testis kokias pajamas skaiciuoja, ar itraukia pries tai ismoketa pasalpa? vaiko pinigus tai pliusuoja.

pliusuoja tik vaiko 52lt arba 97lt, dabar taip pat pliusuos jei kazka susigrazinsit is mokesciu inspekcijos. pasalpa nesipliusuoja, ji pliusuojas tik norint gauti kompensacijas.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2012 03 26, 09:27)
pliusuoja tik vaiko 52lt arba 97lt, dabar taip pat pliusuos jei kazka susigrazinsit is mokesciu inspekcijos. pasalpa nesipliusuoja, ji pliusuojas tik norint gauti kompensacijas.

aciu, vikosiuks, tu tikra ase 4u.gif , as gaunu 2 po 52, o deklaracija dar siusiu , gal geguzi, nzn, tempiu guma lotuliukas.gif
Atsakyti