Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR. 16

QUOTE(vikosiuks @ 2012 04 13, 09:59)
taigi as jusu vietoj pasidraskyciau kaip reikiant... prasymas yra parasytas... o dokumentus galima per 3 menesius pristatyti (juk 3 menesiams tvarko socialine, kartais buna, kad isidarbini vidury menesio- ateini parasai prasyma, o joms reikia pilno menesio pajamu, tai jos laukia ta puse ir antra visa menesi ir tik 3 menesio pradzioj gauna pazyma is darbovietes, taigi kol laikas pristatykit pazymas ir padraskykit akis....)

O kodėl man kai paklausiau dėl pažymos pakeitimo pareiškė, kad jeigu prašymas atmestas vasario 13d. tai jokie pakeitimai negalimi, nes jis skaitomas nebegaliojančiu g.gif ir lieka tik naujai rašyti. Kaip supratau ne dėl termino o dėl pačio atmetimo.
Blogiausia kad gyvenu rajone čia rašau prašymą pas vieną socialinę darbuotoją, o jį svarsto jau miesto socialiniame skyriuje visai kitas žmogus. Kai aiškinausi tai jos viena nuo kitos tik siuntineja.
Miesto soc. sako jums turėjo pranešti rajono soc. klausiu kaip turėjo pranešti raštu ar žodžiu, sako kiekviename miestelyje kitaip bigsmile.gif na raštu aš suprantu, bet žodžiu, kaip aš galiu įrodyti, kad ji man žodžiu nepranešė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabrytė: 13 balandžio 2012 - 13:38
Negaunam nei laiško nei pinigėliu soc.paramos g.gif prašymas paduotas kovo1d. ar gali taip ilgai? : g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaimene9 @ 2012 04 13, 15:31)
Negaunam nei laiško nei pinigėliu soc.paramos g.gif prašymas paduotas kovo1d. ar gali taip ilgai?  : g.gif

Paskambinkit pasiteiraukit,gal kas negerai su dokumentais.Nes siaip tai turetu si menesi but pinigai.
Atsakyti
QUOTE(gabrytė @ 2012 04 13, 14:37)
O kodėl man kai paklausiau dėl pažymos pakeitimo pareiškė, kad jeigu prašymas atmestas vasario 13d. tai jokie pakeitimai negalimi, nes jis skaitomas nebegaliojančiu  g.gif ir lieka tik naujai rašyti. Kaip supratau ne dėl termino o dėl pačio atmetimo.
Blogiausia kad gyvenu rajone čia rašau prašymą pas vieną socialinę darbuotoją, o jį svarsto jau miesto socialiniame skyriuje visai kitas žmogus. Kai aiškinausi tai jos viena nuo kitos tik siuntineja.
Miesto soc. sako jums turėjo pranešti rajono soc. klausiu kaip turėjo pranešti raštu ar žodžiu, sako kiekviename miestelyje kitaip  bigsmile.gif na raštu aš suprantu, bet žodžiu, kaip aš galiu įrodyti, kad ji man žodžiu nepranešė.

o koki pakeitima jums reikejo daryti? tai sodros duomenys nesutapo del kieno kaltes? buhalteres? nelabai supratau ka jus galejote ten pakeisti...
ir kaip gali atmesti prasyma, jei pajamos nevirsija? o del truksamu dokumentu turi pranesti... mes pamenu skundus rasem, o kas bijo netekti darbo- tas stengiasi kad skundu nebutu..
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2012 04 13, 19:06)
o koki pakeitima jums reikejo daryti? tai sodros duomenys nesutapo del kieno kaltes? buhalteres? nelabai supratau ka jus galejote ten pakeisti...
ir kaip gali atmesti prasyma, jei pajamos nevirsija? o del truksamu dokumentu turi pranesti... mes pamenu skundus rasem, o kas bijo netekti darbo- tas stengiasi kad skundu nebutu..


Galvojau reikia pakeisti pačią pažymą apie atlyginimą, kadangi maniau, kad vyro darbo buhalterė neteisingai pateikė duomenis. Bet klaidos nebuvo, tiesiog mes padavėm pažymą už lapkričio, gruodžio, sausio mėn, o sodra pateikė nuo spalio 15 iki sausio 15. Spalio mėn vyras keitė darbą ir gavo pinigus už nepanaudotas atostogas, todėl gavosi per didelė suma ir atmetė prašymą.
Dabar vėl paieškojau ir radau straipsnį pagal kurį jeigu prašymas atmetamas jie turi per 30 dienų nuo dokumentų pateikimo išsiųsti savivaldybės sprendimo kopiją. Tikrai galėčiau rašyti skundą.
Atsakyti
QUOTE(gabrytė @ 2012 04 13, 21:24)
Galvojau reikia pakeisti pačią pažymą apie atlyginimą, kadangi maniau, kad vyro darbo buhalterė neteisingai pateikė duomenis.  Bet klaidos nebuvo, tiesiog mes padavėm pažymą už lapkričio, gruodžio, sausio mėn, o sodra pateikė nuo spalio 15 iki sausio 15. Spalio mėn vyras keitė darbą ir gavo pinigus už nepanaudotas atostogas, todėl gavosi per didelė suma ir atmetė prašymą.
Dabar vėl paieškojau ir radau straipsnį pagal kurį jeigu prašymas atmetamas jie turi per 30 dienų nuo dokumentų pateikimo išsiųsti savivaldybės sprendimo kopiją. Tikrai galėčiau rašyti skundą.

o koki menesi jus padavete prasyma?
nes pasikeitus pajamu saltiniui jums turejo buti skaiciuojama is pilno lapkricio menesio pajamu ir spalio atostoginiai neturi tam itakos... bet svarbu kuri menesi paraset prasyma.
ir socialiniam reikejo pabrezti, kad keitesi pajamu saltinis........ todel sodros duomenis turejo taikyti tik dalinai...
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2012 04 14, 12:10)
o koki menesi jus padavete prasyma?
nes pasikeitus pajamu saltiniui jums turejo buti skaiciuojama is pilno lapkricio menesio pajamu ir spalio atostoginiai neturi tam itakos... bet svarbu kuri menesi paraset prasyma.
ir socialiniam reikejo pabrezti, kad keitesi pajamu saltinis........ todel sodros duomenis turejo taikyti tik dalinai...


vasario 8 g.gif tai vat aš ir nelabai supratau kodėl jie ėmė nuo 15 iki 15..
Kažin jeigu aš dabar pradėčiau vėl aiškintis yra šansų atgauti pašalpą už tuos du mėnesius? Dar svarbiausia kad aš jau naują prašymą parašiau vakar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrytė @ 2012 04 14, 13:43)
vasario 8  g.gif tai vat aš ir nelabai supratau kodėl jie ėmė nuo 15 iki 15..
Kažin jeigu aš dabar pradėčiau vėl aiškintis yra šansų atgauti pašalpą už tuos du mėnesius? Dar svarbiausia kad aš jau naują prašymą parašiau vakar  doh.gif

kaip nuo 15 iki 15?
tai jei ir eme nuo 15 iki 15 - vistiek jokie atostoginiai neisiakiciuoja (skaitosi tik pilna menesio alga)
pas mus skaiciuoja taip: jei tarkim isidarbini sausio 15d. ateini parasyti prasyma sausi - tai jie laukia kol pradibsi pilna menesi nuo 1 iki 1 ir pajamas pilno menesio(vasario) mato tik kovo pradzioje.
dar svarbu ar jus prasitest atejot ar pirma kart raset..? (ir kelintas menuo mokejimo buvo kai pakeite darba)
nes jei atejot vasario menesi - galejo skaiciuoti 3 paskutiniu menesiu lapkritis, gruodis, sausis.
Atsakyti
sveikos, gal kuri pasakys kaip man skaiciuos soc.pasalpa kai pajamos buvo vasari 52 lt, kova 652 lt, o balandzio men isidarbinau ir gausiu alga geguzes men uz balandi 364. sake prasyma turiu parasyti si memesi o pazyma atnesti geguzes men.
viso esame tryse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senamiestizz: 14 balandžio 2012 - 13:32
QUOTE(senamiestizz @ 2012 04 14, 14:31)
sveikos, gal kuri pasakys kaip man skaiciuos soc.pasalpa kai pajamos buvo vasari 52 lt, kova 652 lt, o balandzio men isidarbinau ir gausiu alga geguzes men uz balandi 364. sake prasyma turiu parasyti si memesi o pazyma atnesti geguzes men.
viso esame tryse

Jums skaiciuos is vieno menesio,is balandzio,nes pasikeite pajamos saltinis,tai alga jusu 364 lt,cia jus pilnu etatu dirbat? O vaiko pinigai,ar gaunat?
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2012 04 14, 14:13)
kaip nuo 15 iki 15?

Na va kaip įdomu, jie nelaukė iki mėnesio galo. Vasario 8 pateikiau prašymą, o 13d jis jau buvo atmestas. Pasiėmė pajamų išklotinę iš sodros nuo spalio 15 iki sausio 15. Jeigu atostoginiai nesiskaičiuoja nesuprantu kodėl buvo per didelės pajamos. Išvis ji man nesake kad per didelės pajamos, sakė nes nesutapo duomenys iš darbovietės ir sodros. O kaip jie gali sutapti jeigu imtos už skirtingus laikotarpius g.gif Dėl per didelių pajamų išsiaiškino vyro buhalterė kai domėjosi dėl pažymos.
Mes pirma karta rašėm prašymą.Darbą vyras pakeitė spalio mėnesi.
Atsakyti
QUOTE(gabrytė @ 2012 04 14, 15:34)
Na va kaip įdomu, jie nelaukė iki mėnesio galo. Vasario 8 pateikiau prašymą, o 13d jis jau buvo atmestas. Pasiėmė pajamų išklotinę iš sodros nuo spalio 15 iki sausio 15. Jeigu atostoginiai nesiskaičiuoja nesuprantu kodėl buvo per didelės pajamos. Išvis ji man nesake kad per didelės pajamos, sakė nes nesutapo duomenys iš darbovietės ir sodros. O kaip jie gali sutapti jeigu imtos už skirtingus laikotarpius  g.gif Dėl per didelių pajamų išsiaiškino vyro buhalterė kai domėjosi dėl pažymos.
Mes pirma karta rašėm prašymą.Darbą vyras pakeitė spalio mėnesi.

kaip cia taip eme is 4 menesiu? juk visada turi imti nuo 1 iki 1, o ne nuo tada kada uzsimano (15 ir panasiai) pirma karta girdziu, kad su soc pasalpa taip skaiciuotu...
jei keitesi pajamu saltinis turi ir perskaiciuoti...
tai jei jus si menesi paraset prasyma jums skaiciuos vistiek is 3 menesiu su atostoginiais (sausis,vasaris,kovas)
Atsakyti