Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

Ragany, paseli darykit, ramiau bus. Mano vyrui prie oligospermijos buvo prierasas leukospermija, tai darem paseli - nieko blogo nerado, tai paaskino tiesiog, kad kartais taip naturaliai buna pas zmogu organizme, kazkoks leukocitu kiekis randasi g.gif

O kas tie imuno tyrimai?

Po sueities daromas suderinamumo testas, paziuret ar motersikes gleivese isgyvena spermiukai.
Gal kas bandet - naudinga ji darytis?
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 30, 10:18)
sveikutė, nepergyvenk, tikrai įmanoma pastoti, o vat pasėlį būtinai padaryčiau. Ne tik dėl leukocitų, pas maniškį leukocitų nebuvo, o bakteriją rado, dabar bakterijos nėra, leukocitų yra doh.gif
šiaip mes būtent po kordicepso pastojome, nežinau ,sutapimas ar irgi padėjo, man jį rekomendavo forumietė, kuri 6 metus nepastojo, pagėrė kordicepso ir užkibo. Tada mes pagėrėm (tik reikia ne bet kokį pirkti), irgi užkibo, bet gėrėm ir begales vitaminų, ir tą bakteriją išnaikinom. Bet paskui vėl bandėm kordicepsą, nebepadėjo. arba buvo sutapimas, arba šį kartą problemos rimtesnės, dar ir amžius savo daro..

Bet tada koks tada tas cordycepsas? Vaistinėj klausiau, nemačiusios tokių. Tas daktaras kažką minėjo, kad flakonuose... Dėl pasėlio net nežinau ar įkalbėčiau, bandyt gal hormonus? O kokius daryt vyrui?

QUOTE(barbarise @ 2012 08 30, 21:02)
Ragany, paseli darykit, ramiau bus. Mano vyrui prie oligospermijos buvo prierasas leukospermija, tai darem paseli - nieko blogo nerado, tai paaskino tiesiog, kad kartais taip naturaliai buna pas zmogu organizme, kazkoks leukocitu kiekis randasi g.gif
O kas tie imuno tyrimai?
Po sueities daromas suderinamumo testas, paziuret ar motersikes gleivese isgyvena spermiukai.
Gal kas bandet - naudinga ji darytis?

Nu normoj, taip, kažkiek jų gali būti, bet jei daugiau, tai rodo kaip ir uždegimą..

Oj, žinokit, nebežinau, galva sukasi... Šiandien daug skaičiau, ir kur randu mūsų diagnozę, visur rašo, kad lieka tik IUI, arba IVF... Ir , kad judrumo pagerinti neįmanoma, jau kokia yra toji sperma, tokia.. Beje, vakar mums tas gydytojas siūlė IUI...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragany: 30 rugpjūčio 2012 - 22:07
QUOTE(ahh @ 2012 08 30, 20:35)
kokiu  tik pozu mes nebandem  doh.gif  o vat del kaklelio viskas gali  but, nes jis operuotas yra. truputi susiaurintas. klausiau gines ar tai gali but musu problema, ji sake kad ne.  mastau.gif o kaklelio atsiverima gali ivertinti tik gine ar ir paciai kazkaip tai galima pasitikrinti?
o su sperma as visada miegu ir per O ir siaip.
menesines kaip laikrodukas 29d. galima laikrodi pagal ji tikrinti  biggrin.gif

o ka nors apie toki tyrima girdejot, kai tikrinama kaip gyvena spermiukai mano gleivese? ar jis vertas demesio? gine po sueites ziuri ar gleives nezudo spermiuku.

Patikrinti gali pati, per ovuliacija kaklelis buna zemai ir atsiveres, lengvai gali pajausti su pirstu (galima bandyti tikrinti visa cikla, kad pasijaustu skirtumas). tik jeigu pas tave operuotas, gali buti kitaip aisku.. na sueities testa gal ir nieko pasidaryti, kai kuriems tuo paaiškinamos priežastys būna. ir ar paknkamai gleivių turi per ovuliacija, galima pabandyti spermai palankaus lubrikanto, gal tas padetų...

QUOTE(Ragany @ 2012 08 30, 22:41)
Bet tada koks tada tas cordycepsas? Vaistinėj klausiau, nemačiusios tokių. Tas daktaras kažką minėjo, kad flakonuose... Dėl pasėlio net nežinau ar įkalbėčiau, bandyt gal hormonus? O kokius daryt vyrui?
Nu normoj, taip, kažkiek jų gali būti, bet jei daugiau, tai rodo kaip ir uždegimą..

Oj, žinokit, nebežinau, galva sukasi... Šiandien daug skaičiau, ir kur randu mūsų diagnozę, visur rašo, kad lieka tik IUI, arba IVF... Ir , kad judrumo pagerinti neįmanoma, jau kokia yra toji sperma, tokia.. Beje, vakar mums tas gydytojas siūlė IUI...

apie vyro hormonus pasikaitinėk ir pasitikrink, bet man atrodo LH, FSH, testestoronas ir prolaktinas. tu tik nepanikuok, sperma tikrai galima pagerinti, cia faktas, ir kai jusu nera bloga ji, nemanau, kad tai nera priezastis nepastojimo, kita men gali buti puiki sperma ir puikus judrumas, sperma svyruoja labai smarkiai.. taigi neužsiciklink... o IUI visada spėsite išbandyti, nebent metai spaudžia..
Mums po pirmos spermogramos pasakė, tik IVF+ISCI+TESA (spermiukų ištraukimas iš seklidžių mini operacija). Gerai, kad mes neklausėm ir ėjom kitu keliu smile.gif po 1,5 metų turim savo stebukliuką naturalų visiškai pilvelyje smile.gif Svarbiausiai kovoti viską išbandyti...ir siekti tikslo, užsispyrimas šitoje srityje labai padeda.. ir panikavimas tikrai nepadės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpule: 31 rugpjūčio 2012 - 06:35
QUOTE(Pumpule @ 2012 08 31, 07:32)
Patikrinti gali pati, per ovuliacija kaklelis buna zemai ir atsiveres, lengvai gali pajausti su pirstu (galima bandyti tikrinti visa cikla, kad pasijaustu skirtumas). tik jeigu pas tave operuotas,  gali buti kitaip aisku.. na sueities testa gal ir nieko pasidaryti, kai kuriems tuo paaiškinamos priežastys būna. ir ar paknkamai gleivių turi per ovuliacija, galima pabandyti spermai palankaus lubrikanto, gal tas padetų...
apie vyro hormonus pasikaitinėk ir pasitikrink, bet man atrodo LH, FSH, testestoronas ir prolaktinas. tu tik nepanikuok, sperma tikrai galima pagerinti, cia faktas, ir kai jusu nera bloga ji, nemanau, kad tai nera priezastis nepastojimo, kita men gali buti puiki sperma ir puikus judrumas, sperma svyruoja labai smarkiai.. taigi neužsiciklink... o IUI visada spėsite išbandyti, nebent metai spaudžia..
Mums po pirmos spermogramos pasakė, tik IVF+ISCI+TESA (spermiukų ištraukimas iš seklidžių mini operacija). Gerai, kad mes neklausėm ir ėjom kitu keliu smile.gif po 1,5 metų turim savo stebukliuką naturalų visiškai pilvelyje smile.gif Svarbiausiai kovoti viską išbandyti...ir siekti tikslo, užsispyrimas šitoje srityje labai padeda.. ir panikavimas tikrai nepadės.

Dėkui..Aš kadangi tiek tesusidūrus, tai kone visą info renkuos internete, ir dauguma SM, ir kiek skaičiau , su tokiais skaičiais kaip mūsų nepastojo natūraliai, ir kone visur rašo, kad spermai gerinti vaistų nėra... Mūsų judrių gaunasi 13mln, o įdomu, kiek reikia norint pastot natūraliai? niekur tokios info nerandu.. O metai taip, spaudžia, bet kai pamąstau apie visus IUI, ir panašius dalykus, man stoja tokia siena, norisi tą pasiekti su savo žmogumi.. IR gaila, kad Klaipėdoje nėra gero vyrų nevaisingumo gydytojo, o norėtųsi pasikonsultuot.
O kaklelį ir aš norėčiau išmokt surast ir skirt,bet kiek bandžiau tai nesuprantu, kurioj jis ten vietoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpule @ 2012 08 31, 08:32)
Mums po pirmos spermogramos pasakė, tik IVF+ISCI+TESA (spermiukų ištraukimas iš seklidžių mini operacija). Gerai, kad mes neklausėm ir ėjom kitu keliu smile.gif po 1,5 metų turim savo stebukliuką naturalų visiškai pilvelyje smile.gif Svarbiausiai kovoti viską išbandyti...ir siekti tikslo, užsispyrimas šitoje srityje labai padeda.. ir panikavimas tikrai nepadės.

Pumpule, jei nesunku brukstelk ka isbandet ir kokiu keliu ejot? ax.gif Musu situacija irgi nekokia.
Atsakyti
Dar noriu paklausti, kai yra galvutės defektų daug, čia irgi kažką gal reiktų daryt? pas mus 80prc..
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 08 31, 10:30)
Dar noriu paklausti, kai yra galvutės defektų daug, čia irgi kažką gal reiktų daryt? pas mus 80prc..


Ragany.. dar kartą sakau, neužsiciklink ties vyro rezultatais, jie nėra blogi.. išsitirk pati, pasidaryk laparaskopiją, būk įsitikinusi, kad pas tave viskas čiki, o tada jau galėsi ir antros konsultacijos prašyti ir morfologija taisyti (pas jus morfologijoje viskas norma). Kažkaip atrodo sakau, bet tau vis tiek baubas tas tyrimas ir viskas.. pamiršk, pagerkit vitaminus, nevartokit vaistų, dažniau mylėkitės, nesikaitinkyte pirtyje, nupirk jam šeimyninių triusikų ir viskas pa sjus bus gerai su vyru.. su 13 milijonu judrių jūs laisvai galite pastoti, juk norma yra tik 5 milijonai judrių... nesuprantu tikrai, ar aš čia neaiškiai šneku, ar kaip biggrin.gif

Fenk-ju štai mes naudojom kokius vitaminus (bet dar iki šiol neaišku kas mums padėjo, per tuos 1,5 metų išbandėm viską, šituos gėrėm prieš pastojimą du mėn. Prieš tai darytas buvo IVF, o embrionai labai blogai vystėsi... tai kaip ir neaišku kas visgi padėjo

http://www.iherb.com...blets/1715?at=0 man

Vyrui http://www.iherb.com...blets/1716?at=0

Abiem
http://www.iherb.com...tgels/7039?at=0
http://www.iherb.com...Caps/15658?at=0

Vyrui http://www.iherb.com...lets/39672?at=0

Baltymus gėrėm, ale gerina kiausialasciu kokybe, gal ir spermiuku, bet reprodukcinei sistemai gerai, nors kai pastojau nebegalejau ju gerti http://www.produktai...00-Whey-2268-kg

Dar abu vartojom po puse tabletes sito http://www.produktai...96-MAXIMUM-ZINK
Ir vyras po dvi tabletes l carnitino tabletemis po dvi, 500 mg, nerandu nuorodos.

Atrodo tiek...
Beje jei uzsakinesi vitaminus, issiaiskink, uz kiek uzsakant netaikomas mokesciu mokestis is usa, man atrodo iki 85 litu, as ka uzsisakiau, sumokejau 200 litus, plius 70 lt mokesciu...

Vyras pradėjo reguliariai sportuoti, po ne daug, bet kad palaikyti forma, nestorėti.. stengėmės sveikai maitinti ir gyventi, jokio alkoholio, rūkymo, kavos, aptemptų kelnaičių, karčio ir pan...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpule: 31 rugpjūčio 2012 - 10:16
Su tom kelnaitėm.. Jis nešioja ale bokserius ar kaip jie ten vadinas. Ir miega su jais. seniai nupirkau ŠEIMYNINIUS , baramės dėl jų, sako aš parašiutų nenešiosiu. Sakau, bent miegok su jais, arba be jų. Ne. Vakar radau sm postą ir pakopijavau jam sms žinute apie tuos triusikus. Dar jam sakė neparvargti, o jis nuo praeitos savaitės iškeliavo į antrą darbą. dirbs pagrindiniam po parą, grįs išmiegos ir į tą antrą parai. Kartais įsiterps pratybos, nes jis dar savanoris. Būna, kad namuose per savaitę aš jį mačiau tik 1 naktį. Neblizga mūsų finansai, bet nevalgom vien makaronus, ir išvažiuojam į kitą LT galą kartais, išlaikom du katinus, neįkalbinu mest antro darbo, ar sumažint krūvį.. Man gaila mūsų abiejų, kai grįžęs nusnaudžia,nuvažiuojam į kokią parduotuvę, pasidarom vakarienę ir kokią 7 val jis lūžta.. Tai juk viskas dedasi krūvon..
Aha, mąsčiau apie profertilį, bet skaičiau, kad susiradus visus atskirai gaunasi pigiau žymiai. O kad po daug teblečių ryt, nemanau, kad bus nepatogumas. Kalbinsiu draugę dėl iherb, ji iš ten užsisakinėja, tai manau padės susirinkt .. Ačiū už nuorodas.
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 08 31, 11:22)
Su tom kelnaitėm.. Jis nešioja ale bokserius ar kaip jie ten vadinas. Ir miega su jais. seniai nupirkau ŠEIMYNINIUS , baramės dėl jų, sako aš parašiutų nenešiosiu. Sakau, bent miegok su jais, arba be jų. Ne. Vakar radau sm postą ir pakopijavau jam sms žinute apie tuos triusikus. Dar jam sakė neparvargti, o jis nuo praeitos savaitės iškeliavo į antrą darbą. dirbs pagrindiniam po parą, grįs išmiegos ir į tą antrą parai. Kartais įsiterps pratybos, nes jis dar savanoris. Būna, kad namuose per savaitę aš jį mačiau tik 1 naktį. Neblizga mūsų finansai, bet nevalgom vien makaronus, ir išvažiuojam į kitą LT galą kartais, išlaikom du katinus, neįkalbinu mest antro darbo, ar sumažint krūvį.. Man gaila mūsų abiejų, kai grįžęs nusnaudžia,nuvažiuojam į kokią parduotuvę, pasidarom vakarienę ir kokią 7 val jis lūžta.. Tai juk viskas dedasi krūvon..
Aha, mąsčiau apie profertilį, bet skaičiau, kad susiradus visus atskirai gaunasi pigiau žymiai. O kad po daug teblečių ryt, nemanau, kad bus nepatogumas. Kalbinsiu draugę dėl iherb, ji iš ten užsisakinėja, tai manau padės susirinkt .. Ačiū už nuorodas.


Galiu paklausti kiek jam metų? man taip atrodo, kad jis nepasiruošęs tevystei smile.gif nedaro jokių nuolaidų einant tam tikslui.. juk jei jis lūžta anksti, būna pavargęs nuolat, tai žinoma įtaka siaubinga, plius ir rečiau mylitės ir stresas ir t.t.
Atsakyti
34 jam bus. Aš nežinau, gal jis ne iki galo suvokia, kad tokie dalykai kenkia..Dabar kalbamės, tai sakė pakentėt pora sav. ir susimažins tada antro darbo krūvį per pusę. Dėl šeimyninių sakė klausys dabar manęs. O lūžta jis dažnai anksti...
Atsakyti
Aciu tau Pumpule 4u.gif

Ragany, gal jis jaucia didele atsakomybe kad planuojat vaikeli, o jis negales islaikyti, todel ir antra darba susirado. Alina save ir visiskai nebesisaugo.. Reiktu pasikalbeti ir bandyti issiaiskinti kodel jis taip plesosi.. O del kelnaiciu doh.gif jau tie vyrai...
Atsakyti
QUOTE(Pumpule @ 2012 08 31, 11:12)
Ir vyras po dvi tabletes l carnitino tabletemis po dvi, 500 mg, nerandu nuorodos.

ar tai būtų kažkuris iš šių? L-carnitineGal galit patart kurį geriau būtų pirkti? 4u.gif
Atsakyti