Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 06 06, 14:49)
Kažkas klausėt ar gali veido oda būt šalta, o kūno šilta...  negali, gali būti veidas tiesiog mažiau įdegęs arba atvirkščiai. Tiesiog mūsų odoje yra tam tikras kiekis skirtingos splavos pigmento (nepamenu kokio ir kiek), bet vat jis ir apsprendžia odos spalvą... kaip suprantu nesvarbu kurios kūno vietos oda


g.gif g.gif O dabar turėsiu ką mąstyti... Mat mano veido odą vienareikšmiškai šalta išvadinot, bet kūno oda tai esu įsitikinus, kad į šiltą pusę. Nes labai daug gelsvumo turi, net venos mano žalsvos atrodo. Iš tikro žiemą mano veido ir kūno atspalviai labai skiriasi. Kai įdegu, daugmaž suvienodėja.

Šiaip skaičiausi apie tuos undertone ir overtone, tai panašu, kad mano undertone (nežinau kaip išversti į lietuvių k.) yra gelsvas, šiltas, o overtone- rausvas, šaltas. Tikriausiai taip ir gaunasi- kūno tik undertone ir matosi, o veidas dėl arti esančių kapiliarų ar dar dėl kokio velnio turi rausvumo įspūdį ir "permuša" šiltumą. Kažkas tokio g.gif
Beje, kažkas šnekėtoj apie pudras- man labai sunku atspalvį parinkt, arba per gelsva, arba per rausva. ką jau kalbėt, kad Lt dar tokios tamsios visos doh.gif bet šiaip visad turiu rinktis iš "neutral" serijos, tiek warm, tiek cool atspalviai man nepriderinami...

Va tokie mano pasvarstymai 4u.gif Gal labai nenusišnekėjau unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas galetu uzmesti aki i foto ir pasakyt, kokiam tipui as priklausau blush2.gif pagal mane, tai cool summer, bet gal klystu blush2.gif dekui 4u.gif
foto cia
Atsakyti
sorry, cia i private'a foto ikelus buvau doh.gif taisau padeti foto 4u.gif
Atsakyti
tai negi tas mano tipas toks neatpazistamas, kad visos be zado liko hihihi.gif
Atsakyti
manau tu vasara ax.gif ,tau lb netinka ryskiai raudona ir juoda.
Atsakyti
info,gal kam naudinga

1)jei spalvinis tonas tinka, oda atrodo sviezia,minksta, lupos naturaliai rausvos ir kapiliarai nezymus, akys blizga ir isryskeja ju spalva.
2)jei spalvinis tonas netinka, veidas atrodo pavarges, isblyskes, lupos pamelsta, isryskeja kapiliarai, patamseja paakiai,akys netenka blizgesio ir isblesta.
nuspresti paciam kokio tipo esi nera lengva. paprasciausias testas. reikia 2-ju medziagos ar popieriaus skiauciu- melsvai rausvo ar gelsvai rozinio atspalvio. Sias skiautes pridet prie veido ar ranku,dienos sviesoj butinai. isvada :jus priklausote siltam tipui jei jusu oda pridejus melsva skiaute atrodo pilka ir blyski,lupos nenaturalios melsvos,o nuo kitos skiautes atsviezejus. Jus priklausote saltam tipui jei pridejus melsvai rausva skiaute jusu oda atrodo vaiski,sviezia,o nuo gelsvai rozines isryskeja kapiliarai,tamsus paakiai.


pavasariniai atspalviai turi geltona priemaisa,todel yra sviesesni,linksmesni uz giminingus rudens niuansus.

ruduo turi daug raudonos spalvos,todel ryskesni uz pavasario.

vasariniai atspalv visada turi daug melynos spalvos.bet yra neryskus,blankesni uz ziemos.

ziema turi daug melynos sp,taciau jie vaiskesni,ryskesni uz vasaros.

Visi vieno meto laiko atspalviai dera tarpusavyje. Taciau tai nera stipri taisykle,kad zmogui nedera kitu metu spalvos, atspalviai. Kiekvienas tipas sau gali pritaikit betkuria spalva, tik reik parinkt tinkamus atspalvius.

Gali pasitaikyt priesingai visoms taisykles,negalite saves priskirti jokiam tipui, laikote save misriu-tokio tipo nera. Gali pasitaikyt tik ne tokie rysku akiu , odos, plauku kontrastai.


testas(kur daugiausiai "taip" tas tipas estat)

pavasaris

1. ar jusu oda rausva su vos pasteliniu auksiniu blizgesiu?
2.ar greit paraustat?
3.ar plaukai sviesus,lininiai,geltoni,aukso ar medaus atsapalvio?
4.ar jusu akys melynos su mazysciai baltais taskeliais ar zaliu atspalviu?
5.gal akys skaidrios,o leliuke turi nerysku krasta?
6.Ar greit isryskeja strazdanos?


Pavasario tipo moteris megsta sauletas spalvas. Dominuoja siltos,saltos spalvos. Netinka sodrus makiazas,ryskus akcentai.



Vasaros tipas

1.Ar jusu oda sviesi turinti rozini atspalvi?
2.Ar greit idegat rudai? oda nebija saules?
3.jus blondine ar briunete su peleniniu atspalviu?
4.ar jusu akys melynos,zalios, rudos su melsvu atspalviu?
5.ar akys siek tiek aptrauktos,nes leliuke nuo baltymo aiskiai neatsiskiria?
6.jei turite strazdanu, ar jos ne pilkai rudos?

Vasaros tipo moterys megaujasi vesuma. Jos spalvos sviesiai pilka, beveik juoda, slyvine,rausvai violetine. Netinka sniego baltumo,ryskiai juoda. Vengti rudu ir auksiniu atspalviu.

Rudens tipas

1.Ar jusu oda spindi kaip auksas?
2.Gal oda ruda su persiko atspalviu?
3.Ar jusu rudi plaukai turi aukso atspalvi?
4.Ar jusu oda labai labai greit idega rudai? Ar priesingai lb bijo saules ir idega raudonai?
5.Ar akys rudos, rudai zalios arba zalsvos?
6. Ar akys kartais ryskiai sviecia?
7.Ar esat strazdanota?

Lietovoj daugiausia vasaros ir ziemos tipo zmoniu. Siltieji tipai:pavasaris,ruduo dazniausiai dirbtini.(soliariumas,plauku spalva). Moteris nusidazo geltonai gali tapti pavasariu,kastoniniai- rudeniu. Tikrasis tipas lietuvoj retai pasitaiko. Daugiausiai dominuoja airijoj,rytu salyse. Rudens tipo zmoniu daug yra amerikoj,kur daug mulatu. Rudens tipo zmogu lengviau atskirti. Vien pazvelgus i plaukus. Jie kastoniniai,,azuolo zieves,riesuto sp. jie gali buti ugniniai raudoni,ryskio aukso ar vario sp.

Nenaturalio rudeniukem,kurios nusidazo plaukus kastono sp.,rekomenduojama ta pacia spalva nudazyt antakius. Ideliai rudeniui akys:rudos,kas suteikia harmoningos isvaizdos ispudi.

Rudens oda nera balta kaip popierius.


Ziemos tipas

1.Ar jusu oda sviesi , blyski?
2.Ar oda turi melsvo atspalvio?LB sunkiai idega arba priesingai lb greit?
3.Ar jusu plaukai tamsiai rudi,melsvai juodi,arba sviesiai balti?
4.Gal plaukai turi rysku pelenu atspalvi?
5.Ar jusu akys ryskiai melynos,zalios,rudos?
6.Ar jusu paakiai buna melsvi?
7.Akiu baltymai svieciantys,skaidrus,turintis melsva atspalvi, akies apvadas ryskus?

Ziemos tipo moteris-ryski,kaip snieguole.
Atsakyti
QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2012 06 06, 22:39)
g.gif  g.gif O dabar turėsiu ką mąstyti... Mat mano veido odą vienareikšmiškai šalta išvadinot, bet kūno oda tai esu įsitikinus, kad į šiltą pusę. Nes labai daug gelsvumo turi, net venos mano žalsvos atrodo. Iš tikro žiemą mano veido ir kūno atspalviai labai skiriasi. Kai įdegu, daugmaž suvienodėja.

Šiaip skaičiausi apie tuos undertone ir overtone, tai panašu, kad mano undertone (nežinau kaip išversti į lietuvių k.) yra gelsvas, šiltas, o overtone- rausvas, šaltas. Tikriausiai taip ir gaunasi- kūno tik undertone ir matosi, o veidas dėl arti esančių kapiliarų ar dar dėl kokio velnio turi rausvumo įspūdį ir "permuša" šiltumą. Kažkas tokio g.gif
Beje, kažkas šnekėtoj apie pudras- man labai sunku atspalvį parinkt, arba per gelsva, arba per rausva. ką jau kalbėt, kad Lt dar tokios tamsios visos doh.gif bet šiaip visad turiu rinktis iš "neutral" serijos, tiek warm, tiek cool atspalviai man nepriderinami...

Va tokie mano pasvarstymai 4u.gif Gal labai nenusišnekėjau unsure.gif

Na labai šviesi oda turi tokį polinkį maskuotis kaip šalta. Aš nelabai prisimenu kuri foto jūsų buvo, bet ... foto dažnai šviesi oda atrodo paprasčiausiai šalta, nežinau kodėl unsure.gif jos šiltumas pasimato tik su spalvom... Aš linkus būčiau tada manyti kad šilta oda, jai kūno šilta.
Su pudrom tai nežinau kam LT lengva, aš sau irgi nerandu tinkamos... tai per rausva, tai per gelsva... nesuprantu nei kurią mėgint, visos kažkokios net ne į tą pusę man atrodo. Dabar pati esu žiauriai papilkėjus, tai peidge atspalviai šviesūs dar dar doh.gif , o jaunystėje nieko net į tinkamumo pusę (aišku ir pasiūla mažesnė buvo).

Dalinuosi nuoroda apie soft autumn. Rusiškai neskaitančiom iri verta pasižiūrėt... surinka Drew Barrymore su soft autumn spalvos apranga.
Atsakyti
kazkada buvau grozio salone ir pasiteitavau kirpejos-meistres koks mano spalvinis tipas. Ji tose reikaluose nusimano. Sako pavasaris.(plaukai buvo rudi,akys-ryskiai melynos sviesios,oda vos vos idegus).

Pries 3m. kai lankiau kosmetikos kursus ir paskaitose moke nustatineti spalvini tipa destytoja(koloriste) nustate man rysku ziemos tipa.(plaukai - baklazanas-rudi,akys melynos su ryskiu baltymu,oda-sviesi bet ne blyski).

Tai taip iseina,kad galima spalvini tipa turet koki nori g.gif arba kazkuri is ju suklydo lotuliukas.gif
Papildyta:
user posted image

kaip manot koks jos spalvinis tipas? Dabartine mano spalvinio tipo drauge(kai bunu be spakliaus lotuliukas.gif ) is anksto aciu uz ats 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Bytte, įdomi nuoroda, Drew atsiskleidė visai kitom spalvom smile.gif Įdomu ten ir giliau palandžiojus.
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 06 21, 21:29)
kazkada buvau grozio salone ir pasiteitavau kirpejos-meistres koks mano spalvinis tipas. Ji tose reikaluose nusimano. Sako pavasaris.(plaukai buvo rudi,akys-ryskiai melynos sviesios,oda vos vos idegus).

Pries 3m. kai lankiau kosmetikos kursus ir paskaitose moke nustatineti spalvini tipa destytoja(koloriste) nustate man rysku ziemos tipa.(plaukai - baklazanas-rudi,akys melynos su ryskiu baltymu,oda-sviesi bet ne blyski).

Tai taip iseina,kad galima spalvini tipa turet koki nori g.gif arba kazkuri is ju suklydo lotuliukas.gif

manau vadovaujantis tokiais dalykais kaip odos šviesumas/tamsumas ir plaukų spalva gan slidus reikalas spalviniame tipe. Abi nustatė bright/clear tipą, tik viena pavasario, kita žiemos kaip suprantu. Manau migruoti seseriniais tipais įmanoma, ypač jai labai ant "ribos" natūralus tipas. Tarkim jūsų oda neutrali, tai tada galit tapti ir clear spring ir clear winter tiesiog plaukų spalvos pagalba. Ir spalvos tada tiek vienos, tiek kitos iš esmės tinkamos. bet taip dažniausiai nebūna blush2.gif . Vis tiek kažkaip gaunasi arba labiau tinka šiltos, arba labiau šaltos spalvos. Šiuo atveju indikatorius apelsino oranžinė spalva. Nors osinkoi lyg užtikus buvau paminėta žiemą, kurios individualioje paletėje buvo oranžinė. Tada lieka kontrastingumas: žiemoms tinka itin dideli kontrastai visomis prasmėmis, aiškūs spalviniai raštai (ta prasme aiškiomis ribomis), pavasariai visgi netempia tokio kontrasto. Dar ... pavasariai jai ir atrodo gerai su skaisčiai raudona "futbolke" juoda apykaklaite, tai jau su juodai balta "futbloke" ir juoda apykaklaite nebe kaip: eina į antrą planą (patirtis stebint sūnų blush2.gif )
Čia nagrinėja kaip tik tokį variantą.

Tuo pačiu paminėtas variantas kai veido oda šalta, o kūno šilta (kaip ir rašiau Be-bop-a-lulai apie tai, kad manau jog jai kūno oda šilta, tai tipas veikiausiai šiltas, nebent kūno oda su dirbtiniu įdegiu)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 22 birželio 2012 - 13:09
QUOTE(bytte @ 2012 06 21, 21:03)
Na labai šviesi oda turi tokį polinkį maskuotis kaip šalta. Aš nelabai prisimenu kuri foto jūsų buvo, bet ... foto dažnai šviesi oda atrodo paprasčiausiai šalta, nežinau kodėl  unsure.gif jos šiltumas pasimato tik su spalvom... Aš linkus būčiau tada manyti kad šilta oda, jai kūno šilta.
Su pudrom tai nežinau kam LT lengva, aš sau irgi nerandu tinkamos... tai per rausva, tai per gelsva... nesuprantu nei kurią mėgint, visos kažkokios net ne į tą pusę man atrodo. Dabar pati esu žiauriai papilkėjus, tai peidge atspalviai šviesūs dar dar  doh.gif , o jaunystėje nieko net į tinkamumo pusę (aišku ir pasiūla mažesnė buvo).

Dalinuosi nuoroda apie soft autumn. Rusiškai neskaitančiom iri verta pasižiūrėt... surinka Drew Barrymore su soft autumn spalvos apranga.

Aciu, uz nuoroda. thumbup.gif labai abejojau tarp soft summer ir soft autumn, bet panasiausia, kad esu svelnus rudenelis, ne s tinka daugelis zalios atspalviu, ypac chaki. tinka ir pieno baltumo, salta rozine.
O ypas netinka - "klasikines" spalvos, ryskiai balta, raudona ir juoda..
Atsakyti