Įkraunama...
Įkraunama...

Lopelis-darželis "Kurpaitė"

Sveikos, mamytės, forume neradau nė žodelio apie lopšelį-darželį KURPAITĖ, esantį berods Birželio 23-iosios gatvėje. Girdėjau, kad ten į lopšelį priima nuo metukų. Gal kas galite pasidalyti patirtimi?
O gal senamiesty ar naujamiesty yra dar kitų lopšelių, kur priima metinukus?
Būsiu labai dėkinga. 4u.gif Mat sunkiai sekasi rasti auklę...
Atsakyti
Gal dabar kuri nors mamytė turės atsiliepimų apie šį lopšelį-darželį. 4u.gif
Atsakyti
Mane irgi domina !!! 4u.gif
Atsakyti
Mane irgi domina sis darzelis, nes mazule ten atiduodu. Bet niekas cia nesidalina nuomonem unsure.gif
Gal is anksciau pasirodziusiu cia mamuku turi jau kuri nors savo nuomone?
Atsakyti
Na jei niekas nieko neraso, papasakosiu as.
Buvom siandien puse dienos. Grupeje buvo 8 maziukai (nuo 1.2 iki 2.6).
Tokie jie organizuoti, valgo patys, net pats maziausias labai stengiasi. Prasosi ant puodo. Tvarko zaisliukus. Grazu ziuret.
Sedejau ir stebejau savo dukra. Pirma diena jai buvo fantastiskai idomu, nes daug nauju zaislu, vaiku aplink. Rytoj bandysiu iseit ir trumpam palikt ja grupeje. Tikiuosi, kad ji adaptuosis.
Paragavau maista per pietus kai padejau valgyt dukrai, visai skanu buvo.
Darzelyje tik 4 grupes.
Atsakyti
savo vaiko i si darzeli nevedu,bet esu buvusi kitais reikalais biggrin.gif maciau keleta grupiu nuo pypliuku iki vyresniu. Seimininkeles rupinasi vaikuciais labiau nei aukletojos. Maciau kaip jos vede pypliukus laiptais is antro auksto i pirmaji ir vienas pipiriukas nugriuvo nuo laiptu ir uz tai dar buvo aprektas.Man taip suskaudo sirdi, kad pati padaviau ranka tam pypliui ir nuvedziau ji i grupe. Taip pat maciau, kaip pats maziausias vaikiukas vienoje grupeje pasislepes kamputyje uz duru tupejo ir ziurejo i kitus vaikus tokiomis liudnomis akelemis..... jei jo mamyte ji toki pamatytu..... unsure.gif
Atsakyti
o tai tas darzelis lietuviskas ar maisytas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tatli @ 2008 02 07, 18:41)
o tai tas darzelis lietuviskas ar maisytas? g.gif

Rusu tas darzelis.
Papildyta:
QUOTE(aureja25 @ 2008 02 07, 14:22)
savo vaiko i si darzeli nevedu,bet esu buvusi kitais reikalais  biggrin.gif maciau keleta grupiu nuo pypliuku iki vyresniu. Seimininkeles rupinasi vaikuciais labiau nei aukletojos. Maciau  kaip jos vede pypliukus laiptais is antro auksto i pirmaji ir vienas pipiriukas nugriuvo nuo laiptu ir uz tai dar buvo aprektas.Man taip suskaudo sirdi, kad pati padaviau ranka tam pypliui ir nuvedziau ji i grupe. Taip pat maciau, kaip pats maziausias vaikiukas vienoje grupeje pasislepes  kamputyje uz duru tupejo ir ziurejo i kitus vaikus tokiomis liudnomis akelemis..... jei jo mamyte ji toki pamatytu..... unsure.gif

Na visko gali buti. Maniske tik 3 diena, bet eina noriai. Zinau, kad pirma savaite vaikai dar nesupranta kas ir kaip, ir visos lomkes prasideda veliau. Ziuresim.
Sitoje maziuku grupeje (ji pirmame aukste) aukletojos labai malonios. As, atejus, sedejau prieskambaryje su maze gal 10 minuciu, ir niekas manes nemate. Grupeje uz duru nereke ant vaiku, o kaip tik maloniai kalbejo, zaide, ramino, jei kas verke.
Atsakyti
pradejom lankyti si darzeli, dar tik dvi dienos, mano zuikiui ner 2 matuku dar, bet aukletoja ir auklyte tai tikrai superines, apskritai gera nuomone as apie si darzeli susidarius, ir drauge ten leido dukryte, kuri jau tuoj keliaus i pirma klase, tai tik pagyras darzeliui girdejau is jos thumbup.gif
mano sunelis labai naminis, tai pas aukletoja ant ranku beveik visa diena praleidzia, iseidamas net pabuciavo ja, taip ji jam patiko, nors pas svetimus zmones neina siaip smile.gif
Papildyta:

Ikulia, musu mazyliai turbut ta pacia grupe lanko, mes irgi pirmame aukste ax.gif
Atsakyti
Gal kas dabar turi kokiu atsiliepimu apie darzeli ?

butu labai labai idomu isgirsti api lopselinuku grupes

4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
mes vedame sūnelį į šį darželį lygiai nuo 1 metukų, kitaip tariant jis pusantrų metų išbuvo jauniausiųjų grupėje (pirmais metais kaip jauniausias, antrais - kaip vyriausias smile.gif ), o nuo rugsėjo ją pakeis - keliaus pas vaikučius nuo 3 metukų.
Esami labai patenkinti darželiu - kiek maitinimų (jokių mišrainių ar dešrelių), tiek priežiūra ir auklėjimu. Auklėtojos ir joms padedanti moteriškė labai malonios, ne kartą teko girdėti ir matyti kaip elgiasi su vaikučiais "už uždarų durų" - jokio rėkimo ar kažko panašaus, labai kantrios ir ramios, matosi, kad darbą savo mėgsta - buvau rami palikdama net tokį mažutį vaikelį. Beje, nebuvo jam jokių ašarų, susijusių su darželio lankymų. Auklėtojos pačius jauniausius grupėje tikrai stengiasi labiau prižiūrėt, bent jau tuos, kuriems tą globa išties reikalinga - dažnai matau kaip jie yra nešiojami ant rankų ar sėdi ant kelių, yra pamaitinami.
Dėl disciplinos ir įgūdžių - vaikas greitai išmoko pats valgyti ir naudotis puoduku, žaislus padeda į vietas - taip juokingai kartais būna: pamato, kad jo jau atėjo, jis taip nekantrauja, džiūgauja, bet bėga į priešingą pusę padėti žaislo arba atiduoti jį auklėtojai smile.gif
Atsakyti