Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Obuolių pyragas. Pigu ir žiauriai skanu!
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Receptų konkursas „Kalėdinis gardumynas”
Pages: 1, 2
*Urtėja*
taiva, pradesiu vardinti musu receptuka:
"OBUOLIU PYRAGAS"
Mums reikes:
4 MAXIMOS kiausiuku
1 OPTIMOS LINIJOS stiklines cukraus
1 MAXIMOS stiklines miltu
1 valgomojo sauksto krakmolo
...cinamono
..MAXIMOS razinu
...ir daug daug obuoliu!!!!
bei apelsinu ar kokiu kitu vaisiu paposimui mirksiukas.gif
eIGA:
Atskirti baltymus nuo tryniu ir juo sgerai isplakti su cukrumi, cukraus deti mazdaug per puse, i trynius, ir i baltymus..I baltymus galima ilasinti citrinos rugsties, ir isplakti iki standziu putu.., tada sudeti trynius su baltymais, sumaisyti, ideti miltukus, krakmola, ir viska ismaisyti (geriausia mikseriuku isplakt)ir sudeti visus skanumynus kurie pazymeti MAXIMOS zenklu, obuoliai, razinos ir t.t. (pagal skoni) biggrin.gif tada dedame i bleta, paruosta kepimui (gali buti folija istepta aliejuku) viska sudedam , apibarstom cinamoniuku, ir kisam i i kaitusia orkaite , tada kepam mazdaug 30 min, kol iskeps....ir ka ...iskepta obuoliu pyragiu valgom su saltu pienuku, arba karstu sokoladu, bei apelsinais...
p.s. Salyga viena, butina pasidalinti su mazulikee^ ir Lolija.... drinks_cheers.gif

visoms sekmes !

user posted image

vyresnioji sesute
labai skaniai ir graziai atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif butinai kai turesiu laiko toki issikepsiu mirksiukas.gif
*Urtėja*
netik graziai atrodo, bet ir ziauriai skanu bei lengva... lotuliukas.gif
Džinė
tikrai skaniai atrodo essen.gif
Lolija
PATARIMAS geriausia valgyti dar karsta ( na ne toki, kad liezuvi nusidegintum).atsiskleidzia pats pyrago aromatingumas.sekanciai dienai geriau nepasilikti, geriau issikepti nauja. nors mano vyras tai megsta i darba puse pyrago nusinesti, tai bent vyrai isgiria kokia jo zmona sauni seimininke bis.gif
Virdzinija
QUOTE(Mazulikee^ @ 2006 04 07, 23:02)

4 MAXIMOS kiausiuku

..MAXIMOS razinu
*

o jei ne MAXIMOS ir ne OPTIMOS LINIJOS - tai jau kitaip gautųsi? g.gif
Lolija
QUOTE(Virdzinija @ 2006 04 09, 03:08)
o jei ne MAXIMOS ir ne OPTIMOS LINIJOS - tai jau kitaip gautųsi?  g.gif
*

visai nesigautu lotuliukas.gif
viltuke
QUOTE(Virdzinija @ 2006 04 09, 03:08)
o jei ne MAXIMOS ir ne OPTIMOS LINIJOS - tai jau kitaip gautųsi?  g.gif
*

Taigi nebeliktų autentiškumo laugh.gif
spicy
O kiek laipsniu turetu buti ikaitinta orkaite, tam kad per 30min iskeptu ir nepridegtu? blush2.gif
*Urtėja*
nu mes kai kepam tai pyraga dedame i 180 laipsniu orkaite, o paskui reguliuoji pagal padeti pyragelio, juk visos virykles manau skitingo galingumo ir pan., LABAI SKANU, patikekit...tereikia 10 min sugaisti jam pasidaryti smile.gif taigi sekmes visoms bigsmile.gif
Fiolita
Labai vilioja tas jūsų "žiauriai skanu" bigsmile.gif
Bet man neaišku, o kaip obuolius? Skiltelėmis pjaustyt? Tarkuot? ax.gif
Labai įdomu, nes galvoju dar šiandien tokį pyragą iškept essen.gif
*Urtėja*
nei skiltelem , nei tarkuot...o paparsaciausiai , mes pjaustom smulkiau, bet ne per smulkiai, nepamirskit issilydyti karsto sokolado, labai skanu...uzsipilti ant karsto pyrago... thumbup.gif
Lolija
siandien kepiau pyraga. vaikis pasake "per skaniai atrodo, kad jo galima butu nevalgyt" thumbup.gif
user posted image
user posted image
lotute
QUOTE(Lolija @ 2006 04 20, 21:43)
siandien kepiau pyraga. vaikis pasake "per skaniai atrodo, kad jo galima butu nevalgyt" thumbup.gif
user posted image
user posted image
*

teisingai ir pasake thumbup.gif thumbup.gif
Vėtružė
receptas senas, beveik kaip aš biggrin.gif bet pyragas tikrai labai skanus...

QUOTE(Lolija @ 2006 04 20, 21:43)
*

Per skaniai nebūna..., kaip ir per gerai arba per daug laimės... mirksiukas.gif

QUOTE(lotute @ 2006 04 20, 21:46)
teisingai ir pasake  thumbup.gif  thumbup.gif
*

neteisingai pasakė. Rekėjo pasakyti: 'Atrodo pernelyg skaniai, kad galėtum nevalgyti" mirksiukas.gif biggrin.gif
*Urtėja*
nu kuri mamyte kepe? kaip sekesi? drinks_cheers.gif
Fiolita
QUOTE(Mazulikee^ @ 2006 04 21, 21:26)
nu kuri mamyte kepe? kaip sekesi? drinks_cheers.gif
*

Aš jau išbandžiau 4u.gif
Tiksliau jau kelis kartus kepiau, nes labai skanu ir suvalgom per vieną kartą ax.gif
O tu gal kepi dvigubom porcijom? Nuotraukoj atrodo to pyrago tiek daug, palygint su tuo kas man gaunas smile.gif
Tiesa, antrą sykį kepdama tik 0,5 stiklinės cukraus dėjau. Stiklinė mano skoniui žyymiai per daug schmoll.gif
laima69
Einu kepti,kai iškepsiu parašysiu,koks gavosi.
*Urtėja*
bigsmile.gif ok lauksim rezultatu smile.gif skanu labai su ledais, sokoladu bei apelsinais thumbup.gif thumbup.gif geru kepiniu thumbup.gif thumbup.gif
laima69
Labai skanu...Gerai,kad kepiau iš dvigubos porcijos,nes ir tai jau beveik neliko. thumbup.gif
*Urtėja*
dziaugiuosi kad patiko...niu bandykit ir kitos tikrai nepasigalesit ;P
Lolija
QUOTE(Fiolita @ 2006 04 21, 22:54)
Aš jau išbandžiau 4u.gif
Tiksliau jau kelis kartus kepiau, nes labai skanu ir suvalgom per vieną kartą ax.gif
O tu gal kepi dvigubom porcijom? Nuotraukoj atrodo to pyrago tiek daug, palygint su tuo kas man gaunas smile.gif
Tiesa, antrą sykį kepdama tik 0,5 stiklinės cukraus dėjau. Stiklinė mano skoniui žyymiai per daug  schmoll.gif
*

as tai kepu is viengubos porcijos. dvigubai tokios dideles bletos netureciau. svarbiausiai yra gerai kiausiniu baltymus isplakti iki standziu putu, tada ir pyragas didesnis buna. o del cukriuko tai cia jau skonio reikalas- kam daugiau, kam maziau mirksiukas.gif
Toli
Merginos, pagarba jums. Pirma karta gyvenime iskepiau valgoma pyraga. 4u.gif Viskas butu liuks, tik truputi prisvilo apacia. Turbut cia del to, kad reikejo nedideles ugnies? g.gif Kepiau ant kiek mazesnes nei vidutines. g.gif O gal geriau kepti ant kepimo popieriaus nei ant folijos, nes ana reikejo truputi atkrapstyti? O siaip tikrai skanu, greita ir pigu. 4u.gif
*Urtėja*
DEkui notworthy.gif saunu kas taip giriat musu pyraga, mums jis irgi super skanus...todel musu nepamirskit per balsavima thumbup.gif drinks_cheers.gif prasom ir kitos kepkit nesidrovekit , patikekit kaip skanu... clap.gif
cameja
na ir isgyret cia visos bigsmile.gif ...eisiu ir as kept... biggrin.gif thumbup.gif
*Urtėja*
jo eik kepti, ir nepamorsk parasyti kaip sekesi thumbup.gif
cameja
na va ir as iskepiau... clap.gif thumbup.gif....apsivalgem,skanu.... essen.gif
*Urtėja*
kaip pamaloninai sirdele bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif saunu kad gavosi... thumbup.gif niu mamos kepkit , bandykit, ir pasakokit kaip sekesi....tikrai labai skanu thumbup.gif
peledziuke
kepiau ir as:
1.labai greitai paruosiamas
2.pigus
3.be proto skanus
Vnz-pyragas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Gaila, kad neliko ka nufotografuoti. ax.gif
Aciu recepto autorems thumbup.gif bigsmile.gif
westfield
Nieko nesuprantu ar is tiesu pyragas nesigautu be maximos ir linijos produktu?klausiu del to,kad gyvenu ne lietuvoj ir labai labai noreciau to pyragelio verysad.gif 4u.gif
palmyra
Patikek, tos pat skanus gaunasi ir ne is maximos ir optimos linijos produktu. thumbup.gif
Delta-2
Visos taip išgyrėt bigsmile.gif, reikės ir man išsikepti.Pagal produktus neturėtų būti daug kalorijų g.gif. O gal kas nors esate paskaičiavusios. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vėta
Man tai vietoj obuolių pyrago kostiumą rodo g.gif verysad.gif g.gif . Visai ne apetitnas schmoll.gif
nuvandaa
bet istikruju kaip skaniai atrodo tas pyragas
awiux
turiu obuoliu,ir visko kito,tik kad du kiaušiniai tėra g.gif ,tex tada kepimą rytojui atidėt-nes šiandien į pardą tingim eit blink.gif lotuliukas.gif
giedruciuke
Kepiau aš prieš gerą mėnesį obuolių pyragą pagal draugės receptą,tai toks kietas gavosi,bet čia prisiskaičius seilės tįst pradėjo.Lekiu į pardą produktų ir bandysiu kept šį šedevrąsmile.gif
Nikaja
Receptas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Pirmą kartą obuolių pyragas gavosi toks, koks ir turi būti. Paruošiamas labai lengvai, o skonis tai fantastiškas. Greit buvo pyragėlis sunaikintas. Tai kol turim obuolių kepu ir kepu kasdien. ?kas dar nekepė-būtinai pabandykit. Ačiū už receptuką biggrin.gif
Monikule
na va ir as kepu. Ziuresim, kas gausis.
neturejau citrinos rugsties ir ... cinamono... buvau tikra, kad jau koko, o jo tai turiu, pasirodo, klydau...
Ir siai par viena pakeitima padariau - parasyta, kad baltymus su cukrumi reikia plakti... nepatikejau, pabijojau rizikuoti (emiau 1,5 porcijos, t.y. 6 kiausinius ir gaila butu, jei nesigautu) ir viska su tryniais issukau, po to miltai, po to plakti baltymai. konsistencija teslos puiki gavosi:)
Ziuresim, ar tikrai toks skanus smile.gif
Ju'
Mano pyragas panašus. Tik krakmolo nededu. O kam jis? Dedu kokį šaukštą grietinės - dėl riebumo ir kad tešla apyskystė gautųsi. Normalaus dydžio kiaušinių užtenka trijų. O cukraus pilnos stiklinės man daugoka, bet tai jau pagal skonį... Obuolius pjaustau kubeliais, pilu juos tiesiai į džiūvėsiais pabarstytą skardą, apibarstau gausiai cinamonu ir užpilu tešla. Gaunasi visada. Kartais dedu juodų razinų - jų skonis ryškesnis nei kitų.
O į tirpinamą šokoladą (naudoju tik juodą) be pasigailėjimo smulkia tarka nutarkuoju visą šviežio apelsino žievelę (tik geltoną sluoksnį) ir įpilu šiek tiek romo - kvapnumėlis! tongue.gif
Puikus obuolių ir kiaušinių pertekliaus naikinimo būdas!
*Urtėja*
aciu aciu uz pagyras, skaniu jums pyrageliu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
giedruciuke
Sveikos,panos smile.gif Kepiau jau kokius 5 kartus per paskutinius porą menesių.Ir ką galiu pasakyti:skanu,paprasta,greita ir pigu thumbup.gif Pirmą kartą dariau viską tiksliai pagal receptą,antrąjį vietoj razinų dėjau vyšnias.Niam niam biggrin.gif Dar bandziau kriaušių įpjaustyt,tai šeimyna išpeikė verysad.gif
kačiux
O kepimo milteliu visai nereikia?
^Braškytė^
merginos gal kuri kepet pagal si receptuka ?
http://pragarovirtuve.lt/obuoliu-pyragas/323/

kaskaip man cia mazokai miltu g.gif as galvoju kepti is 1kg miltu g.gif
emiliukas
QUOTE(Mazulikee^ @ 2006 04 07, 23:02)
taiva, pradesiu vardinti musu receptuka:
"OBUOLIU PYRAGAS"
Mums reikes:
4 MAXIMOS kiausiuku
1 valgomojo sauksto krakmolo
...cinamono
..MAXIMOS razinu
...ir daug daug obuoliu!!!!
bei apelsinu ar kokiu kitu vaisiu paposimui  mirksiukas.gif
eIGA:
Atskirti baltymus nuo tryniu ir juo sgerai isplakti su cukrumi, cukraus deti mazdaug per puse, i trynius, ir i baltymus..I baltymus galima ilasinti citrinos rugsties, ir isplakti iki standziu putu.., tada sudeti trynius su baltymais, sumaisyti, ideti miltukus, krakmola, ir viska ismaisyti (geriausia mikseriuku isplakt)ir sudeti visus skanumynus kurie pazymeti MAXIMOS zenklu, obuoliai, razinos ir t.t. (pagal skoni)  biggrin.gif tada dedame i bleta, paruosta kepimui (gali buti folija istepta aliejuku) viska sudedam , apibarstom cinamoniuku, ir kisam i i kaitusia orkaite , tada kepam mazdaug 30 min, kol iskeps....ir ka ...iskepta obuoliu pyragiu valgom su saltu pienuku, arba karstu sokoladu, bei apelsinais...
p.s. Salyga viena, butina pasidalinti su mazulikee^ ir Lolija.... drinks_cheers.gif

visoms sekmes !

user posted image
*

Visai netyčia radau šitą pyrago receptą ir buvo iš karto išbandytas ir ką galiu pasakyti kad bus kepamas dar ne vieną kartą.Ačiū už superinį receptą. 4u.gif
VaidaAs
na va, pakeiciau ir as savo pyrago recepta... tik nesusilaikiau ir idejau siek tiek riebalu... nes mes megstame ji valgyti kita diena... o be riebalo buna sausokas gi?
Na imeciau kepti, ziuresim kas gausis. ai, vietoj krakmolo idejau miltu, nes... neturiu jo paprasciausiai tokio kiekio o eiti i parduotuveje jau per velu buvo blush2.gif

aciu uz receptuka 4u.gif . Nuotraukyte imesiu veliau blush2.gif
VaidaAs
na va, receptukas liuks. Nufotkint nepavyko, kol suvaiksciojau i tualeta, essen.gif mano vyrai puse suvalge... gun_bandana.gif
Man asmeniskai cukraus daugoka, bet vyrai sake nedryst mazint nono.gif
Na kitam kartui tirkai deciau 50 gr margarino / sviesto, o kas neturit tiek krakmolo - drasiai galit deti vietoj jo puse stiklines miltu...
aciu uz receptuka. (as anksciau dariau su daug sviesto ir grietines. Gaudavosi liuks, skanus, bet man asmeniskai per riebus... blush2.gif
audingiene
o as issikepiau su melynem, gavosi puikiai thumbup.gif tik gal melyniu kiek mazokai nes dariau dviguba porcija blush2.gif tik kai cia prisiskaiciau tai idesiu kitakart kokio sviestuko nes pagrindinis valgymas jo bus ryt ir poryt, tai jau dabar jauciasi kad siektiek sausokas.. bet anyways vistiek ziawwwriai skanu, aciu 4u.gif

user posted image

user posted image
Fiolita
Pries 4 metus kepiau si pyraga, ir taip vel jo uzsimaniau...Vel kepsiu thumbup.gif
Ruggiagele
Vakar is anytos obuoliuku sugalvojau iskepti pyraga ir radau sita super paprasta recepta thumbup.gif tik as ji truputeli pakeiciau: vietoj krakmolo ikausiau sauksta grietines, puse saukstelio kepimo milteliu ir sauksteli vanilinio cukraus. dejau obuolius ir saldytas melynes. ir ant viso gerio kepimo inde apslaksciau burbonu (del kvapo), ant virsaus pabarsciau sluoksni dziuveseliu, uzdejau riekelemis pjaustyta sviesta ir dar sluoksni dziuveseliu.tiesa, tas teslos sluoksnis buvo pas mane visai plonas, dvigubai daugiau obuoliuku. nu super skanu buvo thumbup.gif tas virsutinis dziuveseliu sluoksnis su sviestu laaabai pagerina reikala ir ir visai neapsunkina proceso.
pabandykit, kas nebande drinks_cheers.gif
adatiene
Labas rytas, parašau patarimo ax.gif . Ar galima užmaišius obuolių pyrago tešlą, kepti tik maždaug po valandos g.gif . Turėsiu svečių ir noriu pavaišinti šiltu obuolių pyragu, bet prieš tai orkaitė bus užimta, gaminsiu kitą patiekąlą. ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.