Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 16

15 tema
2012 m. katalogasuser posted imageuser posted imageuser posted image

IKEA mūsų namuose
Prisijungimas: ikeaSM
Slaptažodis: ikea

Vežėjai:
- Kšištof: ikeabaldai.wordpress.com 8 61 222 231 ksistof@ikeabaldai.com

- Jurga: lt-lt.facebook.com/pages/IKEA-Lietuvoje 8 687 22282 ikealietuvoje@gmail.com

- Olegas: ikeaexpress.lt 8 606 69963 oleg@ikeaexpress.lt

- Erikas: ikeamarket.lt 8 655 66222 info@ikeamarket.lt

Klaipėdoje:
Ikeabaltija 8 67223477 info@ikeabaltija.lt

Orientacinės galutinės prekių kainos litais - ne daugiau nei parašyta zlotais. Pvz., jei daiktas kainuoja 100 zlotų, tai jį įsigysite už ne daugiau 100 lt (Vilniaus mieste). I kitus miestus vežama, bet yra papildomas mokestis. Tikslių kainų reikia teirautis vežėjų arba pasinaudoti jų puslapiuose esančiomis skaičiuoklėmis. Skaičiuoklių paskaičiuota kaina yra galutinė - papildomų mokesčių nėra.
Prašome ne tik gerėtis, bet ir pasirodyti friends.gif

Programos projektavimui

Užsakymus darome iš Lenkijos IKEA
Anglų kalba skaityti apie prekes
arba rusų kalba
Kitos kalbos ir šalys
Skirtingų šalių IKEA puslapiuose dominantys daiktai turi tuos pačius pavadinimus ir artikulus. Galima pasinaudoti IKEA puslapyje esančioje paieškoje.
Dėl neaiškios daikto komplektacijos ar vidaus, patartina peržvelgti surinkimo instrukciją 'Instrukcja montażu".
Kaip ikelti nuotrauką iš Ikea puslapio: užeiti su pele ant nuotraukos, spaudžiam dešinį, pasirenkam "Nukopijuoti paveikslėlio URL adresą", tuomet SM rašant žinutę pasirinkti langelį IMG, ten įkopijuoti adresą. Nepamirškime įkelti ir pačių nuorodų.
Taip pat temose galima naudotis paieška, pasirinkti "Spausdinti temą", spausti CTRL+F ir ieškoti norimo žodžio (dominančios prekės vardo).
user posted image
Atsakyti
Niu ką, užsisakiau ir aš tą ąsotėlį vandeniukui/vynui, pagalvojau, kad net jeigu neprilips, tai tik 5 zl tekainuoja, galima bus "netyčia" sudaužyti biggrin.gif Bet visgi, manau, ypač vasarą visai puikiai jis turėtų tarnauti rolleyes.gif
Atsakyti
Na užrodžiau. Tuoj man pačiai neliks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2012 03 10, 23:11)


Bardzo dzienkujemi biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, esu naujokė šioje temoje, Bet aptikau dominančias smulkmenas iš Ikea, tačiau nežinau kaip vyksta visas procesas - atrodo, kad per vežėjus verta vežtis tik stambias prekes. Ar smulkmenas įmanoma kažkaip siųstis, ar taip pat per vežėjus? Kiek kyla kaina, jeigu adresas ne Vilniuje? Gal kas galite atsakyti? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinnamona: 11 kovo 2012 - 17:49
QUOTE(Sense @ 2012 03 11, 18:02)
Na užrodžiau. Tuoj man pačiai neliks  biggrin.gif

Dar ka nors pasakykit, ka i sarasus esate itrauke, gal kas dar gero bus smile.gif

QUOTE(Cinnamona @ 2012 03 11, 18:48)
Laba diena,  esu naujokė šioje temoje, Bet aptikau dominančias smulkmenas iš Ikea,  tačiau  nežinau kaip vyksta visas procesas - atrodo, kad per vežėjus verta vežtis tik stambias prekes. Ar smulkmenas įmanoma kažkaip  siųstis,  ar taip pat per vežėjus?  Kiek kyla kaina, jeigu adresas ne Vilniuje? Gal kas galite atsakyti?  smile.gif

Siustis negalima. Yra tik du budai - arba patiems vaziuoti i Ikeja arba tarpininkai atveza, smulmenas taip pat. Kiek kainuoja ne i Vilniu kiekvienas tarpininkas parasys. Geriausia nusiuskit uzklausima jiems su sarasu
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 03 09, 13:23)
Is nuotraukos atrodo, kad lygintuvas kristi atgal gali laisvai, taip nera?



nekrenta tikrai, jis taip "isimauna" gana giliai, pas mus lygintuvas VITEK smile.gif manau kad visiems turi tikt lygintuvams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksine: 11 kovo 2012 - 18:18
Na, tada reikes bandyti ta lygintuvo dekla.

O gal kuri turite sia lenta? Kaina savo pigumu biski gasdina, bet rimtos lyginimo lentos neturiu, kur laikyti. Si butu kaip tik pasikabinti ant sienos , o esant reikalui issitraukti. Gal bus atsiliepimu?

user posted image


Beja, kokio cia atspalvio Bjursta? Berzas ar azuolas? doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silke:): 11 kovo 2012 - 19:29
IKEA Vilniuje jau pradejo ieskoti darbuotoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2012 03 11, 20:08)
Beja, kokio cia atspalvio Bjursta? Berzas ar azuolas? doh.gif

Manau, kad berzas, azuolas tamsesnis

QUOTE(ooo @ 2012 03 11, 20:36)
IKEA Vilniuje jau pradejo ieskoti darbuotoju smile.gif
Idekite nuoroda
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2012 03 11, 17:02)
Na užrodžiau. Tuoj man pačiai neliks  biggrin.gif

Aga, labai šauniai užrodėt thumbup.gif
Rodo sandelys Targowek'o, kad 529 vnt yra, tai gal užteks visiems lotuliukas.gif Bet kad nebūtų, kaip su Trygg'ais, kai visos laukė, o niekam neparvežė, nes labai didelis svoris su visais užsakytais stiklais gavosi unsure.gif

QUOTE(ooo @ 2012 03 11, 19:36)
IKEA Vilniuje jau pradejo ieskoti darbuotoju smile.gif

Geras, o tai bent statybos ten prasidėjo kažin?
Atsakyti
QUOTE(Ga-aP @ 2012 03 10, 18:07)
Ir dar, gal ciupinejot, turit, kaip kokybe arbatinuko:
http://www.ikea.com/...ducts/90150071/

Ciupinet neciupinejau, bet daug kas dejosi y krepsius smile.gif Gal del to, akd buvo isdeti "ant praejimo" smile.gif Bet atrode visai dailiai smile.gif bent man 4u.gif

QUOTE(~Beauty~ @ 2012 03 10, 22:10)
Gal kas visgi turit tokį IDEELL ar kokių kitų panašių puodelių, ar ne per maži jie, ar patogios auselės?

Pirkau uosvienei lauktuviu smile.gif Tikejausi didesniu, nes man jie tokie arbatiniai, o dydis kaip kaip kavai, sakyciau... niu gal tik as megstu arbata maukti is kibiro biggrin.gif Bet is esmes jie zemesni, nei tradiciniai tokio tipo stikliniai puodeliai smile.gif Bet toooki mieli ir patogus, kad negalejau nepaimti ax.gif

QUOTE(Hennessy @ 2012 03 11, 17:44)
Niu ką, užsisakiau ir aš tą ąsotėlį vandeniukui/vynui, pagalvojau, kad net jeigu neprilips, tai tik 5 zl tekainuoja, galima bus "netyčia" sudaužyti

Suuuuper asoteliai thumbup.gif Prigriebiau du doh.gif

ryt uzsusksiu dar papasakot apie tuos fotelius, kur praset paziuret ir apie uzklausta stala, jau vyrs varo nuo kompo doh.gif
Atsakyti