Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 16

QUOTE(Laputa @ 2012 03 25, 18:57)


Ačiū 4u.gif

QUOTE(Alchemie @ 2012 03 25, 21:16)
Nu ta Siguldos baldu direktore tiesiog isizeidusi, kad Ikea ateina. Kalba, kad baltarusiams bus sunku pirkti del muitu, o, kad latviai ir estai vaziuos, tai negalvoja...o del islepinto Lietuvos pirkejo, tai as nesuprantu unsure.gif man pvz. lietuviskos kainos visai neatrodo lepinancios, juolab, kad dizaino ir kokybes as irgi daznai pasigendu g.gif nu bet tipo mes ta jauna seima, kuri neemigravo ir perka tuos ikejinius baldus biggrin.gif


Man irgi pasirodė, kad ta Siguldos direktorė pati save ramina biggrin.gif Juokinga, kai sako, kad jaunos šeimos neperka ar nekeičia baldų. aišku, jei pirkti tik LT, tai tada aišku, kad niekas tiek negali sau leisti. O ir dizainas toks, kad net graudu... SBA kėdės šiek tiek primenančios mūsų turimas GILBERT, kainuoja beveik 300 Lt, kai IKEA jos 139 zlotai. Tai kas sau gali tiek leisti? Gerai, truputį atsitokės LT baldų gamintojai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(meile_G @ 2012 03 25, 08:42)
Sutinku, kokiam gimtadieniui vaikams tai pats tas butu  mirksiukas.gif

1. Merginos, vakar buvau suomiu Ikejoj  bigsmile.gif Prifotkinau specialiai jums smile.gif
Po truputi sukelsiu nuotraukas. Zinokit turiu labai daug pastabu prekem, tiek geru tiek blogu, tai nepykit uz kritika jei kas tokiu daiktu turite.

2. Trumpai apie pora prekiu be nuotrauku: del POANG foteliu, ramiai ismeciau minti del ju, nes gyvai jie man nepatiko, jie yra labai zemi. Kai ikrenti ten, tai patogu, bet kai reikia atskelti, tai uz porankiu trauki save i virsu... As visada ziuriu, kad sofos, foteliai, kedes butu ne zemos, tai POANG man pasirode tuom nepatogus.

3. Dar del PUSH Openeriu, kiek visi gyre, ne viena neparase, kad jie gi yra TYLUS. Jei kam svarbu, kad dureles nesidauzytu, tai imkit Push openerius, uzsidaro ir atsidaro tyliai. Gaila, as savo bestos duris jau pragreziau rankenelems, kazkaip nuogastavau, kad dureles nuo push ilgainiui issiteps, o dabar matau, kad imciau pusha  4u.gif

1. Super, labai laukiam atsiliepimų ir nuotraukų bigsmile.gif

2. Aha, žinojau, kad jie tokie relaksavimui skirti, bet tuo jie man ir patinka blush2.gif

3. Buvo rašyta, gal praleidot? Man atrodė, kad nėra visai tylūs, bet kitos merginos tikrai sakė, kad tylūs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ga-aP @ 2012 03 25, 21:28)
Sveikos, labai reikia skaitymui lempos, pastatomos, torsero  ax.gif  Parekomenduokit, kas turit, reikia, kad reguliuotusi stiprumas...

va, tarp situ renkuos:
Lersta



Turejom sita. Stiprumas nesireguliuoja, jungiklis tik ijungimui ir isjungimui. Stabili, pavirsius neteplus (nesimatydavo pirstu antspaudu, jei paliesdavai). Pirkom laikinam naudojimui, bet uzsiliko ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2012 03 24, 17:37)
Rimi identišką IKEA pirkau už 14 Lt.


o kada? senai ar nelabai? nes man kaip tik irgi siuo metu reikia bigsmile.gif

QUOTE(JM @ 2012 03 24, 22:49)
irankius turite is tos pacios plastmases? realybeje man jie pasirode nepatogus naudoti,(todel ir nepirkau) bet neisbandziusi negaliu nieko teigti
Papildyta:

kiekvienam savo drinks_cheers.gif
siaip kadangi as ne vaikui o vaiku grupei pirkau tai pasiteisino 100%  thumbup.gif


bent jau maniskiui tai labai patogus, del to kad ant galo burbuliukai tokie yra, o kadangi maniskis dar ne taip puikiai juos valdo tai del tu burbuliuku jam labai patogu uz galo laikyti. Aisku peiliai tai nelabai reikalingi bet saukstai ir sakutes labai puikus thumbup.gif dydis labai tinkamas mazom burnytem, nes pvz mano virtuviniai saukstai tai per dideli mazai burnai, o sitie pats tas puikiai telpa i burna.

o as stikliniu/porcelianiniu tai jau nei uz ka neduociau schmoll.gif tikrai zinau kad sudauzys. Man gaila butu ko ne kasdien naujus pirkti, per brangu irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asterra: 26 kovo 2012 - 10:08
QUOTE(asterra @ 2012 03 26, 10:07)
o kada? senai ar nelabai? nes man kaip tik irgi siuo metu reikia  bigsmile.gif


iki paziurekit, as ten gal 18lt mokejau
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 03 25, 18:07)
Labai ciekava, įmeskit nuorodą wink.gif


Na va kol nebuvau prie interneto, jau spėjo už mane daug kas įmest smile.gif

Aš tai nežinau... Na kas lengva ranka gali pirkti Domus Galerijoj ar kt. brangesnėse parduotuvėse..., tai nepuls apsistatinėti Ikea. Siguldos nežinau - nesidomėjau, nei kas ten per baldai bei kokybė.

Bet gerai pamenu savo pačios keliones po Audėją, Baldų Rojų, Renleną netgi... ieškant minkštų baldų, lovos, lentynos ir pan... Pamenu daug varginančio ieškojimo,kai jau kriterijus buvo išsirinkti (pagal kišenę) ką nors ne gražaus, bet bent ne baisaus. Nu lentyna stovi kažkokia ofisinė, nes buvo pigiausia.... :/ Sofos/fotelių komplektas kažkoks vistiek lenkiškas. Na forma tik jų padori, atitinkanti daugiau mažiau mano skonį... Lovą po ilgų ieškojimų, radau Renlenoj... Na Renlenoj tada kai paskutinį kart buvau buvo įdomesnių baldų, tik kiek pamenu, kaina kaina... Juk apstatinėt reik ne savo būstą. Turėt kur patogiai miegot ir pan. O spintų komodų pvz, kas atitiktų kainos/stovėjimo vietos/ grožio -baisumo santykį taip ir neradau.
Tai mum, jaunai šeimai, gyvenančiai ne savo būste Ikea tikras atradimas (SM dėka) ir išsigelbėjimas. Nes net tos pigios ANEBODOS, kurių šiaip nepirkčiau į nuosavus namus, arba pirkčiau laikinai.... na visai man jos neblogai žiūrisi ypač palyginus su LT asortimentu. Juo lab už tokią kainą nieko neradau.
Tai nematau nieko blogo nei gėdingo toj Ikėjoj pirkt... Nabar bent jau lengvai įsigijau į ką vaikų rūbelius sudėt ir pan. Ir dar kažką planuoju įsigyt.

O tai kad ji ateina į LT... na aš abejoju ar pirksiu LT, jei nebus galimybės atvežt iki namų durų :)Arba jei kainos bus brangesnės nei Lenkuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2012 03 26, 11:07)
o kada? senai ar nelabai? nes man kaip tik irgi siuo metu reikia  bigsmile.gif
bent jau maniskiui tai labai patogus, del to kad ant galo burbuliukai tokie yra, o kadangi maniskis dar ne taip puikiai juos valdo tai del tu burbuliuku jam labai patogu uz galo laikyti. Aisku peiliai tai nelabai reikalingi bet  saukstai ir sakutes labai puikus  thumbup.gif  dydis labai tinkamas mazom burnytem, nes pvz mano virtuviniai saukstai tai per dideli mazai burnai, o sitie pats tas puikiai telpa i burna.

o as stikliniu/porcelianiniu tai jau nei uz ka neduociau  schmoll.gif  tikrai zinau kad sudauzys. Man gaila butu ko ne kasdien naujus pirkti, per brangu irnesakyk.gif  biggrin.gif

maniske paveldejo mazulyte paauksuota sakute ir peiliuka biggrin.gif (peilis tai labiau tinka gal kokiems sulipusiems knygos lapams praplesti, nes astrumo tai 0 biggrin.gif ) ir sauksta irgi mano vaikystes toki desertini paveldejusi, tai i burna telpa biggrin.gif tai tipo valgo kaip aristokrate lotuliukas.gif
O siaip tai as turiu keleta arcaroc dubeneliu stikliniu, puodeliu, gerai plaunasi, ant MEDINIU grindu neduzta, aisku plyteles gali buti rimtesnis isbandymas biggrin.gif
Atsakyti
o aš gerai pamačiau reportaže, kad Expedit Lietuvoj gamina?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2012 03 26, 10:29)
o aš gerai pamačiau reportaže, kad Expedit Lietuvoj gamina?

lietuvoj labai daug ka gamina. SBA ikejai gamina 90proc savo produkcijos, Vilniaus baldai 100proc. ikea maitina lietuvos baldininkus jau ilga laika.

http://prekyba.evers.../naujienos/2330
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 03 26, 10:35)
lietuvoj labai daug ka gamina. SBA ikejai gamina 90proc savo produkcijos, Vilniaus baldai 100proc. ikea maitina lietuvos baldininkus jau ilga laika.

http://prekyba.evers.../naujienos/2330


Dabar galvoju, ar gami pas mano mama nuo seniau stovėti expeditai... nu ti top atrodo. Bet pirko kažkur LT g.gif Bet čia gal prieš 8... metus...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2012 03 26, 10:37)
Dabar galvoju, ar gami pas mano mama nuo seniau stovėti expeditai... nu ti top atrodo. Bet pirko kažkur LT  g.gif Bet čia gal prieš 8... metus...

nu matot net domus galerijoj rasite ikejiniu baldu, tai gali buti, kad ir jusu mama isigijo smile.gif
Atsakyti
kiek zinau Lietuvoje gamina baltus ir sviesiu spalvu baldus, taigi pas mane visa virtuve (isskyrus fasadus) paskui lentynele knygoms maziukei 9ten net ant ploksciu buvo uzrasyta "kaire" ir "desine" biggrin.gif )batu deze...zodziu visokiu Malm komodu baltu, ir Hemnes baltu Lt galimapigiau isigyti, nevaziavus i Ikea mirksiukas.gif
Atsakyti
Expedit gamina Vilniaus baldai. Yra ju pusplapyje ikelta.

Bet as visgi manau, kad kazin kaip cia su tuo pigumu LT Ikejoje bus g.gif Vistiek bus rinkos kainos...
Cia kaip Next rubeliai... Ieskojau vaikui striukes pavasariui. Next Akropolyje striuke kainuoja jei nemeluoju ~150 Lt, kai ta pati UK kainuoja 22 svarai t.y. ~88 Lt. Tai vistiek pigiau gaunasi parsisiust ta striuke per tarpininkes.
Zodziu cia LIETUVA... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cooliuke: 26 kovo 2012 - 12:47