Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 16

QUOTE(Laputa @ 2012 03 29, 18:55)
Paskutini karta vaziavo 23, o 26d. jau dalino, jei neklystu  g.gif
Dar priklauso kuriame mieste esate  4u.gif


Aišku ačiū labai, žinosiu ko laukti dabar smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 03 29, 19:19)
rodo, kad kablius galima pirkti pakabinimui, gal kur ant staktos g.gif tos kojos turbut ekspozicijoje padarytos

Lubose su tais spec kabliais, 4 varztai i lubas ir turi laikyti. Raso, kad sios supynes skirtos iki 70 kg, o pakabintos jos visai palei grindis gaunasi, tai neaukstai butu ir kristi
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 03 29, 18:19)
rodo, kad kablius galima pirkti pakabinimui, gal kur ant staktos g.gif tos kojos turbut ekspozicijoje padarytos

Ant pačios staktos tai gal ne, nebent virš jos į sieną tuos kablius montuoti... Bet tada siena sugadinta biggrin.gif

QUOTE(Dzhine @ 2012 03 29, 18:40)

Ne, ant gipskartonio tikrai nerizikuočiau. Bet irgi - kam galimybės leidžia, pvz. blokiniuose namuose, - po kelių metų nusibos vaikui, o lubose skylės rolleyes.gif

Kažkaip atrodo fainas daiktas, bet bent jau man per daug problemų sukeltų tokį kur nors įmontuoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 03 28, 18:28)
labai fainos tos tases, bet pas mus tik pensininkai su tokiom eina, nefasonas but su tokia iseit biggrin.gif as pirkau keptuve, puodelius, grafina,  miltu sijotuva ir dar keleta smulkmenu.

biggrin.gif aš tokią ir turiu, nu tik ne iš ikėjos, iš kitur, pamenu mamos pirmą reakciją, kai pamatė pas mane atvažiavus... doh.gif kaip tu eini su tokia, kaip kokia pensininkė lotuliukas.gif bet kai pamatė, kad kas trečias žmogus šopintis eina su tokiom,tai pakeitė nuomonę. ir kokių gražių jų yra, gėlėtų spalvotų jei kam patinka. ir labai patogu. į turgų tik su tokia važiuoju pvz.

QUOTE(bad_cat @ 2012 03 28, 21:44)
gal kas žinot pavadinimus, suradau nuotraukose, bet internetiniame puslapyje nerandu tokių:

vonioje susidėt šampūnams ir pan


QUOTE(Laputa @ 2012 03 28, 22:35)

ta nuotrauka pas mane, bet laputa parodė dar kitą lentynėlę,pas mane ne tokia, o ši:
http://www.ikea.com/...ducts/30171321/

ta ana man pasirodė nestabili, ir mažesnė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 29 kovo 2012 - 19:41
QUOTE(Hennessy @ 2012 03 29, 19:33)
po kelių metų nusibos vaikui, o lubose skylės  rolleyes.gif


daugiaukščio balkone (mūrinis namas) esam įsukę tokį kaip spec. kablį, ant jo tiesiog karabinais prikabinam ko norim: sėdimą hamaką, vaikų supynes ar pan., o užtaisyt skylę, tai baika irnesakyk.gif, balto glaisto ir tiek.

Bet šiaip namams labiau pritaikomas kitas ikea hamakas, kur pasėdėt su knyga ar pan. galima ax.gif, nes šis konkrečiai, tai tikrai laikinam pasiautėjimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 03 29, 19:40)

ta nuotrauka pas mane, bet laputa parodė dar kitą lentynėlę,pas mane ne tokia, o ši:
http://www.ikea.com/...ducts/30171321/

ta ana man pasirodė nestabili, ir mažesnė.


o kaip ji pasikabina? g.gif ar pasistato?
Atsakyti
QUOTE(Laputa @ 2012 03 29, 19:55)
Paskutini karta vaziavo 23, o 26d. jau dalino, jei neklystu  g.gif

Vilniuj dalino jau 25d, tiksliau galima buvo atvaziauot pasiimt, nes uzsakinejau uz nedidele suma..

beje, gavau ir as pagaliau keksiuku formeles, vakar jau isbandziau, super thumbup.gif
ir tas deklas maiseliams sudeti irgi patiko, daba nesivolioja po stalcius
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 03 29, 20:33)
Ant pačios staktos tai gal ne, nebent virš jos į sieną tuos kablius montuoti... Bet tada siena sugadinta  biggrin.gif
Ne, ant gipskartonio tikrai nerizikuočiau. Bet irgi - kam galimybės leidžia, pvz. blokiniuose namuose, - po kelių metų nusibos vaikui, o lubose skylės  rolleyes.gif

Kažkaip atrodo fainas daiktas, bet bent jau man per daug problemų sukeltų tokį kur nors įmontuoti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

I grezti didesne problema i bloka, nei paskui skyle uzglaistyti mirksiukas.gif
Tik pas mus name pirmam aukste gipsas pakabinta, o antram aukste nuolydis lubu, tai biski kazkaip kreivai reiktu kabinti g.gif nebent manau, kad tarp sienu (turim tokia galimybe, kur siauresnis koridoriukas yra) skersinuka ir nat jo g.gif nu matysim, bo kazkaip manau, kad mano vaikams tai butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 03 30, 07:14)
kad mano vaikams tai butu thumbup.gif

as irgi taip manau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2012 03 29, 19:53)
ir tas deklas maiseliams sudeti irgi patiko, daba nesivolioja po stalcius

As irgi jau pasikabinau, fantastinis daiktas thumbup.gif Dar 5 dovanoms paemiau draugems, tai visos irgi patenkintos smile.gif
Atsakyti
Radau dukrą stovint komodos stalčiuje. Ne šiaip komodos, o pigienos Anebodos. Keisčiausia kad dugnas dar neišlūžo. Visgi 12 kg. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2012 03 30, 11:13)
Radau dukrą stovint komodos stalčiuje. Ne šiaip komodos, o pigienos Anebodos. Keisčiausia kad dugnas dar neišlūžo. Visgi 12 kg.  lotuliukas.gif

Ir as saviske buvau radus jaukiai susisukus malm apatiniame doh.gif Gerai, kad kiti stalciai jau buvo prikrauti, nes kitaip butu uzsivertus ant saves, brrr..
Atsakyti