Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 16

QUOTE(Hennessy @ 2012 04 02, 10:15)
Po tokios š.. parodos turbūt daug kas nuspręs užsakinėti iš Ikėjos  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Labai nebloga idėja lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2012 04 02, 14:08)
mažoka ji tokia, va čia ant expedito stovi - akvariumas žiurkėnui  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2012 04 02, 14:08)
mažoka ji tokia, va čia ant expedito stovi - akvariumas žiurkėnui  biggrin.gif

Sakyciau, prabangus bustas ziurkenui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2012 04 01, 13:54)
Gavau pirmąjį savo IKEA užsakymą, viskuom patenkinta thumbup.gif Jau renkuosi, ką dar užsisakyti biggrin.gif


Labai fainai viskas atrodo thumbup.gif

O kada čia gavot?

Ar jau kasnors gavo savo prekes iš Jurgos 30 d. važiavimo? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 04 02, 13:15)
Buvome šeštadienį Litexpo baldų parodoje (nieko gero, bet ne tame esmė  lotuliukas.gif ), tai prie įėjimo mergaitės dalino IKEA katalogus (turėjo kelias dėžes, praktiškai visi ir griebė juos) su Kšištofo (ikeabaldai) kontaktais  biggrin.gif  Tai jeigu neatsakinės dabar į laiškus - žinokit, jog užsivertęs, matyt, užsakymais. Po tokios š.. parodos turbūt daug kas nuspręs užsakinėti iš Ikėjos  thumbup.gif  lotuliukas.gif


nu jau nu jau poniaaaa umn.gif: lietuviu pirkejas islepintas kokybe ir gaminamais baldais pagal uzsakyma, kur jau kreipsis i kazkoki vezeja is Ikejos bebe.gif biggrin.gif o siiap tai labai naturaliai viesieji rysiai ir zinomumas daromas, vat protinga, kad turejo katalogu thumbup.gif
QUOTE(Laputa @ 2012 04 02, 14:18)
Sakyciau, prabangus bustas ziurkenui  thumbup.gif

nu katinai Tryge gyvena, tai ko ziurkenams gerai negyvent biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal turit kas tokį kilimą, kažin, kaip jo kokybė? g.gif

user posted image

kilimukas

kaip šiaip jum ikea kilimai? Dar kilimo nesu turėjus jų rolleyes.gif unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 04 02, 08:15)
jam reikia paskambinti  mirksiukas.gif


man atrašė visus emailus tvarkingai, neskambinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 04 02, 10:34)
Merginos, kurios turit šį peilių galastuvą ASPEKT
mačiau, kad rašėt jog jis Fiskars, o kaip jis savo darbą atlieka?  bigsmile.gif Patenkintos?  blush2.gif



turiu naudoju, patenkinta, pirkčiau dar...
Atsakyti
QUOTE(roseemily @ 2012 04 02, 08:39)
Sveikos, gal žinot ar Kšištofas iš http://ikeabaldai.wordpress.com/ priima užsakymus? Rašiau jam į e-mail, bet nesulaukiau atsakymo. Gal jūs neseniai darėte užsakymus pas jį?

anksčiau buvau pas juos užsakiusi, bet kai surinkau antrą užsakymą, jau kelis mėnesius neatsako į mano kelis laiškus schmoll.gif nežinau, kas ten pas juos per politika doh.gif
užsakiau prekes kitur.
Atsakyti
Gal kas turit patirties su Ikea karnizais? g.gif Man reikėtų karnizo tokiam langui g.gif :

user posted image

Prie lango stovi Micke:

http://www.ikea.com/...ducts/90214308/

Kairėje - Hemnes.
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 04 02, 17:04)
turiu naudoju, patenkinta, pirkčiau dar...

Ane bigsmile.gif ? Tai tada jamsiu ir aš mirksiukas.gif Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 02 balandžio 2012 - 20:52
QUOTE(Louhi @ 2012 04 02, 19:50)
Ane  bigsmile.gif ? Tai tada jamsiu ir aš  mirksiukas.gif Ačiū.

Niu gal kas neigiamų turi atsiliepimų g.gif bet tikrai ne vieną žmogų žinau (čia), kas ta pačia naudojas, nu man tai super. svarbiausia saugiai pagalanda, nėra tikimybės pirštus įsipjaut, kaip kad vieną esu turėjus, kur pačiai ten reik per viršų brūžint, nepatiko schmoll.gif o čia žirgžt žirgžt tris kartus ir aštrus peilis. Trečius metus turiu, naudoju kol kas viskas gerai, o jei jau greit ir atšips, pigiau bus naują nusipirkt, nei galąst..
Atsakyti