Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 16

[quote=goodly,2012 04 04, 14:45]
kurią imti iš šių dviejų vaikams g.gif smile.gif gal kas turite ir galite tarti žodį ax.gif ačiū 4u.gif

Antrąją, nes galėsit skalbti su baltais skalbiniais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 04 04, 14:13)
nu is patirties, mes nelakavom pradzioje tos taburetes laiptelio, tai labai apsinese, nes nu laipioji, sedi ir t.t. vaikai ant tokiu keduciu irgi laipioja, sedi ir t.t. tai geriau jau padengti kazkokiais dazais, be to, maniske pvz. dar prasinesa kokiu flomiku doh.gif nu jis vandens pagrindu, tai nuo lakuotos kedutes paparstai nuvalai, o nuo nedazyto medzio doh.gif

Jau apsisprendziau lakuot smile.gif

QUOTE(meile_G @ 2012 04 04, 14:23)
Jeigu ka, ikejoj yra ir dazu ir laku

Gal nuoroda galetumet? lenkiskai visai nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
imk antrą, aš tokią kaip pirmą mėlyną čiupinėjau, kokybė tai gera, ale tokia labai ryški, sodri spalva, vaikams gal maloniau šviesesnėj, nors dar žiūrint kokio amžiaus vaikai g.gif
bet geriausia jų pačių paklaust mirksiukas.gif
Atsakyti
gal yra maciusiu sia vonios spintele. idomu kaip kokybe ir stalciai is vidaus atrodo.

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 04 04, 14:16)
Merginos, dėkoju už atsakymus, dabar tikrai lengviau.
Gal yra turinčių šią tarką?

user posted image

Nusižiūrėjau ją, bet prieš užsakant, būtų šaunu išgirsti nors keletą atsiliepimų.


as turiu. Nu tarka kaip tarka, tik labai jau plonai tarkuoja, gal del to kad i abi puses tarkuoja. Arba gal tik taip keista kol kas is po paprastos maximines biggrin.gif Dar tik koki pora menesiu teturiu. Bet kazkaip nepatogu taip tarkuot kaip paveiksliuke parodyta, aplink daug prisidrabsto, bet galima parvest ir kitaip.

QUOTE(Forgete @ 2012 04 04, 14:21)
ziurejau i ja, bet pagal ismatavimus man pasirode labai mazute


ne mazike, normali.

QUOTE(kuzyte @ 2012 04 04, 16:32)
Jau apsisprendziau lakuot smile.gif
Gal nuoroda galetumet? lenkiskai visai nesuprantu blush2.gif


man atrodo neapsimoka ikejiniu imt, nes senukuose ar ermitaze su maximos korta pigiau manau butu. Tik jei imsi butinai paskaityk ar geriau pas konsultantus paklausk kad nesmirdetu jeigu namuose zadi lakuot. O ir siaip manau yra nautralesniu kad vaikui butu tinkamas. Siaip man atrodo yra lakas kuris net tinka salyciui su maistu, tai apie toki pagavok, juk vistiek valgys ant jo, vis maziau kenksminga smile.gif
Atsakyti
Nepamenu, ar buvo kalbėta apie DVALA paklodes: ar gera kokybė? ar greitai nenusiskalbia, nesusigurguliuoja?
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2012 04 04, 20:08)
man atrodo neapsimoka ikejiniu imt, nes senukuose ar ermitaze su maximos korta pigiau manau butu. Tik jei imsi butinai paskaityk ar geriau pas konsultantus paklausk kad nesmirdetu jeigu namuose zadi lakuot.


Iš mano šviežios patirties - konsultantų pasiklausus, dar nepatingėkit paskaityti ir instrukcijos - manęs visai neseniai vos "nenukonsultavo" - nors kelis kartus sakiau, kad man reikia tik atnaujinti lakuotas grindis, man primygtinai siūlė gruntą, ant kurio etiketės bold'u buvo parašyta, kad jei bus gruntuojamas jau lakuotas daiktas, laką reikia pilnai pašalinti - jiems kelis kartus sakiau, kad šlifuoti esančio lako neketinu, bet kažkodėl niekas to neišgirdo doh.gif. Kai nunešusi parodžiau etiketę, pripažino suklydę doh.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz patarimus del lakavimo 4u.gif Tik nezinau kaip is mazes man reikes ji atimt doh.gif Jau labai jis jai patinka, sedi knygutes varto, deliones delioja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2012 04 04, 20:08)
O ir siaip manau yra nautralesniu kad vaikui butu tinkamas. Siaip man atrodo yra lakas kuris net tinka salyciui su maistu, tai apie toki pagavok, juk vistiek valgys ant jo, vis maziau kenksminga  smile.gif

drinks_cheers.gif mano vyras lakavo tokiais permatomais spec. vaikams, be kvapo, tik isdziuti turejo, vazdas, lyg butu nelakuota, bet apsauga lakuoto thumbup.gif

QUOTE(kuzyte @ 2012 04 05, 08:32)
Aciu merginos uz patarimus del lakavimo  4u.gif Tik nezinau kaip is mazes man reikes ji atimt  doh.gif Jau labai jis jai patinka, sedi knygutes varto, deliones delioja wub.gif

tai lakuokit vakare, per nakti isdzius ir ryte zais jau 4u.gif arba po viena daikta, viena kedute, paskui kita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 04 05, 08:12)
drinks_cheers.gif mano vyras lakavo tokiais permatomais spec. vaikams, be kvapo, tik isdziuti turejo, vazdas, lyg butu nelakuota, bet apsauga lakuoto thumbup.gif
tai lakuokit vakare, per nakti isdzius ir ryte zais jau 4u.gif arba po viena daikta, viena kedute, paskui kita biggrin.gif

o kaip kvapas? MB neleis man lakuot namie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2012 04 05, 09:16)
o kaip kvapas? MB neleis man lakuot namie  doh.gif

yra bekvapiu laku vandens pagrindu 4u.gif dziovinti pvz. balkone (nu jei nepusto doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 04 05, 08:50)
yra bekvapiu laku vandens pagrindu 4u.gif dziovinti pvz. balkone (nu jei nepusto doh.gif )

Neturim balkono, ruosiausi rusi lakuot blush2.gif
Atsakyti