Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 16

QUOTE(spaliukė @ 2012 04 06, 10:15)
tai kad rašo "apsauga nuo rūdžių, atsparus bet kokiu oru ir patvarus" 4u.gif Ir "Naudojimui lauke". Apie kibirėlius rašo tą patį smile.gif
ir man jų prisireikė doh.gif  biggrin.gif



Jus gal labiau suprante, o ju matmenys cia ziuriu tokie mazoki... g.gif ta taip iseina kad vazono skersmuo tik 17 cm??? g.gif ax.gif

Główne informacje
Długość: 23 cm
Szerokość: 17 cm
Średnica zewnętrzna: 19 cm
Maks. średnica doniczki: 17 cm
Wysokość: 19 cm
Średnica wewnątrz: 18 cm

Bendra informacija
Ilgis: 23 cm
Plotis: 17 cm
Išorinis skersmuo: 19 cm
Augalų puodą skersmuo: 17 cm
Aukštis: 19 cm
Vidinis skersmuo: 18 cm
Atsakyti
QUOTE(snace @ 2012 04 06, 09:20)
Jus gal labiau suprante, o ju matmenys cia ziuriu tokie mazoki...  g.gif ta taip iseina kad vazono skersmuo tik 17 cm???  g.gif  ax.gif

Główne informacje
Długość: 23 cm
Szerokość: 17 cm
Średnica zewnętrzna: 19 cm
Maks. średnica doniczki: 17 cm
Wysokość: 19 cm
Średnica wewnątrz: 18 cm

Bendra informacija
Ilgis: 23 cm
Plotis: 17 cm
Išorinis skersmuo: 19 cm
Augalų puodą skersmuo: 17 cm
Aukštis: 19 cm
Vidinis skersmuo: 18 cm

aha, išeina taip, nedideliems vazoniukams.
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2012 04 06, 10:25)
aha, išeina taip, nedideliems vazoniukams.



jauciu palergonijoms per mazai vietos juose butu... g.gif o gal bandyt tuos kibiriukus, ten pastatomus... arba pirmas sykiui reik ir toki ir toki uzsisakyti, o paskui jai tiks dar pasimti.. dar yra laiko iki gelyciu sodinimo balkonuose.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 04 05, 19:06)
turiu ir tokias, tai šios su užtrauktuku per viršų
http://www.ikea.com/...ducts/70166916/
kiek brangesnės.

mažesnė
http://www.ikea.com/...ducts/30166918/


vat šitas dėžes tai labai mėgstu drinks_cheers.gif, nemažai turiu, ir didelių, ir mažųjų, ir kelių spalvų, labai labai man jos drinks_cheers.gif, spinta pas mane atvira, tiksliau lentynos ir užuolaida priešais, tai šiose dėžėse "gyvenimas" pagrindinis ir vyksta. Didžiosiose poroje yra patalai, rankšluosčiai, kelios skirtos rečiau naudojamiems vaikų ir mano proginiams rūbams, kelios dar nelabai sezono rūbams (norint daug telpa į jas), mažosiose išskirstyta pižamos, apatiniai, kojinės, kažkokie labiau saugotini rūbeliai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Anushka_1312 @ 2012 04 06, 08:56)
Issirinkau si varianta http://www.ikea.com/...345/#/S89895345
cia kaip ir viskas aisku, bet maciau veliau toki siek tiek patobulinta varianta sios spintos http://cdn.home-desi...living-room.jpg
Tai, kaip suprantu, dabar reikia si varianta suprojektuoti sistemoje, kad suzinociau kaina?

Labai grazus variantas 4u.gif
Man gaunasi 1500 zlotu uz toki. Parasykit emaila, atsiusiu pdfa. Pastebejimai butu tokie: ikejos puslapy yra besta blizgus (tofta), paveikslelyje besta vara, jis neblizgus, bet tik besta vara ir besta vassbo turi, kad butu su stiklu. Visur sudejau push open, nes rankeneliu nera paveiksle. Ir nesu tikra, kaip del paneles televizoriui spalvos, ar stikline ta spalva ar balta, cia reiktu angliskam ikejos patikrinti.
Papildyta:
Ir dar, kas turite mazdaug toki varianta, user posted image
kai kuriau savo, tai man gavosi gan nemazas tarpas tarp vidines lentyneles ir stalciaus. Ta prasme stalcius neuzsidengia pilnai is virsaus. O paveiksliukuose ikejos tokiu tarpu nesimato g.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 04 06, 01:59)
Lenkiskai ir as nesuprantu, bet pagal pavadinima arba artikula galima po to rasti lenku ikejoj:
Spalvoti lakai



Cia ne lakas, o beicas mirksiukas.gif paskui ji reikia lakuoti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 04 06, 11:03)


wub.gif WAW!!! Esu be galo dekinga uz pagalba!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 04 06, 12:03)


Sitame paveiksliuke irgi matosi, kad yra tarpas - lentynele neprieina prie pat krasto (jei butu is virsaus fotografuota - dar aiskiau matytusi). Norint, kad nebutu tarpo, reikia deti kitus laikiklius lentynelei (tada tas tarpas butu prie nugareles). bet ar butu tie laikikliai sukomplektuoti pavaizduotoje spinteleje - nezinau, reiktu atskirai pastudijuoti visas BESTA spinteliu surinkimo instrukcijas.

http://www.ikea.com/..._66L208_PUB.PDF

Sestame puslapyje parodyta, kokie lentynu laikikliai naudojami montuojant dureles, manau tiktu ir lentynelems virs stalciu.
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 04 06, 12:13)
Cia ne lakas, o beicas  mirksiukas.gif paskui ji reikia lakuoti...  4u.gif

blush2.gif smile.gif Aciu


QUOTE(Patricia Mode @ 2012 04 06, 12:48)
Sestame puslapyje parodyta, kokie lentynu laikikliai naudojami montuojant dureles, manau tiktu ir lentynelems virs stalciu.
Bet kokia jus man naujiena pasakete! O as galvojau, kodel tie laikikliai dveji skirtingai. Man butent tie trikampiai visi atliko, jie buna prie kiekvienos lentynos. Visur sudejau tuos paprastesnius, nes paprastesnis montavimas, o kad tie trikampiai patraukia lentyna i prieki ne vienam nekilo mintis lotuliukas.gif Nes kai projektavau sekcija, ji buvo vietom be dureliu, ir kai gavom ir surinkom, tie tarpai, na apie pora cm, bet labai krito i akis, be to dulkes ir pan... , tai mes turejom pakeisti modeli ir uzsakem papildomai, kad butu stalciai, dureles, na viskas uzpildyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 04 06, 15:52)
blush2.gif  smile.gif Aciu



Nera ko cia geditis, tikrai ne visi ismano apie dazus... 4u.gif As tai mastau ta juoda beica isbandyti, idomu ar butu tokia pat spalva kaip Hemnes... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 04 06, 14:52)
Nes kai projektavau sekcija, ji buvo vietom be dureliu, ir kai gavom ir surinkom, tie tarpai, na apie pora cm, bet labai krito i akis, be to dulkes ir pan... , tai mes turejom pakeisti modeli ir uzsakem papildomai, kad butu stalciai, dureles, na viskas uzpildyta biggrin.gif


Prasom 4u.gif Kaip sakoma, visada reikia skaityti instrukcija smile.gif O siaip, tai mane tie tarpai erzina, masciau kodel taip sugalvota - aparaturos laidams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patricia Mode: 06 balandžio 2012 - 15:09
daugybe kartu kalbejot apie toki maza staliuka labai labai pigu, balta berods, ir kai kurios vaikams ji emet, bet visai pavadinimas uzkrito, gal galit kuri nors primint? aciuuu!!! 4u.gif
Atsakyti