Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltė

Juk Jusu Dukryte bus Pati Paciausia, Pati Geriausia ir Zaviausia, na kam taip smulkiai schmoll.gif
Reikia ko nors zavesnio, pajudinkit savo vaizduote, netingekit, TEVELIAI 4u.gif
Atsakyti
Smilte labai grazu...
tik turetu buti sviesiu plaukuciu, man kazkodel atrodo, kad juodukei toks vardas netiktu...

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2006 08 13, 01:13)
Smilte labai grazu...
tik turetu buti sviesiu plaukuciu, man kazkodel atrodo, kad juodukei toks vardas netiktu...

4u.gif

Pritariu. thumbup.gif
Atsakyti
man tai gražus visai,tokia prieš akis geltonkasė mėlynakė panelė išnyra...bet nedėčiau,nes draugo katė tokiu vardu schmoll.gif
Atsakyti
Nebutinai ji turi buti blond. aš pažįstu ir tamsią Smiltę. Labai graži smile.gif ir vardelis jai tinka smile.gif thumbup.gif .tiesiog super
Atsakyti
labai grazus vardas:)) o dar yra Vilte ir neblogas..
Papildyta:
man tai gražus visai,tokia prieš akis geltonkasė mėlynakė panelė išnyra...bet nedėčiau,nes draugo katė tokiu vardu

tai tas draugas labai keistas, kad renka savo nusepusiai katei tokius grazius Zmoniu vardus!!!!!!!!1
Atsakyti
ne vardas zmogu puosia, o zmogus varda.
idomu ka jus pasakytumet apie mano varda -Daile? su kuo jis jums asocijuojasi? o man jis tinka ir maza kai buvau ir dabar ir senatvej tiks thumbup.gif
todel jei vardas vaikui limpa, tai kodel gi ne?
Atsakyti
Nu koks skirtumas kiek svrs Smilte? Ir koks skirtumas kokio ji ugio butu? Kodel Rasos gali but ir aukstos ir storos? Juk tai irgi tik laselis tera?
Mano dukra irgi Smilte.Jai labai tinka tas vardas.O uzsienyje ja daznai Smailte pavadina smile.gif
Atsakyti
Siuo metu labai jau daug pabiro tu Smilciu.... biggrin.gif
Atsakyti
labai gražus vardas biggrin.gif
Atsakyti
labai gražus wub.gif
Atsakyti
Pirmą kartą išgirdau, bet man patiko, iš karto prisiminiau šiltą vasaros dieną ir jūrą. Širdį užplūdo lengvumas ir šiluma. Gerai sako dauguma forumiečių, kad šis vardas labiausiai tiktų lieknai šviesiaplaukei.
Atsakyti