Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltė

ir kaip jūs tą vardą vaikui uždėsite, ant kurios vietos...
Atsakyti
Gražus smiltė. Jeigu pradėsime lyginti kiekvieną vardą su tuo, kuo jis asocijuojacs,kaip šiuo atveju su smėliu,žvyru it .y., tai pagalvokit,juk kiekvienas vardas turi kažkokią asocijacija ir kažką reiškia. Juk pilna dabar tų vardų visokių net iš filmukų kaip Patrikas,Grantas(šuniui tinkantis) ir dauguma kitų. Tad čia yra skonio reikalasir nemanau,kad reikia iš karto ieškoti priekabų prie vardo,jeigu nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 11 19, 09:17)
negražus, o ir labai nuvalkiotas.

žinokit, ne tik kad nepažįstu, bet net ir sutikusi nebuvau nei vienos Smiltės smile.gif
Atsakyti
Man grazu wub.gif
Atsakyti
mes savo dukrytei daveme varda Smilte wub.gif blush2.gif
Beje, cia toms kurios taip piktinasi siuo vardu : Smilte yra tikras lietuviskas vardas, lygiai taip kaip Azuolas, Liepa, Ruta ir pan. zmones dabar per daug kabinejasi prie tu vardu,iesko asocijaciju.. o kam to reik? Vardas kaip vardas, geriau lietuviskas nei koks lietuvis berniukas vardu dzekas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kokosiuke: 31 gruodžio 2009 - 08:53
QUOTE(something else @ 2009 12 30, 01:13)
žinokit, ne tik kad nepažįstu, bet net ir sutikusi nebuvau nei vienos Smiltės smile.gif

drinks_cheers.gif Aš taip pat mirksiukas.gif
O vardas Smiltė man labai gražus wub.gif Tiktų tokiai jautriai, švelniai, ramiai mergytei wub.gif

O apie siejimą su žvyrais, smėliais ar dar ten kuo nė nebuvau pagalvojus blink.gif Jei jau taip, tai ir populiarusis Laima būtų niekam tikęs (kodėl tada nevadina vaikučių Pykčiais, Isterijom, ...?), ir Eglė (kodėl ne Kadagys, Bambukas, Drebulė...?), ir Rūta, ir dar daug daug... mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai grazu vardas.
Tik kazkaip dabar itin daznai sutinkamas.
Atsakyti
Žinau vieną mergyte Smilte.. smile.gif Jai tas vardukas labai tinka, ji šviesaplaukė , labai judri ir gabi mergaitė...Gražus vardukas 4u.gif
Atsakyti
Labai, labai gražus vardas wub.gif , bet jūs taip dukryčių nevadinkit, ... jei turėsiu dar vieną dukrytę, aš taip pavadinsiu (gi per daug jau Smiltelių bėgios) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gera-mama @ 2010 03 05, 00:38)
Labai, labai gražus vardas wub.gif , bet jūs taip dukryčių nevadinkit, ... jei turėsiu dar vieną dukrytę, aš taip pavadinsiu (gi per daug jau Smiltelių bėgios) mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Smilte man ir labai grazus vardas wink.gif
Atsakyti
Smiltė labai gražus vardukas mirksiukas.gif
Atsakyti