Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltė

na, vardai dera, prie abieju reiks numeriukų nes labai jau dažni, nors kritikuoja matyt dėl skambesio. čia kaip martynas ir laurynas, kajus ir majus ir pan., labai painiojasi rolleyes.gif
Atsakyti
o mes turim dvi kates: viena- Smėlė, kita - Smiltė ax.gif . Tai kažkaip jau mergaitei nerinkčiau, man jis iš karto labiau gyvūnėliui tiko, bet kai išgirdau, kad ir vaikus vadina tuo vardu blink.gif , apsipratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viliaugis @ 2011 01 12, 21:26)
o mes turim dvi kates: viena- Smėlė, kita - Smiltė ax.gif . Tai kažkaip jau mergaitei nerinkčiau, man jis iš karto labiau gyvūnėliui tiko, bet kai išgirdau, kad ir vaikus vadina tuo vardu blink.gif , apsipratau smile.gif

Musu kaime katyte ir Smilte,vat man ir asocijuojasi su katyte.
Bet drauges mergaite Smilte,tai grazu ax.gif
Atsakyti
Grazus vardelis smile.gif wub.gif
Atsakyti
Vardukas gana dažnas, bent jau mūsų rate. Nerinkčiau tik dėl to, kad draugų vaikų vardai yra jau keli tokie, nesinori kartotis, o šiaip mielas smile.gif
Atsakyti
Gal aš per daug kritiška ar dar kokia, bet man Smiltė skamba kaip grumstas.

Beje, o koks skirtumas, kad dažnas vardas? Tai blogai ar kaip? Nesuprantu tokios pozicijos.

P.S. Nors mano pačios vardas nėra retas, tačiau nesutikau nei darbe, nei moksluose bendravardės. Tikrai nėra gerai, kai tave visur įsimena. Net ir baigusi universitetą ilgokai negalėjau priprasti dar prie vardo keliamų nesklandumų. Nemanau, kad vaikui reikia reto ar originalaus (bet dažniausiai baisaus) vardo, kuris keltų sunkumų. Geriau - prasmingo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo modestina: 16 sausio 2011 - 17:42
smile.gif na va Smilčių yra ,o Žvyro?Molio?
Atsakyti
Man grazu Smilte, savo mergytei tokio tikrai nerinkciau, vien del giminaiciu zemaiciu. jau taip ir gerdziu kaip mociute taria smėltė
Atsakyti
QUOTE(v.vileva @ 2010 10 23, 19:55)
Smilte - labai grazus, buvo vienas pirmuju mano sarase, kai rinkau dukrytei varda biggrin.gif .


Musu sarase irgi buvo pirmas vardas bet kai gime dukryte kazkodel jai jis netiko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ajivlis @ 2011 01 16, 21:50)
smile.gif na va Smilčių yra ,o Žvyro?Molio?



į tokią jūsų repliką būtų galima atsakyti klausimu: o Vėjų, Ramunių, Liepų, taip įprastų, kad net nesureikšminamų Eglių, Ievų?... žinokit, turbūt 1000 kartų geriau nei kokios čigonės (Gitana), vištos (Galina) ar kiaulės (Sigita)...
skambūs gražūs lietuviški vardai - kodėl gi ne?...


apskritai tokios diskusijos apie vardus tai kažkokios beprasmės... juk kiek žmonių, tiek ir nuomonių. ne veltui ir tų vardų tokia begalė... ir vis tiek būna, žmonės išsirenka kokias Helmintas (žarnyno kirmėlė) ir daugybę daugybę kitokių įdomybių... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 01 18, 16:34)
į tokią jūsų repliką būtų galima atsakyti klausimu: o Vėjų, Ramunių, Liepų, taip įprastų, kad net nesureikšminamų Eglių, Ievų?... žinokit, turbūt 1000 kartų geriau nei kokios čigonės (Gitana), vištos (Galina) ar kiaulės (Sigita)...
skambūs gražūs lietuviški vardai - kodėl gi ne?...
apskritai tokios diskusijos apie vardus tai kažkokios beprasmės... juk kiek žmonių, tiek ir nuomonių. ne veltui ir tų vardų tokia begalė... ir vis tiek būna, žmonės išsirenka kokias Helmintas (žarnyno kirmėlė) ir daugybę daugybę kitokių įdomybių...  ax.gif

biggrin.gif biggrin.gif Žinai manau ,greit atsiras ir tokių ,kuriems ir Helmintos vardas bus gražus;Melena lyg tai jau irgi yra(mediciniškai tai reiškia juodos k...)Kažkaip negaliu net ištarti.Beje Ramunių ,Liepų kažkaip neina į vieną krūvą sudėti su Smilte,ne tas pogrupis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ajivlis @ 2011 01 18, 23:23)
biggrin.gif  biggrin.gif Žinai  manau ,greit atsiras ir tokių ,kuriems ir Helmintos vardas bus gražus;Melena lyg tai jau irgi yra(mediciniškai tai reiškia juodos k...)Kažkaip negaliu net ištarti.Beje Ramunių ,Liepų kažkaip neina į vieną krūvą sudėti su Smilte,ne tas pogrupis. biggrin.gif



sakyčiau, visai tas - lietuviški, gamtiniai ax.gif
Atsakyti