Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(tutsini @ 2012 04 04, 21:27)
man iskilo klausimas o kokia medziagyte naudojat po suknele, kokia labiausiai tinka? smile.gif


kai pasiteiravau audiniu parduotuveje apie medziaga pasuknelei , paklause po kuo vilksiu ja o kai atsakiau kad po megzta suknyte tai sake tinka tik elastinis atlasas. jis tempiasi, graziai priglunda. tai jei kada turesiu megzta suknyte sau, is elstinio atlaso siusiuosi. o blizgia ar neblizgia puse det , tai jau nuo noru priklauso. ax.gif
Atsakyti
[quote=ausrara,2012 04 04, 21:16]

Ir dar sijonukas duktereciai,tik dar tampymo stadijoj.
Labai gražus sijonukas. thumbup.gif Pagal kokią schemą mezgėte?
Atsakyti
QUOTE(ausrara @ 2012 04 04, 20:16)

Ir dar sijonukas duktereciai,tik dar tampymo stadijoj.
user posted image

sijonukas super, wub.gif ir raštelis toks naujas, dar niekur nematytas thumbup.gif
Atsakyti
[quote=ausrara,2012 04 04, 21:16]
Mano pirmas blynas.Visada galvojau kad cia neimanoma numegzti,bet atrodo pavyko.Na gal neprofesionaliai,bet pagyru sulaukiau ax.gif Tik ne kaip gavosi foto. ax.gif
O raštelius galima būtų gaut...
Atsakyti
QUOTE(ausrara @ 2012 04 04, 19:16)
Mano pirmas blynas.Visada galvojau kad cia neimanoma numegzti,bet atrodo pavyko.Na gal neprofesionaliai,bet pagyru sulaukiau ax.gif  Tik ne kaip gavosi foto. ax.gif


Labai labai gražu. Gal schemute pasidalintumėt? ax.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus.
Mezgiau pagal sia scema sijonuka
user posted image
O suknele pagal sia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 04 04, 23:46)
kai pasiteiravau audiniu parduotuveje apie medziaga  pasuknelei , paklause po kuo vilksiu ja  o kai atsakiau kad po megzta suknyte tai sake tinka tik elastinis atlasas. jis tempiasi, graziai priglunda. tai jei kada turesiu megzta suknyte  sau, is elstinio atlaso siusiuosi. o blizgia ar neblizgia puse det , tai jau nuo noru priklauso.  ax.gif

Tai ir man ta pacia medziaga reikes rinkis, nes turiu dabar sijonuka ir suknele jau planuose ax.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
mezgu ir pasimeciau biski ax.gif
Eilutes ejo pagal nr. pvz. 33 34 35 ir t.t. o paskui 38 40 42 44. Kur dingsta 39 41 43 45? Ar reikia kartoti pries tai buvuse eilute?
user posted image
Atsakyti
TAs eilutes mezgi gerosiom akim..
Atsakyti
Aciukas
Atsakyti
mergaites reikia pagalbos.... Bandau megzti. ir jau 3 kartus isardziau...

Jeigu ziuretumeme i Tiksiukes ikelta shema tai:
33 eilute: 2 uzdetos, 2 geros, 1 uzdeta, 12 geru, 2 sumegztos i viena. (motyvui reikia uzdeti 16 akiu?)
34 eilute: 17 geru, 2 sumegztos i viena.

Kazkas nesigauna... g.gif
Atsakyti
QUOTE(sawlute @ 2012 04 12, 20:23)
mergaites reikia pagalbos.... Bandau megzti. ir jau 3 kartus isardziau...

Jeigu ziuretumeme i Tiksiukes ikelta shema tai:
33 eilute:2 uzdetos, 2 geros, 1 uzdeta, 12 geru, 2 sumegztos i viena. (motyvui reikia uzdeti 16 akiu?)
34 eilute: 17 geru, 2 sumegztos i viena.

Kazkas nesigauna... g.gif

33 eilute: 1 uzdeta, 1 gera, 1 uzdeta, 2 geros, 1 uzdeta, 12 geru, 2 sumegztos i viena. Gaunasi 18 akiu, nes 34 eilute 17 geru, 2 sumegztos (gaunasi 18 akiu)
Atsakyti