Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(IrinaL @ 2012 03 14, 02:51)
Pagaliau galutinis rezultatas (po taisymo, skalbimo ir lyginimo):
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

ax.gif



gal kas galite paaiskinti kaip tuos kurkuliukus apacioje numegzti... na pradzia lyg ir aiski, bet ten kur virsus ir labai prisigarbanoje, tai tai nesuprantu nes ir neiziuriu kazkaip... busiu dekinga drinks_cheers.gif
Atsakyti
as labai atsiprasau kiek reik siulu m dydzio moherinei suknelei numegzt aciu
Atsakyti
QUOTE(Nautikaa @ 2012 11 11, 14:55)
gal kas galite paaiskinti kaip tuos kurkuliukus apacioje numegzti... na pradzia lyg ir aiski, bet ten kur virsus ir labai prisigarbanoje, tai tai nesuprantu nes ir neiziuriu kazkaip... busiu dekinga drinks_cheers.gif



Jūs parašykite šį klausimą suknelės autorei į AŽ, manau greičiau sužinosite wink.gif
Beje, jei neklystu, ji buvo paaiškinusi kažkurioje ankstesnėje "servetėlinių" suknelių temoje.
Atsakyti
QUOTE(vaiva100 @ 2012 11 11, 17:16)
as labai atsiprasau kiek reik siulu m dydzio moherinei suknelei numegzt aciu

Kadangi pakuotės svoris ir siūlų storis skiriasi , skaičiuoti geriausiai pagal metražą , (ši info būna ant matkelio etiketės) . Dar svarbu kokio ilgio , plotis apačioje ir mezgimo tankumas . Ką tik baigiau suknutę , dar džiūsta . Siūlai PUKAS (ALVITA) 25gramai 130metrų 82%moherio 18% poliamido , sunaudojau
11 matkelių . 11*130 = 1430 m . Suknutė ilgoka , bet ne pilno kliošo , o tik platėjanti (apačioje virš 500 akių ) , dydis 36 . Siūlai patiko , nes nėra labai ploni , bet ir ne per stori . Sijonas virbalai Nr.4 , priekis ir rankovės Nr. 3 .Pirkti geriausia kokiu pakučiu daugiau , kad nereiktų sukt galvos vėliau .
Atsakyti
Aciu labai
Atsakyti
Po tiek grožybių kažkaip ir nedrąsu rodyt savo pirmąją moherinukę blush2.gif , dirželį klientė dėsis, o pasuknelė bus juoda ...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 10 15, 13:29)
1958m megzta vestuvine ir kiek iziuriu moherine suknele...
user posted image



QUOTE(Esemesas @ 2012 10 16, 18:26)
Bet kažkokia vilna ar mohera buvo - veždavo juk iš Rusijos ar iš kur skaras tokias močiutės kiauras visai, lengvutes, bet labai šiltas?  g.gif

Čia fotografuota ne Lietuvoje, ir aišku, ne Rytų kaimynėse. Detalės - skrybėlė - katiliukas (būdinga JAV), pamergės vienodomis suknelėmis. Mano tėvų vestuvėse 1960 metais pamergės dar buvo tautiniais rūbais, tetos vestuvėse pora metų vėliau - taip pat smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

norėčiau numegzti mocherinę servetėlinę suknutę. Nemažai pirmos ir antros temos perskaičiau, bet vis tiek nelabai supratau. Radau va tokį motyvą ar kaip jis vadinamas, tačiau kaip ji išdidinti, kad virstų į saulės kliošą? Patirties daug mezgime neturiu, todėl man kuo paprastesnis paaiškinimas, tuo geriau. Labai dėkinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(L@imužė @ 2012 11 21, 11:42)


Labai labai gražu... nuostabu... wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Demettriuke* @ 2012 11 22, 20:58)
Sveiki,

norėčiau numegzti mocherinę servetėlinę suknutę. Nemažai pirmos ir antros temos perskaičiau, bet vis tiek nelabai supratau. Radau va tokį motyvą ar kaip jis vadinamas, tačiau kaip ji išdidinti, kad virstų į saulės kliošą? Patirties daug mezgime neturiu, todėl man kuo paprastesnis paaiškinimas, tuo geriau. Labai dėkinga  4u.gif


reiktu dar atidziau paskaityti mirksiukas.gif
nes rasta imame visos serveteles, o ne jos dalies. Dalimis galima deliotis, bet kai gerai esi ivaldziusi apskritai rastu derinima mezgime, cia jau gaunasi kad kuri rasta.
Taip kad imame pasirinktos serveteles viso ilgio motyva ir ji kartojame kazkiek kartu (serveteles foto, galima pasiskaiciuoti kiek motyvus reiktu kliosui) taip gaunasi saules kliosas mirksiukas.gif nes pats rastas serveteliu yra platejantys.
smile.gif pradedame megzti ne nuo 1-os eiles, o nuo kazkelintos, pvz paskutine pradejau nuo 19tos eiles ir buvo 17 motyvo pasikartojimu (apie 130 akiu man gavosi 1-oje sijono eileje)
nezinau ar man pavyko uzvesti ant kelio 4u.gif
ikelkit visa pasirinktos serveteles rasta ir servetele, patarsim nuo kur pradet megzti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 23 lapkričio 2012 - 14:36
QUOTE(Sirvita @ 2012 11 23, 14:34)
reiktu dar atidziau paskaityti  mirksiukas.gif 
nes rasta imame visos serveteles, o ne jos dalies. Dalimis galima deliotis, bet kai gerai esi ivaldziusi apskritai rastu derinima mezgime, cia jau gaunasi kad kuri rasta.
Taip kad imame pasirinktos serveteles viso ilgio motyva ir ji kartojame kazkiek kartu (serveteles foto, galima pasiskaiciuoti kiek motyvus reiktu kliosui) taip gaunasi saules kliosas mirksiukas.gif nes pats rastas serveteliu yra platejantys.
smile.gif  pradedame megzti ne nuo 1-os eiles, o nuo kazkelintos, pvz paskutine pradejau nuo 19tos eiles ir buvo 17 motyvo pasikartojimu (apie 130 akiu man gavosi 1-oje sijono eileje)
nezinau ar man pavyko uzvesti ant kelio 4u.gif
ikelkit visa pasirinktos serveteles rasta ir servetele, patarsim nuo kur pradet megzti  smile.gif


Viskas teisingai ir aš viską supratau, tik esmė, kad aš pati čia sugalvojau, kad noriu būtent taip. Iš visų čia duotų nuorodų radau vieną labiausiai atitinkančia norus servetėlę ir noriu visą sijono dalį išmegzti būtent apibraukta vieta:

user posted image

Schemos dalį turiu tik šitą:

user posted image

Esu labai dėkinga, kad padedate 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ir aš leidžiu sau atnešti jūsų teismui savo pirmą blyną ax.gif :

user posted image

user posted image
Atsakyti