Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

As mocherinukes vasarai tikrai nesirinkciau. Savo dukrytei suknute neriau is medvilnes su viskoze, neriau vaseliu. Jei buciau mocherinuke issirinkus, butu lelyte suprakaitavus, o tada jau ir krikstas nebemielas butu hihihi.gif Galima juk servieteline suknute ir is lino megzti, bus grazu ir tiks siltam orui :4u
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IRIM: 12 sausio 2013 - 23:11
Labukas visoms smile.gif

norėjau paklaust kiek maždaug užimtų laiko numegzt servettėlinę suknelę metukų mergaitei? Ar iki balandžio spėčiau? aišku čia nuo tempų kiekvienos priklauso, bet grynai įvertinus darbą.
Atsakyti
QUOTE(MERENGE @ 2013 01 13, 00:48)
Labukas visoms smile.gif

norėjau paklaust kiek maždaug užimtų laiko numegzt servettėlinę suknelę metukų mergaitei? Ar iki balandžio spėčiau? aišku čia nuo tempų kiekvienos priklauso, bet grynai įvertinus darbą.


siūlyčiau jau tada pradėt dirbt, kad paskui nereiktų naktim megzt, kad suspėt.. aš mezgu sau.. na aišku suknelė daug didesnė nei metinukei.. bet man gana sunkiai sekasi, nes namie du mažiukai, kurie vis pribėga už mezginio patampyt.. man teišeina numegzti keturias eilutes per dieną.. t.y dvi su raštu, dvi gerosiom akim... daugiau nebepajėgiu.. vėliau kai išplatės, tai dar mažiau ratų apeisiu.. galiausiai išvis beliks viena eilutė per dieną doh.gif bet noriu aš tos suknelės.. gal ant pavasario pavyks pabaigti rolleyes.gif
Atsakyti
niu pas mane ir du vaikai zyzaliukai, tai jaučiu be naktinių mezgimų neapsieisiu ir dar niekaip nėr laiko temas perskaityt nuo pradžių doh.gif

Gal kas galit iš patirties brūkštelt, kokį raštą servetėlės, kad metų mergytei tiktų g.gif ir iš kokių siūlų geriausiai megzti? kiek spėjau perskaityti, tai berods vaikasm, kad labai nekastų geriausiai kid silk mochera kokie tai, teip?

Ačiū labai už atsakymus merginos 4u.gif
Atsakyti
oi pradėjau skaityt pirmą temą po puslapį tarp vaikų žaidimų biggrin.gif tai daug kas aiškėja thumbup.gif

tik gal visgi kas su patirtim gali apsidalinti kokia nesudėtinga schemute servetėlės metų mergytei?
Atsakyti
dar nebaigiau pirnmos temos skaityt, bet jau smalsumo vedina turiu klausimą smile.gif
Ar suknelės viršų mezgat kas reglano būdu iš mocheros, ar čia tiesiog nelabai gražu būna?
Atsakyti
QUOTE(MERENGE @ 2013 01 13, 19:54)
dar nebaigiau pirnmos temos skaityt, bet jau smalsumo vedina turiu klausimą smile.gif
Ar suknelės viršų mezgat kas reglano būdu iš mocheros, ar čia tiesiog nelabai gražu būna?

mezgam, labai grazu tik...
reikia labai isivertinti kiek sijonas nutemps i apacia. megzti virsu toki siaura kiek imanoma ir pastoviai matuoti smile.gif mano pilkoji nuo virsaus megzta.
o siaip labai patogu mezgant nuo virsaus reglanu nes po to nereikia nuardineti sijono virsaus norint primegzti virsu smile.gif
Atsakyti
Aš irgi reglanu mezgiau. Tik pradėjau nuo sijono, tai viršų primegzt teko. Labai panikavau, kad sijono svoris temps žemyn, bet normaliai viskas, nėra jokio nepatogumo.
Atsakyti
QUOTE(mayja @ 2012 03 12, 15:40)
Pasisemti įkvėpimo naujiems darbams įdedu dizainerės Lauros Žukaitės kūrinį.
Nors nėra čia saulės kliošo, bet gal niekas nesupyks jei jos darbelį įdėjau
ax.gif

user posted image



o as sitos suknutes schemute radau - tai pridedu - mazum kam nors pravers :
Lauros Zukaites sukurtas modeliukas
Atsakyti
Laba, darbštuolėlės 4u.gif

Pasiryžau numegzti servetėlines sukneles sau ir dukriukui krikštynoms vasarai ir...
pirmiausiai pasiklydau tarp siūlų, kadangi visi ankstesni mano mezginiai buvo skirti šaltajam sezonui, tai apie vasarinius siūliukus mažai nutuokiu- pradėjau dairytis ir pasimečiau, gal kuri patyrusi mezgėja galėtų man patarti kuom skiriasi ir kas galėtų tikti vasarinei išeiginei suknutei- 100 proc. linas, 100 proc. medvilnė ar dar radau tokius http://www.auksarank...-medviln-viskoz , bet jie labai plonyčiai, ten rašo, kad galima pridėti prie mocheriuko, o kaip įdomu būtų su medvilne ar linu? Ir įdomu, ką išvis suteikia viskozė siūlui?
Atsakyti
perskaičiau abi temas beveik, bet kažkaip nelabai supratau kaip jūs mezgat pavyzdėlius ir pamatuojat juos, kad žinot kokio ilgio ir kiek akių reaikia? Ar mezgat visą motyvą nuo pradžių iki galo ar kaip? kai su paprastu kokiu kiauraraščiu tai viskas aišku, nusimezgi pavyzdėlį ir pasiskaičiuoji kiek akių reikia, o šitais platėjančiais tai pasimečiau kaip tuos pavyzdėlius megzti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MERENGE @ 2013 01 16, 00:24)
perskaičiau abi temas beveik, bet kažkaip nelabai supratau kaip jūs mezgat pavyzdėlius ir pamatuojat juos, kad žinot kokio ilgio ir kiek akių reaikia? Ar mezgat visą motyvą nuo pradžių iki galo ar kaip? kai su paprastu kokiu kiauraraščiu tai viskas aišku, nusimezgi pavyzdėlį ir pasiskaičiuoji kiek akių reikia, o šitais platėjančiais tai pasimečiau kaip tuos pavyzdėlius megzti unsure.gif


Aš pavyzdėlių nemezgu smile.gif jei imate servietėlės schemutę, ten diametras parašytas, tai galima įsivaizduot sijono ilgį. Išskalbus man visada kokių 10 cm pasitempia dar į ilgį. 4u.gif
Atsakyti